Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

January February March April May June July August September October November December


Aug. 31, 2015, 6:06 p.m.

Znamy najlepsze gadżety Festiwalu Marketingu - wyniki SUPER GIFT

Zakończyło się głosowanie na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywającego się w Warszawie Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań.

Konkurs wyróżnił artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, które odznaczają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można było w 6 kategoriach, pięć z nich to przedziały cenowe dostępne na wyszukiwarce giftsonline.pl, dodatkowa kategoria to Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera. W każdej z kategorii zostały nagrodzone trzy produkty.


see more
Aug. 31, 2015, 5:57 p.m.

Szkoleniowy start w Warszawie

W ostatni dzień wakacji rozpoczęła się kolejna, wrześniowa edycja OneDay Roadshow. Uczestnicy tego ważnego wydarzenia branżowego spotkali się w nowej lokalizacji – Hotelu Novotel przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie.Pierwsi goście zjawili się już o godz. 9.00 korzystając z interesującego bloku szkoleniowego. Prelekcje z „Perswazyjnego telemarketingu” oraz „Socjotechnik w sprzedaży" poprowadził Bartłomiej Stolarczyk. Doskonalenie swoich umiejętności przydało się wszystkim uczestnikom i wzbogaciło ich możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych


see more
Aug. 31, 2015, 8:57 a.m.

Nowy numer Gazety PIAP już na rynku -zachęcamy do lektury!

Każdy numer Gazety PIAP przygotowujemy tak, żeby obfitował w dużą ilość informacji merytorycznych. Takich, które pomogą Państwu w rozwijaniu biznesu, zainspirują, dadzą sygnał do zmian w przedsiębiorstwie. W trzecim numerze Gazety dowiedzą się Państwo kim jest ABI i dlaczego warto mianować go w swojej firmie, jakie ocenić jakość elektronicznych upominków i jak rozpocząć przygodę z importem. Nasi eksperci opowiedzą Państwu o nowych przepisach prawa restrukturyzacyjnego, podpowiedzą jak efektywnie wypoczywać oraz jak marzenia i nastawienie pomagają w osiąganiu sukcesów. Jednym z ważniejszych tematów bieżącego numeru są wyniki IV badania postrzegania upominków biznesowych przez klienta końcowego. Po raz kolejny pokazują siłę prezentów w działaniach marketingowych firm. Istotnym wnioskiem płynącym z badania jest to, że jakość jest ważniejszą determinantą wyboru niż cena.

Szanowni Państwo, zachęcam Was do współtworzenia Gazety PIAP. Jeśli są tematy, które powinny być poruszone, problemy, z którymi się zmagacie, chcecie zasięgnąć w jakiejś kwestii porady ekspertów – piszcie do nas! A tymczasem, zapraszam do lektury!

 


see more
Aug. 28, 2015, 12:46 p.m.

Katalog NOWOŚCI jesien/zima 2015 od L-Shop-Team

64 strony nowości – softshelle, kurtki pikowane, spodnie robocze, szale, czapki, torby, pluszaki…Łącznie 146 nowych produktów przygotowanych na drugą  połowę roku przez L-Shop-Team – dystrybutora odzieży reklamowej, sportowej i roboczej.  Oprócz dobrze znanych już i lubianych marek jak: Tee Jays, James & Nicholson, Regatta Standout, Result, Dickies, Beechfield,  Mumbles pojawiają sie w katalogu 2 nowe marki 2015 roku: Flexfit – oferująca wysokiej jakości bejsbolówki, czapki, kapelusze oraz Halfar® niemiecki producent dobrych toreb, plecaków itp. Katalog Nowości rozdawany będzie na stoiskach L-Shop-Team na targach Festiwalu Marketingu, Druku i Opakowań w Warszawie (9-10.09.15) oraz Reklama 360 w Poznaniu (29.09.-1.10.15). Oczywiście katalog w wersji online dostepny jest na stronie www.ksiazkawyboru.pl. Do końca września br. można otrzymać nawet 15% rabatu na nowości z katalogu.

 


see more
Aug. 24, 2015, 3:33 p.m.

Potęga debiutów na Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań

Trwa odliczanie do największego tej jesieni wydarzenia dla branży reklamowej i poligraficznej. 9 i 10 września - 200 wystawców wypełni Centrum Expo XXI w Warszawie. Wśród nich uwagę zwraca potężna grupa targowych debiutantów. Po raz pierwszy swoje stoiska zaprezentuje blisko 50 firm.

