CZŁONKOWIE | 30 January 2023

Joomp na wydarzeniach branżowych w styczniu

Dopiero co zaczął się miesiąc, a Joomp  już zdążył być obecny na trzech imprezach targowych w tym sezonie. Nie zwalniamy tempa i cały czas promujemy portal Joomp podczas imprez branżowych. Na początku miesiąca w dniach od 10.01- 12.01 odwiedziliśmy Targi PSI w Düsseldorfie, gdzie jako zwiedzający uczestniczyliśmy w tym 3 dniowych wydarzeniu.

Udostępnij:

W media roomie mogliście Państwo zobaczyć również wydawany przez naszą firmę corocznie katalog European Suppliers Book, a magazyn Gifts Journal, którego również jesteśmy wydawcą był patronem medialnym wydarzenia.

Ten tydzień był bardzo intensywny, ponieważ 10 stycznia Joomp  był obecny ze stoiskiem również na Targach Ready Stock Fair, które odbyły w dniach 10.01-11.01 w Hotelu Hilton w Warszawie. Jest to wydarzenie, które skupia producentów, handlowców, właścicieli firm e-commerce różnych branż, również produktów reklamowych. Tam agencjom i dostawcom prezentowaliśmy funkcje i korzyści jakie płyną z korzystania z portalu.

Nasza firma też miała swój udział w znanym dość wydarzeniu na rynku reklamowym – Forum Branży Eventowej,  w którym  rokrocznie biorą udział agencje eventowe, agencje marketingowe, agencje PR, klienci końcowi, agencje incentive travel, wedding plannerzy. Eventy są kluczowe dla działań wizerunkowych i sprzedażowych przedsiębiorstw i miejscowości. Dlatego Forum Branży Eventowej to zawsze punkt obowiązkowy w styczniu. Byliśmy partnerem tego wydarzenia i bardzo się cieszymy z możliwości promocji.

Te wydarzenia już za nami, ale to nie koniec sezonu targowego, wielkimi krokami zbliża się największe wydarzenie branży reklamowej – Targi Rema Days Warsaw. Już za tydzień będzie można zapoznać się z ofertą Joompa na stoisku F3.02. A w kolejnym tygodniu zapraszamy na Promo show 2023, gdzie będziemy obecni w hali nr 3 na stoisku G4.

Do zobaczenia!

Polska Izba Artykułów Promocyjnych
ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 5222842937
REGON: 140900028
KRS: 0000274263
Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego