Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

January February March April May June July August September October November December


Dec. 20, 2019, 10:09 a.m.

Wesołych Świąt !

Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym 2020 Roku

życzą

Katarzyna Wojniak Dyrektor Generalny oraz Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych


see more
Dec. 18, 2019, 8:01 a.m.

IVORY Ceramics i WOŚP grają razem!

Już po raz kolejny producent i dostawca ceramiki reklamowej angażuje się w działania na rzecz WOŚP i zachęca do udziału w licytacji, z której środki zostaną wykorzystane Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej

Ivory Ceramics jak co roku zachęca do udziału w wyjątkowej licytacji! Jej przedmiotem jest voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania na zakup markowej ceramiki i szkła z nadrukiem w Ivory Ceramics.

Wszelkie dodatkowe informacje są dostępne pod mailem: p.gruszczynski@ivory.com.pl 


see more
Dec. 17, 2019, 5:13 p.m.

Trendy na 2020 r. w projektowaniu wizualnym i druku

W projektowaniu wizualnym i usługach poligraficznych rządzić będzie klientocentryczność, elastyczność i łatwa dostępność usług. To jednak nie wszystko. Jakie trendy wizualne warto brać pod uwagę? Jak rozwijać usługi? Spójrzmy na 7 trendów w druku i projektach graficznych, które pojawiają się w licznych wypowiedziach i źródłach.

Seniorzy coraz ważniejsi w komunikacji

Jednym z najważniejszych tematów społecznych staje się dojrzałość. W związku z nim firma Adobe wieszczy nadejście trendu All Ages Welcome. Przytacza dane Światowej Organizacji Zdrowia mówiące o tym, że pierwszy raz w historii badań liczba mieszkańców Ziemi powyżej 60. roku życia przekroczy liczbę dzieci mających mniej niż 5 lat.


see more
Dec. 16, 2019, 9:43 a.m.

PIAP ma nowych Członków

Agencja Reklamowa Haftkom, KINGHOFF Sp. z o.o., Pro Media Sp. z o.o. to nowe firmy Członkowskie, które zdecydowały się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w czwartym kwartale br.

- Mocno stawiamy na rozwój, a wstąpienie do PIAP postrzegamy jako kolejny krok naprzód. Przynależność do Izby na pewno podniesie nasz prestiż i pozwoli nawiązać współpracę z kolejnymi firmami, i to w obydwu kierunkach oraz wpłynie na poszerzenie naszej oferty - mówi Karolina Sadowska Współwłaściciel Agencji Reklamowej Haftkom.

- Jako stale rozwijająca się firma stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych przez nas produktów. Działamy zgodnie z maksymą „jeśli produkt jest dobry – obroni się sam!”. Dzięki temu utrzymujemy się w branży ceramicznych upominków reklamowych już od blisko 20 lat. Cieszymy się, że dołączamy do elitarnego grona profesjonalistów PIAP. Jednocześnie mocno wierzymy, że jest to kolejny krok w naszym rozwoju, który pozwoli podkreślić naszą wiarygodność, rzetelność oraz wysoką jakość naszych produktów i usług. – Katarzyna Wolnik – Prezes Pro Media Sp. z o.o.

 


see more
Dec. 10, 2019, 10:40 a.m.

Rema Congress – prelekcje z Krzysztofem Sarneckim

RemaCongress to okazja do poszerzenia wiedzy branżowej na targach RemaDays Warsaw. Podczas najbliższej edycji gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Krzysztof Sarnecki – Przedsiębiorca, konsultant strategiczny, zawodowy negocjator, trener biznesu i coach. Wystąpi z następującą tematyką w poniższych terminach:
12.02 – 14:30 – Świat zawodowych negocjacji. „Nie argumentuj” – fundament skutecznych negocjacji.
13.02 – 14:30 – Potrójne Prawo Pareto w branży reklamowej – kiedy mniej znaczy więcej.

Organizator zachęca również do udziału w ogólnodostępnych, bezpłatnych prelekcjach. Tematyka wystąpień jest urozmaicona. Wykłady będą poświęcone zarówno branży reklamowej jak i poligraficznej. Szczegóły dotyczące tematów zostaną podane już na początku stycznia.

 


see more
Dec. 9, 2019, 12:38 p.m.

Funkcjonalny przewód do ładowania z pamięcią USB, od jettStudio

JettStudio prezentuje Lenny U – przewód do ładowania urządzeń mobilnych z pamięcią USB.

