PRODUKTY I ROZWIĄZANIA | 29 March 2023

W zalewie plastiku, stawiamy na eko!

W trosce o środowisko i dobro klientów, Refloactive pomaga wprowadzić nowy standard opakowań dla odblasków.
Jakiś czas temu Refloactive zaczęło oferować swoim klientom nowy typ ekologicznych, minimalistycznych opakowań - dodatkowo z możliwością całkowitej personalizacji. To był prawdziwy strzał w dziesiątkę, a ilość zapytań o nowe kartoniki przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania! Dzisiaj Refloactive używa wyłącznie biodegradowalnych opakowań. Proste i przejrzyste, nie zawierają plastiku ani szkodliwych substancji chemicznych, zajmują mało miejsca, a treść napisów na nich może być dowolnie modyfikowana w zależności od potrzeb klienta.

Udostępnij:

To duży ukłon w stronę środowiska zmagającego się z tonami plastikowych wszechobecnych opakowań, ale również świadomego klienta docelowego, który stara się zoptymalizować swoje konsumenckie nawyki. 

Refloactive, oprócz produkcji odblasków dla celów typowo agencyjnych, posiada również spore doświadczenie na rynku konsumenckim. Od wielu lat z powodzeniem współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w Polsce i Europie oferując nie tylko doskonały produkt, ale także ekspozytory, specjalne opakowania oraz zadbanie o całą logistykę związaną z dostawą odblasków do sieci. Tutaj nasze ekologiczne opakowania są szczególną zaletą - klienci sklepu chętniej sięgają po produkty, których etykieta sugeruje zielone standardy producenta. 

Aktualnie oferujemy opakowania w trzech wersjach:
- ekologiczne kartonowe opakowanie
- woreczek z ekologicznego zamiennika plastiku wykonany w technologii biofilm z zawartością etykiety lub bez
- połączenie kartonu i biodegradowalnej folii

Każde opakowanie w wersji podstawowej zawiera opis produktu i instrukcję obsługi - ale to tylko od naszego klienta zależy, co ostatecznie się na nim znajdzie. Zapewniamy w tym względzie całkowitą elastyczność i 100% personalizacji. Modyfikacjom podlega również jego wygląd, w tym kształt i rozmiar. To wyjątkowe podejście w branży, które doceniają nasi klienci. 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych
ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 5222842937
REGON: 140900028
KRS: 0000274263
Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego