Log in English Polski

News

Filtruj:


2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

January February March April May June July August September October November December


Dec. 18, 2014, 10:52 a.m.

Coraz więcej firm w gronie Członków PIAP

Agrafka Studio Reklamy, Amizo, BIC Graphic, Biurfol, Feniks, GiftExpress to nowe firmy Członkowskie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, które zdecydowały się przystąpić do PIAP w ostatnim kwartale 2014 roku.

- Od kilku lat dynamicznie rozwijamy współpracę z agencjami reklamowymi oraz portfolio produktów mających użyteczne zastosowanie w marketingu wielu branż. Wstąpienie do PIAP to kolejny krok do przodu. Poza tym w branży reklamowo-promocyjnej nie jesteśmy już anonimowi, mamy ugruntowaną pozycję rzetelnego dostawcy, a to wg nas konieczność, aby zaistnieć jako partner w Izbie – Rafał Kopiec Product Manager Biurfol Sp.z o.o.


see more
Dec. 18, 2014, 10:51 a.m.

Oryginalne świąteczne życzenia od Porceline by Maxim

Producent ceramiki reklamowej Porceline by Maxim wytycza nowe trendy w branży upominków reklamowych. Pracownicy Maxima znaleźli oryginalny sposób na złożenie swoim partnerom świątecznych życzeń.

Na nieco półtoraminutowym filmie zaprezentowali proces tworzenia świątecznego obrazu – choinki. W rolę malarzy wcielili się sami pracownicy firmy Maxim. Efekt końcowy… zresztą nie będziemy zdradzać. Zachęcamy do oglądania. 

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=E6So-li0GxM


see more
Dec. 18, 2014, 10:50 a.m.

Gratisownia.pl – najmłodsi projektują!

W pierwszym tygodniu grudnia firma Gratisownia.pl była organizatorem konkursu Kartka Przedszkolaka. Konkurs skierowany był do grup przedszkolnych i polegał na zaprojektowaniu kartki świątecznej.Prace dzieci poddane były ocenie w ramach publicznego głosowania za pośrednictwem aplikacji internetowej. Po kilku dniach ostrej rywalizacji ostatecznie nie udało się wyłonić zwycięzcy z powodu remisu. Dlatego organizator konkursu postanowił przyznać dwie pierwsze nagrody oraz zgodnie z regulaminem – nagrodę za trzecie miejsce.


see more
Dec. 17, 2014, 2:18 p.m.

Fotolia: tysiące świątecznych pomysłów

Druga połowa grudnia to ostatni dzwonek, żeby pomyśleć o choinkowych prezentach dla najbliższych. Jeżeli wciąż nie mamy konkretnych pomysłów i zastanawiamy się nad upominkami, z pomocą przychodzi bank zdjęć Fotolia. Dzięki milionom kreatywnych grafik i oryginalnych obrazów z oferty serwisu, stworzymy doskonałe prezenty bożonarodzeniowe.  
Wigilia tuż tuż, a w głowie pomysłów na prezenty brak… – chyba większość z nas chociaż raz była w podobnej sytuacji. Na szczęście do 24 grudnia zostało jeszcze trochę czasu, a dzięki oryginalnym pomysłom z banku zdjęć Fotolia, możemy sprawić komuś bliskiemu niedrogi i szybki w realizacji prezent. Pomogą nam w tym firmy realizujące zamówienia typu web-to-print, czyli nowoczesne drukarnie internetowe. Wyjątkowość tego typu prezentów uzyskamy dzięki personalizacji. Osoba, która wiecznie szuka kluczy będzie wdzięczna za oryginalny brelok, a ktoś kto urządza mieszkanie z pewnością ucieszy się z designerskiej poduszki.


see more
Dec. 16, 2014, 1:59 p.m.

53 edycja targów PSI 2015 w Düsseldorfie coraz bliżej - Zapraszamy na stoisko PIAP

PSI Düsseldorf to najwię™ksze targi produktów reklamowych w Europie i platforma zrzeszaję…ca producentów i dystrybutorów z branży artykułów promocyjnych.
W dniach 7-9 stycznia 2015 roku około 950 wystawców zaprezentuje trendy, innowacje z branży upominków reklamowych na PSI 2015.
Warunkiem wzię™cia udziału w targach jest członkostwo w PSI (jako wystawcy lub goś›cia).

Serdecznie zapraszamy na stoisko PIAP w International Area -stoisko nr 12G53

 


see more
Dec. 16, 2014, 8:10 a.m.

OneDay Roadshow odwiedza cztery europejskie miasta!

OneDay Roadshow Europe to najnowszy pomysł organizatora największych w Europie Środkowej targów branżowych – RemaDays Warsaw oraz wydawcy magazynu Gifts Journal, firmy GJC Inter Media Sp. z o.o. Dwuletnie doświadczenie przy OneDay Roadshow Polska, pozytywne opinie klientów, a także ich sugestie skłoniły do wyjścia z ofertą poza granice naszego kraju. Formuła jednodniowych spotkań pozostaje taka sama, ale tym razem odbędzie się w czterech krajach europejskich – Austrii, Czechach, Słowacji i Węgrzech.

OneDay Roadshow Europe to spotkania biznesowe organizowane w czterech europejskich krajach. Oferta produktowa dotyczy m.in. odzieży reklamowej, kalendarzy, galanterii skórzanej, ceramiki, słodyczy i wielu innych sektorów z branży upominków reklamowych.


see more
Dec. 15, 2014, 10:01 a.m.

Adobe i Fotolia podpisali porozumienie w sprawie akwizycji serwisu Fotolia: Dodania stockowego kontentu do Creative Cloud

Akwizycja ma na celu udostępnienie platformy sprzedaży obrazów i filmów kreatywnym osobom na całym świecie

SAN JOSE, Kalifornia - 11 grudnia 2014 – Firma Adobe (Nasdaq: ADBE) ogłosiła dzisiaj, że zawarła porozumienie mające na celu nabycie będącego w prywatnych rękach serwisu Fotolia, wiodącego banku zdjęć, obrazów cyfrowych i klipów wideo HD na licencji royalty-free za około 800 milionów $. Fotolia będzie zintegrowana z Adobe Creative Cloud, dając aktualnym i przyszłym członkom Creative Cloud możliwość dostępu i zakupu z bazy ponad 34 mln zdjęć i wideo, tym samym znacznie upraszczając i przyspieszając proces projektowania. Akwizycja serwisu Fotolia potwierdza wiodąca rolę Creative Cloud jako aktywnego i pełnego życia rynku dla kreatywnych, gdzie można kupować zasoby i usługi, jak również zaprezentować swój talent odbiorcom z całego świata. Adobe planuje także kontynuować działalność serwisu Fotolia jako samodzielnej usługi, dostępnej dla każdego.


see more
Dec. 8, 2014, 11:14 a.m.

Pierwszy w historii biuletyn PIAP

W dniu dzisiejszym ukazał się pierwszy w historii bezpłatny Biuletyn Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.
Publikacja została wydana w nakładzie 2000 egzemplarzy i dotrze do firm z branży artykułów promocyjnych.

Publikacja PIAP jest trochę takim Hyde Parkiem, forum wymiany myśli i doświadczeń. Czasami także budzących burzliwe dyskusje, jak w przypadku ustawy o opłatach na rzecz czystych nośników. W numerze przeczytacie Państwo ile artyści zarabiają na sprzedaży urządzeń pamięci, jakie jest stanowisko biura ZAiKS, SAWP, ZPAV i dlaczego przepisy budzą tyle kontrowersji. Dowiecie się Państwo także, w jaki sposób można wykorzystać nowy obowiązek noszenia odblasków po zmroku, jakie są plusy i minusy eksportu na wschód, jak poradzić sobie z upadłością dłużnika, co to są  condo-hotele i dlaczego warto inwestować w nieruchomości wakacyjne i … oczywiście to nie wszystko! Zapraszam do lektury. Joanna Łęczycka Biuro Zarządu PIAP.


see more
Dec. 2, 2014, 3:51 p.m.

SWB zaprasza na śniadanie

Organizator targów RemaDays Warsaw, ma zaszczyt zaprosić członków programu SWB na Śniadanie Biznesowe.

Odbędzie się ono w środę  6 lutego 2014 o godz. 12:00, w hali numer 4 na piętrze, podczas targów RemaDays,  w centrum Expo XXI.

"Spotkania z Partnerami programu SWB w miłej atmosferze przy kawie to szansa nie tylko na integrację ale również i poznanie problemów, z którymi spotykają się uczestnicy" – mówi Sławomir Giefing - prezes GJC Inter Media sp. z o.o. - organizatora programu Solidni w Biznesie.


see more
Dec. 2, 2014, 10:20 a.m.

Jak szybko zapakować prezent?

Rozwiązanie to modny i tani  WORECZEK z BAWEŁNY.

Znajdziesz go w ofercie L-Shop-Team oprócz oferty odzieży oraz  drobnych, praktycznych prezentów jak:  etui, rękawiczki, skrobaczki do szyb, nauszniki, kosmetyczki, ręczniki itp.

Więcej w sklepie www.ksiazkawyboru.pl

 


see more

1 2 3 4 5 6 next »