Log in English Polski

Podsumowanie targów

Filter:


2019 2020

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


HAPTICA® live przełożone na 8 września

HAPTICA® live'20, który miał odbyć się w Światowym Centrum Konferencyjnym w Bonn (WCCB) 18 czerwca 2020 r. został przełożony. Wydarzenie zostało przełożone na 8 września 2020 r. w godz. 8.30–15.30. Jak wyjaśnił organizator WA Media, wydarzenia związane z epidemią COVID-19 spowodowały konieczność odroczenia wydarzenia. Koncepcja wydarzenia, która spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny ustanowione przez władze, a jednocześnie oddaje charakter HAPTICA® Dotychczasowe elementy, takie jak Best Practice Show i program wykładów, pozostaną bez zmian. Szczegóły dotyczące programu wydarzenia zostaną podane wkrótce.

see more

RemaDays Kijów 2020

W dniach 11-12 marca w Kijowie, w stolicy Ukrainy, odbyły się targi reklamy i druku RemaDays! Święto reklamy rozpoczęło się w najlepszym czasie dla branży – początek roku, nowe perspektywy. Mnóstwo nowości, które każdy Wystawca pragnął zaprezentować podczas targów były przedstawione właśnie tu, na największej imprezie reklamowej na Ukrainie. Pierwszego dnia nagrodzeni zostali Zwycięzcy konkursu „Korony Reklamy”. Wręczenie statuetek oraz dyplomów odbyło się podczas wieczoru Wystawców. 12 marca, na podstawie głosów zostali wybrani Zwycięzcy konkursu „Gifts Of The Year”.

Więcej informacji: www.remadays.com.ua

see more

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2020

14 lutego zakończyła się 16. edycja jednej z największych imprez wystawienniczych, która na 3 dni skupiła ok. 21 000 zwiedzających. W ocenie organizatora, wystawców, jak i przybyłych gości targi można uznać za udane, szczególnie uwzględniając udział ok. 3500 zwiedzających z zagranicy z 52 krajów. Wysoki poziom produktów, usług, a także wszystkich punktów programu targowego kolejny raz potwierdzają, że RemaDays Warsaw to w świecie reklamy i druku wydarzenie, którego nie można przegapić.

Więcej informacji : www.remadays.com

see more

Merchandise World 2020

Tegoroczna edycja Merchandise World odbyła się w dniach 12-13 lutego 2020 po raz pierwszy w Ricoh Arena w Coventry w Anglii. Wydarzenie organizowane jest wspólnie przez Sourcing City i Brytyjskie Stowarzyszenie Artykułów Promocyjnych (BPMA). Poza uznanymi importerami, producentami i niewielkimi specjalistami ze Zjednoczonego Królestwa, także wielu dostawców z Europy, a nawet z innych kontynentów zaprezentowało swoje produkty i usługi. Podczas wydarzenia dostępna była również specjalna strefa Eco World, gdzie prezentowano ekologiczne produkty. W wydarzeniu wzięło udział 1599 odwiedzających, co stanowi 18% wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym. Kolejna edycja odbędzie się 9 września 2020 w Milton Keynes.

Więcej informacji : www.merchandiseworld.co.uk

Przedruk dzięki uprzejmości magazynu eppi. © WA Media 2020, Zdjęcia: Till Barth © WA Media


see more

CTCO + C!print 2020

Według oficjalnych danych przekazanych przez organizatorów wydarzenia – 656 Editions – w 13. edycji wydarzenia CTCO, które miało miejsce w dniach 4-6.2.2020 w Lyonie, wzięło udział 325 dostawców upominków reklamowych, którzy zaprezentowali szeroką ofertę usług i produktów. Tak jak w latach ubiegłych, udział podmiotów z zagranicy był bardzo wysoki. Wraz z tym wydarzeniem odbywała się impreza C!print, podczas której ponad 250 dostawców przedstawiło swoje rozwiązania w zakresie druku. Zarówno CTCO jak i C!print oferowały bogaty program wydarzeń towarzyszących, w tym warsztatów i wykładów. W wydarzeniu CTCO wzięło udział 11 192 odwiedzających, a wydarzeniem C!print zainteresowanych było 16 593 gości.

Więcej informacji : www.salon-ctco.com
Więcej informacji : www.salon-cprint.com

Przedruk dzięki uprzejmości magazynu eppi. © WA Media 2020, Zdjęcia: Michael Scherer © WA Media

see more

Expo 4.0 2020

Tegoroczna edycja Expo 4.0 która miała miejsce w Stuttgart Exhibition Centre w dniach od 30 stycznia do 1 lutego 2020 była długo wyczekiwanym wydarzeniem. Impreza organizowana jest co dwa lata i łączy trzy wydarzenia: TV TecStyle Visions (tekstylia), GiveADays (artykuły promocyjne i reklama dotykowa) oraz wetec (technologia reklamy i druk cyfrowy). Według oficjalnych danych łącznie 421 wystawców zaprezentowało swoje oferty dokładnie 12 518 zwiedzającym, którzy reprezentowali sektor handlu, usług i marketingu. W wydarzeniu wzięło udział wielu wystawców z Niemiec i zagranicy, którzy reprezentowali najważniejsze firmy na europejskim rynku tekstyliów, dostawców reklamy dotykowej i agencje artykułów promocyjnych.

Więcej informacji : www.expo-4-0.com

Przedruk dzięki uprzejmości magazynu eppi. © WA Media 2020, Zdjęcia: Michael Scherer © WA Media


see more

Promotion Trade Exhibition 2020

20. edycja PTE przyniosła większości wystawców wiele powodów do radości. Według oficjalnych danych na wydarzeniu, które odbywało się w dniach 22-24 stycznia 2020 w Fiera Milano City, pojawiło się 4892 odwiedzających. Według oficjalnych danych 156 wystawców zaprezentowało podczas wydarzenia swoje produkty. Podobnie jak w poprzednich edycjach, wystawcy mieli do dyspozycji dwa obszary wystawowe - w jednym dominowali dostawcy upominków reklamowych, a w drugim przedsiębiorstwa oferujące urządzenia do znakowania produktów. Wydarzenie oferowało program towarzyszący, na który składały się seminaria, szkolenia i wykłady.

Więcej informacji: www.promotiontradeexhibition.it

Przedruk dzięki uprzejmości magazynu eppi. © WA Media 2020, Zdjęcia: Michael Scherer © WA Media

see more

Promogift 2020, Madryt

Dwunasta edycja wydarzenia Promogift odbyła się w Madrid Exhibition Centre w dniach 14-16 stycznia 2020. Jak co roku dwa hiszpańskie stowarzyszenia branżowe, AIMFAP i FYVAR, zorganizowały wydarzenie, które gromadzi wyłącznie dystrybutorów artykułów promocyjnych. W wydarzeniu wzięło udział 486 wystawców, którymi byli przedstawiciele firm z 26 krajów. Promowali oni swoje produkty i usługi na ponad 13 500 m2 powierzchni wystawowej. Obecni byli również importerzy i producenci reklamy dotykowej, a także dostawcy urządzeń pozwalających znakowanie produktów. Zaprezentowano całą gamę produktów z zakresu upominków reklamowych, a tekstylia stanowiły istotny punktem całego wydarzenia.

Więcej informacji: www.promogift.ifema.es

Przedruk dzięki uprzejmości magazynu eppi. © WA Media 2020, Zdjęcia: Michael Scherer © WA Media

see more

PSI 2020

Tegoroczna edycja wydarzenia PSI Show odbyła się w dniach 7-9 stycznia 2020 w Düsseldorf Exhibition Centre. Imprezę charakteryzowały innowacje i nowości, a tematem przewodnim była ekologia. Wydarzenie miało międzynarodowy charakter. Mimo tego w tym roku odnotowano spadek wystawców i odwiedzających. Według najważniejszych danych, organizatorzy Reed Exhibitions Germany odnotowali obecność 720 wystawców. Zabrakło kilku ważnych przedstawicieli, zwłaszcza w dziedzinie tekstyliów. Imprezę odwiedziło 16 367 odwiedzających. Mimo to wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem odwiedzających zza granicy – przedstawiciele z 81 krajów. Łącznie zaprezentowano ponad 500 000 produktów.

Więcej informacji: www.psi-messe.com

Przedruk dzięki uprzejmości magazynu eppi. © WA Media 2020, Zdjęcia: Till Barth, Michael Scherer © WA Media

see more

PRINT&SIGN2019 i CORPORATE GIFTS Show: 20% wzrost liczby odwiedzających

W 15. edycji targów PRINT&SIGN odnotowano 20% wzrost liczby gości biznesowych w porównaniu z edycją ubiegłoroczną: imprezę odwiedziło 6000 specjalistów. Wydarzenie, które odbyło się w dniach 9-12 października odbywało się na równi z dwoma innymi imprezami: DIGITAL SIGNAGE Show i CORPORATE GIFTS Show. Ta ostatnia impreza to jedyne wydarzenie w Rumunii poświęcone artykułom promocyjnym. Goście CORPORATE GIFTS Show szukali planerów i kalendarzy (69,25%), pudełek i toreb (53,73%), gadżetów (51,86%), wizualnych artykułów promocyjnych (50,93%) i promocyjnych tekstyliów (50%). W ankiecie dotyczącej zainteresowań gości wzięła udział ponad połowa odwiedzających wydarzenia PRINT&SIGN/ DIGITAL SIGNAGE Show/ CORPORATE GIFTS Show.

Więcej informacji na: https://www.giftsshow.ro/en/

see more

1 2 next »