Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

January February March April May June July August September October November December


Dec. 18, 2014, 10:52 a.m.

Coraz więcej firm w gronie Członków PIAP

Agrafka Studio Reklamy, Amizo, BIC Graphic, Biurfol, Feniks, GiftExpress to nowe firmy Członkowskie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, które zdecydowały się przystąpić do PIAP w ostatnim kwartale 2014 roku.

- Od kilku lat dynamicznie rozwijamy współpracę z agencjami reklamowymi oraz portfolio produktów mających użyteczne zastosowanie w marketingu wielu branż. Wstąpienie do PIAP to kolejny krok do przodu. Poza tym w branży reklamowo-promocyjnej nie jesteśmy już anonimowi, mamy ugruntowaną pozycję rzetelnego dostawcy, a to wg nas konieczność, aby zaistnieć jako partner w Izbie – Rafał Kopiec Product Manager Biurfol Sp.z o.o.


see more
Dec. 18, 2014, 10:51 a.m.

Oryginalne świąteczne życzenia od Porceline by Maxim

Producent ceramiki reklamowej Porceline by Maxim wytycza nowe trendy w branży upominków reklamowych. Pracownicy Maxima znaleźli oryginalny sposób na złożenie swoim partnerom świątecznych życzeń.

Na nieco półtoraminutowym filmie zaprezentowali proces tworzenia świątecznego obrazu – choinki. W rolę malarzy wcielili się sami pracownicy firmy Maxim. Efekt końcowy… zresztą nie będziemy zdradzać. Zachęcamy do oglądania. 

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=E6So-li0GxM


see more
Dec. 18, 2014, 10:50 a.m.

Gratisownia.pl – najmłodsi projektują!

W pierwszym tygodniu grudnia firma Gratisownia.pl była organizatorem konkursu Kartka Przedszkolaka. Konkurs skierowany był do grup przedszkolnych i polegał na zaprojektowaniu kartki świątecznej.Prace dzieci poddane były ocenie w ramach publicznego głosowania za pośrednictwem aplikacji internetowej. Po kilku dniach ostrej rywalizacji ostatecznie nie udało się wyłonić zwycięzcy z powodu remisu. Dlatego organizator konkursu postanowił przyznać dwie pierwsze nagrody oraz zgodnie z regulaminem – nagrodę za trzecie miejsce.


see more
Dec. 17, 2014, 2:18 p.m.

Fotolia: tysiące świątecznych pomysłów

Druga połowa grudnia to ostatni dzwonek, żeby pomyśleć o choinkowych prezentach dla najbliższych. Jeżeli wciąż nie mamy konkretnych pomysłów i zastanawiamy się nad upominkami, z pomocą przychodzi bank zdjęć Fotolia. Dzięki milionom kreatywnych grafik i oryginalnych obrazów z oferty serwisu, stworzymy doskonałe prezenty bożonarodzeniowe.  
Wigilia tuż tuż, a w głowie pomysłów na prezenty brak… – chyba większość z nas chociaż raz była w podobnej sytuacji. Na szczęście do 24 grudnia zostało jeszcze trochę czasu, a dzięki oryginalnym pomysłom z banku zdjęć Fotolia, możemy sprawić komuś bliskiemu niedrogi i szybki w realizacji prezent. Pomogą nam w tym firmy realizujące zamówienia typu web-to-print, czyli nowoczesne drukarnie internetowe. Wyjątkowość tego typu prezentów uzyskamy dzięki personalizacji. Osoba, która wiecznie szuka kluczy będzie wdzięczna za oryginalny brelok, a ktoś kto urządza mieszkanie z pewnością ucieszy się z designerskiej poduszki.


see more
Dec. 16, 2014, 1:59 p.m.

53 edycja targów PSI 2015 w Düsseldorfie coraz bliżej - Zapraszamy na stoisko PIAP

PSI Düsseldorf to najwię™ksze targi produktów reklamowych w Europie i platforma zrzeszaję…ca producentów i dystrybutorów z branży artykułów promocyjnych.
W dniach 7-9 stycznia 2015 roku około 950 wystawców zaprezentuje trendy, innowacje z branży upominków reklamowych na PSI 2015.
Warunkiem wzię™cia udziału w targach jest członkostwo w PSI (jako wystawcy lub goś›cia).

Serdecznie zapraszamy na stoisko PIAP w International Area -stoisko nr 12G53

 


see more
Dec. 16, 2014, 8:10 a.m.

OneDay Roadshow odwiedza cztery europejskie miasta!

