Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


10 grudnia 2018 08:48:40

Coraz więcej nowych firm w gronie Członków PIAP

W ostatnim kwartale grono Członków PIAP powiększyło się o nowe firmy z branży. Członkami PIAP zostały firmy: „Alexander Creator”, Fresh iD Products, Kopertomat.pl, Ptak Warsaw Expo, oraz tampogadzet.pl .

- Przystępujemy do PIAP w celu poszerzenia spektrum naszego działania na rynku.
Jesteśmy przekonani, że nasze logo, reprezentujące pół wieku tradycji i doświadczenia w produkcji gier i zabawek, wzbogaci dotychczasową listę znamienitych firm w bazie PIAP. Pragniemy dotrzeć do Klientów poszukujących kreatywnych rozwiązań i zaufanego partnera w biznesie. Zagraj z nami!
- Marta Korytowska Kierownik ds. Obsługi Biznesu firmy Alexander.


zobacz więcej
10 grudnia 2018 08:04:10

Nowa sportowa koszulka budżetowa w ofercie jettStudio

Jett Studio wprowadza do oferty nową oddychającą koszulkę sportową. Koszulka CA0407 BAHRAIN marki Roly stanowić ma uzupełnienie asortymentu sportowych koszulek budżetowych takich, jak CA0425 MONTECARLO, czy CA0450 CAMIMERA.

Koszulka wykonana jest z 100% poliestru o strukturze waffle interlock, gramatura 135g/m². Model posiada krótkie raglanowe rękawki oraz okrągły dekolt wykończony krytymi szwami w tym samym odcieniu. Zastosowana w koszulce tkanina zapewnia odprowadzanie wilgoci podczas każdej aktywności fizycznej, jest jednocześnie szybkoschnąca. Materiał modelu BAHRAIN zapewnia również ochronę solarną - tkanina chroni przed promieniowaniem ultrafioletowym.


zobacz więcej
4 grudnia 2018 12:22:35

Premiery 2019 na targach RemaDays Warsaw!

Targi RemaDays Warsaw 2019, które odbędą się w dniach od 13 do 15 lutego w Nadarzynie, to doskonała okazja do zaprezentowania przez wystawców absolutnych nowości na polskim rynku. Wielu z nich specjalnie na to wydarzenie zaplanowało premierowe produkty, które pokażą po raz pierwszy wlaśnie na RemaDays Warsaw.
Podczas 15 edycji będzie można zobaczyć premierowe produkty, urządzenia, usługi z 11 sektorów targowych. W poprzedniej edycji wystawcy zaprezentowali blisko 80 całkowitych nowości dostępnych po raz pierwszy w Polsce. Jak będzie tym razem?

Zapraszamy do Nadarzyna na RemaDays Warsaw 2019 by osobiście się o tym przekonać. Premiery 2019 czekają na wszystkich zwiedzających. 


zobacz więcej
3 grudnia 2018 16:19:11

Ivory Ceramics kolejny rok zagra razem z WOŚP

Kolejny już raz producent markowej ceramiki reklamowej zachęca do udziały w licytacji - gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy na rzecz dzieci i zakup specjalistycznego sprzętu.

Przedmiotem licytacji jest Voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania na zakup ceramiki i szkła z nadrukiem w Ivory Ceramics.

Więcej na stronie  www.ivory.com.pl


zobacz więcej
3 grudnia 2018 08:30:54

e-gazela 2018 dla GiftyOnline.pl

Gala e-gazele Biznesu odbyła się w tym roku już po raz piąty. Podczas jej trwania nagradzane są firmy, które wyróżniają się na tle konkurencji swoimi działaniami i sprzedażą w internecie. W tym roku, trzeci raz z rzędu, e-Gazelę otrzymała agencja reklamowa B&D CONSULTING, prowadząca swą działalność pod marką GiftyOnline.pl

Od samego początku swej działalności GiftyOnline.pl proponują swoim klientom wysokiej jakości gadżety reklamowe dla firm i równie wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku importerami i kontroli jakości na każdym etapie zamówienia,  GiftyOnline.pl zyskały zaufanie wielu rozpoznawanych na świecie marek.


zobacz więcej
28 listopada 2018 10:00:11

FORUM REKLAMY KREATYWNEJ 2019 Czyli jaką reklamę wybrać by skutecznie się promować?

Konferencja będzie okazją do zapoznania się z rodzajami reklamy, które ułatwiają komunikację między przedsiębiorstwem a klientem. Właśnie dlatego w wydarzeniu powinny wziąć udział szczególnie osoby, które są odpowiedzialne za promocję firmy lub produktu. Podczas Forum zaprezentowane zostaną trzy panele tematyczne, które ułatwią podjęcie decyzji w sprawie nowych rozwiązań w firmie.

