CZŁONKOWIE | 18 January 2023

Nowy katalog Promotion Tops od Inspirion Polska

Właśnie ukazał się nowiutki katalog Promotion Tops 2023 od firmy Inspirion Polska, a w nim kilkadziesiąt nowości, które zadowolą najbardziej wymagających miłośników gadżetów.

Udostępnij:

W tym roku Inspirion znacząco powiększa swoją kolekcję produktów dla dzieci: oprócz maskotek (także tych w wersji XL), w katalogu znajdziemy nowe gry i dmuchanego pingwina STAND UP, który pozwala na kreatywne rozładowanie nadmiaru energii (Zobacz).

Dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu Inspirion przygotował nową kolekcję plecaków NORDIC PLAINS, outdoorowe wygodne krzesełka z podręcznym uchwytem na napoje SUNNY DAY (Zobacz), akcesoria rowerowe i wiele gier plenerowych.

Kolekcję elektroniki powiększają bezprzewodowe głośniki z nastrojowym oświetleniem, w eleganckich oprawach oraz zegary ścienne. Warte uwagi są też nowe akcesoria biurowe – notesy, długopisy, elegancka podkładka pod mysz BUSINESS (Zobacz), stojaki na laptopy i tablety oraz eleganckie portfolia.

Inspirion z roku na rok staje się coraz bardziej zielony i stawia na produkty z drewna, szkła, rPET, juty i bambusa. Hitem wakacji powinny być szczypce do zbierania śmieci PLOGGING (Zobacz), które umożliwiają dbanie o środowisko podczas codziennych treningów.

Nowością jest też to, że teraz agencje reklamowe mogą zamówić personalizowany katalog Promotion Tops ADC w wersji elektronicznej z własnym logo, okładką i możliwością składania zamówień via katalog bezpośrednio do pracownika agencji.

Więcej nowości produktowych można zobaczyć w prezentacji video (YouTube) lub na stronie www.inspirion.pl

Polska Izba Artykułów Promocyjnych
ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 5222842937
REGON: 140900028
KRS: 0000274263
Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego