Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

January February March April May June July August September October November December


Aug. 31, 2016, 1:14 p.m.

Partnerzy OneDay Roadshow

Już w najbliższy poniedziałek, 5 września, w warszawskim hotelu „Sound Garden” rozpocznie się spotkanie podczas kolejnej edycji OneDay Roadshow. GJC Inter Media jako organizator jednodniowych „targów” zadba o komfort swoich gości. W przygotowanie tej imprezy wystawienniczej włączyli się także partnerzy.


see more
Aug. 31, 2016, 11:13 a.m.

FestiwalMarketingu.pl już za tydzień - ostatnie dni bezpłatnej rejestracji

Dokładnie za tydzień ruszają największe w drugiej połowie roku targi reklamy i poligrafii – FestiwalMarketingu.pl. Do 5 września można jeszcze zarejestrować się bezpłatnie na to wydarzenie. Podobnie jak w ubiegłym roku, targom towarzyszyć będą liczne wydarzenia dodatkowe: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe.

W hali nr I EXPO XXI Warszawa zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy. Na końcu hali została umieszczona strefa konferencyjna.

 


see more
Aug. 30, 2016, 8:02 a.m.

Najnowszy numer Gazety PIAP już na rynku!

Sytuacja polityczna coraz częściej dotyka przedsiębiorców. Jest jak efekt motyla powodując trzęsienie ziemi na rynku walut, kredytów, ruchu granicznym. Brexit zachwiał poczuciem bezpieczeństwa polskich firm prowadzących interesy z Wielką Brytanią. I chociaż eksperci stronią od czarnych scenariuszy, przewidując długi i żmudny proces wychodzenia z UE, to brytyjska dekoniunktura już stawia pierwsze kroki. O ekonomicznych, handlowych i gospodarczych konsekwencjach możliwego wyjścia wysp z Unii Europejskiej przeczytacie na łamach Gazety PIAP. Ale żeby nie było tak ponuro piszemy także między innymi o tegorocznej perspektywie dotacji dla branży reklamowej, o rewelacyjnych wynikach badania postrzegania upominków reklamowych przez klientów końcowych, o technologiach druku reklamowego, o owocnej współpracy między dostawcami i agencjami. Miłej lektury!
GAZETA PIAP 5/2016

see more
Aug. 25, 2016, 12:55 p.m.

PIAP aktywnie w Chorzowie- relacja z ósmego Spotkania Regionalnego PIAP

Dnia 24 sierpnia br. w Chorzowie odbyło się już ósme Spotkanie Regionalne dla firm z branży artykułów promocyjnych i Członków organizacji branżowej Polska Izba Artykułów Promocyjnych. Podczas wydarzenia licznie przybyli uczestnicy mogli wziąć udział w atrakcyjnym szkoleniu Tomasza Teleja z zakresu Storytellingu. Uczestnicy nie tylko wysłuchali wykładu trenera biznesu ale i aktywnie wzięli w nim udział, angażując się w ćwiczenia, które zostały przygotowane pod kątem szkolenia.

- Przyjemna i luźna atmosfera, uśmiechy uczestników spotkania pokazały, że tego typu wydarzenia są bardzo potrzebne branży, pozwalają nie tylko poszerzyć wiedzę ale i dobrze się bawić a tym samym umożliwiają integrację z innymi uczestnikami tego rynku- mówi Katarzyna Wojniak Dyrektor Biura Zarządu PIAP.


see more
Aug. 25, 2016, 11:20 a.m.

Poznaj nowości na OneDay Roadshow!

OneDay Roadshow to doskonała okazja do bliższego poznania oferty firm z branży reklamowej, oraz zaczerpnięcia inspiracji na prowadzenie własnego biznesu. W tym roku po raz pierwszy udostępniona zostanie zwiedzającym lista nowości i topowych produktów, które zobaczyć będzie można podczas roadshowu. Wszystkie propozycje produktowe wystawców znajdują się na stronie www.onedayshow.pl w zakładce NOWOŚCI.

Warto przyjrzeć się już teraz tegorocznym „must-have” z sektora reklamy i poligrafii, by potem osobiście porozmawiać o ich funkcjonalności z producentem bądź importerem.

 


see more
Aug. 23, 2016, 10:40 a.m.

Rekordowe wydanie OOH magazine już na rynku!

6 tysięcy egzemplarzy – taki rekordowy nakład najnowszego wydania OOH magazine został przygotowany specjalnie na targi FestiwalMarketingu.pl. Gościem specjalnym numeru jest Dorota Wellman, która opowiada o swoich pasjach, sukcesach, porażkach, rynku eventów i o tym – czy (i dlaczego) warto właśnie podejmować ryzyko.

W numerze dużo uwagi poświęcono marketingowi w branży kosmetycznej i farmaceutycznej. O promocji na rynku farmaceutycznym mówi Małgorzata Kwilosz, dyrektor marketingu w Urgo Polfa Łódź, a o tym jak tworzyć kreatywne działania marketingowe dla kosmetyków mówią Karolina Krzyżanowska, Dyrektor Marketingu Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona w Krakowie, Bożena Wieczorek z LIMELIGHT oraz Agnieszka Michalska, CEE Neutrogena, Clean & Clear and Bebe.


see more
Aug. 19, 2016, 2:12 p.m.

Co gryzie marketera? czyli 8. Forum Marketingu Zintegrowanego Human to Human – koncepcja marketingu odkryta na nowo?

Forum Marketingu Zintegrowanego to wyjątkowa konferencja, która od 8 lat stanowi jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży marketingowej. To absolutnie najmocniejsze spotkanie profesjonalistów-marketerów, nad którego zawartością merytoryczną od dwóch lat czuwa Rada Programowa składająca się z wybitnych ekspertów rynku.

Głównym wyróżnikiem Forum jest absolutnie unikalna, formuła – to z pewnością jedyne takie wydarzenie na rynku:


see more
Aug. 19, 2016, 10:16 a.m.

Znamy Jury tegorocznej odsłony konkursu POS STARS

Podczas tegorocznych targów będzie miała miejsce kolejna edycja konkursu na najlepsze displaye reklamowe – POS STARS 2016. Już po raz ósmy wybrane zostaną najlepsze realizacje wśród ekspozytorów, standów i wysp handlowych.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych kreacji w branży POS. Zgłoszone produkty oceniać będzie Jury złożone z profesjonalistów z branży, a realizacje będą eksponowane podczas wrześniowych targów reklamy. W tym roku w Jury konkursu zasiądą:


see more
Aug. 18, 2016, 11:25 a.m.

Co gryzie marketera? czyli 8. Forum Marketingu Zintegrowanego

Jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży marketingowej.  Na konferencji dowiedzieć się będzie można m.in. co to znaczy działać w sferze Human to Human, a także jak przygotować strategię kampanii "uszytą" pod klienta, by gwarantowała wysoką sprzedaż. Pierwszego dnia najlepsze case’y z ostatnich miesięcy i koktajl party, drugiego dnia – motywacje i trendy z wybitnymi specjalistami. 8. Forum Marketingu Zintegrowanego odbędzie się 6-7 października 2016 r. w Cinema City, Galeria Mokotów, Warszawa.

Specjalna oferta dla członków PIAP – 10% zniżki!


see more
Aug. 17, 2016, 10:19 a.m.

Laureaci konkursu o Złoty Medal FestiwalMarketingu.pl

Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas targów FestiwalMarketingu.pl
Wystawcy wrześniowego Festiwalu mogli zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować na targach. O wyborze danej innowacji decydowały takie cechy jak nowoczesność zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych,  innowacyjne technologie lub rozwiązania, szczególne zalety ekonomiczne w zakresie zakupu i jego eksploatacji (cena, koszty eksploatacji i serwisu, koszty utylizacji), pozytywne oddziaływanie produktu na środowisko, wysoka funkcjonalność produktu czy jego estetyka.


see more

1 2 next »