TARGI | 05 January 2023

PROMO SHOW targi już za miesiąc!

Targi PROMO SHOW odbędą się już 8-9 lutego br. w dobrze znanym branży centrum wystawienniczym EXPO XXI w samym sercu Warszawy. Organizator zintensyfikował działania promocyjne dotyczące wydarzenia, tak by jak najwięcej branżowych przedstawicieli miało szansę odwiedzić tę imprezę. Na event cały czas można rejestrować się TUTAJ.

Udostępnij:

Czołowi dostawcy artykułów promocyjnych zaprezentują propozycje na nadchodzący rok, a uzupełnieniem oferty reklamowej będzie obecność dostawców mediów i maszyn. Dla zwiedzających przygotowanych jest także szereg pokazów i warsztatów. Trwa kampania promocyjna wydarzenia. Blisko 300 TOP agencji zostało zaproszonych na targi przed Wystawców ze specjalnym pakietem VIP, obejmującym nocleg w hotelu Novotel i wieczorną Galę w Klubie Bank. W ostatnim czasie zostało wysłanych także 2000 ulotek do wyselekcjonowanej grupy TOP Klientów. – Liczbę zaproszeń dostosowaliśmy do agencji i drukarń, targi skierowane są wyłącznie dla profesjonalistów. Doceniają to wystawcy. Jak zawsze stawiamy na jakość, a nie ilość zwiedzających, wykluczając tzw. „zbieraczy” – mówi Robert Załupski, Dyrektor Generalny OOH magazine, organizator targów. Reklamy targów pojawiają się również stale w prasie branżowej, m. in. w ostatnich numerach Gazety PIAP oraz MICE Poland.

Równie intensywnie prowadzone są działania na rynkach zagranicznych. Międzynarodowe agencje doceniają już od początku istnienia imprezy jej jakość, a także ciekawe są nowej, poszerzonej formuły (zobacz: referencje wydarzenia). Swoją obecność potwierdzili goście z następujących krajów: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Węgry oraz Włochy. Promocja eventu jest prowadzona także stale w serwisach zagranicznych partnerów, jak np. EPPI (organizator targów Haptica) czy C!Mag (organizator targów CTCO).

We wrześniu wystawcy przyszłorocznej edycji odwiedzili Litwę, Łotwę i Estonię w ramach Baltic Road Show 2022. Rozdawali zaproszenia na lutowe wydarzenie oraz informowali o zachodzących zmianach na rynku targów reklamy w Polsce.
Więcej o tej akcji można przeczytać TUTAJ.

W okresie mikołajkowym do 200 top agencji i drukarń trafiła także dedykowana świeczka PROMO SHOW w ramach świątecznej kampanii promującej event.
Więcej o akcji TUTAJ.

Targi PROMO SHOW odbędą się 08-09 lutego 2023 r. w EXPO XXI Warszawa. Więcej o evencie można przeczytać na stronie PROMO SHOW.

Rejestracja na to wydarzenie znajduje się TUTAJ.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych
ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 5222842937
REGON: 140900028
KRS: 0000274263
Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego