Aktualności

Filtruj:


2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec


18 marca 2019 11:02:51

Wirtualny przewodnik po targach RemaDays Warsaw 2019 – RemaDays Online

Chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów reklamy i druku RemaDays Warsaw została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej. Jak działa to narzędzie?

Po wybraniu RemaDays Online na stronie pojawią się plany hal podzielone na mniejsze sektory. Wybieramy interesujący nas sektor i klikając w poszczególne stoiska otrzymujemy informację o wystawcy, prezentowanej przez niego ofercie wraz z zdjęciami stoiska.


zobacz więcej
18 marca 2019 08:51:20

Tu warto być. Targi Packaging Innovations już w kwietniu

Już niebawem, w dniach 2-3 kwietnia w EXPO XXI Warszawa, odbędą się 11. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. To wydarzenie o ugruntowanej pozycji na rynku, które każdego roku odwiedzają tysiące gości z Polski i zagranicy. W ciągu dwóch dni można poznać ofertę ponad 200 wystawców oraz wziąć udział w licznych spotkaniach w strefach workShops. Jak potwierdzają dotychczasowi uczestnicy targów, na tym wydarzeniu trzeba być, ponieważ pokazuje ono trendy na najbliższy rok.

Przygotowania do Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations trwają cały rok. To tysiące wykonanych połączeń oraz niezliczona ilość maili.


zobacz więcej
18 marca 2019 08:43:51

Czy wiek firmy firmy idzie w parze z poziomem realizacji zamówień?

Decydując się na usługi konkretnej firmy bądź fachowca, bardzo często bierze się pod uwagę lata działalności. Wydaje się bowiem, że firma która działa na rynku kilkanaście lat musi być lepsza od tej, która funkcjonuje tylko kilka. Czy rzeczywiście tak jest? Czy staż istnienia firmy musi być równoznaczny z jej doświadczeniem i poziomem realizacji powierzanych jej zadań? Czy można mieć pewność, że oddając projekt w ręce firmy oferującej usługi wiele lat, rzeczywiście będzie się miało do czynienia z profesjonalistami?


zobacz więcej
14 marca 2019 08:48:19

Drukarnia internetowa Chroma wspiera NGO przy kampaniach dotyczących 1%

Drukarnia internetowa Chroma przygotowała specjalną ofertę dla organizacji pożytku publicznego. Druk m.in. ulotek związanych z kampanią 1% może być dla nich o ponad połowę tańszy.

Zbliża się czas, kiedy podatnicy będą decydować, na którą organizację przeznaczą 1% swojego podatku. O te środki starają się organizacje, fundacje i stowarzyszenia. Organizują kampanie społeczne, rozdają ulotki, wieszają plakaty, prowadzą działania w internecie.


zobacz więcej
13 marca 2019 11:07:16

Do Golden Marketing Conference już dosłownie kilka dni

Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona specjalistów i ekspertów w dziedzinie marketingu. To 2 dni wyjątkowych prelekcji, możliwość poznania trendów w marketingu oraz nawiązania kontaktów biznesowych.
Golden Marketing Conference to wydarzenie absolutnie obowiązkowe dla każdego marketingowca.

Program #GMC Poznań zawiera:


 


zobacz więcej
12 marca 2019 13:48:30

PODPISZ PETYCJĘ - UPOMINEK ZA 10 ZŁ MARKETINGU NIE ZBUDUJE!

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrzeszająca ponad 170 przedsiębiorstw z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy rozpoczęła zbiórkę petycji w sprawie poparcia akcji -podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazywanie prezentów o małej wartości osobom trzecim oraz doprecyzowanie tych kwot jako wartości netto!

Temat podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazanie prezentów osobom trzecim od lat jest jednym z najważniejszych postulatów branży reklamowej.

Przedsiębiorco nie zwlekaj, włącz się do akcji - Upominek za 10 zł marketingu nie zbuduje!

Wzór petycji tutaj!

Prosimy o wypełnienie petycji i odesłanie skanu dokumentu na adres: biuro@piap-org.pl lub pocztą: BIURO PIAP, ul.Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań.

Serdecznie dziękujemy za Państwa wsparcie i aktywny udział w akcji!

 


zobacz więcej
12 marca 2019 09:39:27

Stroje piłkarskie w ofercie jettStudio

JettStudio - oficjalny dystrybutor marki Roly, powiększa stany magazynowe tekstyliów sportowych.

Oferta dostępnych od ręki tekstyliów sportowych jettStudio powiększona została o stroje piłkarskie. Już dziś w magazynie producenta znajdziemy takie komplety, jak  CJ0457 UNITED, czy CJ0452 RACING. Model UNITED to strój składający się z koszulki oraz spodenek. Koszulka posiada podwójny kołnierz, dekolt w szpic, wzmocnione kryte szwy, natomiast ramiona i rękawki wykończone są kontrastującą lamówką. Spodenki posiadają elastyczny pas regulowany ściągaczem od wewnątrz. RACING to z kolei komplet składający się z dwóch koszulek i jednej pary spodenek. Krótkie rękawy koszulek wykończone zostały szeroką kontrastującą lamówką. Okrągły dwukolorowy dekolt i wzmocnione kryte szwy koszulek. Spodenki z elastycznym pasem i wewnętrzną regulacją.

 


zobacz więcej
12 marca 2019 09:30:36

Rekordowa Strefa Studenta

Strefa Studenta to konkurs dla młodych i kreatywnych projektantów. Każdego roku najlepsi studenci stają w szranki, by zaskoczyć Jury pomysłem, funkcjonalnością czy szatą graficzną. Rok 2019 przyniósł „Strefie” wiele zmian. Jedną z najważniejszych jest podzielenie prac na trzy kategorie: szatę graficzną, wrażenie oraz funkcjonalność i formę. Sam konkurs zyskał wiele na różnorodności. Zgłoszeń jest więcej, a poziom  zdecydowanie wzrósł. Organizatorzy i Jury przyznają, że tak wyrównanej rywalizacji jeszcze nie było.


zobacz więcej
12 marca 2019 09:28:20

Filmowe podsumowanie targów RemaDays Warsaw 2019

W dniach od 13 do 15 lutego w Nadarzynie, odbyła się 15 edycja targów reklamy i druku RemaDays Warsaw. Przez 3 dni stoiska 810 wystawców z 27 krajów odwiedziło 21 112 zwiedzających z 52 krajów. Zwiedzający mogli wypełnić targowy czas spotkaniami, poznając interesującą i szeroką ofertę wystawców, a także prelekcjami prowadzonymi przez wybitnych specjalistów, korzystając przy tym z wszystkich udogodnień, konkursów i atrakcji, jakie zapewnił organizator. Jak wyglądał bogaty program targów RemaDays Warsaw 2019? Zapraszamy do filmowej relacji!

ZOBACZ FILM Z TARGÓW REMADAYS WARSAW 2019!


zobacz więcej
11 marca 2019 11:25:41

Co sprawia, że gadżety reklamowe są atrakcyjne?

Gadżety reklamowe wykorzystuje się od wielu lat, ale dopiero teraz z uwagi na większy dostęp do nowoczesnych technologii oraz maszyn, które wykonują pracę szybciej i lepszej jakości można oferować je w większej ilości i bez uszczerbków na budżecie. Gadżety reklamowe charakteryzuje coraz niższa cena, bez szkody dla jakości.

Dlaczego gadżety reklamowe cieszą się tak dużą popularnością? Swoją popularność gadżety reklamowe zawdzięczają przede wszystkim efektowi, jaki powodują. Idealnie spełniają swoje zadanie.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »