Nasze Patronaty:

July 14, 2022, 1:15 p.m.

Konferencja Tektura Falista 08-09.09.2022

Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz ze współorganizatorami, partnerami i patronami branżowymi, zaprasza na XI Konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”, która w tym roku odbędzie się w dniach 8–9 września w Hotelu Klimczok w Szczyrku.

Jak co roku organizator wydarzenia przygotował bogaty program pełen ciekawych wystąpień specjalistów oraz przestrzeń do integracji. Podczas konferencji będzie mowa m.in. o:
- trendach rynkowych na rynku opakowań, ze szczególnym wskazaniem na „zero waste” jako stylu życia młodego pokolenia,
- ekoprojektowaniu opakowań jako wymogu obecnych czasów,
- aspektach prawnych i ekonomicznych rozszerzonej odpowiedzialności producenta opakowań z papieru, tektury falistej i opakowań wielomateriałowych,
- ochronie wzorów opakowań, znaków towarowych i innych kwestiach związanych z ochroną własności intelektualnej w produkcji tektury falistej i opakowań z tektury falistej,
- zagospodarowaniu odpadów w zakładach wytwarzających tekturę falistą i opakowania z tektury falistej,

 

June 21, 2022, noon

Kongres "Praktyka Prawa Zamówień Publicznych"

Już 21-23 czerwca br. w Warszawie (Golden Floor Plaza)  odbędzie Kongres Praktyka Prawa Zamówień Publicznych.

Podczas Kongresu zostaną omówione najważniejsze zagdanienia praktyczne tj: Wadium i zabezpieczenie należytego wykonania umowy w postępowaniu o udzielenie zamówienia, szacowanie wartości zamówienia – najczęstsze błędy i wątpliwości, niedozwolone i błędne klauzule umowne w umowach o zamówienie publiczne oraz wiele innych.

Szczegóły dotyczące kongresu i jego plan : https://konferencje.mustreadmedia.pl/prakt-zam

April 5, 2022, 8:36 a.m.

semKRK#19 BIG

semKRK wraca po raz 19! Największy barcamp o tej tematyce zawita ponownie do Starej Zajezdni w Krakowie. Razem z nim 12 ekspertów z branży SEO i SEM. Rozpocznij czerwcowy długi weekend z DevaGroup i semKRK!

semKRK to wyjątkowa konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu  internetowego, działów marketingu, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów. Idea  spotkań organizowanych nieprzerwanie od 18 edycji ciągle pozostaje niewyczerpana! Wysokie oceny zbierane w ankietach przez organizatora - krakowską agencję DevaGroup - świadczą o potrzebie integracji branży SEM i SEO oraz przede wszystkim o chęci wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden  główny cel: edukacja. Korzystając z niestandardowego sposobu wyboru prelegentów (jakim jest głosowanie na tematy nie znając osoby, która za tym tematem stoi) dajemy szansę pokazania się nowym twarzom na naszej scenie. Kolejne wydarzenie odbędzie się  w Starej Zajezdni w Krakowie. Już nie możemy doczekać się tego spotkania na żywo!

Feb. 4, 2022, 11:42 a.m.

Relacja z Golden Marketing Conference 21-22.04.2022

Marketing ‘22 – działania bazujące na sztucznej inteligencji. Czy wkroczyliśmy w nową erę marketingu?

O cyfrowej transformacji słyszymy przynajmniej od kilku lat. W ostatnich dwóch, polskie firmy dokonały ogromnego skoku w procesie digitalizacji. Znaczący wpływ na taką sytuacje ma pandemia, podczas której polscy przedsiębiorcy szukają nowych dróg dotarcia do potencjalnego klienta.W Polsce coraz częściej dostrzega się potencjał sztucznej inteligencji. Dane z raportu The People & Technology Report 2022 mówią, że blisko 30% organizacji wykorzystuje już algorytmy AI, aby usprawnić komunikację z klientami i zwiększyć jakość produktów lub usług. Jednak już wkrótce to grono zwiększy się ponad dwukrotnie. Niemal 40% firm deklaruje chęć wdrożenia rozwiązań bazujących na sztucznej inteligencji.

Oct. 18, 2021, 1:15 p.m.

13 Edycja Forum Marketingu Zintegrowanego 2021

9 listopada 2021 roku odbędzie się online 13 Edycja Forum Marketingu Zintegrowanego pod hasłem: EVERYTHING COMMUNICATES!
Organizatorem konferencji jest Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB  https://fmz.smb.pl/
W hubie FMZ opowiemy o tym, że wszystko komunikuje i podkreślimy wszechstronność marketingu zintegrowanego angażującego wszystkie zmysły, gdyż każdy kanał komunikacji dobudowuje coś do postrzegania marki.
W ramach FMZ pokazujemy trendy i najlepsze praktyki dotyczące szerokiego wachlarza narzędzi komunikacyjnych i zachęcamy do osiągania 'marketing exellence’ w każdej z nich.
Zaprezentujemy sprawdzone rozwiązania i sposoby ich zastosowania w 3 kontekstach:

Sept. 21, 2021, 1:22 p.m.

I ❤ marketing 2021

Największa konferencja marketingowa w Polsce wraca stacjonarnie! 21-24 września 2021 odbędzie się kolejna edycja największej konferencji marketingowej w Polsce - I ❤ marketing. Marketerzy spotkają się w Multikinie Złote Tarasy niemal po dwóch latach przerwy od poprzedniej edycji stacjonarnej. Event potrwa cztery dni i zgromadzi ok. 1200 uczestników oraz 40 prelegentek i prelegentów. Konferencja to przede wszystkim dawka skondensowanej wiedzy, bo każdy występujący to ekspert w swojej dziedzinie, a na przekazanie cennych wskazówek ma jedynie 18 minut. Dzięki temu musi maksymalnie wykorzystać czas i skupić się na tym, co naprawdę istotne.
Sept. 7, 2021, 9:45 a.m.

Golden Marketing Conference, 7-8 września 2021, Poznań

To już 9 raz kiedy Golden Marketing Conference otwiera przestrzeń do rozmowy o najnowszych trendach w marketingu. 7-8 września w Poznaniu zaproszeni eksperci przedstawią trendy i nieszablonowe rozwiązania, które uczestnicy wydarzenia będą mogli automatycznie zastosować w swojej pracy. Program najnowszej edycji Golden Marketing Conference będzie w szczególności poświęcony e-biznesowi – począwszy od wyboru platformy e-commerce, przez UX i on-site marketing po kampanie promujące sprzedaż i strategie ją zwiększające. W agendzie wydarzenia nie zabraknie tematów związanych z analityką działań internetowych, poruszone zostaną także kwestie zastosowania social mediów, a także budowania contentu czy video marketingu.
Nov. 24, 2020, 9:41 a.m.

Golden Marketing Conference Katowice 24.11.2020

Czy wiedzieliście o tym, że województwo śląskie to trzecie w kolejności, zaraz po mazowieckim i wielkopolskim, o największej liczbie przedsiębiorstw? Śląsk to zagłębie prężnie rozwijających się korporacji, agencji oraz start-upów. Nie mogliśmy nie wykorzystać takiego potencjału, dlatego Golden Marketing Conference już po raz trzeci zawita do Katowic na dwudniowe święto marketingu. Konferencja obędzie się 24 i 25 listopada 2020 roku w Vienna House Easy Katowice. To będą dwa dni przepełnione inspirującymi prelekcjami i ciekawymi rozmowami, pełne merytoryki i nieszablonowych rozwiązań.
Sept. 25, 2020, 9:38 a.m.

15 edycja semKRK 25.09.2020

15 edycja semKRK wyjątkowo odbędzie się on-line. Spotykamy się 25 września (piątek) o godzinie 12:00 na Evenea Live. Na ekranie zobaczycie wystąpienia 9 prelegentów z branży SEM/SEO oraz uroczyste wręczenie nagród semKRK awards. semKRK to krakowskie spotkania tworzone dla właścicieli biznesów, działów marketingu, branży e-commerce, ale również specjalistów SEM oraz agencji marketingu internetowego. Idea spotkań organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim wymiana wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: integracja branży marketingu online oraz edukacja. Najbliższe semKRK ze względów bezpieczeństwa odbędzie się on-line, bez limitu uczestników.
Feb. 12, 2020, 10:49 a.m.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020

To jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, rokrocznie przyciągając coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. Na RemaDays Warsaw w trakcie trzech dni, na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z całego świata. Ostatnia edycja przyciągnęła 810 wystawców i 21 112 zwiedzających, w tym 3500 z zagranicy, dzięki czemu impreza osiągnęła status kluczowej i największej pod kątem liczby zwiedzających imprezy targowej w Europie. Targi RemaDays Warsaw to 11 sektorów kompleksowo opisujących rynek reklamy i druku.
Oct. 22, 2019, 3:15 p.m.

I Love Marketing - październik 2019

Data: 22-25.10.2019 Miejsce: Warszawa, Multikino Złote Tarasy 22-25 października w Warszawie odbędzie się VIII edycja konferencji I ♥️ marketing. Tym razem wydarzenie potrwa cztery dni: -22 października I ♥️ ads & analytics -23 października I ♥️ marketing -24 października I ♥️ influencer -25 października I ♥️ social media
Sept. 23, 2019, 8:55 a.m.

Golden Marketing Conference Warszawa 2019

Golden Marketing Conference to wyjątkowe, dwudniowe wydarzenie, które przez pięć edycji wypracowało pozycję lidera wśród imprez marketingowych. Od pierwszej edycji, w 2015 roku, GMC przyciągnęło około 3 200 uczestników. Sposobem na wyróżnienie się z tłumu podobnego typu wydarzeń jest wyjątkowo wyselekcjonowany dobór prelegentów odpowiadających za marketing w polskich i zagranicznych przedsiębiorstwach. To także długie, nawet 90 minutowe prelekcje oraz szeroki wachlarz tematyczny i skondensowana wiedza dla specjalistów. Dzięki dużemu zainteresowaniu formatem i bardzo dużej frekwencji edycji w Poznaniu i Katowicach organizator - Grupa MTP, postanowił rozszerzyć cykl wydarzeń o edycję warszawską, która odbędzie się w dniach 23-24 września w Centrum Konferencyjnym „Adgar Plaza”.
July 23, 2019, 9:36 a.m.

Konferencja Summit EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

23-24 lipca 2019 | PGE Narodowy, Warszawa To kolejna edycja największej w Polsce konferencji o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych - Summit EOIF GigaCon! Tradycyjnie już odbędzie się pod koniec lipca na PGE Narodowym! Ta wyjątkowa 2-dniowa konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację dokumentacji. Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do uproszczenia zarządzania każdą instytucją czy przedsiębiorstwem, bez względu na jego wielkość i branżę.
June 5, 2019, 8:50 a.m.

Expo Marketing

Jak odnieść sukces na targach w czasach nowych oczekiwań klientów 5 czerwca 2019 r. w Warszawie dowiemy się, jak wykorzystać wiedzę o nowych potrzebach klientów, by ich pozyskać dzięki najnowszym narzędziom marketingu wystawienniczego i sprzedaży. Tegoroczna, czwarta już edycja Expo Marketing, którego Patronem Honorowym jest Polska Izba Przemysłu Targowego, odbędzie się 5 czerwca, w światowy dzień targów Global Exhibitions Day. Branża targowa spotka się w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, które jest jednocześnie Partnerem Głównym wydarzenia. Celem Expo Marketing jest stworzenie platformy wymiany informacji i kontaktów dla optymalnego wykorzystania targów jako skutecznego narzędzia biznesowego oraz prezentacja najnowszych osiągnięć marketingu wystawienniczego na rzecz pozyskania klientów na międzynarodowych rynkach.
May 31, 2019, 11:43 a.m.

XXII edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Trwa XXII edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” Wraz z początkiem 2019 roku rozpoczęła się XXII edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” - najstarszego ogólnopolskiego programu certyfikującego przedsiębiorstwa w obszarze etyki biznesu. Firmy z całej Polski mogą uwiarygodnić swoją uczciwość i rzetelność poprzez uczestnictwo w programie. Na złożenie deklaracji uczestnictwa przedsiębiorstwa mają czas do 31 maja b.r. 2019 rok pod znakiem innowacji
April 18, 2019, 2:46 p.m.

DIGITAL SIGNAGE 2019

Digital Signage odbędzie się 18 kwietnia 2019 roku o godz. 9:00 w Hotelu Novotel Airport w Warszawie. Bezpłatne spotkanie Digital Signage skierowane jest do pasjonatów nowoczesnych rozwiązań technologicznych, znajdujących zastosowanie w marketingu cyfrowym. Konferencja odbędzie się 18 kwietnia br. o godz. 9:00 w Hotelu Novotel w Warszawie. Połączenie IT z narzędziami promocji to coraz częściej stosowane metody kreowania wizerunku. Wiele firm i instytucji zastępuje dotychczas stosowane mechanizmy reklamowania swoich usług i produktów narzędziami digital signage, czyli elektronicznymi totemami, monitorami LCD, multimedialnymi ekranami itp.
March 19, 2019, 12:20 p.m.

Golden Marketing Conference 2019

Golden Marketing Conference to dwudniowe wydarzenie skierowane do Top Managementu – członków zarządu, dyrektorów marketingu oraz osób decyzyjnych w zakresie strategii rozwoju marki. Organizator – Grupa MTP zaprosił najciekawsze osobowości – dwudziestu ekspertów w swoich branżach. Specjalna formuła oparta na długich prelekcjach na najwyższym, światowym poziomie oraz inspirujący networking w specjalnie przygotowanej strefie kuluarowej stworzą przełomowy dla Top Managementu event o dużym potencjale biznesowym.
March 13, 2019, 1:46 p.m.

KONFERENCJA I Love Marketing

Kolejna edycja konferencji odbędzie się w dniach 13-15 marca 2019 w Warszawie! Wydarzenie potrwa ponownie aż trzy dni – 13 marca odbędzie się druga edycja ciepło przyjętego dnia ​I Love Influencer. Event będzie aż trzydniowy: DZIEŃ 1 – I ​ ♥​ Influencer (13.03) DZIEŃ 2 – I ​ ♥​ Marketing (14.03) DZIEŃ 3 – I ​ ♥​ Social Media (15.03) Wydarzenie adresowane jest do marketerów i przedsiębiorców, a także pozostałych osób zainteresowanych tematyką szeroko pojętego marketingu internetowego. Głównym założeniem będzie przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy opartej na skutecznych rozwiązaniach realizowanych już w polskich przedsiębiorstwach. Będzie to zastrzyk praktycznej wiedzy podany w formie 18-minutowych prezentacji.
Feb. 15, 2019, 11:45 a.m.

Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Kalendarzy ZoomArt 2019

Rozpoczęła się jubileuszowa edycja Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy ZoomArt 2019. W marcu dowiemy się, kto w tym roku zaskoczył jury i publiczność pomysłem na kalendarz, jego formą czy wyjątkowym zdjęciem, ilustracją lub grafiką. ZoomArt to więcej niż konkurs. Misją organizatorów jest zaprezentowanie i ocenienie dzieł sztuki w postaci kalendarzy. Każda odsłona wydarzenia udowadnia, jak nieograniczona jest wyobraźnia autorów i wydawców kalendarzy.Z tym większą niecierpliwością środowisko reklamowe oczekuje na kolejne edycje Konkursu.Tym bardziej, że ZoomArt to również festiwal, wystawy towarzyszące i wreszcie uroczysta gala, czyli fantastyczna okazja do nawiązania nowych kontaktów.
Feb. 13, 2019, 2:14 p.m.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw

to jedna z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie. Targi organizowane są od 2005 r. i stale się rozwijają, rokrocznie przyciągając coraz większą ilość wystawców i zwiedzających. Na RemaDays Warsaw w trakcie trzech dni, na powierzchni ponad 35 000 m2 spotykają się przedstawiciele branży z całego świata. Ostatnia edycja przyciągnęła 811 wystawców i 20 800 zwiedzających, w tym 2800 z zagranicy, dzięki czemu impreza osiągnęła status kluczowej i największej pod kątem liczby zwiedzających imprezy targowej w Europie. Targi RemaDays Warsaw to 11 sektorów kompleksowo opisujących rynek reklamy i druku:
Nov. 14, 2018, 9:56 a.m.

Golden Marketing Conference Katowice 2018

Nowy wymiar marketingu. 14 -15 listopada 2018 | Katowice Prędkość zmian zachodzących w świecie jest ogromna. Zmiany dokonują się praktycznie w każdej dziedzinie życia, od medycyny poprzez motoryzację i technologię po strefę społeczną. Jeszcze szybszy postęp zauważalny jest także w marketingu. Nowe narzędzia, kanały komunikacji czy też korzystanie z technologii sprawiają, że marketingowiec musi być niezwykle uważny w dostrzeganiu zmian. Powinien umieć je analizować, dostosować do charakteru przedsiębiorstwa, w którym pracuje i reagować zawsze krok przed konkurencją. Kompleksowe ujęcie marketingu i zmian, które go dotyczą, są każdorazowo przedstawiane podczas Golden Marketing Conference.
Nov. 7, 2018, 3:31 p.m.

10.edycja Forum Marketingu Zintegrowanego

10.edycja Forum Marketingu Zintegrowanego pod hasłem „Czy jesteś gotowy na przyszłość?” odbędzie się 7 i 8 listopada w Kinotece, w Pałacu Kultury i Nauki. To jedno z najciekawszych wydarzeń organizowanych dla branży marketingowej, na którym warto się pojawić. Forum Marketingu Zintegrowanego (FMZ) to dwudniowa konferencja dla osób związanych z marketingiem i reklamą, organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Hasło tegorocznej edycji FMZ „Czy jesteś gotowy na przyszłość?” zapowiada niezwykle interesującą dyskusję o tym, jak marketing będzie wyglądał w najbliższych latach. Okres intensywnych zmian zarówno prawnych, jak i w obszarze dostępnych narzędzi, a także postaw konsumenckich będzie wymagał od marketerów wyjątkowej uważności i elastyczności w działaniach.
Oct. 1, 2018, 9:34 a.m.

ART OF COLOR 2018 – Nowy wymiar druku

Kolejna edycja ART OF COLOR odbędzie się 1 października 2018 r. w pierwszy dzień trwania targów 4 PRINT WEEK, TAROPAK i POLIMER-TECH na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. ART OF COLOR to prestiżowe spotkanie branży poligraficznej opierające się na innowacjach oraz szansach rozwoju tego sektora w różnych gałęziach przemysłu.
Sept. 11, 2018, 8:34 a.m.

GOOGLE DAY

Na szkoleniu poznasz narzędzia dla e-marketerów, SEO, Google Ads, GDN i Analitykę.100% wykorzystanie potencjału Google w komunikacji z rynkiem inspiracje i nowe narzędzia Google udostępnione dla marketingu, PR, HR czy sprzedaży tips & tricks, czyli szybkie wdrożenie niezwykle pomocnych rozwiązań, których Google nie promuje wśród użytkowników wsparcie w budowaniu strategii komunikacji z wykorzystaniem gotowych rozwiązań potentata sieci.
May 17, 2018, 8:54 a.m.

E-commerce Innovations 2018

Jak skutecznie prowadzić sprzedaż B2B w Internecie? E-commerce Innovations to coroczna, bezpłatna konferencja dla wszystkich, którzy chcą poznać najnowsze trendy w e-commerce B2B. 8. edycja wydarzenia odbędzie się 17 maja 2018 r. w Business Centre Club w Warszawie.
April 17, 2018, 2:21 p.m.

SZTUKA SPRZEDAŻY 17.04.2018 WARSZAWA

Miejsce: Golden Floor Tower ul. Chłodna . Jak sprzedawać więcej, efektywniej i czerpać z tego satysfakcję? Motywacja to podstawa, dlatego bądź świadomy, że jesteś dobry w tym co robisz! Poznaj techniki, które sprzedają. Umiejętność sprzedaży to fundament każdego przedsiębiorstwa. Dowiedz się, jak zdobyć zaufanie Klienta, a tym samym pokonaj jego obiekcje oraz poprowadź sprzedaż tak, by zakończyła się sukcesem. TYLKO DO 23 MARCA CENA 290 ZŁ! PÓŹNIEJ: 390 ZŁ
April 17, 2018, 9:09 a.m.

Packaging Innovations 2018

17-18 kwietnia 2018 r. już po raz dziesiąty spotkamy się w Hali EXPO XXI Warszawa na 10. Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations 2018 - największej tego typu imprezie w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas poprzedniej edycji Targów swoją ofertę przedstawiło 200 firm, a liczba gości przekroczyła 4,5 tys. Wśród nich byli przedstawiciele firm nie tylko rodzimego rynku, ale z całego świata.
April 6, 2018, 9:38 a.m.

Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Kalendarzy ZoomArt 2018

Trwa czwarta edycja Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy ZoomArt. Najciekawsze realizacje poznamy w kwietniu. Organizatorzy zapraszają do zgłaszania prac: • zleceniodawców kalendarzy, firmy polskie lub zagraniczne, • wydawców, agencje reklamowe, drukarnie, • grafików, fotografów, ilustratorów, freelancerów • artystów, którzy uczestniczą w procesie powstawania kalendarza.
March 27, 2018, 11:52 a.m.

I konferencja „Jak wzmocnić brandy” 2018

O samej marce, brandingu, produkcie i merchandisingu. Jak zyskać uwagę klienta? Jak opakować brandy? Nowe wydarzenie to pełnowymiarowa kontynuacja cieszących się powodzeniem warsztatów „Jak opakować brandy”. 27 marca 2018 r. w Centrum Konferencyjno-Apartamentowym „Mrówka” w Warszawie spotkają się specjaliści zawodowo związani z szeroko pojmowanym brandingiem.
March 27, 2018, 8:55 a.m.

GOLDEN MARKETING CONFERENCE 2018

Golden Marketing Conference odbędzie się w dniach 27-28.03.2018 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Nov. 23, 2017, 11:09 a.m.

European VR/AR Congress 2017

23 - 24 listopada Centrum Nauki Kopernik już po raz trzeci stanie się VR/AR-owym centrum Polski. European VR/AR Congress 2017 to dwudniowa konferencja, podczas której twórcy kontentu, producenci sprzętu i specjaliści zajmujący się technologiami, szczerze opowiedzą o swoich dotychczasowych doświadczeniach, aktualnych trendach oraz wyzwaniach, przed którymi stają. Ważne miejsce wśród podejmowanych tematów zajmą takie kwestie, jak wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości w biznesie, zastosowanie jej w medycynie, budownictwie i kulturze oraz potencjał finansowy branży VR.
Nov. 21, 2017, 8:15 a.m.

Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA 2017

Expo Silesia zaprasza na Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA, które odbędą się w dniach 21 – 22 listopada 2017 roku w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia . Targi ExpoOPAKOWANIA to nowa formuła wydarzenia dedykowanego kluczowym technologiom produkcji i pakowania. W jednym miejscu będzie można spotkać kadrę zarządzającą firm związanych z produkcją, producentów kompleksowych rozwiązań pakujących i etykietujących oraz inwestorów i usługodawców.
Nov. 8, 2017, 1:03 p.m.

KONGRES BRANŻY POLIGRAFICZNEJ

Kongres Art of Color. Nowy wymiar poligrafii. Jedyny w Polsce Kongres, który podejmie temat NOWEGO wymiaru poligrafii i pokaże obszary, w których z powodzeniem można zastosować innowacyjne techniki druku w różnych dziedzinach przemysłu. Po co? Aby zyskać nowych klientów, a dotychczasowym zaoferować nowe możliwości, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji.
Oct. 17, 2017, 9:51 a.m.

9-te FORUM MARKETINGU ZINTEGROWANEGO 2017

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB po raz 9. organizuje Forum Marketingu Zintegrowanego. Tegoroczna edycja FMZ odbędzie się w dniach 17-18 października w kinie Cinema City – Galeria Mokotów, pod hasłem „Marketerze, czy nadążasz?”. Forum Marketingu Zintegrowanego to dwudniowa konferencja dedykowana dla osób związanych z marketingiem i światem reklamy. Pierwszy dzień to prezentacja najlepszych case studies marketingu 360, realizowanych w ostatnich miesiącach. To 12 wyjątkowych kampanii B2C i B2B, które zdobywały nagrody w branżowych konkursach, wykorzystywały innowacyjne rozwiązania i skutecznie działały. Uczestnicy tegorocznej edycji Forum będą mieli okazję poznać tajemnice sukcesu kampanii takich marek jak: IKEA, ING Bank Śląski, Mazda, Hochland, ROCKWOOL, Mastercard, Asus, NIVEA, nc + i wielu innych.
Sept. 14, 2017, 10 a.m.

Konferencja szkoleniowa Label Innovations CO MÓWI TWOJE OPAKOWANIE? TAJNIKI BUDOWANIA MAREK PREMIUM

Etykiety.pl Etigraf wraz z Api Foile Polska Sp. z o.o, zapraszają na II edycję konferencji „Co mówi Twoje opakowanie? Tajniki budowania marek premium”, która odbędzie się podczas trwania targów Festiwal Marketingu w dniu 14 września 2017r., EXPO XXI w Warszawie. Trendy konsumenckie pokazują, że zainteresowanie takimi markami rośnie, wraz ze wzrostem zamożności społeczeństwa. W odpowiedzi na te trendy pojawiają się na rynku marki „pseudo” premium, czyli posiadające tylko część elementów marki premium. Marki masowe również czerpią inspirację ze świata marek premium – oferując konsumentom bardziej ekskluzywny wizerunek, wykorzystując dostępne na rynku uszlachetnienia etykiet i opakowań.
May 22, 2017, 2:23 p.m.

IX KONGRES SPRZEDAŻ

13 lekcji o efektywnej sprzedaży IX Kongres Sprzedaż to idealne miejsce dla osób szukających najlepszych praktyk i inspiracji rynkowych. Kongres odbędzie się w Warszawie, w dn. 22–23 maja 2017r., w Digital Knowledge Village przy ul. Puławskiej 457. 24 maja odbędą się całodzienne warsztaty dla szefów sprzedaży. W pierwszym dniu Kongresu będziemy rozmawiać o tym, co w sprzedaży ważne jest zawsze – o zarządzaniu zespołem i o roli szefa sprzedaży. Dlatego wśród wystąpień nie zabraknie tematów istotnych dla każdego dyrektora sprzedaży – będziemy rozmawiać o przywództwie, o budowaniu zwycięskich zespołów, o efektywności wynagrodzeń handlowców.
April 4, 2017, 8:34 a.m.

Konferencja szkoleniowa Label Innovations

CO MÓWI TWOJE OPAKOWANIE? Nowe wyzwania komunikacyjne i rynkowe stojące przed opakowaniami Etykiety.pl Etigraf wraz z firmą Targi w Krakowie, organizatorem targów Packaging Innovations, zapraszają na pierwszą edycję konferencji Label Innovations: CO MÓWI TWOJE OPAKOWANIE? Nowe wyzwania komunikacyjne i rynkowe stojące przed opakowaniami
March 29, 2017, 6:59 p.m.

Kongres Wykonawców Zamówień Publicznych

Kongres Wykonawców Zamówień Publicznych to najważniejsze wydarzenie przedsiębiorców realizujących kontrakty publiczne w Polsce. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich wykonawców i podwykonawców zamówień publicznych. Jest to świetna okazja do wymiany poglądów i nawiązania kontaktów z właścicielami firm, członkami zarządów i specjalistami ds. ofertowania.
Nov. 15, 2016, 2:14 p.m.

GOLDEN MARKETING EXPO

15-16 listopada 2016 Nowy marketing niesie wiele doskonałych rozwiązań, ale wymaga spersonalizowanej komunikacji. Podpowiedzi, inspiracje, trendy znajdziemy na GOLDEN MARKETING EXPO. To targi dla nowoczesnych marketerów, podczas którego firmy wytwarzające szeroko pojęte narzędzia i produkty oraz dostawcy usług dla branży marektingowej, pr-owej oraz eventowej przedstawią rozwiązania podążające za obecnymi trendami na rynku. GOLDEN MARKETING EXPO wypełnione będzie atmosferą spotkań biznesowych i poznawania osób, firm prężnie działających w tej branży.
Nov. 3, 2016, 11:09 a.m.

I EUROPEAN VR CONGRESS: PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ DZIŚ

3-4 listopada w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się European VR Congress. Pierwsze na tę skalę, organizowane w Polsce wydarzenie, poświęcone błyskawicznie rozwijającej się technologii wirtualnej rzeczywistości (VR). Wirtualna Rzeczywistość już teraz wykorzystywana jest w wielu dziedzinach. Korzystają z niej największe firmy medialne, międzynarodowe koncerny, czy lokalne organizacje pozarządowe. I niemal codziennie dowiadujemy się o powstaniu w Polsce i na świecie kolejnych, innowacyjnych projektów wykorzystania VR. Co kilka tygodni media obiegają zaś wieści o pojawieniu się na rynku nowego sprzętu do tworzenia produkcji 360 stopni i zanurzania się w wirtualnej rzeczywistości.
Oct. 6, 2016, 2:25 p.m.

Co gryzie marketera? czyli 8. Forum Marketingu Zintegrowanego

Jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży marketingowej. Na konferencji dowiedzieć się będzie można m.in. co to znaczy działać w sferze Human to Human, a także jak przygotować strategię kampanii "uszytą" pod klienta, by gwarantowała wysoką sprzedaż. Pierwszego dnia najlepsze case’y z ostatnich miesięcy i koktajl party, drugiego dnia – motywacje i trendy z wybitnymi specjalistami.
Sept. 15, 2016, 3:04 p.m.

promo show 2016

promo show to unikalna możliwość spotkania z klientami podczas road show, przygotowanego specjalnie dla firm z rynku reklamy. Spotkania odbędą się: 13 września 2016: Gdańsk 14 września 2016: Poznań 15 września 2016: Katowice
Sept. 7, 2016, 3:03 p.m.

FestiwalMarketingu.pl

FestiwalMarketingu.pl w tym roku zajmie aż trzy hale warszawskiego centrum wystawienniczego Expo XXI. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która w 2015 roku zanotowała dynamiczny wzrost. FestiwalMarketingu.pl to połączenie formuły ekspozycji targowej, szkoleń, pokazów i konferencji. Wystawcami są firmy z szeroko pojętego rynku reklamy: od importerów i producentów artykuły promocyjnych, producentów POS i opakowań. Event dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych, drukarń oraz pracownikom działów marketingu. Targom towarzyszą branżowe konkursy, konferencje i szkolenia.
Sept. 5, 2016, 10:17 a.m.

OneDay RoadShow 2016

OneDay Roadshow startuje w Warszawie, by potem kolejno odwiedzić Poznań, Berlin, Wrocław i Chorzów. Jak co roku będzie to doskonała okazja do poznania rynku reklamowego oraz dotarcia do nowych klientów. 5.09.2016 – Warszawa 6.09.2016 – Poznań 7.09.2016 – Berlin 8.09.2016 – Wrocław 9.09.2016 – Chorzów
April 12, 2016, 1:39 p.m.

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2016

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 12-13 kwietnia 2016 r EXPO XXI Warszawa www.packaginginnovation.pl Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations w Warszawie to najważniejsza impreza branży opakowań w Europie Środkowo-Wschodniej. Z roku na rok targi rosną w siłę i przyciągają kolejnych wystawców, wzbogacając ofertę rynku opakowaniowego w regionie. Podczas poprzedniej edycji Targów swoją ofertę zaprezentowało ponad 170 wystawców, a liczba gości przekroczyła 4000. Wśród nich byli przedstawiciele firm nie tylko rodzimego rynku, ale z całego świata.
Feb. 29, 2016, 10:58 a.m.

Konkurs ZoomArt 2016

Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Kalendarzy ZoomArt to konkurs połączony z ich wystawami. W marcu zostanie rozstrzygnięta druga odsłona konkursu. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 29 lutego 2016r. Konkurs skierowany jest do firm reklamujących się za pomocą kalendarzy, do drukarnii, agencji reklamowych oraz freelancerów.Celem konkursu jest porównanie osiągnięć, podniesienie jakości prac oraz uhonorowanie zleceniodawców i twórców kalendarzy.
Feb. 16, 2016, 1:53 p.m.

RemaDays 2016

Data: 16 – 18 luty 2016 Lokalizacja: WARSAW EXPO NADARZYN AL. KATOWICKA 62, 05-830 NADARZYN, WOLICA 114D Udogodnienia dla Zwiedzających: http://remadays.com/index.php/pl/dla-zwiedzajacych-2/udogodnienia RemaCongress:http://remadays.com/index.php/pl/dla-zwiedzajacych-2/remacongress-2013-pl Kontak:www.remadays.com Organizator: GJC Inter Media Sp. z o.o.
Jan. 21, 2016, 3:09 p.m.

Przedsiębiorstwo Fair Play

Po raz 19. polskie firmy mają szansę zaprezentować się w najstarszym ogólnopolskim programie promującym etykę w biznesie. Właśnie ruszyła XIX edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, a przyjmowanie zgłoszeń potrwa do końca maja.Postrzeganie etyki w biznesie i społecznej odpowiedzialności w Polsce zmienia się z roku na rok, a CSR staje się jednym ze stałych zadań przedsiębiorstwa – wynika z obserwacji Fundacji „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”.* Realizacja społecznie odpowiedzialnych inicjatyw przypisywana jest przede wszystkim do zadań osób lub działów odpowiadających za marketing, PR i politykę personalną.
Jan. 20, 2016, 2:13 p.m.

PTE (PromotionTrade Exhibition) 2016 – 16th edycja

PTE (Promotion Trade Exhibition) jest pierwszą i jedyną międzynarodową wystawą przemysłu materiałów promocyjnych i technologii personalizacji produktów we Włoszech. PTE jest też miejscem, gdzie możliwości dostawcze wyspecjalizowanych producentów i importerów spotkają się z zapotrzebowaniem wielu dystrybutorów i agencji reklamowych.
Nov. 30, 2015, 6:55 a.m.

III Forum Dyrektorów Administracyjnych

W dniach 30 listopada - 1 grudnia 2015 r. w hotelu Novotel Airport w Warszawie odbędzie się III edycja FORUM DYREKTORÓW ADMINISTRACYJNYCH, na które serdecznie zapraszamy. W tym roku Forum, zgromadzi profesjonalistów z zakresu zarządzania systemem administracyjnym, aby dzięki wymianie doświadczeń oraz licznym merytorycznym prelekcjom i dyskusjom zwiększyć swoją aktywność w dynamikę biznesu.
Nov. 19, 2015, 10:54 a.m.

II Forum Szefów Sprzedaży

W dniach 19-20 listopada w Warszawie już po raz drugi odbędzie się Forum Szefów Sprzedaży organizowane przez redakcję magazynu „Szef Sprzedaży”. Tematem przewodnim Forum będzie budowa skutecznego zespołu sprzedażowego. Zaproszeni goście przedstawią case study z wdrożenia działań zwiększających efektywność zespołów handlowych w firmach z różnych branż, m.in. produkcyjno-usługowej, projektowo-budowlanej, samochodowej, FMCG, finansowej. W programie przewidziano dwa panele specjalne – Zakaz konkurencji w dziale sprzedaży oraz Grywalizacja w programach motywujących.
Oct. 13, 2015, 2:42 p.m.

Warsztaty "E-MAIL MARKETING W PRAKTYCE – JAK BUDOWAĆ BAZĘ ORAZ PROJEKTOWAĆ SKUTECZNE MAILINGI I NEWSLETTERY?"

Warszawa, 13 października 2015r. Dla kogo? Do udziału zapraszamy w szczególności: - Ekspertów i specjalistów ds. e-marketingu i Public Relations odpowiedzialnych za pozyskiwanie nowych klientów jak i utrzymywanie relacji z obecnymi. - Handlowców, których głównym narzędziem w pozyskiwaniu klienta są działania bezpośrednie (telefon, e-mail) - Dyrektorów i kierowników nadzorujących komunikację marketingową i sprzedaż.
Sept. 29, 2015, 3:14 p.m.

Reklama360

INSPIRUJE – ODKRYWA – KREUJE REKLAMA360 to więcej niż targi. Edycja 2015 stanowi odważny krok w kierunku największego w Polsce eventu dla branży reklamowej. Pięć stref tematycznych, rozbudowany program wydarzeń towarzyszących skoncentrowanych w ramach Kreatywnej Areny, poszerzenie zakresu tematycznego oraz nowe narzędzia do kontaktu ze zwiedzającymi stanowią trzon zmian zwiastujących wydarzenie pełne inspiracji!
Sept. 15, 2015, 2:41 p.m.

promo show 2015

promo show to unikalna możliwość spotkania z klientami podczas road show, przygotowanego specjalnie dla firm z rynku reklamy. Spotkania odbędą się: 15 września 2015: Gdańsk 16 września 2015: Poznań 17 września 2015: Katowice
Sept. 9, 2015, 10:15 a.m.

Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań 2015

Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań odbędzie się w warszawskiej Hali Expo,od 9 do 10 września 2015. W tym roku, podobnie jak i w edycjach poprzednich, wśród wystawców znajdą się firmy z szeroko pojętego rynku produkcji reklamowej: od dostawców mediów i maszyn, drukarń, producentów POS, opakowań, po importerów i producentów artykułów promocyjnych.
Sept. 1, 2015, 11:38 a.m.

OneDay Roadshow Polska 2015

Data: Wrzesień 2015 Lokalizacja: Prezentacje będą się odbywać w hotelach o standardzie biznesowym z darmowym WiFi. Kontakt: www.polska.onedayshow.pl Organizator: GJC Inter Media Sp. z o.o.
May 22, 2015, 1:04 p.m.

Gift Show Poland – nowe targi dla branży upominkowej

Producenci i projektanci upominków, importerzy oraz osoby szukające prezentów na różne okazje spotkają się na premierowej edycji targów Gift Show Poland 2015. Wydarzenie skupiające branżę upominkową odbędzie się w dniach 22-24 maja br., w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Przez trzy dni na stoiskach zagranicznych i polskich wystawców zaprezentowane zostaną liczne artykuły promocyjne, gadżety reklamowe czy też pomysłowe prezenty okolicznościowe.
May 14, 2015, 7:35 p.m.

E-commerce Innovations

14 maja w Sound Garden Hotel w Warszawie odbędzie się trzecia edycja konferencji na temat sprzedaży internetowej – „E-commerce Innovations”. „Jak zintegrować retail z e-commerce?” to temat przewodni nadchodzącego wydarzenia. Wspólnie z organizatorami na to pytanie postarają się odpowiedzieć eksperci z branży e-commerce.
April 20, 2015, 11:04 a.m.

VII Kongres Sprzedaż – strategia, rozwój, zespół

W dniach 20-22 kwietnia zapraszamy na Kongres Sprzedaż – spotkanie decydentów sprzedaży, będące polem wymiany doświadczeń i praktycznych rozwiązań, które warto wdrożyć w każdej firmie. To już VII edycja, podczas której postaramy się wspólnie odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania. W głównym obszarze naszych zainteresowań znajdą się w tym roku zagadnienia dotyczące efektywności sprzedaży, wykorzystania najnowszych technologii i zarządzanie zespołem.
April 16, 2015, 7:38 p.m.