OneDay Roadshow Europe to najnowszy pomysł organizatora największych w Europie Środkowej targów branżowych – RemaDays Warsaw oraz wydawcy magazynu Gifts Journal, firmy GJC Inter Media Sp. z o.o. Dwuletnie doświadczenie przy OneDay Roadshow Polska, pozytywne opinie klientów, a także ich sugestie skłoniły do wyjścia z ofertą poza granice naszego kraju. Formuła jednodniowych spotkań pozostaje taka sama, ale tym razem odbędzie się w czterech krajach europejskich – Austrii, Czechach, Słowacji i Węgrzech.

OneDay Roadshow Europe to spotkania biznesowe organizowane w czterech europejskich krajach. Oferta produktowa dotyczy m.in. odzieży reklamowej, kalendarzy, galanterii skórzanej, ceramiki, słodyczy i wielu innych sektorów z branży upominków reklamowych.


see more
Dec. 15, 2014, 10:01 a.m.

Adobe i Fotolia podpisali porozumienie w sprawie akwizycji serwisu Fotolia: Dodania stockowego kontentu do Creative Cloud

Akwizycja ma na celu udostępnienie platformy sprzedaży obrazów i filmów kreatywnym osobom na całym świecie

SAN JOSE, Kalifornia - 11 grudnia 2014 – Firma Adobe (Nasdaq: ADBE) ogłosiła dzisiaj, że zawarła porozumienie mające na celu nabycie będącego w prywatnych rękach serwisu Fotolia, wiodącego banku zdjęć, obrazów cyfrowych i klipów wideo HD na licencji royalty-free za około 800 milionów $. Fotolia będzie zintegrowana z Adobe Creative Cloud, dając aktualnym i przyszłym członkom Creative Cloud możliwość dostępu i zakupu z bazy ponad 34 mln zdjęć i wideo, tym samym znacznie upraszczając i przyspieszając proces projektowania. Akwizycja serwisu Fotolia potwierdza wiodąca rolę Creative Cloud jako aktywnego i pełnego życia rynku dla kreatywnych, gdzie można kupować zasoby i usługi, jak również zaprezentować swój talent odbiorcom z całego świata. Adobe planuje także kontynuować działalność serwisu Fotolia jako samodzielnej usługi, dostępnej dla każdego.


see more
Dec. 8, 2014, 11:14 a.m.

Pierwszy w historii biuletyn PIAP

W dniu dzisiejszym ukazał się pierwszy w historii bezpłatny Biuletyn Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.
Publikacja została wydana w nakładzie 2000 egzemplarzy i dotrze do firm z branży artykułów promocyjnych.

Publikacja PIAP jest trochę takim Hyde Parkiem, forum wymiany myśli i doświadczeń. Czasami także budzących burzliwe dyskusje, jak w przypadku ustawy o opłatach na rzecz czystych nośników. W numerze przeczytacie Państwo ile artyści zarabiają na sprzedaży urządzeń pamięci, jakie jest stanowisko biura ZAiKS, SAWP, ZPAV i dlaczego przepisy budzą tyle kontrowersji. Dowiecie się Państwo także, w jaki sposób można wykorzystać nowy obowiązek noszenia odblasków po zmroku, jakie są plusy i minusy eksportu na wschód, jak poradzić sobie z upadłością dłużnika, co to są  condo-hotele i dlaczego warto inwestować w nieruchomości wakacyjne i … oczywiście to nie wszystko! Zapraszam do lektury. Joanna Łęczycka Biuro Zarządu PIAP.


see more
Dec. 2, 2014, 3:51 p.m.

SWB zaprasza na śniadanie

Organizator targów RemaDays Warsaw, ma zaszczyt zaprosić członków programu SWB na Śniadanie Biznesowe.

Odbędzie się ono w środę  6 lutego 2014 o godz. 12:00, w hali numer 4 na piętrze, podczas targów RemaDays,  w centrum Expo XXI.

"Spotkania z Partnerami programu SWB w miłej atmosferze przy kawie to szansa nie tylko na integrację ale również i poznanie problemów, z którymi spotykają się uczestnicy" – mówi Sławomir Giefing - prezes GJC Inter Media sp. z o.o. - organizatora programu Solidni w Biznesie.


see more
Dec. 2, 2014, 10:20 a.m.

Jak szybko zapakować prezent?

Rozwiązanie to modny i tani  WORECZEK z BAWEŁNY.

Znajdziesz go w ofercie L-Shop-Team oprócz oferty odzieży oraz  drobnych, praktycznych prezentów jak:  etui, rękawiczki, skrobaczki do szyb, nauszniki, kosmetyczki, ręczniki itp.

Więcej w sklepie www.ksiazkawyboru.pl

 


see more

1 2 3 4 5 6 next »