Log in English Polski

Our help

April 17, 2020, 10:58 a.m.

Akcja #SuperBohater na pełnych obrotach

Grupa wsparcia #SuperBohater powstała z inicjatywy OOH magazine, branży reklamowej oraz wszystkich tych, którzy mogą i chcą pomóc. Akcja zorganizowana została z myślą o tych, którzy walczą z epidemią na pierwszej linii frontu, czyli o pracownikach SOR i służb medycznych. Dotychczas wsparcie otrzymało 38 szpitali i 11 stacji krwiodawstwa.

Na oddziałach brakuje wielu niezbędnych rzeczy. – Udało nam się zjednoczyć i w obliczu zaistniałej sytuacji przygotować paczki tzw. „pierwszej potrzeby” rękawice jednorazowe, środki czystości (m.in mopy), suchy prowiant (kawa, herbata), kubki papierowe, naczynia jednorazowe, kubki termiczne, długopisy (używane jednorazowo w szpitalach zakaźnych). – podkreślają organizatorzy.


see more
July 10, 2015, 1:07 p.m.

Członkowie PIAP wspierają MONAR

Podziękowania ze strony MONAR napłyneły do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Firmy Członkowskie zareagowały na apel Stowarzyszenia „Monar” Ośrodka Leczenia Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Krakowie. Członkowie PIAP otrzymali list z podziękowaniami za okazane wsparcie Stowarzyszenia.


see more
June 16, 2015, 9:45 a.m.

Członkowie PIAP wsparli loterię dla niepełnosprawnych dzieci

Członkowie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych aktywnie wsparli upominkami loterię, która zorganizowana była w trakcie Festynu z okazji Dnia Dziecka w Rudzie Śląskiej na rzecz niepełnosprawnych braci bliźniaków Macieja i Piotra.Podczas wydarzenia zorganizowana była loteria, z której dochód przeznaczony został na zakup wózka dla niepełnosprawnych dzieci.

Rodzice dzieci złożyli serdeczne podziękowania za okazaną pomoc, która napłynęła od Członków PIAP.

http://www.tvs.pl/informacje/blizniacy-z-rudy-slaskiej-potrzebuja-pomocy-zbiorka-na-wozek-dla-4-latkow-z-porazeniem-mozgowym


see more
April 8, 2014, 3:19 p.m.

Podziękowania dla Członków PIAP ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Pierśćcu

Pragnę gorąco podziękować za zaangażowanie i pomoc w zdobyciu sponsorów na naszą Biesiadę Regionalną.Dzięki takim ludziom jak Państwo ,dzieci,których nie było stać na wyjazd na zieloną szkołę  mają teraz taką możliwość.Jeszcze raz bardzo dziękuję.W załączeniu przesyłam oficjalne podziękowania z naszej szkoły.Pozdrawiam.Joanna Balcar-Palinker.

 Wsparcia udzieliły firmy Członkowskie PIAP: Rosnowski Gift Sp.z o.o., United Brands Poland Sp.z o.o. i Note Deco s.c.


see more
Feb. 25, 2014, 11:34 a.m.

Fundacja „Pożywienie Darem Serca”

Fundacja „Pożywienie Darem Serca” działa od 1992 roku. Misją fundacji, poza dożywianiem młodzieży szkolnej (100-150 posiłków dziennie),  są działania pomocowe, kierowane do dzieci ze środowisk zagrożonych ubóstwem, niedożywieniem i  wykluczeniem społecznym. Dotychczas pomoc nasza dotarła do ponad 30 ośrodków opiekuńczo – wychowawczych, w tym do warszawskich szkół specjalnych  i  Domów Dziecka w całej Polsce. Fundacja zabiega o kontakty z Firmami i Ludźmi, którzy chcieliby wspomóc realizacje  naszych projektów społecznych  i z wdzięcznością przyjmie pomoc zarówno finansową jak i rzeczową.


see more
March 1, 2013, 2 p.m.

Pomóż Grzegorzowi Wiechno

Grzegorz (55 lat) od maja 2011 walczy z rakiem skóry-czerniakiem. W styczniu 2013 zdiagnozowano przerzut czerniaka do jamy brzusznej. Guz szybko się rozrastał jednak ze względu na jego olbrzymie rozmiary usunięcie go w całości nie było możliwe. Chemia i radioterapia nie wchodzą w rachubę, wizyta w Instytucie Onkologii w Warszawie dała promyk nadziei... Badania molekularne potwierdziły mutację BRAF V 600, na którą działa lek Zelboraf dający bardzo dobre wyniki w leczeniu. Jednak ze względu na wyłonioną stomię nie zakwalifikowano go do programu badawczego. Pozostało jedynie zakupienie leku na 100%. Kuracja przy dawce 6 tabletek na dobę kosztuje 10100zł na 9 dni, czyli 40400 zł na miesiąc.

see more
April 23, 2012, 10:09 a.m.

Członkowie PIAP wspierają Ogólnopolski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych

W dniach 20-22.04.2012 roku w Rybniku odbył się Ogólnopolski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych. Misją Olimpiad Specjalnych jest organizowanie całorocznych treningów i zawodów sportowych w różnych olimpijskich dyscyplinach sportu dla dzieci i dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną. Ma to na celu zapewnienie im możliwości lepszego rozwoju fizycznego, zachęcenie do odwagi, odczuwania radości, dzielenia się talentami, umiejętnościami ze swoimi rodzicami, zawodnikami Olimpiad Specjalnych, a także społecznością lokalną. Ruch Olimpiad Specjalnych powstał w Stanach Zjednoczonych w 1968 roku, natomiast w Polsce istnieje od 1986 roku. Olimpiady Specjalne Polska to 18 Oddziałów Regionalnych, zrzeszających ponad 1500 zawodników. Członkowie PIAP wsparli akcję, przekazując na ten cel różnego rodzaju gadżety, jako upominki dla zawodników Mityngu.

see more
Dec. 14, 2011, 10:03 a.m.

PIAP przygotował szlachetną paczkę

Polska Izba Artykułów Promocyjnych w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia 2012 poprosiła swoje firmy Członkowskie o pomoc w przygotowaniu Szlachetnej Paczki. Na apele odpowiedziały firmy: Polskie Karty Sp.z o.o., Texet Poland Sp.z o.o., Promo Gifts Sp.z o.o. oraz OOH magazine. PIAP przygotował paczkę z odzieżą, obuwiem, słodyczami oraz środkami czystości dla jednej z rodzin ze Śląska, zgłoszonej w bazie Szlachetnej Paczki. Paczka została przekazana osobiście, w obecności wolontariuszy Szlachetnej Paczki rodzinie z Katowic. W imieniu Zarządu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych chciałabym serdecznie podziękować wszystkim firmom członkowskim, które zaangażowały się w akcję i pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom. Mam nadzieję że dary, które Państwo przygotowali i przekazali pomogą tym, którzy najbardziej tego potrzebują oraz umożliwią przeżyć Święta w magicznej atmosferze i choć na chwilę zapomnieć o trudach dniach codziennego - mówi Katarzyna Wojniak Dyrektor Generalny Biura Zarządu PIAP.

see more
Oct. 8, 2010, 11:15 a.m.

Maxim wspiera Centrum Zdrowia Dziecka

W zeszłym miesiącu Firma Maxim przekazała ponad 8 000 kubków na rzecz Centrum Zdrowia Dziecka. Dar znalazł się w oddziałach szpitalnych jako wsparcie mające zapewnić jeszcze lepsze warunki codziennego pobytu pacjentów i ich opiekunów. Więcej informacji na stronie:

see more
Aug. 7, 2010, noon

Członkowie PIAP dla mieszkańców Bogatyni

PIAP już po raz drugi organizuje zbiórkę darów dla powodzian. Tym razem wspieramy w potrzebie mieszkańców Bogatyni. Paczki z darami należy przekazać bezpośrednio na adres: Urząd Miasta i Gminy w Bogatyni ul. Daszyńskiego 1 59-920 Bogatynia Prosimy o opisanie paczek: „Dary dla powodzian od Członków PIAP" oraz obrandowanie ich logiem naszego Stowarzyszenia. Liczymy na Państwa mocne wsparcie.

see more

1 2 next »