Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

January February March April May June July August September October November December


Aug. 29, 2013, 3:36 p.m.

Inspirion Roadshow 2013

W dniu 21 sierpnia 2013, w Gdańsku, odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Inspirion Roadshow 2013. Klienci zostali zaproszeni do Hotelu Amber, gdzie już przy wejściu oczekiwała ich  wizerunkowa zapowiedź Platformy B2B Inspirion.
Wraz z przemierzeniem kolejnych stopni schodów prowadzących do sali konferencyjnej, odwiedzający odbywali krótką wycieczkę śladami działalności firmy Inspirion. Kolejne plansze odkrywały przed nimi funkcjonalności platformy, katalog Christmas Special i ofertę wyspecjalizowanej drukarni firmy. Po tym krótkim wprowadzeniu klienci trafiali w ręce zespołu Inspirion, na czele którego stała Prezes Jolanta Kempa. Kontrahenci firmy mieli okazje do zapoznania się i dyskusji o wzorach nowości wprowadzonych w ramach katalogu świątecznego. Przeszli również szkolenie prezentujące funkcjonalności i zapoznające z interfejsem Platformy B2B.

 


see more
Aug. 29, 2013, 2:51 p.m.

Najlepsze gadżety Festiwalu Marketingu wybrane!

Wczoraj upłynął ostatni dzień głosowania na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywających się w Warszawie  V Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej.

 Konkurs wyróżnił artykuły promocyjne prezentowane podczas targów,  które odznaczają się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można było w 6 kategoriach, pięć z nich to przedziały cenowe dostępne na wyszukiwarce giftsonline.pl, ostatnia kategoria to Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera. W każdej z kategorii zostały nagrodzone trzy produkty.

 Głosowanie odbywało się poprzez formularz internetowy.  Uprawnieni do głosowania byli przedstawiciele firm z branży,  a warunkiem oddania głosu było pozostawienie swoich danych.


see more
Aug. 29, 2013, 12:43 p.m.

Już 3 września rozpoczyna się w Warszawie cykl imprez kierowany do agencji reklamowych i dystrybutorów

OneDay Roadshow to spotkanie regionalne organizowane w czterech miastach Polski. Oferta produktowa dotyczy m.in. odzieży reklamowej, kalendarzy, galanterii skórzanej, ceramiki, słodyczy, zobaczymy również nowości na zbliżający się okres świąteczny

 Obserwując rynek reklamy w Polsce widzimy, że kluczowe w podejmowaniu współpracy stają się relacje na linii dostawca – agencja – klient finalny. Właśnie to było dla nas wyznacznikiem przy wdrażaniu OneDay Roadshow. Również termin nie jest przypadkowy, początek września do czas gdy po wakacyjnych wojażach zaczynamy intensywnie przygotowywać się do wzmożonej pracy w drugiej połowie roku. Sezon kalendarzowy w pełni, a liczne zapytania o artykuły świąteczne powodują, że szukamy nowości, inspiracji. Wychodzimy na przeciw tym oczekiwaniom, tym razem wychodzimy dosłownie, OneDay Roadshow organizowany jest w czterech miastach: Warszawie, Katowicach (Chorzów), Wrocław, Poznań. - mówi inicjator OneDay Roadshow - Sławomir Giefing


see more
Aug. 28, 2013, 12:59 p.m.

EBLIS B&L nowym Członkiem PIAP

Decyzję o przystąpieniu do PIAP podjęliśmy w związku z uruchomieniem sklepu z ekskluzywnymi upominkami dla biznesu www.ecegifts.pl .
Misją ECE Gifts jest dostarczanie podmiotom z branży reklamowej pełnej gamy ekskluzywnych gadżetów oraz biżuterii, w szczególności tej z wykorzystaniem naszego rodzimego bursztynu. Pragniemy, by oferowane przez nas produkty były zawsze najwyższej jakości, a współpracującym z nami Klientom i Agencjom przynosiły satysfakcję oraz wymierne korzyści finansowe i wizerunkowe-
mówi Edyta Lisowska, Dyrektor Zarządzający EBLIS B&L.

ECE Gifts to skierowany do branży reklamowej innowacyjny projekt firmy EBLIS B&L, która jako agencja typu full service od ponad 10 lat realizuje kampanie wizerunkowe firm działających na Śląsku oraz w pozostałych częściach Polski. W ofercie ECE Gifts znajdą Państwo specjalnie wyselekcjonowane upominki biznesowe takie jak: luksusową biżuterię , markowe zestawy piśmiennicze, galanterię skórzaną czy światowej klasy zegarki.

 


see more
Aug. 28, 2013, 12:57 p.m.

Zwycięzcy konkursu o ZŁOTY MEDAL 2013

Znamy już zwycięzców tegorocznej edycji konkursu o Złoty Medal, odbywającego się podczas V Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej.  Nagrodzonych zostało 8 zgłoszeń.

Wystawcy wrześniowego Festiwalu mogli zgłaszać innowacyjne produkty, maszyny i oprogramowania, jakie będą prezentować na targach Festiwal Marketingu i Festiwal Druku. O wyborze danej innowacji decydowały takie cechy jak nowoczesność zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych,  innowacyjne technologie lub rozwiązania, szczególne zalety ekonomiczne w zakresie zakupu i jego eksploatacji (cena, koszty eksploatacji i serwisu, koszty utylizacji), pozytywne oddziaływanie produktu na środowisko, wysoka funkcjonalność produktu czy jego estetyka.


see more
Aug. 28, 2013, 12:53 p.m.

Chocolissimo współpracuje z Buffo

6 września o godz. 20:00 zostanie zagrane jubileuszowe przedstawienie „Boeing Boeing” - to hit Broadway’u i kultowa komedia, która zapisała się w księdze Guinnessa jako najczęściej wystawiana francuska sztuka. Chocolissimo sponsoruje 300. przedstawienie, odbywające się pod hasłem „Wszyscy na pokład!”, na którym nie zabraknie atrakcji i akcentów humorystycznych.
MM Brown właściciel marek Chocolissimo oraz Chocotelegram jest jednym z najważniejszych dystrybutorów luksusowej czekolady w Polsce, która pochodzi od wyselekcjonowanych dostawców z całego świata.  Rynkowy sukces firma zawdzięcza innowacyjnym produktom, doskonałej współpracy z klientami korporacyjnymi oraz sprzedaży internetowej.


see more
Aug. 28, 2013, 10:59 a.m.

PIAP na OneDay RoadShow w Warszawie i Katowicach

Polska Izba Artykułów Promocyjnych serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska PIAP podczas OneDay RoadShow organizowanego przez firmę GJC InterMedia Sp.z o.o. .
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych działalnością PIAP w dniach 3.09.2013 (Warszawa) oraz 4.09.2013 ( Katowice-Chorzów).

OneDay Roadshow to spotkanie regionalne organizowane w czterech miastach Polski. Oferta produktowa dotyczy m.in. odzieży reklamowej, kalendarzy, galanterii skórzanej, ceramiki, słodyczy, zobaczymy również nowości na zbliżający się okres świąteczny.

Cykl imprez rozpoczyna się 3 września w Warszawie kierowany jest do agencji reklamowych i dystrybutorów, którzy poprzez udział w OneDay Roadshow poznają aktualną oferta dostawców oraz zyskają wsparcie w sprzedaży.


see more
Aug. 28, 2013, 8 a.m.

Nowy design na Dworcu Centralnym

PKP SA zaprasza do udziału w konkursie na identyfikację wizualną Dworca Centralnego.
 Przed designerami stoi zadanie zaprojektowania logo oraz materiałów promocyjnych jednego
z najbardziej rozpoznawalnych symboli Warszawy. Propozycje projektów można wysyłać mailem do 26 września 2013. 

Jeden z fetyszy propagandy gierkowskiej dekady sukcesu, element popkultury stolicy i bohater masowej wyobraźni , uwieczniony  np. w  serialu „Czterdziestolatek” – Dworzec Centralny w Warszawie. Przez lata zaniedbywany, teraz powraca do dawnej świetności. Kolejna faza remontu, która się właśnie rozpoczyna, obejmie między innymi wymianę ruchomych schodów oraz uszczelnienie dylatacji.


see more
Aug. 22, 2013, 12:29 p.m.

OneDays Roadshow już 3 września

Zobacz nowości z branży artykułów reklamowych, zyskaj wsparcie dostawców w sprzedaży.

OneDay Roadshow to spotkanie regionalne organizowane w czterech miastach Polski. Oferta produktowa dotyczy m.in. odzieży reklamowej, kalendarzy, galanterii skórzanej, ceramiki, słodyczy, zobaczymy również nowości na zbliżający się okres świąteczny.

Cykl imprez rozpoczyna się 3 września w Warszawie kierowany jest do agencji reklamowych i dystrybutorów, którzy poprzez udział w OneDay Roadshow poznają aktualną oferta dostawców oraz zyskają wsparcie w sprzedaży.

 


see more
Aug. 20, 2013, 12:38 p.m.

PIAP otrzymał odpowiedź z MF w sprawie podniesienia limitów kwotowych

Polska Izba Artykułów Promocyjnych w lipcu br. zwróciła się po raz kolejny do Ministerstwa Finansów z prośbą o ponowne rozważenie podniesienia wysokości limitów kwotowych na nieodpłatne przekazanie prezentów o małej wartości. Ministerstwo Finansów w swojej odpowiedzi wskazuje iż plany podniesienia limitów były przedmiotem analizy w trakcie prac legislacyjnych w 2012 roku, podczas ostatniej nowelizacji ustawy o VAT. Pierwotnie projekt zakładał podwyższenie przedmiotowych limitów, w toku prac legislacyjnych jednak zdecydowano jednak o wyłączeniu z projektu ustawy przepisów zakładających zwiększenie limitów. U podstaw tej decyzji leżała konieczność dostosowania skutków budżetowych nowelizacji do zmian dokonanych w trakcie prac nad projektem w zakresie stawek podatkowych ( rezygnacji z podniesienia do 23% stawki VAT na niektóre towary. Konsekwencją powyższego było niewystąpienie planowanych dodatnich skutków finansowych dla budżetu państwa, dzięki którym możliwe byłoby „sfinansowanie” zmian podwyższających ww. limity.


see more

1 2 3 next »