Log in English Polski

Media about PIAP

www.oohmagazine.pl

www.oohmagazine.pl

Nowi Członkowie PIAP
Prime Line s.c., Ritter Pen Sp. z o.o., Europapier-Impap Sp.z o.o., Grupa Studio Acord, Foha oraz Mount Blanc Sp z o.o. to nowe firmy członkowskie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

- Grupa STUDIO ACORD dołączyła do PIAP, aby mieć możliwość współuczestniczenia w procesach regulujących działania branży oraz znaleźć się w szacownym gronie firm członkowskich – mówi Bogdan Sylwestrowicz właściciel Grupy STUDIO ACORD.

- Ważne jest aby o przepisach prawnych istotnych dla rozwoju naszej branży mówić jednym głosem. To największa szansa aby toczyły się one w rozsądnym kierunku i w miarę szybko- mówi Zbigniew Czulak Prezes Ritter-Pen sp. z o.o.

- Już od dawna obserwowaliśmy działania PIAPu i byliśmy pod wrażeniem zaangażowania jakie wkładane jest w działania na rzecz rozwoju branży upominków reklamowych. Dzisiaj firmy które są członkami PIAPu postrzegane są jako rzetelne i kompetentne, a co za tym idzie godne zaufania. Dlatego też cieszymy się z możliwości dołączenia do tego elitarnego grona – mówi Monika Witt Kierownik ds. marketingu i klientów korporacyjnych.

Firma Prime Line działa w branży B2B w zakresie ekskluzywnych prezentów i wysokiej jakości gadżetów i upominków. Lamy to produkty piśmienne o niemieckiej jakości i przystępnej cenie, Montegrappa oferuje włoskie, ekskluzywne instrumenty piśmienne, natomiast Semikoln to albumy fotograficzne i akcesoria na biurko. Sigel oferuje niemieckie produkty do wyposażenia wnętrz, szklane tablice magnetyczne, notesy, kalendarze, wizytowniki, akcesoria na biurko i inne.

Firma Ritter-Pen to producent długopisów obsługujący rynki reklamowe na całym świecie. Ritter-Pen sp. z o.o. jest odpowiedzialna za sprzedaż na rynku polskim. Zakład produkcyjny w Niemczech wyposażony jest w najnowocześniejsze narzędzia, zarówno do projektowania jak i wytwarzania części długopisowych.

Europapier-Impap - dystrybutor podłoży do druku oraz reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. W Polsce świadczy swoje usługi od 1991 r. Asortyment: pudełka i torebki ozdobne, zwoje do pakowania, papiery i koperty ozdobne, papiery graficzne; papiery biurowe; materiały opakowaniowe; folie ploterowe, solwentowe, okienne; laminaty; banery; płyty PVC, STADUR, piankowe, plaster miodu; blueback; whiteback; citylight; systemy ekspozycji. Sprzedaż niepełnych opakowań i arkuszy. Cięcie pod format papierów ozdobnych, banerów, folii i tworzyw sztucznych.

Grupa STUDIO ACORD jest producentem nośników reklamy wewnętrznej oraz producentem i dystrybutorem kalendarzy. Specjalizuje się w tworzeniu systemów wewnętrznych nośników reklamowych charakteryzujących się wysoką dostępnością i powszechnością.

FOHA jest dystrybutorem kubków, specjalizuje się także w znakowania w technologii Hydrocolor której jest jedynym posiadaczem. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi firma jest w stanie dostarczyć każdy kubek w dowolnym kolorze Pantone.

Mount Blanc Top Belgian Chocolates to marka znana na polskim rynku od 2006 roku dzięki prawdziwej belgijskiej czekoladzie, z której wyrabiane są wszystkie dostępne praliny i trufle. Obecnie Mount Blanc posiada kilkanaście sklepów firmowych znanych pod nazwą Pijalnie Czekolady i Kawy Mount Blanc oraz sklep internetowy.powrót do listy