Log in English Polski

Media about PIAP

www.giftsjournal.pl

www.giftsjournal.pl

Grono Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych na przełomie miesiąca października i listopada br. poszerzyło się o kolejną firmę z branży artykułów promocyjnych - firmę: Angels Advertising.

Decyzję o przystąpieniu do PIAP podjęliśmy w związku z zamierzeniem poznania nowych firm, w tym zarówno odbiorców naszych produktów jak i partnerów. Nie mniej jednak aktywność w wydarzeniach stworzy dla nas dodatkowy kanał poznawania i zdobywania wiadomości, zarówno z naszej branży jak i pokrewnych, w celu oferowania produktów i usług „na czasie”. - wypowiedzi udzielił Sebastian Mroczek - właściciel firmy Angels Advertising.

Pod marką Angels Advertising znajdziemy firmę znaną z wprowadzania niestandardowych pomysłów do projektów oraz druku kart plastikowych – flagowego produktu wspomnianej firmy.

Warto zatem poznać firmę z obu stron. Jako producenta kart plastikowych, z solidnym zapleczem maszynwiodących marek, dzięki temuwykonującego szereg usług związanych z drukiem, personalizacją, uszlachetnianiem i oprawą laminowanych kart plastikowych. Jak również studiaprojektowego, które świadome natłoku reklamy wprowadza niestandardowe rozwiązania, w celu skuteczniejszej promocji swoich Klientów.
 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 140 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.


Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426powrót do listy