Nasi Partnerzy:

June 30, 2022, 1:03 p.m.

JOOMP.EU

Joomp.eu (dawniej esbook.eu) to proste w obsłudze, szybkie i bezpłatne narzędzie online wspierające eksport produktów reklamowych wśród dostawców, dystrybutorów i agencji reklamowych z całej Europy oraz służące nawiązaniu nowych relacji biznesowych. Główne zalety Joomp.eu to: intuicyjna wyszukiwarka z bazą ponad 3000 europejskich dostawców, możliwość wysyłania szybkich wiadomości i codziennie nowe inspiracje produktowe.

Dostawcy, którzy są członkami PIAP otrzymują 10% rabatu na usługi oferowane przez Joomp.eu.

Zapraszamy na: www.joomp.eu.

March 23, 2018, 12:22 p.m.

Wielkopolski Związek Pracodawców LEWIATAN

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan (WZP Lewiatan) działa na podstawie ustawy o organizacji pracodawców ( Dz. U. Nr 55/91 poz. 235). Skupia czołowych przedstawicieli pracodawców i przedsiębiorców z terenu Województwa Wielkopolskiego. Skutecznie reprezentuje interesy zrzeszonych przedsiębiorców wobec władz samorządowych i administracji rządowej oraz wobec związków zawodowych pracowników.
Jan. 18, 2018, 7:52 a.m.

IPCON Kancelaria Prawno Patentowa Łukasz Korga

Kancelaria posiada ponad 10 letnie doświadczenie w doradztwie w zakresie ochrony własności intelektualnej oraz rejestracji praw własności przemysłowej. W toku działalności patentowej rzecznicy Kancelarii dokonali ponad 200 zgłoszeń wynalazków i wzorów użytkowych. W swoim portfolio IPCON posiada przeszło 800 zarejestrowanych znaków towarowych.Kancelaria udziela bezpłatnych porad telefonicznych w zakresie świadczonych usług i możliwości ochrony rozwiązań.
April 1, 2016, 11:51 a.m.

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB

Istnieje od 1995 roku i jest najważniejszą organizacją non¬-profit, która zrzesza najbardziej dynamiczne firmy działają¬ce w obszarze marketingu bezpośredniego i interaktywnego, przestrzegające najwyższych zasad etycznych. Misją Stowarzyszenia jest integracja i rozwój branży marke¬tingu bezpośredniego i interaktywnego, promocja najlepszych rynkowych praktyk oraz firm stosujących najwyższe standar¬dy działania. Stowarzyszenie jest członkiem Europejskiej Federacji Mar¬ketingu Bezpośredniego FEDMA, European Confederation of Contact Centre Organisations (ECCCO), Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych „Lewiatan” oraz Związku Stowa¬rzyszeń Rada Reklamy. Dzięki temu jest najważniejszą organi¬zacją w Polsce opiniującą projekty ustaw dotyczące naszego środowiska oraz dbającą o przestrzeganie najwyższych norm etycznych zebranych w Kodeksie Etycznym SMB.
Feb. 12, 2015, 12:23 p.m.

Polsko- Chińska Izba Gospodarcza

Polsko- Chińska Izba Gospodarcza. Misją Izby jest wspieranie rozwoju szeroko rozumianych Polsko- Chińskich kontaktów na szczeblu przedsiębiorstw, organizacji i instytucji gospodarczych Polski i Chin. Izba została powołana w 2004 roku. Powstanie Izby było odpowiedzią na rosnącą wymianę handlową między Polską a Chinami.Naszym priorytetem jest wspieranie przedsiębiorstw i instytucji poprzez doradztwo i szeroki wachlarz usług.
March 26, 2013, 8:03 a.m.

KUŹMA, ORGANA I WSPÓLNICY

KUŹMA, ORGANA I WSPÓLNICY Spółka Partnerska Radców Prawnych z siedzibą w Poznaniu świadczy kompleksowe wyspecjalizowane usługi doradztwa prawnego, w szczególności w zakresie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Wspólnicy Kancelarii posiadają bogate doświadczenie zawodowe, w tym w obsłudze prawnej podmiotów szeroko rozumianego sektora usług reklamowych. Kancelaria współpracuje z firmami konsultingowymi, kancelariami podatkowo-rachunkowymi, przedsiębiorstwami inwestycyjnymi oraz rzeczoznawcami majątkowymi. Kancelaria świadczy obsługę prawną również w językach angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim. Nasze motto to: „Wiemy, że umiejętność podejmowanie trafnych decyzji w biznesie to sztuka. Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę prawną wierząc, iż dzięki temu nasi Klienci będą podejmowali tylko trafne decyzje."
March 26, 2013, 8:01 a.m.

KIG - KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA

Krajowa Izba Gospodarcza jest największą niezależną organizacją biznesu w Polsce. Powstała w 1990 roku. Reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców, łącząc ponad 150 organizacji biznesowych.Krajowa Izba Gospodarcza promuje społeczną wrażliwość biznesu. Nasze szkolenia i konferencje pomagają przedsiębiorcom wdrażać etyczne standardy. Najwrażliwsze społecznie firmy są nagradzane w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play".
March 26, 2013, 8 a.m.

Deloitte Doradztwo Podatkowe Sp. z o. o.

Zespół VAT w Deloitte Posiadamy jeden z największych w Polsce zespołów ekspertów zajmujących się doradztwem w zakresie podatku VAT. Nasi konsultanci doradzają podmiotom z różnych branż gospodarki. Nie tylko identyfikujemy ryzyka podatkowe, ale także proponujemy rozwiązania, których celem jest ograniczenie tego ryzyka. Dodatkowo, szukamy możliwości oszczędności podatkowych. W czasach, w których podatnicy w większości wspomagani są w rozliczeniach podatkowych przez systemy księgowe, dostarczamy rozwiązania, które mają na celu usprawnienie rozliczeń w tych systemach.
March 26, 2013, 7:58 a.m.

Reklama.pl

Reklama.pl to serwis branżowy, który w profesjonalny sposób wspiera pracę działu reklamy, marketingu i public relations polskich firm. Jako platforma porozumienia pomiędzy Zleceniodawcą a Wykonawcą zawiera najbardziej aktualną, dobrze stargetowaną bazę usług i zleceń. Za pośrednictwem reklama.pl: - zlecisz usługę profesjonalnemu Wykonawcy - zamówisz usługę - skutecznie zaprezentujesz swoją ofertę i firmę - znajdziesz interesującą pracę lub szkolenia
March 25, 2013, 11:39 p.m.

STGU

Grafika użytkowa to jeden z najważniejszych elementów współczesnej kultury plastycznej, decydujący o formie i jakości komunikacji wizualnej. Ideą Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) jest głównie obrona niezależności twórczej projektantów oraz prawideł i reguł rzetelnego dizajnu. Na aspekty działalności STGU składają się: WYSTAWY - STGU organizuje wystawy tematyczne i przeglądowe skupiające się wokół grafiki użytkowej.