Log in English Polski

News

Filtruj:


2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


June 17, 2019, noon

PIAP-owicze idą w góry - Babia Góra - zapraszamy do wspólnej wyprawy i pokonywania własnych słabości

Przesyłam Wszystkim PIAP-owiczom zaproszenie i propozycję wspólnej wyprawy na BABIĄ GÓRĘ - DIABLAKA! Chętnych prosimy o kontakt w celach dotyczących omówienia szczegółów wspólnej wspinaczki :)

Program wyprawy :
- Spotykamy się na parkingu Przełęcz Krowiarki https://goo.gl/maps/rQLfGbAh9UfNsHGMA o godz. 0.30 (po północy)
- zbieramy grupę tak aby o godz. 1.00  zacząć podejście na górę
- TERMIN WYPRAWY: 12/13 lipca 2019 (z piątku na sobotę) słońce wstaje tam o 04:46!

 

 


see more
June 17, 2019, 11:59 a.m.

Usługa Not Recommend odzyskała juz ponad 3,9 miliona złotych!

Not Recommend to jedyne tego typu narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm wiarygodnych finansowo. Dzięki niej udało się już odzyskać ponad 3,9 miliona złotych!

Dzięki usłudze Not Recommend pozwalającej udostępniać partnerom programu dane o firmach nierzetelnych, budowana jet zaufana sieć uczestników rynku reklamowego w Polsce. Program działa no polskim rynku już od ponad 10 lat. Firmy uczestniczące w programie cenią sobie rolę mediatora, pozwalającą skutecznie rozwiązywać spory natury finansowej pomiędzy firmami z branży reklamowej.
 


see more
June 13, 2019, 12:43 p.m.

Expo Marketing: najnowsze trendy w marketingu wystawienniczym

W ostatnich latach imprezy targowe przechodzą ogromne zmiany, przekształcając się – zgodnie z oczekiwaniami klientów – z miejsc zawierania kontraktów w eventy oferujące wartości dodane, takie jak rozrywka czy edukacja. Pokazała to 4. edycja imprezy konferencyjno-wystawienniczej Expo Marketing, która odbyła się 5 czerwca w Centrum Praskim Koneser w Warszawie, w dniu obchodów Światowego Dnia Targów (Global Exhibitions Day).


see more
June 12, 2019, 2:55 p.m.

4 mity związane z biznesowymi materiałami drukowanymi

Firmy masowo drukują katalogi produktowe, raporty czy zestawienia roczne. Brak zrozumienia konsumenta i nieznajomość technologii drukarskich często sprawia, że publikacje te nie przynoszą oczekiwanych korzyści. Jakie są najczęstsze błędy popełniane przez osoby odpowiedzialne za materiały drukowane?

To paradoks, że druk jako narzędzie do zdobywania nowych klientów przeżywa rozkwit teraz, w erze internetu. Widać to na przykładzie Księgi Rekordów Guinnessa, jednej z najlepszych publikacji w historii promocyjnych materiałów drukowanych. Pomysł powstał przypadkiem w 1951 roku. Szef browaru Guinness, sir Hugh Beaver wybrał się na polowanie, podczas którego pokłócił się z kolegą o to, który ptak jest najszybszy w Europie. Po powrocie do domów panowie próbowali rozstrzygnąć spór, ale nie udało im się znaleźć odpowiedzi w żadnej z książek.


see more
June 12, 2019, 9:48 a.m.

Par Bakula, PF Concept i Anda Prezent w ofercie TronLogo w Polsce

Firmy Par Bakula (Royal Design), PF Concept i Anda Prezent zostały pierwszymi partnerami, właśnie przedstawionej, testowej wersji programu TronLogo® firmy PromoTron Solutions. Program TronLogo® do wizualizacji logo na produktach reklamowych mogą teraz przetestować, na produktach wyżej wymienionych partnerów, wszyscy ich klienci.

Program TronLogo® działa na podstawie platformy działającej w chmurze i dzięki temu klienci mogą w swoich e-shopach przedstawić swoim ostatecznym klientom jak logo będzie wyglądało na wybranym produkcie oraz  pracować nad jego umieszczeniem w czasie rzeczywistym.

Licencja na program TronLogo®  ma 30 dniowy okres testowy GRATIS i jest do pobrania na stronie PromoTron.com w polskiej wersji językowej.

Więcej na stronie:   https://www.promotron.com/pl/tronlogo/proba


see more
June 11, 2019, 8:32 a.m.

SOUNDSTREAM - kompaktowy, bezprzewodowy głośnik od jettStudio

JettStudio prezentuje bezprzewodowy głośnik SOUNDSTREAM marki BrandCharger.

SOUNDSTREAM - umożliwia słuchanie ulubionej muzyki bez przewodów. Stylowa, kompaktowa obudowa mieści wbudowany 40 mm sterownik audio, który dostarcza czystych i wyrazistych dźwięków podczas słuchania muzyki. Możliwość prowadzenia rozmów, dzięki wbudowanemu mikrofonowi z funkcją głośnomówiącą.  Materiał - aluminium, tworzywo ABS. Wymiary produktu - 6,3 x 6 cm. Technika znakowania - grawer laserowy.

Strona produktu: https://www.jettstudio.pl/produkt/12420/soundstream-glosnik-bezprzewodowy


see more
June 10, 2019, 9:30 a.m.

Wielka Księga Reklamy i Druku oraz Adbox-Inspiracje Reklamowe

Przygotowania do kolejnej edycji targów trwają. Aby dobrze się do nich przygotować warto przypomnieć sobie jak wyglądała miniona edycja. W poszukiwaniu cennych kontaktów i ofert pomocne będą publikacje targowe: Wielka Księga Reklamy i Druku oraz katalog produktowy Adbox - Inspiracje Reklamowe.
Jak podczas każdej edycji targów RemaDays Warsaw do rąk wszystkich zwiedzających trafiły wydawnictwa specjalnie przygotowane na warszawską imprezę: Katalog branżowy tworzący kompendium wiedzy o rynku, czyli Wielka Księga Reklamy i Druku oraz targowe wydanie katalogu produktowego Adbox – Inspiracje Reklamowe. Obie publikacje drukowane są dostępne również online na stronie internetowej.

 


see more
May 28, 2019, 9:16 a.m.

Zabawa i trudne dyskusje - branża reklamowa pod Tarczynem

17 maja br.w Przypkach pod Tarczynem odbyło się kolejne Sprawozdawcze Walne Zebranie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Było okazją do integracji i zabawy we wspólnym gronie ale także do dyskusji o sprawach ważnych dla całej branży, które nie zawsze były łatwe i czarno-białe, pokazywały problemy rynku od różnych stron łańcucha dystrybucji.

W ramach części oficjalnej Zarząd PIAP przedstawił sprawozdanie finansowe za 2018 rok,  omówiono główne plany na najbliższy okres i zrealizowane zadania, udzielono też absolutorium Zarządowi za 2018 rok. Przy tej okazji wywiązała się dyskusja między dwoma głównymi uczestnikami rynku reklamowego – dostawcami i agencjami reklamowymi, która pokazała ich problemy, oczekiwania względem siebie i różnice. W trakcie spotkania uczestnicy zebrania otrzymali upominek – niespodziankę, książkę autorstwa jednego z Członków, Artura Owczarskiego, pt. „Droga66 Droga Matka”, wraz ze specjalną dedykacją. Kolejną częścią była integracja, choć jej również towarzyszyły kuluarowe rozmowy branżowe.


see more
May 27, 2019, 1:36 p.m.

Jacek Kłosiński tworzy branded content dla serwisu Chroma Stock

Drukarnia internetowa Chroma.pl nawiązała współpracę z Jackiem Kłosińskim, znanym blogerem branżowym skupiającym się na promowaniu produktywności i kreatywności. Kłosiński przygotował materiały promujące serwis ze zdjęciami Chroma Stock.

Chroma Stock https://stock.chroma.pl/ to serwis sprzedający zdjęcia stockowe royalty-free i grafiki wektorowe, należący do drukarni internetowej Chroma.pl. W ramach współpracy Jacek Kłosiński przygotował wpis na swoim blogu „Licencja – na co zwrócić uwagę kupując zdjęcia?” https://klosinski.net/licencja-na-co-zwrocic-uwage-kupujac-zdjecia/ oraz film „3 pułapki przy kupowaniu zdjęć”.

https://www.youtube.com/watch?v=phVcQJmOVJQ


see more
May 24, 2019, 9:11 a.m.

Ivory Ceramics promuje nową markę - CandleSphere

CandleSphere to nowa marka w branży reklamowej, która zawiera autorską linię świec reklamowych w modnych szklanych formach. Każdy model można w pełni spersonalizować wybierając dowolny kolor barwienia szkła, kolor i rodzaj parafiny, zapach oraz identyfikację wizualną. CandleSphere udostępnia do wyboru: 25 zapachów, 15 kolorów parafiny lub wosku sojowego, opakowania klasyczne i indywidualne, podstawki i przykrywki z naturalnego drewna.


see more

1 2 3 4 5 6 next »