Nasze patronaty

Filtruj:


2016 2017 2013 2014 2015

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA 2017

Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA 2017

Expo Silesia zaprasza na Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA, które odbędą się w dniach 21 – 22 listopada 2017 roku w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia .
Targi ExpoOPAKOWANIA to nowa formuła wydarzenia dedykowanego kluczowym technologiom produkcji i pakowania. W jednym miejscu będzie można spotkać kadrę zarządzającą firm związanych z produkcją, producentów kompleksowych rozwiązań pakujących i etykietujących oraz inwestorów i usługodawców.

zobacz więcej
KONGRES BRANŻY POLIGRAFICZNEJ

KONGRES BRANŻY POLIGRAFICZNEJ

Kongres Art of Color. Nowy wymiar poligrafii.

Jedyny w Polsce Kongres, który podejmie temat NOWEGO wymiaru poligrafii i pokaże obszary, w których z powodzeniem można zastosować innowacyjne techniki druku w różnych dziedzinach przemysłu. Po co? Aby zyskać nowych klientów, a dotychczasowym zaoferować nowe możliwości, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji.

zobacz więcej
GOLDEN MARKETING EXPO

GOLDEN MARKETING EXPO

15-16 listopada 2016

Nowy marketing niesie wiele doskonałych rozwiązań, ale wymaga spersonalizowanej komunikacji. Podpowiedzi, inspiracje, trendy znajdziemy na GOLDEN MARKETING EXPO. To targi dla nowoczesnych marketerów, podczas którego firmy wytwarzające szeroko pojęte narzędzia i produkty oraz dostawcy usług dla branży marektingowej, pr-owej oraz eventowej przedstawią rozwiązania podążające za obecnymi trendami na rynku. GOLDEN MARKETING EXPO wypełnione będzie atmosferą spotkań biznesowych i poznawania osób, firm prężnie działających w tej branży.

zobacz więcej
I EUROPEAN VR CONGRESS: PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ DZIŚ

I EUROPEAN VR CONGRESS: PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ DZIŚ

3-4 listopada w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się European VR Congress. Pierwsze na tę skalę, organizowane w Polsce wydarzenie, poświęcone błyskawicznie rozwijającej się technologii wirtualnej rzeczywistości (VR).

Wirtualna Rzeczywistość już teraz wykorzystywana jest w wielu dziedzinach. Korzystają z niej największe firmy medialne, międzynarodowe koncerny, czy lokalne organizacje pozarządowe. I niemal codziennie dowiadujemy się o powstaniu w Polsce i na świecie kolejnych, innowacyjnych projektów wykorzystania VR. Co kilka tygodni media obiegają zaś wieści o pojawieniu się na rynku nowego sprzętu do tworzenia produkcji 360 stopni i zanurzania się w wirtualnej rzeczywistości.

zobacz więcej
III Forum Dyrektorów Administracyjnych

III Forum Dyrektorów Administracyjnych

W dniach 30 listopada - 1 grudnia 2015 r. w hotelu Novotel Airport w Warszawie odbędzie się III edycja FORUM DYREKTORÓW ADMINISTRACYJNYCH, na które serdecznie zapraszamy.

W tym roku Forum, zgromadzi profesjonalistów z zakresu zarządzania systemem administracyjnym, aby dzięki wymianie doświadczeń oraz licznym merytorycznym prelekcjom i dyskusjom zwiększyć swoją aktywność w dynamikę biznesu.

zobacz więcej
II Forum Szefów Sprzedaży

II Forum Szefów Sprzedaży

W dniach 19-20 listopada w Warszawie już po raz drugi odbędzie się Forum Szefów Sprzedaży organizowane przez redakcję magazynu „Szef Sprzedaży”.

Tematem przewodnim Forum będzie budowa skutecznego zespołu sprzedażowego. Zaproszeni goście przedstawią case study z wdrożenia działań zwiększających efektywność zespołów handlowych w firmach z różnych branż, m.in. produkcyjno-usługowej, projektowo-budowlanej, samochodowej, FMCG, finansowej. W programie przewidziano dwa panele specjalne – Zakaz konkurencji w dziale sprzedaży oraz Grywalizacja w programach motywujących.

zobacz więcej
II Forum Dyrektorów Administracyjnych

II Forum Dyrektorów Administracyjnych

Zapraszamy na II edycję Forum Dyrektorów Administracyjnych. Forum to inspirujące prelekcje i dyskusje. Prelegenci poruszą tematy dotyczące m.in. optymalizacji kosztów w zarządzaniu flotą, zarządzania portfelem nieruchomości czy strategii zakupowej. Forum Dyrektorów Administracyjnych to wymiana doświadczeń praktyków i konsultantów z międzynarodowym doświadczeniem. Celem wydarzenia jest nie tylko czerpanie wiedzy z ciekawych wystąpień, ale również możliwość dyskusji i zdobywanie specjalistycznej wiedzy podczas warsztatów. Forum skierowane jest do dyrektorów i kierowników administracyjnych, osób odpowiedzialnych za zarządzanie flotą, działami zakupów i logistyki, osób z kadry zarządzającej.zobacz więcej
Packaging Innovations 2013

Packaging Innovations 2013

Polska Izba Artykułów Promocyjnych objęła patronat nad odbywającymi się w dniach 10-11 kwietnia 2013 r. targami nowych rozwiązań w branży opakowań Packaging Innovations. Targi odbędą się już po raz piąty i będą doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami z branży opakowań. Wystawcy biorący udział w imprezie zaprezentują zarówno opakowania przemysłowe ( dla branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej i innych), jak również ekskluzywne opakowania na artykuły luksusowe.
Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie internetowej www.easyfairs.com/pl/piwarsaw

zobacz więcej
Program „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Jest to ogólnopolski program promocji kultury przedsiębiorczości, organizowany od 1998 r. przez Fundację „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym" Krajowej Izby Gospodarczej, nagradzający firmy, które w relacjach z klientami, dostawcami, pracownikami, społecznością lokalną oraz władzą lokalną i państwową postępują fair play. Poprzez rzetelność weryfikacji program stał się pożądanym narzędziem budowania prestiżu i wiarygodności firm na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. więcej informacji na temat programu i bieżącej XVI edycji można znaleźć na stronie: http://www.fairplay.pl/


zobacz więcej
V Kongres Sprzedaż 2013

V Kongres Sprzedaż 2013

Podczas dwudniowego Kongresu maję… Państwo możliwoś›ć‡ wyboru spoś›ród 7 różnych ś›cieżek tematycznych, a trzeciego dnia 3 równoległe warsztaty interaktywne. Podczas V edycji Kongresu spotkają… się™ eksperci i praktycy reprezentuję…cy firmy wytyczające nowe trendy, liderzy w swoich branżach oraz dostarczyciele nowatorskich rozwię…zań. Wś›ród blisko 40 znakomitych prelegentów zobaczymy mię™dzy innymi: prof. Witolda Orłowskiego - byłego doradcę™ ekonomicznego Prezydenta RP, członka Rady Gospodarczej przy Premierze RP, głównego doradcę™ ekonomicznego PricewaterhouseCoopers Polska; Andiego Hanselmana - uznanego eksperta w zakresie zwię™kszania konkurencyjnoś›ci w biznesie; Granta Leboffa - autora bestsellera „Terapia sprzedażowa", Szymona Kudłę™ - eksperta w zakresie przywództwa, innowacyjnoś›ci i przedsię™biorczoś›ci w biznesie; Michała Abramczyka - Dyrektora Rozwoju Biznesu w Noble Banku czy Krzysztofa Belinga - autora sukcesu marki FRUGO.

zobacz więcej

1 2 następna »