PRODUKTY I ROZWIĄZANIA | 05 lutego 2024

Donut, który nie tuczy - poznaj realistyczne breloki dothat o przestrzennych kształtach

Marka dothat, poza standardowymi płaskimi kształtami swoich produktów, oferuje również artykuły o przestrzennej formie i - co za tym idzie - niezwykle realistycznym wyglądzie.

 

Udostępnij:

Brelok donut oraz inne wzory 3D

Z okazji Tłustego Czwartku dothat prezentuje swój brelok w kształcie donuta w przestrzennej formie 3D. Brelok posiada nadruk z lukrem oraz posypką, a poszczególne jego elementy mają określoną wypukłość.

Tego rodzaju trójwymiarowe kształty można tworzyć z każdym dowolnym wzorem np. ciastka, kawy, samochodu czy nawet logo marki. Decydując się na brelok 3D należy opisać swoją wizję i określić oczekiwany wygląd gadżetu. Zespół dothat pomoże w dobraniu optymalnego rozmiaru produktu, stworzy jego projekt i wizualizację oraz zadba o dopracowanie modelu 3D.

Poznaj proces tworzenia breloków w dothat

Czy inne produkty dothat mogą być przestrzenne?

Tworzenie produktów z dothat to przede wszystkim spełnianie wizji i oczekiwań Klienta. Dzięki temu produkty z oferty dothat oraz te stworzone na specjalne zamówienie można niemalże dowolnie personalizować i zmieniać.

Wejdź na stronę www.dothat.pl, aby zapoznać się z pełną gamą produktów i zaczerpnąć inspiracji do wyboru tego, który najlepiej będzie pasował do potrzeb Twojej marki.

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych
ul. Święty Marcin 29/8 61-806 Poznań
NIP: 5222842937
REGON: 140900028
KRS: 0000274263
Sąd rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego