Media branżowe:

10 lipca 2020 11:39

ESB European Sellers&Buyers

ESB European Sellers&Buyers to działająca cały rok platforma internetowa łączaca dostawców i dystrybutorów produktów promocyjnych. Prezentacja oferty i pozycjonowanie firmy w wynikach wyszukiwania jest doskonałą kontynuacją działań promocyjnych i eksportowych. Niewątpliwą dodatkową zaletę ESB stanowi comiesięczny newsletter prezentujący nowości i trendy produktowe w szeroko pojętej branży artykułów reklamowych.

16 października 2017 12:39

Gifts Journal

Nakład: 5 000 Dystrybucja: wysyłka pocztowa do firm z branży upominków reklamowych oraz klientów końcowych. Magazyn Gifts Journal Polska to jedyny na polskim rynku magazyn poświęcony wyłącznie upominkom reklamowym. Uczestniczymy w najważniejszych wydarzeniach branżowych w kraju i za granicą, już od 2000 roku.Tytuł trafia do wyselekcjonowanej grupy dwóch odbiorców. Czytelnikami są agencje reklamowe oraz szefowie marketingu i działy zakupów największych firm w Polsce.

16 października 2017 12:00

OOH magazine

OOH magazine skierowany jest do kadry zarządzającej i menedżerskiej odpowiedzialnej za budżety reklamowe dużych korporacji, domów mediowych, agencji reklamowych oraz przedstawicieli branży reklamowej. Półrocznik dostarcza wiadomości branżowe, artykuły specjalistyczne, felietony, a także na bieżąco aktualizowane katalogi firm i oferty z rynku reklamowego. Niekwestionowany lider w sektorze prasy branżowej, poświęconej szeroko pojętej reklamie.

16 października 2017 11:01

Świat Druku

Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. istnieje od 1993 roku. Wydaje magazyn dla branż poligraficznej, opakowaniowej, graficznej i reklamowej – „Świat DRUKU”, który ma opinię pisma fachowego i rzetelnego, niezawodnego źródła wiedzy dla początkujących i zaawansowanych. Czytają go właściciele firm, kadra menedżerska, pracownicy drukarń, studiów graficznych, agencji reklamowych oraz dostawcy nowych technologii. Uzupełnieniem drukowanej wersji pisma są strony internetowe www.swiatdruku.eu oraz cotygodniowo wysyłany newsletter, dzięki którym Czytelnicy mają dostęp do najświeższych informacji.
 

16 października 2017 09:58

MARKETER+

„Marketer+” to wydawany od 2011 roku branżowy magazyn skierowany do osób poszukujących efektywnych rozwiązań w marketingu. Nasi czytelnicy to dyrektorzy, kierownicy, specjaliści ds. marketingu, jak również właściciele małych i średnich firm. Jesteśmy również źródłem inspiracji i praktycznym przewodnikiem dla przedstawicieli branży reklamowej.

Każdy numer to średnio 120 stron szczegółowej i rzetelnej analizy danego tematu.  Piszą dla nas praktycy, najlepsi eksperci w swoich dziedzinach. Na bazie własnego bogatego doświadczenia na polskim rynku pokazują, jak krok po kroku prowadzić skuteczne działania marketingowe. W magazynie prezentujemy narzędzia, skuteczne techniki i rozwiązania, które z powodzeniem można wdrożyć w każdej firmie.


 

21 października 2014 10:06

eppi

Magazyn eppi (European Promotional Products Industry) jest ogólnoeuropejskim czasopismem branżowym dla europejskiego sektora artykułów promocyjnych. Eppi jest dwumiesięczną publikacją, która wychodzi 6 razy w roku, począwszy od lutego. Ma nakład 10 000 egzemplarzy. Za pomocą systemu rotacji, eppi jest rozprowadzany do ponad 16 000 dystrybutorów, w tym znaczących partnerów kontaktowych, informując ich o działalności globalnej koncentrującej się na europejskiej branży artykułów promocyjnych. Każda edycja eppi służy zaspokojeniu rosnącego poszukiwania informacji w branży artykułów promocyjnych: Zakres obejmuje ludzi i spółki, produkty oraz trendy, rynki europejskie i pokazy handlowe, politykę gospodarczą UE oraz wiadomości o stowarzyszeniach.

26 marca 2013 09:00

Wielka Księga Reklamy i Poligrafii RemaDays - Katalog Wystawców

Nakład: 12 000 Dystrybucja: dla każdego zwiedzającego targi RemaDays Warsaw. Charakter Księgi polega na tym, że łączy w sobie zarówno zalety reklamy prasowej jak i podręcznej bazy danych. Zaproponowany podział na kategorie produktowe doskonale sprawdza się jako źródło cennej informacji. Reklamodawca udostępnia bardzo praktyczne informacje dzięki którym możliwe jest sprawne nawiązanie szybkiego kontaktu. Każdy firma publikuje również informacje o dystrybuowanych przez siebie markach oraz produktach. Wyszukiwarki pozwalają precyzyjnie odnaleźć poszukiwane firmy.

25 marca 2013 19:47

Web Marketing Today

Insights and analysis for smaller businesses. SEO, lead generation, email marketing, conversion, social, analytics, design — much more. Trusted since 1995. www.youtube.com/user/webmarketingtoday

25 marca 2013 16:13

Marketing przy Kawie

Marketing przy Kawie to znany tygodnik internetowy o marketingu. Zawiera obszerną branżową bazę wiedzy o marketingu i reklamie. Prezentuje w sposób przystępny najbardziej aktualne zagadnienia, analizy, trendy, wyniki badań, przykłady udanych kampanii, opinie, poglądy i idee marketingowe. Gromadzi wiedzę od 2003 r. W Marketingu przy Kawie ukazały się wywiady z tak znanymi guru marketingu jak Philip Kotler, Al Ries, Jack Trout, Drayton Bird, Don Tapscott, Peter Fisk, Guy Kawasaki czy Richard Branson.

25 marca 2013 15:25

www.scanner.com.pl

Jedyny portal skierowany do branży papierniczo-biurowo-szkolno-zabawkarskiej. Stworzony dla branży i z branżą. Tylko tutaj najszybciej dostępne są wszelkie informacje z życia firm oferujących artykuły do biura, szkoły i dla dzieci. Tylko tu zawsze nieodpłatnie można dodać ogłoszenia o pracę, dzięki czemu w jednym miejscu wszyscy branżyści mogą znaleźć najciekawsze oferty nowych posad w firmach branżowych.

24 marca 2013 10:50

Reklama.pl

REKLAMA.PL jest największym serwisem usług marketingowych wspierającym pracę działu reklamy, marketingu i PR. Portal współtworzą właściciele małych i dużych firm, doświadczeni specjaliści i giganci polskiej reklamy. Szeroki wachlarz funkcjonalności, najświeższe aktualności, rozbudowane katalogi firm i najbardziej kreatywne produkty reklamowe na polskim rynku.