Log in English Polski

Media about PIAP

www.epr.pl

www.epr.pl

Nowi Członkowie PIAP

Prime Line s.c., Ritter Pen Sp. z o.o., Europapier-Impap Sp.z o.o., Grupa Studio Acord, Foha oraz Mount Blanc Sp z o.o. to nowe firmy członkowskie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Grupa STUDIO ACORD dołączyła do PIAP, aby mieć możliwość współuczestniczenia w procesach regulujących działania branży oraz znaleźć się w szacownym gronie firm członkowskich – mówi Bogdan Sylwestrowicz właściciel Grupy STUDIO ACORD.

Ważne jest aby o przepisach prawnych istotnych dla rozwoju naszej branży mówić jednym głosem. To największa szansa aby toczyły się one w rozsądnym kierunku i w miarę szybko- mówi Zbigniew Czulak Prezes Ritter-Pen sp. z o.o.

Już od dawna obserwowaliśmy działania PIAPu i byliśmy pod wrażeniem zaangażowania jakie wkładane jest w działania na rzecz rozwoju branży upominków reklamowych. Dzisiaj firmy które są członkami PIAPu postrzegane są jako rzetelne i kompetentne, a co za tym idzie godne zaufania. Dlatego też cieszymy się z możliwości dołączenia do tego elitarnego grona –mówi Monika Witt Kierownik ds. marketingu i klientów korporacyjnychpowrót do listy