Aktualności

Filtruj:


2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń


16 stycznia 2019 10:10:40

Przyjdź na targi RemaDays Warsaw i wygraj nagrodę!

Podobnie jak w latach ubiegłych także podczas targów RemaDays Warsaw  2019 organizowana jest loteria dla zwiedzających. W tym roku również nie zabraknie emocji związanych z tym, kto okaże się wielkim zwycięzcą i opuści targi z wyjątkową nagrodą! Z okazji jubileuszowej 15 edycji codziennie do wygrania telewizor Samsung 55” UHD. Co zrobić, aby sięgnąć po wygraną? Wystarczy odwiedzić targi, wrzucić swoją wizytówką do specjalnej urny i pojawić się w dniach od 13 do 15 lutego na stoisku A2 w hali E o godz. 14.00, gdzie odbędą się losowania. Szczegóły konkursu znajdą Państwo w regulaminie dostępnym na stronie www.remadays.com.


zobacz więcej
16 stycznia 2019 09:00:56

O sile marki w najnowszym OOH magazine – premiera na PSP 2019

Pytanie jak zdobyć udziały w rynku i sprawić by konkretna marka była więcej warta, nurtuje marketerów nie od dziś. Nowy numer OOH magazine będzie miał swoją premierę podczas Promo Show Professional 2019. 

Choć świat zmienił się diametralnie, to sam mechanizm kreowania brandów jest taki sam jak przed wiekami. Jeff Bezos, założyciel Amazona powiedział kiedyś coś takiego: „Twoja marka jest tym, co ludzie mówią o Tobie, kiedy nie ma cię w pokoju”. Kiedy to czytamy, po plecach przebiega dreszcz, jaki ten cytat jest prawdziwy i bliski temu, czego sami doświadczamy! Marka jest też tym, o czym myśli klient w chwili zetknięcia się z nią. Z marką, często kojarzone jest słowo reputacja. To ona sprawia, że szanujące się brandy, podobnie zresztą jak ludzie, doskonale wiedzą z kim i gdzie warto się pokazać, a gdzie nie będzie to wskazane, by nie narazić jej na szwank. Bo przecież, na dobrą reputację trzeba sobie zasłużyć. Wiemy jednak, że rokrocznie wymagania wobec marek rosną, co potwierdza badanie Meaningful Brands zrealizowane przez Havas Media Group.

 


zobacz więcej
15 stycznia 2019 12:16:49

"Upominek za 10 zł marketingu nie zbuduje"

Miło nam poinformować Państwa, iż dnia 14 stycznia br. w Pulsie Biznesu ukazał się artykuł na temat postulatów PIAP i wsparcia naszych działań przez Krajową Izbę Gospodarczą w zakresie podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazywanie prezentów o małej wartości. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: https://www.pb.pl/upominek-za-10-zl-marketingu-nie-zbuduje-950394

Zachęcamy do lektury artykułu Pani redaktor Iwony Jackowskiej: Upominek za 10 zł marketingu nie zbuduje


zobacz więcej
11 stycznia 2019 13:04:19

Tablet graficzny i znikopis MAGIC SCRIPT

Tablet z 8,5-calowym ekranem, rysikiem oraz przyciskiem do wymazywania zawartości ekranu. Idealny do tworzenia list, notatek, rysunków i wiadomości. Przyjazny dla środowiska i ekonomiczny jako alternatywa dla papieru. Zawiera baterie.

Więcej informacji: https://inspirion.pl/


zobacz więcej
11 stycznia 2019 13:01:47

Uroczyste śniadanie biznesowe podczas RemaDays Warsaw 2019

Jak co roku, w ostatnim dniu targów RemaDays Warsaw odbędzie się Śniadanie Biznesowe, w czasie którego partnerzy programu Solidni w Biznesie jako pierwsi poznają laureatów targowych „rozgrywek”.

Podczas tego uroczystego wydarzenia zostaną zaprezentowani zwycięzcy prestiżowych konkursów Catalogue of the Year, Gifts of the Year, a także POS of the Year. Będzie to także świetna okazja do nawiązania nowych, bezpośrednich kontaktów handlowych oraz wymiany cennych doświadczeń w aurze życzliwości oraz wzajemnego zaufania. Program Solidni w Biznesie promuje bowiem takie wartości jak wiarygodność, rzetelność i przede wszystkim bezpieczeństwo w kontaktach handlowych między uczestnikami rynku reklamowego. Stale rosnące grono Solidnych oraz prestiżowy charakter tej inicjatywy podkreślają znaczenie kapitału zaufania dla rozwoju całego rynku reklamowego.

 


zobacz więcej
11 stycznia 2019 11:43:47

2019 = 8 NOWYCH MAREK + 800 NOWOŚCI

Jak co roku, również w 2019,  L-SHOP-TEAM – największy dysrybutor tekstyliów promocyjnych w Polsce – rusza z nowościami.  Jest w czym wybierać! Katalog KSIAŻKA WYBORU 2019  to 6000 produktów, 100 marek, 1.500 stron, 2,5 kg. Tyle waży naprawdę dobra oferta.

Już pod koniec zeszłego roku dystrybutor L-Shop-Team  wprowadził 3 nowe marki:  miners mate, X.O by promodoro (bezmetkowa odzież) oraz Tactical by Regatta. W 2019 witają  nas kolejne: Roly, Next Level Apparel , HRM (pełny asortyment),  Denny’s Brands, Polytape (folie do znakowania).


zobacz więcej
11 stycznia 2019 11:27:09

Opakowania do schrupania – odwiedź strefę EKOPACK na Targach Packaging Innovations

Jadalne opakowania, zrównoważona produkcja opakowań z tworzyw sztucznych i nowe wytyczne Parlamentu UE, światowy rynek opakowań czekają ogromne zmiany. Zwiększa się świadomość konsumentów dotycząca ekologii, producenci opakowań biorą natomiast pod lupę swoje procesy produkcyjne. Podczas 11. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations (2-3 kwietnia 2019 r., EXPO XXI Warszawa) powstanie rozbudowana strefa EKOPACK. Dla targowych gości przygotowany zostanie również cykl wykładów poświęconych tematyce ekologicznych opakowań.


zobacz więcej
11 stycznia 2019 11:14:50

Wally Carta – wyjątkowy portfel w ofercie jettStudio

Aluminiowy portfel WALLY CARTA to jeden z najnowszych gadżetów dostępnych w ofercie firmy jettStudio.

Model ten jest połączeniem portfela na sześć kart płatniczych ze skuteczną ochroną RFID z dodatkowym skórzanym etui na kartę i gotówkę. Produkt wykonany jest ze sztywnego aluminium, które chroni karty przed czytnikami RF lub aplikacjami mobilnymi, pozostając na tyle małym, aby zmieścić się w każdej kieszeni. Łatwy dostęp do każdej karty – wystarczy pociągnąć za spust, a karty wysuną się z etui. Produkt jest nowoczesny w swojej stylistyce, łączy naturalne materiały takie jak skóra i aluminium. W zestawie elastyczna opaska na gotówkę lub dodatkowe karty.

W ofercie dostępna również wersja podstawowa WALLY bez skórzanego etui


zobacz więcej
4 stycznia 2019 18:16:54

PIAP zaprasza na PSI 2019!

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych podczas targów PSI 2019 w Dusseldorfie w dniach 08-10.01.2019 !

PIAP będzie aktywnie promował swoje firmy Członkowskie na największych targach branżowych w Europie za pośrednictwem najnowszej publikacji Katalogu PIAP 2019 !

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego stoiska w International Area 9K09 ! Do zobaczenia!


zobacz więcej
4 stycznia 2019 10:05:21

PIAP po raz kolejny organizatorem Wieczoru Branżowego

W walentynkowy wieczór 14-go lutego 2019 roku branża artykułów promocyjnych skupiona wokół PIAP po raz szósty spotka się na corocznej integracji. Wieczór Branżowy odbędzie się w Warszawie w lokalu Mysia 3.

- Wieczór Branżowy to świetna okazja to lepszego poznania przedstawicieli środowiska reklamowego, wymiany opinii i potrzeb, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i snucia planów na przyszłość. Widzimy dużą potrzebę bezpośrednich relacji wśród członków PIAP. Takie spotkania zawsze owocują ciekawymi pomysłami dla rozwoju całej naszej branży i impulsami dla działań Izby - mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Sponsorami - gospodarzami wydarzenia są firmy: ASGARD Sp. z o.o.,AXPOL Trading Sp.z o.o.,Sp.k, Brandfathers Group Sp. z o.o.,Inspirion Polska Sp.z o.o., Macma Polska Sp. z o.o.,
Mart Spółka z o.o. sp.k.,Maxim Ceramics Sp. z o.o. Sp.k., Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o., Modern Forms Sp.z o.o., Ritf advnet Polska Sp.z o.o., Texet Poland Sp. z o.o., Trober Polska oraz Polska Izba Artykułów Promocyjnych, która jest zarazem głównym gospodarzem wydarzenia.
 


zobacz więcej

1 2 następna »