Retail Marketing Forum: Poznaj trendy i zwiększ sprzedaż

Trendy w retail marketingu będą tematem przewodnim nadchodzącej 8. edycji Retail Marketing Forum. Wydarzenie organizowane przez firmę Promedia odbędzie się 16 kwietnia 2015 w Sound Garden Hotel w Warszawie. Specjaliści z branży przedstawią najnowsze trendy marketingowe oraz narzędzia, które pozwalają wyróżnić się na tle konkurencji, przyciągnąć klientów i podnieść sprzedaż.
April 9, 2015, 9:32 a.m.

PACKAGING INNOVATIONS 2015

PACKAGING INNOVATIONS VII Międzynarodowe Targi Opakowań 9-10 kwietnia 2015r. Warszawa, Hala EXPO XXI
April 7, 2015, 11:37 a.m.

RemaDays Kiev 2015 – 6 Edycja.

Data: 7-8 kwietnia 2015r Lokalizacja: Międzynarodowe Centrum IEC w Kijowie Kontakt: www.remadays.com.ua Organizator: GJC Inter Media Sp. z o.o.
March 23, 2015, 11:36 a.m.

OneDay Roadshow Europe 2015

Data: Marzec 2015: Budapeszt (23.03), Bratysława (24.03), Wiedeń (25.03), Praga (26.03) Lokalizacja: Prezentacje będą się odbywać w godzinach 10:00 – 16:00 w hotelach o standardzie biznesowym z darmowym WiFi. Kontakt: www.europe.onedayshow.eu Organizator: GJC Inter Media Sp. z o.o.
Feb. 4, 2015, 11:35 a.m.

RemaDays 2015 – czas na święto reklamy

Data: 4 – 6 luty 2015 Lokalizacja: Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o., ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa Udogodnienia dla Zwiedzających: www.remadays.com/index.php/pl/dla-zwiedzajacych-2/udogodnienia RemaCongress: www.remadays.com/index.php/pl/dla-zwiedzajacych-2/remacongress-2013-pl Kontak: www.remadays.com Organizator: GJC Inter Media Sp. z o.o.
Nov. 24, 2014, 10:32 a.m.

II Forum Dyrektorów Administracyjnych

Zapraszamy na II edycję Forum Dyrektorów Administracyjnych. Forum to inspirujące prelekcje i dyskusje. Prelegenci poruszą tematy dotyczące m.in. optymalizacji kosztów w zarządzaniu flotą, zarządzania portfelem nieruchomości czy strategii zakupowej. Forum Dyrektorów Administracyjnych to wymiana doświadczeń praktyków i konsultantów z międzynarodowym doświadczeniem. Celem wydarzenia jest nie tylko czerpanie wiedzy z ciekawych wystąpień, ale również możliwość dyskusji i zdobywanie specjalistycznej wiedzy podczas warsztatów. Forum skierowane jest do dyrektorów i kierowników administracyjnych, osób odpowiedzialnych za zarządzanie flotą, działami zakupów i logistyki, osób z kadry zarządzającej.
Sept. 10, 2014, 8:59 a.m.

Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań 2014

Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań odbędzie się od 10 do 11 września 2014 w Warszawie. W tym roku do wystawców branży reklamowej i poligrafii reklamowej dołączył sektor opakowaniowy. Edycja 2013 przyciągnęła ponad 130 wystawców i 3 tys. zwiedzających. Wydarzenie to unikalne połączenie formuły ekspozycji targowej, szkoleń, pokazów i konferencji. Wśród wystawców co roku znajdują cię czołowe firmy z szeroko pojętego rynku produkcji reklamowej: od importerów i producentów artykułów promocyjnych, drukarń, producentów POS, opakowań po dostawców mediów i maszyn dla tego sektora.
May 14, 2014, 7:57 a.m.

Reklama360 - Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii Reklamowej

14-16 maja 2014 Reklama360 - Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii Reklamowej Strona projektu: www.reklama360.eu Międzynarodowe Targi Poznańskie, Mediarun i Omni3d nawiązały współpracę przy organizacji pierwszej edycji wydarzenia pod nazwą Reklama360. Łącząc kilkudziesięcioletnie doświadczenie w przygotowaniu imprez targowych z obyciem świata reklamy, marketingu i trójwymiaru, tworzymy spektakularne wydarzenie na miarę XXI wieku. Mediarun jako właściciel serwisów mediowych i organizator licznych specjalistycznych kongresów jest gwarantem wysokiej jakości merytorycznej eventu.
April 9, 2014, 10:19 a.m.

Międzynarodowe Targi Opakowań PACKAGING INNONATIONS 2014

9-10 kwietnia 2014r. zapraszamy do Warszawy najważniejsze targi dla branży opakowań w Europie Środkowowschodniej - VI Międzynarodowe Targi Opakowań PACKAGING INNOVATIONS. Będzie to już szósta edycja targów, która budzi spore zainteresowanie ze strony mediów oraz wystawców i gości targowych. Szeroka oferta produktów i usług oraz możliwość nawiązania wartościowych kontaktów przyciąga wiele firm z branży, w tym zagranicznych profesjonalistów z m.in. Wielkiej Brytanii, Francji, Szwecji, Niemiec czy Hiszpanii.
March 27, 2014, 12:01 p.m.

Zachodniopomorskie Targi Przemysłów Kreatywnych

I Zachodniopomorskie Targi Przemysłów Kreatywnych odbędą się w dniach 27-28 marca 2014 r. w budynku Service Inter-Lab na ul. Cukrowej 12 w Szczecinie. Celem imprezy jest prezentacja i promocja innowacyjności oraz pomysłowości przedsiębiorstw kreatywnych. Podczas targów zaprezentowana zostanie autorska oferta zachodniopomorskich przedsiębiorstw z branż: reklama, media elektroniczne, eventy, projektowanie graficzne, design, gadżety reklamowe, rękodzieło i rzemiosło, wydawnictwa, tworzenie stron www, social media, outdoor, buzz marketing, itp. adresowana wyłącznie do klientów biznesowych i instytucjonalnych.
Feb. 5, 2014, 8:31 p.m.

RemaDays 2014

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej. W trakcie 3 dni, na powierzchni około 14 000 m2 spotyka się 12 000 praktyków branży. Jest to połączenie czterech sektorów targowych (ponad 570 wystawców): • Out&InDoorSystems • GiftsWorld • TechnologyPark • PrintShow
Nov. 19, 2013, 8:32 p.m.

Packaging Innovations 2013

Polska Izba Artykułów Promocyjnych objęła patronat nad odbywającymi się w dniach 10-11 kwietnia 2013 r. targami nowych rozwiązań w branży opakowań Packaging Innovations. Targi odbędą się już po raz piąty i będą doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami z branży opakowań. Wystawcy biorący udział w imprezie zaprezentują zarówno opakowania przemysłowe ( dla branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej i innych), jak również ekskluzywne opakowania na artykuły luksusowe. Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie internetowej www.easyfairs.com/pl/piwarsaw
Nov. 19, 2013, 8:32 p.m.

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Jest to ogólnopolski program promocji kultury przedsiębiorczości, organizowany od 1998 r. przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym" Krajowej Izby Gospodarczej, nagradzający firmy, które w relacjach z klientami, dostawcami, pracownikami, społecznością lokalną oraz władzą lokalną i państwową postępują fair play. Poprzez rzetelność weryfikacji program stał się pożądanym narzędziem budowania prestiżu i wiarygodności firm na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. więcej informacji na temat programu i bieżącej XVI edycji można znaleźć na stronie: http://www.fairplay.pl/
Nov. 19, 2013, 8:32 p.m.

V Kongres Sprzedaż 2013

Podczas dwudniowego Kongresu maję… Państwo możliwoś›ć‡ wyboru spoś›ród 7 różnych ś›cieżek tematycznych, a trzeciego dnia 3 równoległe warsztaty interaktywne. Podczas V edycji Kongresu spotkają… się™ eksperci i praktycy reprezentuję…cy firmy wytyczające nowe trendy, liderzy w swoich branżach oraz dostarczyciele nowatorskich rozwię…zań. Wś›ród blisko 40 znakomitych prelegentów zobaczymy mię™dzy innymi: prof. Witolda Orłowskiego - byłego doradcę™ ekonomicznego Prezydenta RP, członka Rady Gospodarczej przy Premierze RP, głównego doradcę™ ekonomicznego PricewaterhouseCoopers Polska; Andiego Hanselmana - uznanego eksperta w zakresie zwię™kszania konkurencyjnoś›ci w biznesie; Granta Leboffa - autora bestsellera „Terapia sprzedażowa", Szymona Kudłę™ - eksperta w zakresie przywództwa, innowacyjnoś›ci i przedsię™biorczoś›ci w biznesie; Michała Abramczyka - Dyrektora Rozwoju Biznesu w Noble Banku czy Krzysztofa Belinga - autora sukcesu marki FRUGO.
Nov. 19, 2013, 8:32 p.m.

Festiwal Marketingu 2013

5 edycja Targów Reklamy i Poligrafii odbędzie się w Warszawie w zmienionej formule. Zmiana nazwy na Festiwal Marketingu oraz połączenie z Festiwalem Druku - projektem organizowanym przez OOH magazine dla dostawców mediów i maszyn, związana jest z dynamicznym rozwojem imprezy, która stała się najważniejszym wydarzeniem branży reklamowej w II połowie roku. Targi skierowane będą do szerokiego grona przedstawicieli rynku reklamowego: pracowników agencji reklamowych, drukarń oraz działów marketingu klientów końcowych. Wzorem poprzednich lat obowiązywać będzie pre-rejestracja wyłączająca przypadkowych zwiedzających.Wystawcami targów będą firmy z rynku artykułów promocyjnych, szeroko pojętej produkcji reklamowej oraz dostawcy mediów i maszyn. W ramach targów zostanie zorganizowany konkurs na Innowację Roku oraz Super Gift w przedziałach cenowych dostępnych na wyszukiwarce giftsonline.pl Po raz kolejny zostaną wręczone Diamentów Reklamy. Statuetki honorują Osobistości, które najbardziej wspierają polskich przedsiębiorców. Pierwszą Statuetkę Diamentów Reklamy otrzymała Henryka Bochniarz, Prezydent PKPP Lewiatan. Głosowanie na osobistość najbardziej zaangażowaną w problemy małych i średnich odbywało się on-line na stronie targów. Kampania reklamowa wydarzenia obejmować będzie OOH magazine, portal giftsonline, liczne newslettery oraz na nośniki w centrach biznesu oferowane przez firmę Clear Channel Poland. www.festiwalmarketingu.pl
Nov. 19, 2013, 8:31 p.m.

Euro-Reklama 2013

EURO-REKLAMA - targi pełne inspiracjiJuż w maju Poznań stanie się źródłem oryginalnych pomysłów na artykuły i produkty reklamowe. W dniach 21-24 maja 2013 najnowsze trendy rynkowe zaprezentują wystawcy Międzynarodowych Targów Materiałów i Usług Reklamowych EURO-REKLAMA. W tym samym czasie odbędzie się jubileuszowa edycja targów POLIGRAFIA.Tradycja i renoma wiosennych spotkań branży poligraficznej i reklamowej w Poznaniu sprawia, że od lat cieszą się one ogromnym zainteresowaniem zarówno wystawców, jak i fachowej publiczności. W 2011 roku ekspozycję blisko 400 wystawców z 27 krajów obejrzało ponad 12 tys. zwiedzających z Polski i zagranicy. Organizatorzy spodziewają się, że propozycja tak bardzo zbliżonych do siebie,a w wielu miejscach nierozerwalnie ze sobą połączonych sektorów, również w tym roku przyciągnie do Poznania duże grono profesjonalistów.EURO-REKLAMA jest wydarzeniem obrazującym dzisiejsze osiągnięcia produktowe i technologiczne skierowane do branży reklamowej. Będąc platformą wymiany najświeższych informacji, targi te stanową cenne źródło wiedzy i inspiracji dla osób myślących o rozwoju w biznesie w kategoriach innowacji rynkowych i poprzez nawiązywanie dobrych kontaktów w branży.
Nov. 19, 2013, 8:31 p.m.

Wrześniowy OneDay Roadshow 2013

OneDay Roadshow to czterodniowy cykl imprez, który odbędzie się w Warszawie (3.09), Katowicach (4.09), Wrocławiu (5.09) i Poznaniu (6.09). Przełom lata i jesieni to dobry moment, by poznać nowe katalogi dostawców, którzy w tym czasie wdrażają nowości związane z nadchodzącym okresem. OneDay Roadshow jest dostępny bezpłatnie wyłącznie dla agencji reklamowych i dystrybutorów upominków reklamowych, każda agencja ma możliwość zaproszenia dodatkowo swoich klientów. Kameralny charakter imprezy umożliwia dostawcom dokładniejszą prezentację swojej oferty oraz warunków współpracy. Wydarzenie sprzyja zarówno zdobywaniu nowych klientów jak i podnoszeniu poziomu wiedzy produktowej z zakresu oferty wystawców. To również wspaniała okazja, aby spotkać się bezpośrednio ze stałymi klientami. www.onedayshow.pl