CZŁONKOWIE | 08 March 2023

Nowy katalog SDX Group Sp. z o.o.

Dostępny jest już nowy katalog SDX Group na rok 2023 a w nim szereg hitów i niemało nowości. Oferta obejmuje sportową linię marki Challenge w postaci koszulek z krótkim i długim rękawem, spodenek, opasek kapitańskich, bluz sportowych, czapek i chust wielofunkcyjnych.

Udostępnij:

Innowacją jest super wytrzymała koszulka do Rugby wykonana ze specjalnego materiału i nici, które nie rozrywają się nawet podczas szarpania. Doskonała propozycja dla sportowców i drużyn, które chcą wyróżnić się nie tylko wynikami sportowymi ale też super strojem.

Poza odzieżą sportową, przygotowano całą gamę akcesoriów. Oferta obejmuje m.in. ręczniki, w tym ręczniki chłodzące, torby, worki z siatką na piłkę, siedziska stadionowe i wszystko inne co pozwala w pełni cieszyć się ulubioną dyscypliną - jako sportowiec czy też kibic. Miłośnicy piłki nożnej, siatkówki, koszykówki czy rugby będą czuć się doskonale w odzieży dostosowanej do nich i jednocześnie najwyższej jakości.

Wśród katalogowych nowości znaleźć można ekskluzywne szlafroki, elastyczne pokrowce na rower, kapelusze bucket tzw. wędkarskie czy składaną bramkę piłkarską. Szeroki wybór produktów daje pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Pobierz katalog SDX
Katalog w wersji no name
 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych
ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 5222842937
REGON: 140900028
KRS: 0000274263
Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego