CZŁONKOWIE | 10 lipca 2024

Headwear Professionals dołączył do włoskiej organizacji ASSOPROM

Firma Headwear Professionals dołączyła do Associazione Italiana Produttori e Distributori Articoli Pubblicitari e Promozionali (ASSOPROM). Jest to kolejna organizacja branżowa, której członkami została, tym razem we Włoszech.

Udostępnij:

Nasze przystąpienie do tej organizacji jest częścią naszego stałego rozwoju międzynarodowego i poszukiwania nowych rynków.

Członkostwo w Assoprom daje nam możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z liderami branży w Europie. Jesteśmy już członkami podobnych, prężnie działających organizacji w innych europejskich krajach. Dzięki temu możemy aktywnie wpływać na kształtowanie rynku gadżetów reklamowych.

Wierzymy, że współpraca z włoskimi partnerami pozwoli nam na dalsze doskonalenie naszych produktów i usług oraz lepsze zrozumienie potrzeb lokalnych klientów.

Komentuje Michał Matwiejczyk z Headwear Professionals

Assoprom to Włoskie Stowarzyszenie Producentów i Dystrybutorów Artykułów Reklamowych i Promocyjnych. Powstałe w 1988 roku, promuje i chroni działalność produkcji, importu i dystrybucji artykułów reklamowych, promocyjnych i upominków, nie tylko na korzyść swoich członków, ale również, w sposób synergiczny, na korzyść tych, którzy z nich korzystają, odpowiadając na liczne zapytania informacyjne napływające od firm przemysłowych i handlowych z Włoch i zagranicy.

https://www.assoprom.it/

Polska Izba Artykułów Promocyjnych
ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 5222842937
REGON: 140900028
KRS: 0000274263
Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego