Log in English Polski

Media about PIAP

www.giftsjournal.pl

www.giftsjournal.pl

PO RAZ PIERWSZY W FORMIE DEBATY– PIAP zaprasza na spotkanie z ekspertem Poznań – Warszawa

 

Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych postanowił kontynuować w 2014 roku tradycję spotkań regionalnych z Członkami Izby oraz potencjalnymi zainteresowanymi Członkostwem w PIAP firmami z branży artykułów promocyjnych. Spotkanie jednak tym razem przybierze nieco inną formę – mianowicie w drugiej części będzie miało formę DEBATY– uczestnicy będą mogli zasięgnąć specjalistycznej porady eksperta, który weźmie udział w spotkaniu.

 

Spotkania będą odbywać się cyklicznie poczynając od miesiąca października 2014 w różnych miastach Polski- pierwsze spotkania odbędą się w Poznaniu i w Warszawie. Kolejne spotkania zaplanowane są w mieście Katowice i Gdańsk w pierwszej połowie 2015 roku.
W spotkaniach wezmą udział Członkowie PIAP – dostawcy artykułów reklamowych oraz agencje reklamowe, jak również inne firmy branżowe, nie będące Członkami stowarzyszenia.

 

Głównym celem Spotkań Regionalnych PIAP ma być poznanie aktualnych bieżących problemów rynku artykułów promocyjnych, uzyskanie informacji w jaki sposób Polska Izba Artykułów Promocyjnych ma odegrać rolę w rozwiązaniu bieżących ważnych problemów branży. Ważnym celem jest również integracja branży i wzajemne poznanie się.

 

Na najbliższych spotkaniach w Poznaniu i w Warszawie uczestnicy będą mogli zasięgnąć opinii eksperta -Rzecznika Patentowego. Podczas spotkania zajmiemy się tematyką sporów o prawa własności intelektualnej z punktu widzenia branży artykułów promocyjnych.

 

Harmonogram najbliższych spotkań, na które już dzisiaj Państwa zapraszamy:


Poznań 14 października 2014 godzina 11.00
Hotel Meridian ul. Litewska 22, 60-605 Poznań – SZCZEGÓŁY DOJAZDU

z ramienia Zarządu PIAP udział wezmą:
Tomasz Chwiłowicz- Prezes PIAP,
Anna Roszczak – Członek Zarządu PIAP

 

Warszawa 28 października 2014 godzina 10.00
Centrum Zielna, ul.Zielna 37, 00-108 Warszawa – SZCZEGÓŁY DOJAZDU

z ramienia Zarządu PIAP udział wezmą:

Zbigniew Grzeszczuk –Wiceprezes PIAP
Magda Owczarska – Wiceprezes PIAP
Agnieszka Sędzikowska-Wlazło – Członek Zarządu PIAP
Katarzyna Wojniak – Dyrektor Biura Zarządu PIAP

 

Serdecznie zapraszamy !

 powrót do listy