Flow Effect to organizator ogólnopolskich konferencji i szkoleń branżowych a także wydarzeń zewnętrznych. Mimo młodej historii, firma współpracuje z wybitnymi mówcami na szczeblu międzynarodowym oraz ekspertami, trenerami i przedstawicielami organów państwowych. Zespół Flow Effect to osoby, które doskonale rozumieją misję firmy i wierzą, że relacje buduje się najskuteczniej spotykając drugiego człowieka osobiście.

23.01.2019 WARSZAWA


zobacz więcej
27 listopada 2018 09:26:38

Promo Show Professional 2019 tylko dla agencji reklamowych

Przedstawiciele agencji reklamowych mogą już rejestrować się na II edycję profesjonalnego spotkania TOP DOSTAWCÓW branży artykułów promocyjnych i tekstyliów reklamowych. Formuła przygotowana jest tylko i wyłącznie dla profesjonalistów z branży. W gronie TOP DOSTAWCÓW m.in. TEXET POLAND, FALK&ROSS, HAPPY GIFTS, , RITTER PEN, KANDO, INSPIRION POLSKA, MACMA POLSKA, EASY GIFTS, BIC GRAPHIC, SDX GROUP, STEFANIA, HEADWEAR POLSKA, GUAPA PRODUKCJA, MART CERAMICS, AMIZO, EXPEN, CARTAMUNDI, JETT STUDIO, CITRON GROUP, PROMONOTES, BK-PRO CAPIRA, COOKIE SŁODYCZE REKLAMOWE.

Spotkanie TOP DOSTAWCÓW z przedstawicielami TOP AGENCJI REKLAMOWYCH (polskich i zagranicznych) odbędzie się 12 i 13 lutego 2019 roku w Novotel Centrum w Warszawie. Wydarzenie jest odpowiedzią na potrzeby rynku artykułów promocyjnych. To budowanie nowej jakości, z odpowiednią oprawą. Pomysłodawcą wydarzenia jest grupa TOP DOSTAWCÓW. Organizatorem wydarzenia jest OOH magazine.


zobacz więcej
22 listopada 2018 15:17:18

NOWA ODSŁONA TARGÓW VISCOM JUŻ W STYCZNIU!

Już w styczniu 2019 roku odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Komunikacji Wizualnej VISCOM NIEMCY.

VISCOM to od 30 lat wiodące targi branży reklamy i komunikacji wizualnej  w Europie, które łączą innowacje, inspiracje i informacje, w nadchodzącym roku zajmą hale 13 i 14 w Centrum Wystawienniczym w Düsseldorfie.

Hala 13 będzie zarezerwowana dla branż, dotyczących wykańczanie tekstyliów, wszyscy renomowani dostawcy hafciarskich maszyn i materiałów będą tu wystawiać swoje urządzenia, technologie i materiały eksploatacyjne. Ciekawostką może być to, że po raz pierwszy w historii, odwiedzający będą mogli zobaczyć, jak przędza jest barwiona podczas procesu haftowania. Do tej pory w hafciarstwie można było stosować tylko ograniczoną liczbę kolorów w zależności od liczby igieł maszyny, w przyszłości wystarczy pojedyncza biała przędza.


zobacz więcej
22 listopada 2018 09:45:50

MISJA WWW.K2PRINT.PL

Coraz szybsze tempo życia zmusza ludzi do szukania rozwiązań, które pomogłyby w znacznym stopniu zaoszczędzić czas i skupić się na rzeczach naprawdę ważnych. Głównym założeniem przyświecającym tworzeniu drukarni online K2 Print była idea ofiarowania użytkownikowi autonomiczności, dzięki której on sam w łatwy i intuicyjny sposób będzie mógł nie tylko dokonać zamówienia, ale i mieć całkowitą kontrolę nad swoimi działaniami, włączając w to samodzielne generowanie ofert, wgląd w historię zamówień, a także szybkie ich ponawianie, dzięki funkcji przechowywania plików. Idea jak najbardziej słuszna, ponieważ oszczędzając czas, oszczędzamy również pieniądze.

WWW.K2PRINT.PL


zobacz więcej
19 listopada 2018 16:09:17

Konkurs Mikroprzedsiębiorca Roku 2018 – START!

Już 5 listopada 2018 r. rusza kolejna, czternasta edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku. Najmniejsze firmy z całej Polski po raz kolejny mają szansę na przedstawienie swoich osiągnięć oraz zdobycie głównej nagrody – 40 tys. złotych. Udział w Konkursie jest bezpłatny, jedynym wymogiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz spełnienie podstawowych warunków konkursu: mniej niż 10 zatrudnionych pracowników oraz obrót roczny nieprzekraczający 2 mln euro.

Tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku 2018” oraz nagroda pieniężna – to nie jedyne odznaczenia przygotowane przez organizatorów. Przyznane zostaną także 4 dodatkowe wyróżnienia i nagrody finansowe w kategoriach Start (dla najmłodszych mikroprzedsiębiorstw), Progres (dla firm w „średnim wieku”), Senior (dla firm działających na rynku najdłużej) oraz Młody Biznes (dla mikroprzedsiębiorstw prowadzonych przez osoby poniżej 30. roku życia).


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »