TARGI | 12 lutego 2024

PIAP na Targach Promo Show 2024

Polska Izba Artykułów Promocyjnych (PIAP) bierze udział w VI Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku PROMO SHOW, które odbędą się w dniach 14-15 lutego br.  w EXPO XXI w Warszawie.

Udostępnij:

Polska Izba Artykułów Promocyjnych na VI Targach Reklamy i Druku PROMO SHOW zaprezentuje zróżnicowany sektor artykułów promocyjnych w Polsce, który obejmuje branże reklamową i poligraficzną.

Targi to okazja do wymiany doświadczeń oraz zaprezentowania potencjału firm związanych z branżą artykułów promocyjnych. Odwiedzający stoisko PIAP będą mieli okazję zapoznać się z działalnością stowarzyszenia oraz porozmawiać z ekspertami o najważniejszych kierunkach rozwoju i trendach w branży artykułów promocyjnych.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Promo Show to okazja do spotkania się
z naszym otoczeniem biznesowym, członkami naszego stowarzyszenia oraz klientami końcowymi. W dobie postępującej cyfryzacji życia społecznego, artykuły promocyjne nabierają nowego znaczenia. Mimo rozwoju technologii niezmiennie pozostają skutecznymi nośnikami wartości marki oraz ważnym narzędziem marketingowym. O trendach i przyszłości branży artykułów promocyjnych będziemy rozmawiać przy naszym stanowisku,
do którego odwiedzenia serdecznie zapraszamy. –
Paweł Wielkopolan, dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW to spotkanie profesjonalistów poszukujących najlepszych inspiracji w reklamie, poligrafii, druku na tekstyliach, znakowaniu gadżetów reklamowych i innych rozwiązaniach marketingowych. Oferują kompleksową ofertę dla każdego, kto szuka nowych rozwiązań zarówno w poligrafii, jak i reklamie.  

Adres stoiska PIAP:
EXPO XII Warszawa,  Ul. Prądzyńskiego 12/14, Hala 3, Stoisko nr D6

Polska Izba Artykułów Promocyjnych
ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 5222842937
REGON: 140900028
KRS: 0000274263
Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego