Aktualności:

FILTRY: 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
January | February | March | April | May |
27 May 2022

Webinar „Odpowiedzialna Moda” – 7 Czerwca 2022, godz. 10

Texet Poland, dystrybutor ekologicznej marki odzieży reklamowej Cottover zachęca do budowania świadomej i odpowiedzialnej relacji z ubraniami zarówno w biznesie, jak i w życiu codziennym. Pomoże w tym webinar, który odbędzie się 7 czerwca 2022 o godzinie 10:00. 

 Webinar prowadzi Katarzyna Zajączkowska, autorka książki "Odpowiedzialna moda" oraz podcastu o tym samym tytule, z wykształcenia projektantka i ekonomistka, wykładowczyni w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru, z kilkunastoletnim doświadczeniem w największych firmach odzieżowych w Polsce. Zajmuje się wspieraniem branży mody w obszarze zrównoważonego rozwoju, skupiając się na innowacyjnych rozwiązaniach wokół mody cyrkularnej. Prowadzi warsztaty, wykłady i webinaria dla firm i organizacji. 


zobacz więcej
27 May 2022

Wyślij swój produkt do aktywnych agencji z całej Europy!

European Suppliers Book oferuje firmom skuteczne narzędzie dotarcia do klientów i wsparcie działań reklamowych w postaci wysyłki produktu. Już we wrześniu 10 wydanie katalogu trafi do 5 tysięcy najbardziej aktywnych agencji reklamowych z 24 europejskich krajów. ESB ma potwierdzoną 95% skuteczność dotarcia do firm branżowych.

Zalety skorzystania z oferty:

- zamawiający decyduje do jakich krajów skieruje swoją reklamę

- w cenie baza firm, do której zostanie wysłany produkt


zobacz więcej
25 May 2022

Nowe władze PIAP! Relacja z Walnego Zebrania Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych

Po dwóch latach spotkań w formie hybrydowej nadszedł czas na organizację Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zebrania Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w dotychczas organizowanej formule - z udziałem Członków Izby. Zebranie  odbyło się dnia 20 maja 2022 r. w uroczych zakątkach południa Polski w Wadowicach w Młyn Jacka Hotel & SPA. Podczas wydarzenia zebrani Członkowie m.in. dokonali wyboru nowego składu Zarządu i Komisji Rewizyjnej Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Prezesem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych został Jacek Kozłowski z firmy Guapa Produkcja Sp. z o.o., który w poprzedniej kadencji władz stowarzyszenia pełnił funkcję V-ce Prezesa PIAP. Stanowisko V-ce prezesa PIAP objęła Edyta Lisowska z firmy Eblis B&L, pełniąca w dwóch poprzednich kadencjach funkcję Prezesa Izby, drugim V-ce prezesem PIAP została  Aneta Kamińska z agencji reklamowej Salon Reklamy. Członkami Zarządu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych na lata 2022/2025 mianowano: Anetę Niciak Refloactive Sp. z o.o., Magdalenę Humeńczuk – Inspirion Polska Sp.z o.o., Wojciecha Wąsowskiego - 12M, Sebastiana Piłkę – Inter…Test oraz Zbigniewa Grzeszczuka.
 


zobacz więcej
25 May 2022

Wskocz na jooomp.eu!

Użytkownicy portalu joomp.eu wiedzą już, że znajdą na nim inspiracje produktowe w postaci newsów od europejskich dostawców. Tych, którzy jeszcze tego nie wiedzą, portal zachęca do"wskoczenia" na stronę główną, gdzie codziennie pojawia się kilka nowych produktów i skąd agencje mają możliwość złożenia zapytania. Po zarejestrowaniu konta agencje mają również możliwość polubienia wybranych przez siebie inspiracji, które tym samym zapisują w swoim panelu. Ponadto na podstawie newsów produktowych mogą tworzyć spersonalizowane oferty dla swoich klientów.

Joomp.eu zachęca wszystkie agencje reklamowe do założenia bezpłatnego konta i korzystania w pełni z możliwości i udogodnień portalu.


zobacz więcej
24 May 2022

Promo Show – TOP Dostawcy stawiają na nowe wydarzenie w lutym 2023 r.

Promo Show 2023 to kontynuacja Promo Show Professional – wydarzenia z Hotelu Hilton. Przyszłoroczna edycja odbędzie się w EXPO XXI Warszawa. 

Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku – w nowej formule, to większa przestrzeń i nowe możliwości dla Wystawców z zachowaniem ekskluzywności dla TOP Agencji. Event dedykowany jest agencjom reklamowym, drukarniom i klientom końcowym.

– Przejście z hotelu Hilton do EXPO XXI Warszawa to naturalny krok w rozwoju naszej imprezy. Coraz większe zainteresowanie targami wymusiło na nas szukanie nowej, dogodniejszej, a przy tym równie atrakcyjnej lokalizacji. Ponownie stawiamy na sprawdzonego już przez nas partnera EXPO XXI Warszawa – mówi Robert Załupski, dyrektor generalny OOH magazine, organizatora targów. 


zobacz więcej
24 May 2022

14. edycja konkursu POS STARS w ramach Festiwalu Marketingu

Trwa przyjmowanie zgłoszeń materiałów wspierających sprzedaż do prestiżowego branżowego konkursu POS STARS.

POS STARS realizowany jest rok rocznie we wrześniu w ramach targów Festiwal Marketingu. Na terenie hali w EXPO XXI Warszawa zaanektowana zostanie spora część powierzchni, która pełnić będzie funkcję wystawy dla zgłoszonych realizacji. To już 14. edycja. Profesjonalne Jury oceni zgłoszenia i wyłoni najlepsze POS-y w danych kategoriach. Podczas wydarzenia głosować będzie mogła także zgromadzona na targach publiczność. Ich głosy wyłonią nagrodę w kategorii: Nagroda Publiczności. Ponadto, POS, który otrzyma największą liczbę głosów od JURY dodatkowo zdobędzie nagrodę GRAND PRIX.


zobacz więcej
17 May 2022

• Wyróżnij się zapachem – Poznaj ofertę specjalną dla członków PIAP od FRAGRANS

Producent zawieszek zapachowych FRAGRANS przygotował dla członków PIAP ofertę specjalną na reklamowe zawieszki z logo klienta, ważną na zamówienia potwierdzone do końca czerwca 2022 r.

Informuje również o tegorocznych nowościach:

  • Zawieszka drewniana z nasączeniem 5ml – już od 100 sztuk,
  • Podkładki pod kubki: kaszerowane – tekturowe, grawerowane – korkowe lub drewniane, już od 100 sztuk, na specjalne zapytanie zrealizujemy także 50 sztuk,
  • Zestaw prezentacyjny no-name FULL SET dla agencji zawierający wszystkie dostępne zapachy oraz wszystkie możliwości produktowe bez oznaczenia producenta.

Szczegółowe informacje można uzyskać wysyłając maila na adres zawieszki@fragrans.pl podając w tytule maila: „PIAP2022”

 


zobacz więcej
17 May 2022

Darmowy webinar o Google Analytics 4 od DevaGroup już 25 maja!

Webinary DevaGroup i ich partnerów od dawna wpisały się w nasz marketingowy kalendarz. Przed Wami kolejna solidna dawka wiedzy, tym razem na temat Google Analytics 4! Na darmowym szkoleniu będzie na Was czekała trójka specjalistów, którzy opowiedzą o tym, czym będzie przejście z Google Analytics Universal na Google Analytics 4 oraz jak sobie z nim poradzić. Temat jest bardzo ważny dla wszystkich związanych z analizą danych, więc tym bardziej zapraszamy! Poziom szkolenia będzie dopasowany do początkujących oraz średnio-zaawansowanych (ostatnia prezentacja).

LP i zapisy: https://www.devagroup.pl/google-analytics-4-webinar?utm_source=web&utm_medium=site&utm_campaign=PIAP

 


zobacz więcej
16 May 2022

MCC Medale oficjalnym partnerem Polskiego Związku Pływackiego w 2022 roku!

Członek PIAP - łódzka firma MCC Medale produkująca medale sportowe i gadżety z metalu, nawiązała współpracę z Polskim Związkiem Pływackim. W 2022 roku będzie ona dostarczać trofea sportowe i inne odlewy na wydarzenia organizowane przez PZP. 

W ramach współpracy z Polskim Związkiem Pływackim łódzki producent odpowiadać będzie za dostarczenie medali sportowych i innych odlewów na organizowane przez Związek w 2022 r. wydarzenia. Elementem, który będzie je łączył, jest nowe, przygotowane na 100-lecie Polskiego Związku Pływackiego logo. Reszta planowanych projektów dostosowywana będzie do konkretnych imprez.

Partnerstwo to kolejny krok MCC Medale w świecie polskiego sportu.  - Od ponad 7 lat współpracujemy z organizatorami zawodów sportowych w Polsce i za granicą. Stale rozwijamy nasze technologie produkcyjne oraz kompetencje pracowników, dzięki czemu nasi klienci mogą otrzymać medale oraz inne odlewy artystyczne o wysokiej jakości. Cieszę się, że podejście do sztuki odlewnictwa, które reprezentujemy, zostało docenione przez Polski Związek Pływacki. Wierzę, że odlewy, które powstaną w wyniku tej współpracy, będą wspaniałą nagrodą dla zawodników a unikalne wzornictwo, na które stawiamy, będzie zgodne z odświeżonym wizerunkiem Związku - mówi Bartłomiej Pakuła, właściciel MCC Medale.


zobacz więcej
16 May 2022

Świąteczny katalog od Chocolissimo

Świąteczny katalog od Chocolissimo by MM Brown został przygotowany na najgorętszy okres sprzedażowy w branży upominków. W tym roku ofertę podzielono – osobny świąteczny katalog, który zawiera propozycje produktów dedykowanych na: Adwent, Mikołajki, Boże Narodzenie czy Nowy Rok, a w drugim prezentowane są tylko zestawy zawierające czekoladki, wina, kawę czy herbatę i inne pyszności, które mogą stanowić okazały i urozmaicony podarunek.

Oferta upominków dedykowana jest zarówno firmom, które planują obdarować swoich pracowników czy partnerów biznesowych, jak i agencjom reklamowym, które poszukują ciekawych, niebanalnych rozwiązań dla swoich klientów. Istnieje możliwość personalizowania każdego zestawu.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 next »