7. edycja targów zapowiada się rekordowo. Organizator imprezy może mówić o wyjątkowym zainteresowaniu udziałem w Festiwalu. Praktycznie cała powierzchnia targowa została wykupiona. Wśród nowych wystawców nie brakuje firm o szerokim spectrum działania, agencji reklamowych, producentów funkcjonalnych i sprawdzonych artykułów promocyjnych, projektantów i producentów POS  i niestandardowych gadżetów dla każdego.


see more
Aug. 24, 2015, 2:16 p.m.

LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ROKU 2015

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie przyjmują zgłoszenia do tegorocznej edycji prestiżowego konkursu „Lider Przedsiębiorczości Roku 2015”.

Konkurs kierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, instytucji wspierających przedsiębiorczość oraz  samorządu terytorialnego.

Konkurs organizowany jest od 1994 roku w ramach promocji małej i średniej przedsiębiorczości. Tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku” nadawany w ramach konkursu promuje szczególnie aktywne, innowacyjne, konkurencyjne i dynamiczne firmy handlowe, produkcyjne i usługowe oraz instytucje wspierające przedsiębiorczość, w tym jednostki samorządu terytorialnego. Wyróżnienie otrzymuje corocznie jedynie kilkanaście najlepszych firm.


see more
Aug. 24, 2015, 2:04 p.m.

15 lecie INTER...TEST

21 sierpnia br. w Hotelu Chopin w Sochaczewie 15-lecie działalności  świętowała firma INTER...TEST. Uroczystości podzielilone zostały na dwie części.

Pierwszą część stanowiły bloki tematyczne poprowadzone przez znakomitych specjalistów:

  1.     Rola upominku reklamowego w podnoszeniu wolumenu sprzedażowego - prowadzący współtwórca rynku upominków reklamowych w Polsce - Zbigniew Grzeszczuk;
  2.     Marketing polityczny - prowadzący właściciel firmy INTER...TEST - Sebastian Piłka;
  3.     Tajemnice skóry - jak odróżnić skórę naturalną od imitacji - prowadząca Justyna Wrotecka
  4.     Wymiana walut on-line - prowadzący Arkadiusz Kondek
  5.     Pozyskiwanie funduszy unijnych - prowadzący ekspert w zakresie pozyskiwania zewnętrznego finansowania inwestycji - Adrian Skrocki

see more
Aug. 21, 2015, 10:31 a.m.

Już jest! Katalog świątecznny It’s Easy Now firmy Easy Gifts

Katalog świąteczny „It’s easy now No 1” 2015 obfituje w szereg nowości, przede wszystkim prezentując oczywiście kolekcję świąteczną. W przyjazny i prosty sposób przedstawiona w nim została bogata oferta power banków, pendrive’ów i selfie stick’ów (jeszcze więcej nowych modeli, różne pojemności i warianty kolorystyczne), a także  ekskluzywna oferta Power of Brands oraz Victorinox i Wenger.

Zobacz więcej: Katalog zaprezentowany zostanie podczas Festiwalu Marketingu Druku i Opakowań w Warszawie, gdzie firma Easy Gifts spotka się  odwiedzającymi na stoisku D5. Pełną ofertę można znaleźć na stronie www.easygits.pl


see more
Aug. 20, 2015, 6:28 p.m.

Targi Biznes Expo 2015

W dniach 12-14 października Katowice staną się Europejską Stolicą MŚP, stanowiąc platformę dyskusji przedstawicieli najważniejszego sektora polskiej gospodarki, instytucji otoczenia biznesu, samorządów gospodarczych i terytorialnych, przedstawicieli polskiego rządu, gości zagranicznych oraz najważniejszych postaci świata biznesu, nauki i polityki. Europejski Kongres Małych
i Średnich Przedsiębiorstw odbędzie się już po raz piąty; tym razem miejscem spotkań będzie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. Kongresowi towarzyszyć będą Targi BIZNES EXPO.


see more
Aug. 20, 2015, 12:46 p.m.

Centrum europejskiej przedsiębiorczości po raz piąty w Katowicach

Szerokie spektrum tematów to tylko jeden powodów, dla których warto wziąć udział w V Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wydarzenie, którego ze względu na tradycję przedstawiać właściwie nie trzeba, po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Właśnie rozpoczęły się zapisy na poszczególne wydarzenia i sesje plenarne.

 


see more

1 2 3 next »