Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

January February March April May June July August September October November December


Aug. 31, 2018, 10:50 a.m.

Jest już nowy spot promocyjny od Blue Collection

Z okazji premiery katalogu na sezon Jesień/ Zima 2018 marka Blue Collection przygotowała spot reklamowy promujący najnowszą ofertę marki.

W tym roku poznańska firma obchodzi swoje 25 urodziny. Z tej wyjątkowej okazji katalog Blue Collection Jesień/Zima 2018 jest grubszy, zawiera ponad 200 nowości, w tym tak ciekawe pozycje jak nagradzany, zmieniający kolor pod wpływem wody parasol Cropla czy power bank Mast umożliwiający awaryjne uruchomienie auta.

Katalog w wersji elektronicznej oraz produkty są już dostępne na stronie internetowej https://asgard.gifts

link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=CQn94khMnjo


see more
Aug. 31, 2018, 10:17 a.m.

Jacek Santorski podczas konferencji Marketing MIX

Już 13 września podczas targów FestiwalMarketingu.pl odbędzie się IV edycja konferencji MARKETING MIX - wśród prelegentów będzie można wysłuchać prelekcji Jacka Santorskiego.

Texet Poland, dystrybutor marki odzieży promocyjnej James Harvest, zaprasza na wykład psychologa biznesu Jacka Santorskiego, podczas którego zostaną omówione tezy zawarte w najnowszej książce autorstwa Jacka Santorskiego i Jakuba B. Bączka „DETERMINACJA".

Pan Jacek Santorski to wybitny Profesor Honorowy Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, gdzie od 8 lat prowadzi autorskie studium „post-MBA”, Akademię Psychologii Przywództwa. Uznany autorytet, autor wielu publikacji na temat przywództwa, relacji i dobrego życia.


see more
Aug. 30, 2018, 12:36 p.m.

Realizacja koncepcji marki, czyli o trudnym procesie tworzenia marki produktowej

Prace związane ze zmianą strategii, wdrożeniem zmian opakowania lub etykiety, zmianą lub rozszerzeniem kanałów dystrybucyjnych zawsze są procesem kosztownym, związanym z dużym ryzykiem i często przyprawiającym właścicieli firm o ból głowy.

Jak przejść przez ten etap rozwoju płynnie, z maksymalnie zminimalizowanym ryzykiem oraz z gwarancją poodwodzenia? Odpowiedź może być prosta: zlecić zadanie doświadczone agencji marketingowej. Ale barierą w realizacji tego procesu dla małych i średnich firm jest często budżet, który często zaczyna się od kwoty 0,5 – 1 mln zł. Dlatego większość firm próbuje radzić sobie swoimi siłami, zlecając na zewnątrz etapy procesu, których nie jest w stanie zrealizować (np. projektowanie graficzne opakowania, zamówienie opakowań i etykiet, realizacja partii próbnej produktu). W efekcie popełniają wiele kosztownych błędów, finalnie nie uzyskując w pełni zamierzonych celów. W natłoku innych obowiązków, zawodzi koordynacja całego procesu. 
 


see more
Aug. 28, 2018, 1:35 p.m.

Marka Marzipan Books debiutuje na FestiwalMarketingu.pl

Marka Marzipan Books należy do działającej na Litwie, w Łotwie, Estonii, Białorusi i Polsce, firmy PONI, która od 2001 roku jest w pełni skoncentrowana na produkcji indywidualnych kalendarzy książkowych i notesów na rynek B2B.

Marzipan Books jest kolekcją kalendarzy książkowych, notesów i akcesoriów biznesowych,  produkowanych zgodnie z wymogami najnowocześniejszych technologii, które można spotkać w wielu państwach Unii Europejskiej. To soczyste pomysły indywidualnej personalizacji prezentów biznesowych. Nie są jadalne, ale apetyczne i oryginalne!


see more
Aug. 28, 2018, 9:05 a.m.

„Abc marketingu B2B” – wyjątkowa książka Łukasza Kosuniaka w sprzedaży!

Właśnie ukazał się pierwszy na polskim rynku przewodnik po metodach i narzędziach współczesnego marketingu cyfrowego dla biznesu. Łukasz Kosuniak – wybitny ekspert marketingu B2B – zachwyca czytelników umiejętnością przekazania ogromnej wiedzy w przystępny i ciekawy sposób. Książkę można zamówić na abcmarketingub2b.pl.

Każda z 460 stron może stać się fundamentem sukcesu marketerów, wsparciem dla sprzedawców oraz bezcenną wskazówką dla właścicieli i menedżerów firm działających w obszarze B2B.

Łukasz Kosuniak ma dla swoich Czytelników jedną podstawą radę:

Dziel się wiedzą, nie przestawaj poznawać klientów i sprawiaj, aby oni również chcieli Cię lepiej poznać, jeszcze zanim zaproponujesz im swoje produkty.


see more
Aug. 27, 2018, 12:50 p.m.

Certyfikat oparty na rzetelnej weryfikacji

Czym certyfikat jakości biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” różni się od innych? Jest oparty na rzetelnej, dogłębnej weryfikacji. Istotną rolę pełni spotkanie w siedzibie firmy, które pozwala audytorowi zarówno na zapoznanie się z wymaganymi dokumentami, jak i rozmowę z pracownikami czy przedstawicielami związków zawodowych. Dzięki temu oceniane są sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów.


see more
Aug. 27, 2018, 12:39 p.m.

Nowe modele trimaranów Dragonfly

W sierpniu duńska stocznia Quorning Boats, produkująca prawdopodobnie najszybsze turystyczne trimarany żaglowe na świecie, ogłosiła, że rozszerza swoją ofertę o dwa nowe modele jachtów Dragonfly. Pierwszy z nich to nowa wersja istniejącego już Dragonfly 32 – Evolution. Wyposażona w pływaki o większej objętości zapewnia jeszcze bardziej komfortową, żeglugę, szczególnie przy silniejszych warunkach wiatrowych. Obiecująco zapowiada się także zupełnie nowy model Dragonfly 40, który będzie najbardziej okazałym trimaranem z rodziny Dragonfly. Ma on zadowolić tych, którzy poza szybkością, bezpieczeństwem i doskonałą jakością, wymagają również bardziej przestronnego, nowoczesnego wnętrza.


see more
Aug. 23, 2018, 8:26 a.m.

HKTDC Hong Kong Gifts & Premium Fair (27-30 kwietnia 2019) Największe na świecie targi upominków – moc inspiracji dla każdego!

Ponad 4300 renomowanych wystawców z 38 krajów i regionów zaprezentuje swoją ofertę  podczas 34 edycji HKTDC Hong Kong Gifts & Premium Fair. To największe na świecie wydarzenie w branży odbędzie się w usytuowanycm w centrum miasta Hong Kong Convention & Exhibition Centre. W 2018 roku imprezę odwiedziło niemal 50 tys. przedsiębiorców z całego świata.

Targi podzielone są na działy tematyczne, odzwierciedlające główne kierunki rozwoju branży. Znaleźć tu będzie można upominkowe inspiracje oraz nowatorskie projekty znanych marek. Nie zabraknie gadżetów reklamowych, produktów zaawansowanych technologicznie, dekoracji i ozdób, artykułów przyjaznych środowisku, a także upominków związanych ze zdrowiem i relaksem. Podczas seminariów i spotkań networkingowych będzie można poszerzyć sieć kontaktów biznesowych i wiedzę na temat światowego rynku artykułow promocyjnych.


see more
Aug. 22, 2018, 8:06 a.m.

Nowy Katalog Bożonarodzeniowy od Mount Blanc na targach reklamy

Mount Blanc, to specjaliści w tworzeniu najsłodszych, czekoladowych prezentów.  Jak co roku marka przygotowała bożonarodzeniową kolekcję zestawów z wybornymi belgijskimi pralinkami. Ze świąteczną ofertą słodyczy reklamowych firmy będzie można się zapoznać na wrześniowym FestiwalMarketingu.pl.

Choinki, mikołaje, gwiazdki, śnieżynki, to tematy przewodnie dominujące w najnowszym katalogu, przygotowanym z okazji zbliżających się świąt. Na jego łamach znajdują się zarówno stylowe szkatułki, klasyczne bombonierki oraz gustowne balotynki. Każde opakowanie ozdobione eleganckim, pełnym klasy wzorem.
 


see more
Aug. 21, 2018, 11:20 a.m.

PONI nowym Członkiem PIAP

PONI to nowa firma Członkowska PIAP, która w trzecim kwartale br. zdecydowała się dołączyć do grona Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Marzipan Books –  marka firmy PONI, która zajmuje się produkcją artykułów promocyjnych m.in. kalendarzy, notesów i akcesoriów biznesowych.

- Przystępując do PIAP, mamy nadzieję, że nasza kreatywna produkcja przyciągnie uwagę i wzbudzi zaufanie polskiego rynku reklamowego oraz potencjalnych partnerów - mówi Jana Rothschild Brand Manager Marzipan Books.

Firma od niedawna działa na polskim rynku artykułów promocyjnych. W swojej ofercie posiada m.in. kolekcję kalendarzy książkowych, notesów i akcesoriów biznesowych, o wysokiej jakości i przystępnej cenie. PONI, od 2001 roku jest skoncentrowana na produkcji indywidualnych wyrobów na rynek b2b.


see more

1 2 3 next »