Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

January February March April May June July August September October November December


Aug. 31, 2017, 8:38 a.m.

Pokazy oklejania Car Wrapping Show podczas targów FestiwalDruku.pl

Podczas targów FestiwalDruku.pl na stoisku E9 w hali III odbywać się będzie Car Wrapping Show – pokaz oklejania samochodów zorganizowany przez organizatora targów – OOH magazine we współpracy z firmami Avery Dennison i Igepa Polska.

Blisko pięciometrowy Ford Mustang oklejany będzie foliami Avery Dennison dedykowanymi do druku cyfrowego.  – Wykorzystamy folię wylewaną MPI 1104 Easy Apply z klejem kanalikowym umożliwiającym repozycjonowanie folii oraz usuwanie pęcherzyków powietrza, co ułatwia i przyspiesza jej aplikację, bez konieczności stosowania podkładów czy nacięć. Folia dostosowana jest do wszystkich technologii druku cyfrowego (jak solwent, latex czy UV), zapewniając idealne dopasowanie do powierzchni 3D, również na nitach i w głębokich przetłoczeniach – wyjaśnia Jolanta Wojciechowska, Sales Specialist w Avery Dennison Polska.


see more
Aug. 31, 2017, 8:35 a.m.

OOH magazine z katalogiem targowym już na rynku

6 tysięcy egzemplarzy – ponownie w zwiększonym nakładzie ukaże się kolejne wydanie OOH magazine, którego nieodłącznym elementem jest katalog targowy FestiwalMarketingu.pl - absolutne „must have” każdego marketera i baza najlepszych dostawców na rynku reklamy. Z ich ofertą będzie można zapoznać się na żywo podczas samego wydarzenia, 13-14 września w Warszawie.


see more
Aug. 31, 2017, 8:30 a.m.

Premiera na FestiwalDruku.pl – nowa drukarka DTG Brother GTX

Podczas wrześniowych targów FestiwalDruku.pl firma EMB Systems zaprezentuje wyjątkową nowość w zakresie druku DTG na odzieży - nową maszynę Brother GTX.

Firma Brother, założona ponad 100 lat temu w Japonii, to dziś ogromny koncern, który posiada szerokie portfolio produktowe - maszyny do szycia dla domu i przemysłu, ale również sprzęt informacyjny i komunikacyjny – drukarki i urządzenia wielofunkcyjne. Wykorzystując swoją przewagę technologiczną Brother został pionierem w technologii nadruku bezpośredniego na odzieży DTG, gdy jeszcze przed rokiem 2000 na potrzeby swojej pierwszej drukarki do koszulek GT-541 zaprojektował specjalne głowice drukujące na materiałach tekstylnych (bawełnianych tkaninach i dzianinach). Urządzenie to okazało się prawdziwą rewelacją i jego następcy, seria uniwersalnych drukarek GT-3 niezmiennie cieszy się najlepszą opinią. Teraz przyszedł czas nowej premiery – Brother GTX to drukarka przedstawiana jako przełom w technologii DTG, póki co owiana tajemnicą, jednak wkrótce wszystko stanie się jasne.


see more
Aug. 24, 2017, 12:19 p.m.

Z polskich gór nad morze. Październik pod hasłem etykiet samoprzylepnych

Zapraszamy wszystkich Państwa na tegoroczną edycję konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie” która odbędzie się w dniach 19-20 października br. w centrum konferencyjno-wypoczynkowym Primavera w Jastrzębiej Górze. W zeszłym roku spotkaliśmy się w górach, w Szczyrku, teraz wyruszamy nad polskie morze.

Będzie to już dwunaste spotkanie przedstawicieli branży wąskiej wstęgi organizowane w ramach Akademii Wiedzy przez Polski Drukarz sp. z o.o. – wydawcę miesięcznika „Świat DRUKU”. Jak zawsze nie zabraknie wielu interesujących wykładów prezentujących nowości i trendy, prowadzonych przez czołowych specjalistów w tej dziedzinie. Wieczorem natomiast, będziemy mieć czas na integrację i lepsze poznanie siebie nawzajem.


see more
Aug. 24, 2017, 9:49 a.m.

VII edycja Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2017”

Celem Konkursu jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych rozwiązań mających nowatorski charakter.

Ideę Konkursu stanowi  przekonanie, że kluczem do rozwoju polskiej gospodarki jest rozwój innowacyjności w naszym kraju, promowanie nowych technologii i ich twórców  oraz pomoc w przyspieszeniu aplikacji nowoczesnych rozwiązań w Polsce i na świecie.

Konkurs adresowany jest do firm, które posiadają siedzibę zarejestrowaną w Polsce oraz   których innowacyjnymi produktami zainteresowana jest polska gospodarka.


see more
Aug. 24, 2017, 9 a.m.

Warsztaty Mini-Akademia Zarządzania Barwą już we wrześniu!

Wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, wraz ze spółką OOH Magazine – organizatorem targów FestiwalDruku.pl i FestiwalMarketingu.pl oraz partnerami – firmami: Alstor (Eizo), eM, EFI i Epson, organizują w ramach Akademii Wiedzy podczas FestiwaluDruku.pl, w dniach 13-14 września br., w godz. 11-15, w sali warsztatowej przy stoisku „Świata DRUKU” C11 w hali nr III w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14, kolejną, czwartą już edycję warsztatów:

„Mini-Akademia Zarządzania Barwą.

Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”.

 


see more
Aug. 23, 2017, 9:11 a.m.

do szkoły PLECAKI

To ostatni dzwonek na zakupy, bo sprzedają się jak ciepłe bułeczki. L-Shop-Team (hurtowy dostawca tekstyliów) proponuje proste, praktyczne  plecaki z kieszonką z przodu dobrych marek np. Quadra, Sol’s,  Bagsbase, Halfar lub Bags2go. W ofercie znajdują sie również plecaki ze specjalną wyścielaną kieszenią na laptopa, z licznymi kieszeniami, uchwytami. Oczywiście znajdą się też rozwiązania dla osób chcących sie wyróżnić. Są to plecaki moro, w kwiatki, retro, plecaki odblaskowe i do tego na kask lub piłkę. Oprócz plecaków można wyposażyć się w różne wielkosci worki sportowe, torby, teczki – do wyboru, do koloru!

Zapraszamy na www.l-shop-team.pl. Największa oferta w Polsce!


see more
Aug. 22, 2017, 8:10 a.m.

Kolekcja odzieży moro w ofercie jettStudio

Importer gadżetów reklamowych firma jettStudio prezentuje odzież oraz akcesoria z kolekcji NATURE STREET marki ROLY.

Wzór moro wykorzystywany tradycyjnie jako barwy ochronne na mundurach wojska i służb bezpieczeństwa sprawdza się z powodzeniem jako element odzieży reklamowej. Znajdziemy go również w szerokiej ofercie upominków reklamowych firmy jettStudio.

Na kolekcję NATURE STREET marki ROLY składają się zarówno koszulki z krótkim i długim rękawem, bluzy, jak również polary i kurtki wiatrówki. Odzież dostępna jest w kolorze moro zielony, natomiast same koszulki i bluzy dostępne są dodatkowo w odcieniu szarym.


see more
Aug. 21, 2017, 2:40 p.m.

PIAP, zaprasza na II edycję konferencji „Co mówi Twoje opakowanie? Tajniki budowania marek premium” -10% ZNIŻKI DLA CZŁONKÓW PIAP

Konferencja organizowana jest przez firmę Etykiety.pl Etigraf oraz Api Folie Polska i odbędzie się podczas trwania targów Festiwal Marketingu w dniu 14 września 2017 r., EXPO XXI w Warszawie.

Podczas kolejnej edycji Label Innovations bliżej przyjrzymy się konstrukcji marek premium, ich strategiom, designie graficznym oraz konsumentom je wybierającym. Poznasz historie marek, które osiągnęły sukces rynkowy i dowiesz się co stoi za tym sukcesem.


see more
Aug. 21, 2017, 1:32 p.m.

Technology Park, Printing House – Poznaj sektory RemaDays Warsaw

Podczas RemaDays Warsaw teraz aż 10 sektorów targowych. Co przygotował organizator targów dla firm z sektorów Technology Park oraz Printing House?

Technology Park to sektor targów stworzony specjalnie z myślą o firmach oferujących nowoczesne rozwiązania produkcyjne związane z branżą reklamową. Różnorodność rozwiązań oraz technologie stoją na najwyższym światowym poziomie. Wszelkie nowinki technologiczne są domeną tego sektora. W Technology Park  znajdą Państwo: maszyny do znakowania, hafciarki, maszyny poligraficzne, plotery, maszyny UV, lasery, media do druku, frezarki, producentów kasetonów, materiały do produkcji reklam (plastik, szkło, metal itp).  Podczas targów sektor Technology Park będzie oznaczony kolorem czarnym z ikonką zębatek.


see more

1 2 3 next »