Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec


20 czerwca 2018 08:09:54

PlaySMS został partnerem targów FestiwalMarketingu.pl

Platforma PlaySMS.pl objęła patronatem FestiwalMarketingu.pl, który odbędzie się 12-13 września w Warszawie. Największe targi reklamy i poligrafii to nie tylko stoiska, ale liczne konferencje, konkursy, spotkania czy prelekcje z dziedziny marketingu i event marketingu.

Platforma playsms.pl powstała z myślą o małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, w których komunikacja z klientem jest jednym z nieodłącznych elementów prowadzenia biznesu. Platforma umożliwia automatyzację powiadomień za pomocą SMS, poprzez proste API lub bezpośrednio z panelu klienta. Najważniejszą zaletą powiadomień SMS jest łatwość dotarcia do każdego, nawet gdy nie ma dostępu do Internetu.


zobacz więcej
19 czerwca 2018 08:12:35

Power Pad – idealny gadżet biurowy od jettStudio

POWER PAD - ładowarka bezprzewodowa i podkładka pod mysz w jednym, idealny gadżet biurowy. POWER PAD wyposażony jest w sekcję ładowania bezprzewodowego opartą na bezprzewodowym standardzie ładowania Qi. Każde urządzenie wyposażone w układ Qi można ładować bez żadnych kabli. Moc 5W, wejście DC5V, wyjście 5V-1A. Ten stylowy i praktyczny gadżet dostępny jest w ilości już od 50szt. Możliwość znakowania produktu.

 


zobacz więcej
18 czerwca 2018 11:06:22

Deli Catering partnerem strategicznym FestiwalMarketingu.pl i imprez towarzyszących

Firma świadcząca profesjonalne usługi cateringowe po raz pierwszy została oficjalnym partnerem targów reklamy, odbywających się w dniach 13-14 września w EXPO XXI Warszawa.

W trakcie 10., jubileuszowej edycji imprezy zaprezentuje się ponad 260 wystawców z branży reklamy i poligrafii reklamowej, nie zabraknie także Strefy EVENT MIX, z pełnym przekrojem oferty - od cateringu, atrakcji eventowych, po wyposażenie eventów, technikę sceniczną czy obiekty eventowe.

Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń specjalnych jak: konkursy branżowe, warsztaty, szkolenia i konferencje. W tym roku na konferencji dla agencji reklamowych MARKETING MIX, gościem specjalnym będzie Jacek Santorski, którego wystąpienie sponsoruje firma TEXET Poland. Podczas konferencji dla sektora event - EVENT MIX na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych oraz takie gwiazdy jak: Krzysztof Ibisz czy Emilian Kamiński.


zobacz więcej
14 czerwca 2018 08:42:03

Ostatnie wolne miejsca w najnowszym wrześniowym numerze Gazety PIAP !

Miło nam poinformować Państwa,iż trwają prace nad przygotowaniem kolejnego wydania Gazety PIAP.
Informujemy, iż istnieje jeszcze możliwość wykupienia reklamy płatnej (insert lub reklama graficzna) w najnowszej publikacji PIAP.
Szczegóły oferty m.in:  wielkość i specyfikacja modułów reklamowych oraz cen za powierzchnię reklamową znajdą Państwo: MODUŁY REKLAMOWE GAZETA PIAP.

Deadline na przesłanie materiałów graficznych upływa dnia 14.08.2018 roku.

Nakład Gazety: 2500 egzemplarzy (2000- wysyłka pocztowa, 500-sztuk dystrybucja podczas targów branżowych)
Wydanie: wrzesień/grudzień 2018
Grupa docelowa: właściciele i kadra zarządzająca firm z branży artykułów promocyjnych (głównie agencje reklamowe)


zobacz więcej
13 czerwca 2018 09:19:26

Pierwsze ogólnoeuropejskie analizy strukturalne branży artykułów promocyjnych

Organizator targów PSI przeprowadza pierwsze ogólnoeuropejskie analizy strukturalne branży artykułów promocyjnych.
Prosimy o wsparcie tej ważnej ankiety dla całej branży i prosimy o poświęcenie 10 minut na wypełnienie kwestionariusza.
- Wsparcie polskiego rynku artykułów promocyjnych jest bardzo ważne i będzie wielką korzyścią dla wszystkich członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych i firm z branży artykułów promocyjnych. Dzięki tym wynikom będziemy mogli przedstawić bardziej kompleksowy obraz rynku produktów promocyjnych, niż było to dotychczas możliwe.

Udział w ankiecie możliwy maksymalnie jest do 2 lipca br.

Kliknij tutaj, aby wypełnić kwestionariusz: KWESTIONARIUSZ ANKIETA

 


zobacz więcej
12 czerwca 2018 08:36:36

Słodycze reklamowe idealne na letnie eventy!

Piękna pogoda sprawia, że wszyscy już marzymy o wakacjach i słodkim lenistwie. A jeżeli chodzi o słodkości, które umilą nam  letnie eventy to mamy na prawde duże pole do popisu. Firma Słodkie Upominki, ze swoją szeroką ofertą słodyczy reklamowych proponuje: cukierki, lizaki i cała gamę snacków – nasiona, orzeszki czy precle. Szeroka gama opakowań począwszy od małych foliowych torebek, aż do szklanych opakowań typu butelki pozwoli dopasować produkt do kampanii!

Wszystkie opakowania mogą Państwo dowolnie personalizować, umieszczając elementy znakowania Państwa firmy.

Firma Słodkie Upominki zaprasza do zapoznania się z nowa ofertą letnią poprzez formularz https://www.slodkieupominki.pl/kontakt/ lub e-mail info@slodkieupominki.pl

 

 


zobacz więcej
12 czerwca 2018 08:25:39

Nowa kategoria w konkursie POS STARS 2018

Wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, to już 10. edycja organizowanego przez OOH magazine konkursu na najlepsze display'e w wybranych kategoriach.

Jego celem jest wyłonienie najlepszych display'ów i realizacji na rynku. Głosowanie odbywa się podczas targów FestiwalMarketingu.pl w warszawskim EXPO XXI z udziałem profesjonalnego JURY, które wybiera najlepsze POS-y w swoich kategoriach - w poprzedniej edycji było ich 13: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja. W tym roku pojawi się nowa - POS EVENT.

Najwyżej oceniona praca przez JURORÓW otrzymuje dodatkowo nagrodę GRAND PRIX, a osoby odwiedzające targi mogą także głosować na POS, który według nich jest najlepszy. Głosować można tylko raz, do karty konkursowej przypięta jest wizytówka w celu wyeliminowania kilkukrotnego oddania głosu. POS, który zbierze najwięcej punktów – wygrywa dodatkowo NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.


zobacz więcej
12 czerwca 2018 08:23:30

ESB – 6. edycja już we wrześniu

Już we wrześniu na biurka przedstawicieli pięciu tysięcy firm z całej Europy trafi 6. wydanie drukowanej wersji katalogu European Suppliers Book. Baza odbiorców będzie wzbogacona o zwiedzających targi RemaDays Warsaw 2018. W tym samym miesiącu katalog dystrybuowany będzie w wersji elektronicznej.

European Supliers Book to katalog dostawców z branży reklamowej działających na rynku europejskim, który ma na celu wsparcie działalności eksportowej oraz dotarcie do dystrybutorów i agencji reklamowych w całej Europie. Jego celem jest dawanie możliwości zaprezentowania swojej oferty, zbudowanie otwartej dla naszych klientów bazy danych firm zajmujących się branżą reklamową, ułatwienie wyszukiwania firm zajmujących się konkretną działalnością na rynku europejskim, informowaniem o najnowszych ofertach na rynku.


zobacz więcej
7 czerwca 2018 10:50:17

RemaDays Warsaw 2019 - Nowy sektor targowy – Textile Zone

Jubileuszowa 15 edycja targów RemaDays Warsaw 2019 to doskonała okazja do zaprezentowania czegoś nowego. W związku z tak mocną i rozwijającą się branżą odzieżową i tekstylną nadszedł czas aby jej reprezentanci  zostali wyróżnieni poprzez wyodrębniony, specjalnie dla nich, sektor targowy.

Textile Zone jest idealną przestrzenią dla firm specjalizujących się w nowoczesnych rozwiązaniach w branży odzieżowej. To sektor targów w którym znajdą Państwo dostawców: odzieży reklamowej, odzieży roboczej, odzieży sportowej, odzieży ochronnej, fitness, medycznej, maszyn znakujących (sitodrukowych, hafciarek itp), tkanin i dzianin, tekstyliów domowych i użytkowych, dodatków i akcesoriów, usług itp.

15 edycja targów RemaDays Warsaw 2019 odbędzie się w dniach od 13 do 15 lutego.


zobacz więcej
7 czerwca 2018 08:42:14

Jaguar - produkt miesiąca Czerwca!

Firma Jaguar zaprasza do skorzystania z najnowszej promocji na plecak 604086. 

Model dostępny w czterech atrakcyjnych kolorach do wyboru. Sprawdź!


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »