Log in English Polski

Media about PIAP

www.mediaooh.pl

www.mediaooh.pl

Grono Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych na przełomie miesiąca października i listopada br. poszerzyło się o kolejną firmę z branży artykułów promocyjnych - firmę:  Angels Advertising.

 

Decyzję o przystąpieniu do PIAP podjęliśmy w związku z zamierzeniem poznania nowych firm, w tym zarówno odbiorców naszych produktów jak i partnerów. Nie mniej jednak aktywność w wydarzeniach stworzy dla nas dodatkowy kanał poznawania i zdobywania wiadomości, zarówno z naszej branży jak i pokrewnych, w celu oferowania produktów i usług „na czasie”. - wypowiedzi udzielił Sebastian Mroczek - właściciel firmy Angels Advertising.

 Pod marką Angels Advertising znajdziemy firmę znaną z wprowadzania  niestandardowych pomysłów do projektów oraz druku kart plastikowych – flagowego produktu wspomnianej firmy.

Warto zatem poznać firmę z obu stron. Jako producenta kart plastikowych, z solidnym zapleczem maszynwiodących marek, dzięki temuwykonującego szereg usług związanych z drukiem, personalizacją, uszlachetnianiem i oprawą laminowanych kart plastikowych. Jak również studiaprojektowego, które świadome natłoku reklamy wprowadza niestandardowe rozwiązania, w celu skuteczniejszej promocji swoich Klientów.powrót do listy