Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

January February March April May June July August September October November December


Aug. 29, 2014, 12:14 p.m.

Przygotowania do sezonu JESIEŃ/ZIMA 2014

L-Shop-Team – dystrybutor tekstyliów reklamowych, sportowych i biznesowych – poszerza swoją ofertę o nowe marki SCHWARZWOLF i STARWORLD, SeeYou oraz Regatta/StandOut. Oprócz nowych marek w ofercie jesienno-zimowej można znaleźć nowe propozycje odzieży znanych już dobrze i lubianych producentów jak Kariban, Result czy Stedman.
Kurtki, kamizelki, polary, softshelle, akcesoria zimowe oraz koszulki i bluzy – aż 117 artykułów w nowym katalogu na sezon jesień/zima 2014 oraz w sprzedaży w sklepie www.ksiazkawyboru.pl


see more
Aug. 29, 2014, 9:57 a.m.

EKOlogiczna linia produktów 12M wyróżniona w konkursie SUPER GIFT 2014

W konkursie SUPER GIFT 2014 na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywającego się w Warszawie Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań, firma 12M PRODUCENT MATERIAŁÓW BTL i POS, zgłosiła swój pomysł – ekologiczne podkładki reklamowe. Gadżet zyskał uznanie głosujących i zajął 3-cie miejsce w kategorii PRODUKTY do 5 zł. Podkładki wykonane  są całkowicie z surowców recyklingowych i naturalnych, z zastosowaniem ekologicznego druku i procesu produkcyjnego. Jest to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie Klientów produktami kojarzącymi się z ekologią i dbałością o środowisko i tak też wytwarzanymi. Produkty firmy 12M z nowej linii EKO są całkowicie pozbawione tworzyw sztucznych jak folia czy spienione pianki i gumy. Do ich produkcji użyto recyklingowych papierów, tektury makulaturowej, naturalnego korka. Podkładki są przez to w pełni przeznaczone do ponownego przetworzenia. Linia produktów EKO obejmuje podkładki pod kubek, podkładki pod mysz i naladowe maty reklamowe.


see more
Aug. 29, 2014, 9:02 a.m.

Rejestracja na konferencję o Web to Print

W ramach wydarzeń towarzyszących podczas Festiwalu odbędzie się konferencja poświęcona technologii Web to Print – Print & Win. Przedstawiciele branży poligraficznej przedstawią najważniejsze zagadnienia internetowych systemów zarządzania pracą i sprzedażą usług drukarni.

Konferencja odbędzie się 10 września 2014 r. (środa), w warszawskim Centrum EXPO XXI podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań.


see more
Aug. 27, 2014, 11:32 a.m.

Nowa strona internetowa GIFT STAR: www.giftstar.pl

Zapraszamy do odwiedzenia zupełnie nowej odsłony strony internetowej firmy GIFT STAR. Dysponujemy obecnie najbogatszą ofertą smyczy reklamowych w Polsce. Na nowej stronie prezentujemy ponad 70 modeli smyczy-mówi Piotr Zieliński – właściciel firmy GIFT STAR.
Zachęcamy do zwiększania wolumenu sprzedaży naszych Dystrybutorów. Zapraszamy  do instalacji nowych przeglądarek NO-NAME dla SMYCZY oraz PenDrive.

Wystarczy tylko podpiąć linki:
www.smycze-katalog.pl
www.pendrive-katalog.pl

 


see more
Aug. 27, 2014, 10:16 a.m.

Laureaci konkursu o Złoty Medal Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań

Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań. Nagrodzone zostały 4 zgłoszenia.
Wystawcy wrześniowego Festiwalu mogli zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować na targach. O wyborze danej innowacji decydowały takie cechy jak nowoczesność zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych,  innowacyjne technologie lub rozwiązania, szczególne zalety ekonomiczne w zakresie zakupu i jego eksploatacji (cena, koszty eksploatacji i serwisu, koszty utylizacji), pozytywne oddziaływanie produktu na środowisko, wysoka funkcjonalność produktu czy jego estetyka.


see more
Aug. 26, 2014, 10:36 a.m.

UPOMINKI a’la LAST MINUTE

Sezon na kalendarze i świąteczne upominki z logo nie rozpoczyna się w listopadzie czy w grudniu.
Upominki świąteczne dla kontrahentów i pracowników warto zamówić z pewnym wyprzedzeniem, aby uniknąć rozczarowania. Zamówienia a’la  last minute na upominki świąteczne z logo to praktyka, z którą branża spotyka się rok rocznie. Niejednokrotnie  firmy działające w branży artykułów promocyjnych napotykają w swojej działalności na takie sytuacje. Bardzo często zdarza się również, iż takie realizacje stają się w owym czasie albo mało realne albo wręcz niemożliwe.

Dlaczego tak jest?  W jaki sposób można uniknąć tego typu sytuacji? Zapytaliśmy o to specjalistów z branży - Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

 Rzeczywiście, przedsiębiorcy często traktują świąteczne zamówienia artykułów promocyjnych, jak kupno skarpetek pod choinkę. Zapominając jednocześnie, jaka siła drzemie w oddziaływaniu tej formy identyfikacji z firmą i pozwalając na jej zmarnowanie. Upominki reklamowe są nie tylko prezentem, ale odzwierciedleniem stosunku właściciela/zarządcy firmy do niej samej. Składając zamówienie zbyt późno, przedsiębiorca zmuszony jest do wyboru produktów z bardzo ograniczonej oferty. 


see more
Aug. 26, 2014, 8:31 a.m.

OneDay Roadshow 1 września Warszawa - Stadion Narodowy

Już tylko 6 dni pozostało do drugiej edycji OneDay Roadshow organizowanego przez GJC Inter Media. To cykl jednodniowych spotkań przedstawicieli agencji reklamowych, importerów, dostawców i dystrybutorów z branży upominków reklamowych. To doskonała okazja dotarcia do nowych rynków i wyspecjalizowanych klientów.

Prezentacja odbędą się w pięciu polskich miastach:

  • Warszawa 1.09 - Stadion Narodowy -  Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 - 03–901
  • Kraków 2.09 - Hotel Galaxy  ul. Gęsia 22A - 31-535
  • Chorzów 3.09 - Hotel Arsenal Palace ul. Paderewskiego 35 - 41-500
  • Łódź 4.09 - Centrum Konferencyjne Rubin - ul. Lodowa 94 - 93-232
  • Poznań 5.09 - IBB Andersia Hotel - Plac Andersa 3 - 61-894

 


see more
Aug. 25, 2014, 12:30 p.m.

Internauci wybrali najlepsze gadżety Festiwalu Marketingu

22 sierpnia upłynął ostatni dzień głosowania na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywającego się w Warszawie Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań.

Konkurs wyróżnił artykuły promocyjne prezentowane podczas targów,  które odznaczają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można było w 6 kategoriach, pięć z nich to przedziały cenowe dostępne na wyszukiwarce giftsonline.pl, dodatkowa kategoria to Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera. W każdej z kategorii zostały nagrodzone trzy produkty.Głosowanie odbywało się poprzez formularz internetowy,  byli do niego uprawnieni przedstawiciele firm z branży,  a warunkiem zagłosowania było pozostawienie swoich danych.

 


see more
Aug. 19, 2014, 8:30 a.m.

GHIMEL nowym Członkiem PIAP

Firma GHIMEL została nowym Członkiem organizacji branżowej Polska Izba Artykułów Promocyjnych.

Branżowe organizacje członkowskie pozwalają konsolidować się w grupy firmom, które następnie mogą wywierać wpływ na istotne rzeczy dla branży.  Jedną z takich organizacji jest PIAP i w tej grupie nie powinno zabraknąć firmy GHIMEL , biura przedstawicielskiego na Polskę jednego z największych europejskich dystrybutorów artykułów promocyjnych firmy SIPEC SpA z Włoch. Otwarcie biura pozwoli polskim agencjom reklamowym na łatwiejszy dostęp do produktów marki SIPEC , a tym samym możliwość poszerzenia swojej oferty”– mówi Rafał Gromelski właściciel firmy GHIMEL.

Firma GHIMEL jest wyłącznym przedstawicielem firmy SIPEC SpA z siedzibą w Mediolanie na Polskę. SIPEC to jeden z czołowych dostawców produktów reklamowych w Europie. Firma posiada dział zakupów  w Chinach, który pozwala na kontrolę procesu produkcji oferowanych artykułów, a także dzięki niemu ma bezpośredni dostęp do nowych i intersujących produktów, które następnie trafiają do wydawanego co roku katalogu. 


see more
Aug. 18, 2014, 8:31 a.m.

Ruszyło głosowanie na najlepszy gadżet Festiwalu Marketingu

Rozpoczęło się głosowanie na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywającego się we wrześniu w Warszawie, Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań.

Konkurs wyróżni artykuły promocyjne prezentowane podczas targów,  które będą odznaczały się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można w 6 kategoriach, pięć z nich to przedziały cenowe dostępne na wyszukiwarce giftsonline.pl, ostatnia kategoria to Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera.

Druga odsłona konkursu będzie miała swoje miejsce podczas wrześniowych targów, zostanie wtedy wybrana Nagroda Publiczności - zdobywca największej liczby głosów oddanych podczas trwania targów. Każdy głosujący będzie miał możliwość bezpłatnego odwiedzenia targów oraz weźmie udział w losowaniu nagród.


see more

1 2 next »