Lenny U to połączenie klasycznej smyczy nylonowej z funkcją kabla do ładowania urządzeń mobilnych i pamięci przenośnej USB. Noś nylonową smycz ze swoją kartą wstępu, kluczami lub wizytówką i zdejmij ją, aby naładować swoje urządzenia. Kabel ma standardowe złącze USB i złącze 3 w 1, Micro USB, Lightning i USB typu C. Potrzebujesz dodatkowej pamięci przenośnej? Przewód posiada wbudowaną pamięć USB, dostępną w pojemności od 4GB do 32GB. Wymiary smyczy: 110 x 2 x 1,25 cm.

Strona produktu: https://www.jettstudio.pl/produkt/12509/lenny-u-przewod-do-ladowania-3w1-pamiec-usb


see more
Dec. 4, 2019, 11:30 a.m.

PIAP na wizji o limitach !

Dnia 02 grudnia br. Członek Zarządu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych Zbigniew Grzeszczuk był gościem programu Ekonomia-raport w TV Republika - zachęcamy do zapoznania się z videorelacją: https://www.youtube.com/watch?v=jRT-giSdjQ8

PRZEDSIĘBIORCY, WYDATKI NA PREZENTY FIRMOWE - Z. GRZESZCZUK (PIAP) EKONOMIA RAPORT
 


see more
Dec. 4, 2019, 11:07 a.m.

PIAP ze świadectwem na znak towarowy!

Dlaczego zastrzeżenie znaku towarowego jest takie ważne? To zawsze dobra decyzja dla firmy, ponieważ uniemożliwia konkurencji czerpanie korzyści z cudzej renomy. Polska Izba Artykułów Promocyjnych już dziś może pochwalić się otrzymaniem świadectw prawa ochronnego na znak towarowy  z Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej.

- Zastrzeżenie nazwy stowarzyszenia podnosi jego prestiż, a symbol jest dla klientów i kontrahentów dowodem na to, że dbamy o renomę naszej organizacji a tym samym jesteśmy godni zaufania,  już od dawna planowaliśmy to przedsięwzięcie, cieszę się, że zrealizowaliśmy ten ważny cel - mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Generalny Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.


see more
Dec. 4, 2019, 10:46 a.m.

Prezes KIG pisze do Ministra w sprawie limitów!

Współpraca z Krajową Izbą Gospodarczą zaowocowała dużym wsparciem jakie KIG udzielił branży artykułów promocyjnych w sprawie podniesienia limitów na nieodpłatne przekazywanie upominków osobom trzecim. W liście, jaki Prezes Andrzej Arendarski wystosował do Ministra Finansów Jerzego Kwiecińskiego, nadawca rekomenduje podniesienie limitu do 200 zł i ocenę skutków zmian dla finansów publicznych. To jednak nie koniec nowych informacji w tej ważnej dla branży sprawie.

Prezes KIG Andrzej Arendarski podkreślił w liście do Ministra Finansów, że branża reklamowa od 2012 roku aktywnie walczy o zmianę uciążliwych przepisów, a sama ustawa nie zmieniła się od 15 lat, podczas gdy zmienił się rynek, trendy i zwyczaje biznesowe. Przypomnijmy, że w Polsce większość upominków jest obciążona 23 proc. podatkiem VAT, co zwiększa koszty firm, jedynie nieopodatkowanymi prezentami są te o małej wartości – do 100 zł, jeśli prowadzona jest ewidencja obdarowanych, oraz do 10 zł, jeśli ewidencji nie ma.


see more
Dec. 4, 2019, 10:43 a.m.

Spraw wyjątkową niespodziankę swoim partnerom biznesowym!

Tylko teraz możesz zamówić najlepszy tłumacz elektroniczny Vasco Mini 2 w specjalnej, świątecznej cenie. Świetnie się sprawdzi się jako wyjątkowy prezent dla wyjątkowego partnera biznesowego.

https://vasco-electronics.pl/translator/vasco-mini2.html

Vasco Electronics jest światowym liderem produkcji i sprzedaży tłumaczy elektronicznych. Nasze urządzenia są doceniane przez miliony ludzi na całym świecie. Posiadamy biura i przedstawicielstwa w 16 krajach świata. Jesteśmy obecni na wszystkich największych branżowych targach na świecie. Rozwijamy się błyskawicznie podbijając serca naszych Klientów produktem, który zaspokaja jedną z najważniejszych ludzkich potrzeb - potrzebę komunikowania się.


see more

1 2 3 4 5 6 next »