Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

January February March April May June July August September October November December


Dec. 27, 2017, 8:22 a.m.

GRUPA MARIS - MARIS MAREK ŚWIĘS nowym Członkiem PIAP

GRUPA MARIS - MARIS MAREK ŚWIĘS to nowa firma, która zdecydowała się przystąpić do organizacji branżowej Polska Izba Artykułów Promocyjnych w ostatnim kwartale 2017 roku.

- Bardzo cieszymy się, że grono Członków PIAP nieustannie się powiększa o kolejnych mocnych graczy tego rynku. Dzięki firmom Członkowskim, PIAP jest dziś prężną i liczącą się organizacją- mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

GRUPA MARIS – MARIS MAREK ŚWIĘS -  Świadczy usługi reklamowe od projektu przez druk po wykończenia introligatorskie. Zapewnia kompleksową obsługę wizerunkową jako niezależna firma. Największym atutem jest ich szybkość działania i błyskawiczna odpowiedź na potrzeby klienta. Podstawą działalności jest studio graficzne – projektowanie,  druk cyfrowy, zaplecze introligatorskie, produkcja gadżetów, reklama zewnętrzna, strony www.  Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu świadczy usługi na najwyższym poziomie i dopasowuje się do  indywidualnych potrzeb każdego klienta.


see more
Dec. 27, 2017, 8 a.m.

Dragonfly – podsumowanie roku 2017

Rok 2017 był szczególnie ważny dla stoczni Quorning Boats oraz marki Dragonfly, ze względu na
50-lecie ich działalności, za co należą się szczere gratulacje. Na uroczyste świętowanie zaproszeni zostali wszyscy posiadacze jachtów stworzonych przez tę stocznię. Ostatecznie, pod koniec sierpnia do Skærbæk zjechało 120 osób z 12 krajów. Quorning Boats buduje swoje jachty wyłącznie na zamówienie, w związku z czym firma miała w tym roku naprawdę dużo pracy. Zbudowano 17 jachtów Dragonfly 25, 14 jednostek Dragonfly 28, siedem Dragonfly 32 oraz dwa Dragonfly 35. Ponad połowa zamówień pochodziła od europejskich miłośników żeglarstwa, ale nie brakowało klientów z innych rejonów świata, przykładowo z Chin, Japonii i Stanów Zjednoczonych.


see more
Dec. 19, 2017, 10:19 a.m.

Wesołych Świąt!

      Najserdeczniejsze życzenia
z okazji Świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w rodzinnej atmosferze
        oraz wielu miłych chwil
w nadchodzącym Nowym 2018 Roku!

                         życzą
Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych
                          oraz
Katarzyna Wojniak Dyrektor Generalny PIAP


see more
Dec. 19, 2017, 10:02 a.m.

Pracuj z Solidnymi

Od wielu lat NOT RECOMMEND propaguje bezpieczeństwo w obrocie wzajemnym pomiędzy różnymi podmiotami na krajowym rynku reklamowym.Niezmiennie jego głównym zamierzeniem jest polubowne załatwianie spraw spornych.

Jak wykazują statystyki, wezwanie do zapłaty wraz z adnotacją o umieszczeniu firmy na liście NOT RECOMMEND powoduje szybkie odzyskanie należności od niesolidnego kontrahenta. Sprawia również, że jeszcze przed zawarciem umowy istnieje możliwość realnej oceny ewentualnego współuczestnika rynku branżowego.

W ten sposób w ciągu 7 lat działania programu udało się odzyskać 3 248 329,55 złotych.

Poznaj szczegóły na www.notrecommend.com i poczuj się bezpiecznie.

 


see more
Dec. 19, 2017, 10 a.m.

Kryzys wizerunkowy i media Znamy temat i prelegentów Kongresu Public Relations 2018

W dniach 19 i 20 kwietnia specjaliści i praktycy z branży public relations spotkają się w Rzeszowie aby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat kryzysów wizerunkowych. Na jednej z największych branżowych imprez w Polsce rokrocznie pojawia się kilkuset uczestników.

Jak pokazał ostatni Kongres Profesjonalistów Public Relations, tematy związane z kryzysami wizerunkowymi cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Wskazują na to badania przeprowadzone w trakcie poprzedniej edycji kongresu. Respondenci uznali zarządzanie kryzysowe jako jedną z najważniejszych sfer zawodowych PR, oceniając ją na 4,69 w 5-stopniowej skali. Mając na uwadze tę opinię organizatorzy zadecydowali się na kontynuację tego tematu podczas kolejnej edycji.


see more
Dec. 18, 2017, 1:59 p.m.

Nowe Arkusze Plano na beta.chroma.pl

Na beta.chroma.pl już są dostępne Arkusze Plano. Drukarnia internetowa Chroma znacznie wzbogaciła swoją ofertę w zakresie formatów, uszlachetnień, papierów i kolorystyki.
W ten sposób Chroma odpowiada na potrzeby swoich partnerów. Wszystkie drukarnie mogą korzystać z jeszcze szerszej niż dotychczas gamy profesjonalnych wydruków wykonanych na wysokiej klasy maszynach offsetowych i cyfrowych.

Drukarnia internetowa Chroma wprowadziła dodatkowy format arkusza plano SRA3 drukowany i uszlachetniany cyfrowo lakierem UV3D, złoceniem i srebrzeniem.  Ofertę poszerzono również
o nowe papiery: preprint 90 g oraz kredę 90 g zarówno błysk jak i mat. 


see more
Dec. 13, 2017, 11:45 a.m.

Agencja Reklamowa „Studio W” i Newtrend w gronie Członków PIAP

Grono firm Członkowskich PIAP powiększyło się o kolejne, nowe firmy z branży upominków reklamowych : Agencja Reklamowa „Studio W” i Newtrend.

- Do PIAP-u przystępujemy z myślą dalszego rozwoju naszej działalności. Chcieliśmy dołączyć do grona profesjonalistów świadcząc najwyższą jakość usług oraz produktów."Zatrzymując się - cofasz się " mówi Mateusz Własny właściciel firmy Agencja Reklamowa „Studio W".

- Do PIAP-u przystępujemy, ponieważ chcemy zaproponować koncepcję myślenia projektowego, firmom, które potrzebują zmian w procesie budowania przewagi konkurencyjnej – mówi Jolanta Ograbek z Newtrend.


see more
Dec. 11, 2017, 11:03 a.m.

Dwa miesiące do premierowej edycji Promo Show Professional 2018

Do pierwszej edycji nowego wydarzenia na rynku reklamy jakim jest Promo Show Professional zostały niecałe dwa miesiące. To całkowicie nowa inicjatywa wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału. Wydarzenie jest dedykowane wyłącznie przedstawicielom agencji reklamowych i firmom zajmującym się sprzedażą gadżetów i tekstyliów reklamowych. Event ma na celu stworzenie nowych warunków do budowania i podtrzymywania relacji na linii dostawcy-agencje.

Istotną wartość ma zamknięty charakter PSP. Na prezentację nowości Agencje zostały zaproszone do komfortowego Hotelu Novotel Warszawa Centrum - wszystko w kameralnej atmosferze ze strefą chill-out. Ukoronowaniem wydarzenia będzie wieczorna impreza Dostawców i Agencji w jednym z warszawskich klubów. Wszystko w celu budowania relacji i rozwijania biznesu. A więc, całej branży artykułów promocyjnych.


see more
Dec. 8, 2017, 2:34 p.m.

Chroma.pl zaprasza na webinar o nowościach

13 grudnia w godz. 11:00 – 12:00  będzie można poznać największe nowości w serwisie beta.chroma.pl podczas szkolenia online. Prowadzący zaprezentują bardzo ciekawe funkcjonalności i nowe produkty drukarni internetowej Chroma.pl.

Pierwszy raz w branży drukarni online w Polsce podczas webinaru będzie można poznać system z nieograniczoną możliwością konfiguracji produktów do druku. Spotkanie poprowadzą Marcin Majda, który wraz ze swoim zespołem odpowiada za projektowanie i wdrażanie nowego systemu serwisu internetowego oraz Rafał Owad zajmujący się w Chromie procesami badań i rozwoju.


see more
Dec. 6, 2017, 10:03 a.m.

Happy Gifts wśród wystawców Promo Show Professional 2018

Promo Show Professional to nowa inicjatywa wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału. Wydarzenie jest dedykowane wyłącznie przedstawicielom agencji reklamowych i firmom zajmującym się sprzedażą artykułów reklamowych. Wśród wystawców jest również członek PIAP - firma Happy Gifts Europe, producent długopisów reklamowych marki LeccePen i B1 oraz właściciel marki notesów i power banków thINKme.

Jak podkreśla Tomasz Przewoźnik, Sales&Marketing Director w Happy Gifts Europe, nad wzięciem udziału w nowym przedsięwzięciu jakim jest PSP 2018 nie zastanawiali się ani przez chwilę. Dlaczego? - Happy Gifts Europe ze swoimi markami ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim. Mówię tutaj głównie o obszarze dystrybucji, liczbie obsługiwanych agencji reklamowych. Nie jest naszym głównym celem pozyskiwanie nowych klientów. Nasza strategia zmierza bardziej do właściwego „wykorzystania” siły i potencjału naszych obecnych klientów. Stawiamy na relacje i ich jakość – podkreśla Tomasz Przewoźnik.

 


see more

1 2 3 4 5 6 next »