Log in English Polski

PIAP publishers

KATALOG PIAP 2019

KATALOG PIAP 2019

Upominki biznesowe, choć często niepozorne, budują relacje z klientami, tworzą świadomość marki oraz kreują jej wizerunek, a przy tym są atrakcyjnym nośnikiem komunikatów reklamowych. Bywają także znakomitym narzędziem motywowania pracowników i budowania lojalności u partnerów biznesowych.

Należy pamiętać, że jakość wręczanych upominków symbolizuje jakość relacji, jaką chce się zbudować z osobą obdarowywaną. Warto zatem stawiać tylko na najlepszych producentów, dystrybutorów i agencje reklamowe, dla których obok zysku finansowego ważne jest budowanie wartościowych relacji.

Więcej informacji na temat m.in. okoliczności wręczania gadżetów reklamowych, ich jakości i trwałości oraz celów do osiągnięcia za ich pomocą, znajdą Państwo w najnowszym badaniu jakościowym, które zostało zrealizowane w 2018 roku przez IPSOS na zlecenie PIAP – „Percepcja upominków reklamowych 2018”. Te badania oraz niniejszy katalog, który mają Państwo w rękach, to vademecum i recepta na Wasz biznes, a także miejsce, w którym można znaleźć rzetelne firmy – wśród nich rekomendowane agencje reklamowe, producentów czy dystrybutorów upominków reklamowych.

Błądzisz w poszukiwaniu ciekawych rozwiązań i sprawdzonych dostawców? Z PIAP nie musisz szukać dalej, ponieważ trzymasz w rękach gotową bazę kontaktów. Przewertuj strony katalogu i znajdź najlepsze rozwiązania!

 powrót do listy