Razem
możemy więcej

Polska Izba Artykułów Promocyjnych to grupa ekspertów
i profesjonalistów z branży reklamowej. Rozpocznij pracę z nami, a sam się przekonasz jaki fantastyczny zespół tworzymy.

Bądź na bieżąco

PRODUKTY I ROZWIĄZANIA | 15 lipca 2024

API.PL przedstawia Promoto+: nową linię folii samochodowych premium

Folie ochronne do pojazdów dostępne w ofercie są jednym z decydujących czynników mających wpływ na to, że klient zdecyduje się na oklejenie pojazdu w danym salonie. Dla dużej części klientów liczyć się będzie cena, ale jeśli zależy nam na pozyskaniu dużych i opłacalnych zleceń, należy upewnić się, że posiadane przez nas folie zadowolą nawet …

Zbliżające się wydarzenia

ŁYK INSPIRACJI OD PIAP

Szukasz pomysłów, chcesz wiedzieć co teraz jest modne?
Tutaj zaczerpniesz inspiracji.

MASZ ZLECENIE? ZNAJDŹ DOSTAWCĘ!

I am PIAPowicz

JESTEM TUTAJ!

Jest wiele powodów, dla których warto poznać naszych członków, a jeszcze więcej powodów znajdziesz, aby stać się jednym z nich!

"PIAP to doświadczenie, a równocześnie innowacyjne pomysły i platforma wymiany informacji rynkowych. To także sposób na promocję firmy i dotarcie do klientów. Warto w PIAP być :)"

Maciej Maćkowiak

PROMONOTES

"W Kubocie bardzo zależy nam na budowaniu świadomości w zakresie branży artykułów promocyjnych i reklamowych oraz usługi personalizacji. Bycie członkiem PIAP to możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania sieci partnerów i klientów, ale także szansa na dzielenie się własnym know-how oraz doświadczeniem logistycznym, produkcyjnym i marketingowym."

Wojciech Brzeski

Kubota

I am PIAPowicz

JESTEM TUTAJ!

Jest wiele powodów, dla których warto poznać naszych członków, a jeszcze więcej powodów znajdziesz, aby stać się jednym z nich!

Newsletter

Najnowsze wieści z branży, inspiracje i zapowiedzi co 2 tygodnie w Twojej skrzynce - wystarczy podać e-mail!
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez administratora danych osobowych stowarzyszenie Polska Izba Artykułów Promocyjnych z siedzibą w Poznaniu.
Polska Izba Artykułów Promocyjnych
ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 5222842937
REGON: 140900028
KRS: 0000274263
Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego