TARGI | 23 May 2023

Przed nami 15. Jubileuszowa edycja konkursu POS STARS na najlepszy display reklamowy

Konkurs na najlepszy display reklamowy – POS STARS organizowany jest przez OOH magazine i odbywa się cyklicznie od 2008 roku. Prezentacja zgłoszonych prac ma miejsce w trakcie trwania wrześniowych targów Festiwal Marketingu.

Udostępnij:

Profesjonalne Jury, wybiera najlepsze POS-y w 18 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, KIDS, Rozrywka, Bezpieczeństwo, PETS POS.

– Konkurs od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród producentów materiałów wspierających sprzedaż. W tym roku spodziewam się licznych zgłoszeń, tym bardziej, że to będzie wyjątkowa, jubileuszowa edycja. Konkurs POS STARS organizowany jest przez OOH magazine już 15 rok z rzędu. To także nie lada gratka dla poszukujących powiewu świeżych pomysłów i realizacji. Konkurs od zawsze towarzyszy targom Festiwal Marketingu (w tym roku to 13 i 14 września), które przyciągają rzeszę specjalistów z branży reklamowej, a ta, zawsze żywo się nim interesuje odwiedzając stoisko konkursowe – mówi Magdalena Wilczak, opiekun konkursu z ramienia OOH magazine.

Najwyżej oceniona praca przez JURORÓW otrzyma dodatkowo nagrodę GRAND PRIX.

Zgłoszenia oraz więcej informacji u:
Magdalena Wilczak: magdalena@oohmagazine.pl
tel. 884 077 607

REGULAMIN.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 15 lipca.
________________________________________

Więcej publikacji o konkursie można przeczytać TUTAJ.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych
ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 5222842937
REGON: 140900028
KRS: 0000274263
Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego