TARGI | 18 May 2023

Podwójny Jubileusz – Festiwal Marketingu już we wrześniu

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku - Festiwal Marketingu - odbędą się w tym roku, w wyjątkowej - jubileuszowej odsłonie. To święto całej branży reklamowej, a także samych wystawców, z których duża część uczestniczy w tej imprezie targowej od początku jej istnienia.

Udostępnij:

Największe w drugiej połowie roku targi dla branży reklamy i poligrafii to kompleksowa propozycja dla przedstawicieli szeroko rozumianej branży reklamy i druku. Inspiracje znajdą tutaj zarówno poszukujący gadżetowych nowości, tekstyliów reklamowych, materiałów POS, poligrafii reklamowej, eventowych, a także opakowań.

- Tegoroczny Festiwal Marketingu to wyjątkowa, jubileuszowa edycja. Świętujemy nawet podwójny jubileusz - nie tylko 15-lecie targów, ale również 20-lecie OOH magazine. W tym roku na jednej hali w efekcie synergii łączymy całą branżę reklamową – mówi Robert Załupski, Dyrektor Generalny w OOH magazine, organizator targów.

Przed okresem bożonarodzeniowym jak co roku wybrane zostaną najlepsze gadżety reklamowe w konkursie SUPER GIFT – w każdej edycji wystawcy zgłaszają ponad 100 propozycji gadżetów reklamowych. Przed nami także 15., Jubileuszowa edycja konkursu POS STARS na najlepszy display reklamowy. Prace można zgłaszać w 18 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, KIDS, Rozrywka, Bezpieczeństwo, PETS POS.
Festiwal Marketingu to wydarzenie o charakterze międzynarodowym. Zagraniczni goście przyjeżdżają na targi z: Czech, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Słowacji, Niemiec i wielu innych krajów. Targi w ubiegłym roku zgromadziły blisko 4100 zwiedzających i 232 wystawców.

Relacja filmowa z poprzedniej edycji: https://youtu.be/7aG2AkvXmro

Festiwal Marketingu odbędzie się 13-14 września 2023 r. Impreza jak co roku odbywa się w strategicznym miejscu w stolicy – EXPO XXI Warszawa.

Dowiedz się więcej: www.festiwalmarketingu.pl

Zapytaj o stoisko: monika@oohmagazine.pl

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych
ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 5222842937
REGON: 140900028
KRS: 0000274263
Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego