PRODUKTY I ROZWIĄZANIA | 20 września 2023

Premierowe prezentacje drukarki EPSON SureColor SC-F2200

Wszystkich tych, którzy zastanawiają się, czy technologia druku bezpośredniego na tekstyliach (DTG) lub druk DTF może być odpowiednia do rozszerzenia zakresu działalności, jak i tych, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad jakością i wykonaniem zamówienia dla klienta, zamiast zlecać go podwykonawcom,  API.pl zaprasza do przyjrzenia się możliwościom, jakie oferuje hybrydowa drukarka Epson SureColor SC-F2200.

Udostępnij:

Podczas prezentacji 25 września w showroom API.PL w Rąbieniu k.Łodzi, oraz 3 października br. w showroom w Chorzowie uczestnicy będą mieli okazję samodzielnie ocenić, jak ta innowacyjna drukarka, łącząca cechy DTG i DTF, może pomóc w realizacji różnorodnych zleceń, przyspieszyć produkcję i usprawnić proces drukowania DTG i DTF na arkuszach.

Dla uczestników specjalna, promocyjna oferta na leasing urządzeń!*

LINK DO ZAPISU

Model Epson SureColor SC-F2200 jest specjalnie zaprojektowany dla producentów tekstyliów oraz firm zajmujących się personalizacją artykułów promocyjnych, takich jak koszulki, swetry, bluzy z kapturem, torby i wiele innych. To urządzenie wyróżnia się szybkością, elastycznością i niezawodnością.

- Rozwiązanie "wszystko w jednym" idealne zarówno dla początkujących przedsiębiorstw, jak i firm średniej wielkości, gwarantujące niezawodność, wydajność i oszczędności.

- Eliminacja pasów i ziarnistości obrazu, dzięki stabilnym, nowym atramentom UltraChrome DG2 oraz funkcji POL (Part Overlap) - wyjątkowa jakość i trwałość wydruków

- Precyzyjne linie i wyraziste szczegóły dzięki możliwości rozdzielczości wejściowej grafik 600 dpi,

- Wydłużony czas druku i minimalizacja przestojów dzięki m.in. duży workom z atramentem o pojemności 800 ml.

Jeśli obecnie pracujesz lub planujesz rozpocząć drukowanie na tekstyliach lub innych przedmiotach użytkowych, wykorzystując różne technologie, takie jak sitodruk, termotransfer czy sublimacja, i masz zamiar wprowadzić druk DTG lub DTF do swojej oferty, porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach, planach i potrzebach.  Dopasujemy rozwiązanie, które pozwoli Ci dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu  dotyczących różnych technologii zdobienia i szerokiej gamie sprawdzonych produktów znanych marek. Dbając o jakość produkcji naszych klientów na każdym etapie procesu druku, oferując różne formy finansowania, kompleksowe wsparcie w zakresie wdrożenia, szkolenia oraz profesjonalny serwis.

Więcej informacji TUTAJ

*ilość urządzeń w ofercie promocyjnej ograniczona.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych
ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 5222842937
REGON: 140900028
KRS: 0000274263
Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego