Aktualności

Filtruj:


2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad


22 listopada 2017 12:12:00

Zarejestruj się na RemaDays Warsaw 2018

14. edycja jednych z największych targów reklamowych na świecie RemaDays Warsaw już za nieco ponad 2 miesiące. Targi, podobnie jak w tym roku, odbędą się w halach PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Rozpoczęła się rejestracja dla zwiedzających oraz dystrybucja zaproszeń mailowych. Uruchomiony został live czat, który ułatwi Państwu komunikację. Aby dojechać na targi, organizator zachęca do skorzystania z autobusów RemaDays.

Trwa rejestracja online na targi RemaDays Warsaw 2018. Chcesz uniknąć kolejek podczas targów? Zarejestruj się już dziś, a zaoszczędzisz swój czas. Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zaproszenia skontaktuj się z Działem Obsługi Zwiedzających:
visitors@remadays.com

Zobacz film
 


zobacz więcej
21 listopada 2017 09:50:34

100 tysięcy kalendarzy na beta.chroma.pl

Szybszy czas realizacji zamówień, nowe rodzaje uszlachetnień oraz automatyczną kalkulacje dowolnego nakładu kalendarzy 2018 oferuje w tym sezonie drukarnia internetowa Chroma.pl. Dodatkowe atuty to wysoka jakość i terminowość wykonania. Zamawiając druk kalendarzy w nowym serwisie beta.chroma.pl można wybierać spośród 100 tys. konfiguracji.

„Oferujemy najkrótsze terminy produkcji kalendarzy na rynku. Do oferty wprowadziliśmy wyjątkowe rodzaje uszlachetnień lakierem High Gloss i Drip Off, które dostępne są tylko w naszej drukarni internetowej. U nas zamawianie kalendarzy jest bardzo proste. Zlecenie składa się online. Konfiguracje wybiera się w serwisie internetowym. Dowolny nakład ustala się od razu przy zamówieniu. Cena pokazuje się automatycznie. Do dyspozycji są gotowe makiety kalendarzy do personalizacji. Projektując grafikę można korzystać ze zdjęć z stock.chroma.pl. Zamawianie ułatwia aplikacja 3D Upload, która pozawala zdalnie wgrywać pliki i sprawdzać ich poprawność” – podkreśla Monika Raczkowska, dyrektor Chroma.pl.


zobacz więcej
20 listopada 2017 11:26:15

Branding Profs 2017 - Budowanie transmedialnych marek w kanałach online i offline

5 grudnia 2017 roku, Warsaw Trade Tower. Konferencja Branding Profs 2017 to odpowiedź na pytanie jak skutecznie dotrzeć do świata Klienta i zbudować silną markę na konkurencyjnym rynku?

Spotkaj się z najlepszymi ekspertami i zdobądź narzędzia budowania silnych transmedialnych marek. Dowiedz się w jaki sposób dotrzeć z przekazem do świata w którym żyje Twój Klient i skutecznie przekonać go, by z Tobą został. Poznaj doświadczenia z których będziesz mógł skorzystać od razu, aby budować przewagę nad konkurencją lub wprowadzić produkt na wymagający rynek.


zobacz więcej
20 listopada 2017 08:01:36

BrandCharger - nowa marka gadżetów w ofercie jettStudio

BrandCharger to wiodący graczy w branży upominków korporacyjnych, wielokrotnie nagradzany pionier w dziedzinie elektroniki / gadżetów.Od listopada w ofercie firmy jettStudio.Wśród wprowadzonych do oferty produktów dostępne będą: nowe unikalne modele powerbanków, ładowarek samochodowych, adapterów podróżnych marki SKROSS, głośniki Bluetooth, czy też funkcjonalne i oryginalne akcesoria do smartfonów. Już w grudniu w magazynach jettStudio znajdziemy takie modele, jak:


zobacz więcej
17 listopada 2017 13:49:06

Oddaj swój głos na Gratisownia.pl

W tym roku bierzemy udział w konkursie Ekomersy 2017. Są to wyróżnienia branżowe dla usług i produktów wspierających handel w internecie.
Nasza platforma została wytypowana do nagrodzenia w kategorii "Konsekwencja i budowaniu marki i wizerunku - duży sklep". Teraz to my potrzebujemy Waszej pomocy!-
mówi Grzegorz Dolnik Gratisownia.pl

Głosowanie do 22 listopada pod linkiem: bit.ly/Ekomersy2017_głosowanie

Liczymy na Was!


zobacz więcej
17 listopada 2017 11:30:20

Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA – JUŻ ZA KILKA DNI

W dniach 21-22 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się premierowe Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA.

To nowe unikatowe wydarzenie targowe zgromadzi ponad 100 Wystawców, którzy na swoich stoiskach zaprezentują maszyny i urządzenia do produkcji opakowań oraz gotowe produkty. Targi będą miejscem do pozyskania nowych kontraktów, a także do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami z branży. Podczas wydarzenia zaprezentują się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i technologią opakowań, etykiet, druku i recyklingu.


zobacz więcej
16 listopada 2017 09:14:06

Nowe firmy przystępują do PIAP

Kando Plus, Pretium, Reklamadlabiznesu.pl, Rolmet, XBS Logistics to firmy, które w ostatnim czasie zdecydowały się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

- Prowadzona przez nas polityka rozwoju wymusza na nas ciągłe poszukiwanie nowych kontaktów biznesowych. Do PIAP przystępujemy z nadzieją na ich poszerzenie o firmy o ugruntowanej, silnej pozycji rynkowej. Swoją obecność w PIAP postrzegamy jako kolejny duży krok w kreowaniu wizerunku marki. Niewątpliwie wartością dodaną do członkostwa w PIAP jest dostęp do badań rynku oraz możliwość korzystania z przeróżnych udziałów w targach i rożnego rodzaju eventach - mówi Aneta Niciak Prezes Zarządu Kando Plus.


zobacz więcej
15 listopada 2017 13:13:34

Opakuj bez problemu

Szukasz oopakowania na prezenty?L-Shop-Team (dystrybutor tekstyliów i akcesoriów promocyjnych)  ma idealne i do tego , co ważne ładne  rozwiązanie  - gotowe woreczki i torby jutowe marki Westford Mill. Woreczki wykonane ze 100% juty, dostępne aż w 6 rozmiarach (od  0,25 litra po aż 40 litrów), gotowe pomieścić od  drobnej biżuterii po pudło z klockami lub dużego (oczywiście pluszowego) renifera. Bez wątpienia atrakcyjnym wyborem są również błyszczące, dobrej jakości torby np. na wino, bombonierkę wykonane również z juty, ale z domieszką 2% włókna metalizującego.Takie opakowanie robi wrażenie, jest samo prezentem.  www.l-shop-team.pl


zobacz więcej
13 listopada 2017 11:50:34

EXO PenCraft - długopis z pamięcią 16GB, USB i OTG

EXO to autorska marka w ofercie firmy EXPEN. Kolekcja została zaprojektowana, aby kompozycja kolorów, klasa produktów, metody zdobienia zaspokajały najbardziej wymagające gusta Klientów, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań, a zarazem przedmiotów najwyższej jakości.

EXO z przyjemnością ogłasza premierę swojego produktu z kolekcji EXO-Design. PenCraft to awangardowa/wielofunkcyjna nowość "3w1": długopis, 16GB pamięć USB oraz łączę mikro USB - OTG. Występuje w dwóch wersjach kolorystycznych z możliwością eleganckiego znakowania w postaci graweru z efektem lustrzanym. Przydatny jest np. w podróży - aby obejrzeć film wystarczy podpiąć OTG, a nie korzystać z pamięci telefonu. Produkt został zapakowany w kartonowe etui w kolorze marki ExoDesign.

www.exo-design.eu


zobacz więcej
10 listopada 2017 15:36:53

Macma Polska w gronie wystawców PSP 2018

Promo Show Professional to nowa propozycja wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału 2018 roku, która powstała z inicjatywy czołowych dostawców upominków reklamowych w Polsce. Wydarzenie skupia przedstawicieli branży gadżetowej – wśród nich znalazł się jeden z największych importerów i dostawców gadżetów reklamowych w Europie – firma Macma Polska, członek PIAP.

Macma na polskim rynku istnieje od 2003 roku, a jej odbiorcami są agencje reklamowe oraz pośrednicy działający w branży reklamowej. Firma należy do międzynarodowej grupy posiadającej oddziały w wielu krajach europejskich m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Holandii, Szwecji i na Węgrzech. Oprócz standardowej oferty gadżetów, Macma oferuje również usługę Direct Asia, w ramach której obsługiwane są zamówienia niestandardowe i wielkonakładowe bezpośrednio u dostawców na Dalekim Wschodzie. Macma specjalizuje się także w znakowaniu gadżetów, a jej ceniony serwis nadruków opiera się na nowoczesnym zapleczu maszynowym i wykwalifikowanej załodze.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »