PRODUKTY I ROZWIĄZANIA | 12 lutego 2024

Upominki prosto od serca - walentynkowe inspiracje z marką dothat

Walentynki to idealna okazja, aby wyznać miłość swojej marce. Dothat przychodzi z propozycjami produktów, które jednocześnie można dostosować do stylu marki, jak i nadać im słodkiego, walentynkowego charakteru.

 

Udostępnij:

Obdarowywanie Klientów, Pracowników czy Partnerów Biznesowych to jeden z najważniejszych celów branży artykułów reklamowy. Walentynki mogą być świetną okazją do powiedzenia “bez Ciebie nie idę!”. Z tego względu marka dothat przygotowała inspiracje na produkty reklamowe w walentynkowym klimacie.

Nakładki na sznurówki

Nakładki w kształcie serca mogą posiadać dowolny kolor i fakturę, a na ich powierzchni może znaleźć się logo marki lub wybrany slogan. Produkt można zamówić w kilku różnych wzorach, z dedykowanym kartonikiem oraz dołączonymi sznurówkami.

Dowiedz się więcej na temat produktu

Znaczniki na kieliszki

Znaczniki serca to produkt, który można dwustronnie zadrukować, dzięki czemu na każdym z nadruków może znajdować się inna faktura, kolor, logo/hasło oraz wykończenie. Zamawiając znaczniki na kieliszki można skomponować zestaw z dowolną liczbą znaczników, do którego dodany zostanie personalizowany kartonik.

Dowiedz się więcej na temat produktu. 

Ekonewka

Atrybut do podlewania roślin w walentynkowym klimacie to oryginalny prezent. Dostosowaniu podlega kolor jego podstawy oraz nadruku, znakowanie wokół gwintu i na górnej płaskiej powierzchni. Do ekonewki dołączany jest indywidualny kartonik z instrukcją obsługi nakładania i obsługi gadżetu.

Dowiedz się więcej na temat produktu.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych
ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 5222842937
REGON: 140900028
KRS: 0000274263
Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego