PRODUKTY I ROZWIĄZANIA | 15 lutego 2023
Zimowe czapki reklamowe dla aktywnych!
Końcówka zimy i początek wiosny to okres, w którym idealnym rozwiązaniem do wszelkich aktywności outdoorowych są czapki zimowe wykonane z cieńszego materiału. Jednocześnie dbają o komfort termiczny i o odpowiednie odprowadzenie nadmiaru wilgoci. Dodatkowo zastosowanie nadruku odblaskowego może wpłynąć na nasze bezpieczeństwo. Firma Headwear Professionals, w szerokiej gamie produktów posiada także kilka modeli, które idealnie sprawdzą się podczas różnych aktywności w przejściowym okresie zimowo – wiosennym. Szczególnej uwadze polecamy dwa modele – 3001 oraz 3012
Model #3001 – bogactwo kolorów
Jeden z bardziej popularnych modeli czapek zimowych w ofercie marki Headwear Professionals - czapka #3001 typu „smerfetka”. Model ten jest wykonany z bawełny z domieszką elastanu. Standardowo czapka ta dostępna jest w 3 rozmiarach, jednak na życzenie klienta istnieje możliwość wyprodukowania czapki w dowolnym rozmiarze. Model ten występuje w ponad 40 wersjach kolorystycznych, co daje szerokie możliwości personalizacji czapki pod potrzeby klientów. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania wszystkich dostępnych technik znakowania – haft, nadruk, naszywki czy nadruk odblaskowy.
Model #3012 – czapka w trendzie ECO
Świadomość ekologiczna społeczeństwa wzrasta z dnia na dzień. Wielu konsumentów oraz firm widzi, jaki wpływ na otoczenie mają podejmowane przez nich decyzje zakupowe. Nie inaczej jest w branży gadżetów reklamowych. Wielu klientów agencji poszukuje rozwiązań proekologicznych, co z kolei przekłada się na dostawców upominków reklamowych. Coraz więcej producentów i importerów z branży reklamowej wprowadza do swojej oferty rozwiązania i produkty proekologiczne. Podobnie jest w przypadku firmy Headwear Professionals, która posiada w ofercie czapkę w 100% biodegradowalną, wyprodukowaną z surowców naturalnych. Jest to możliwe dzięki produkcji czapek z tkaniny TENCEL™.
Tkanina TENCEL™ (znana także jako Lyocell) produkowana jest z celulozy drzewnej. Proces produkcji wygląda podobnie jak w przypadku wiskozy, czyli włókna uzyskuje się z rozpuszczonej celulozy pulpy drzewnej. Różnicę stanowi zastosowanie ekologicznych rozwiązań w procesie mycia włókien. Do jej produkcji nie wykorzystuje się żadnych toksycznych substancji, zastępuje się je organicznymi.
Głównymi zaletami tego materiału są:
• budowa z naturalnych nanowłókien
• bardzo dobra regulacja termiczna
• optymalna kontrola wilgotności
• delikatny / struktura gładkich włókien
• odpowiedni dla skóry wrażliwej
• zmniejszony rozwój bakterii
• na skórze nie pozostawia wilgoci
• nie działa drażniąco na skórę
• brak substancji chemicznych
Warto rozważyć wprowadzenie do swojej oferty produktów proekologicznych, które choć w jakimś stopniu pozwalają dbać o naszą wspólną planetę, dbać o naszą przyszłość.
Więcej informacji na stronie www: