Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

January February March April May June July August September October November December


Dec. 30, 2013, 1:06 p.m.

PIAP ogłosił nagrodę im. Aleksandra Gościniaka

Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych ma zaszczyt poinformować, iż powołał Kapitułę i Nagrodę im. Aleksandra Gościniaka, która ma na celu wyłonienie i wyróżnienie osób wyjątkowych z branży wyróżniających się swoją osobowością, wyjątkowymi cechami charakteru, kształtujących właściwe postawy biznesowe.

Z wielkim zaszczytem przedstawiamy założenia i regulamin Nagrody im. Aleksandra Gościniaka i zachęcamy do składania do Biura Zarządu PIAP propozycji kandydatów do nagrody - http://www.piap-org.pl/osobowosc/

Nagroda im.Aleksandra Gościniaka została ustanowiona przez PIAP. Postanowiliśmy przyznawać ją osobom, są wśród nas i swoją skromną obecnością pomagają innym, kształtują właściwe postawy biznesowe. Zapraszamy do zgłaszania kandydatur – mówi Iwona Dulińska Prezes PIAP


see more
Dec. 30, 2013, 12:57 p.m.

Firmy skreślone z listy Członków PIAP

Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych informuje że z dniem 30 grudnia 2013 roku  z listy Członków PIAP zostały skreślone następujące firmy Członkowskie:
Apple Road Sp.z o.o.,
ARCO Studio Reklamy,
Gemini Media Sp. z o.o.,
Pentagram Polska Sp.z o.o.,
PHU Promopolska.


see more
Dec. 20, 2013, 11:12 p.m.

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

Wszystkim naszym Przyjaciołom i Partnerom życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia
                         oraz pomyślności i dalszych sukcesów w 2014 roku
                       Dziękujemy za zaufanie i współpracę w roku minionym
                                                              życzą

           Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych i Dyrektor Biura Zarządu PIAP

 


see more
Dec. 17, 2013, 10:58 a.m.

Konkurs Korony Reklamy dla wystawców RemaDays Warsaw 2014

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami X edycją Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw 2014 zachęcamy wszystkich wystawców do wzięcia udziału w konkursie Korony Reklamy.Zgłoś swoją firmę do konkursu! Tylko do 31 grudnia!
Laureaci otrzymują statuetki w dziedzinach takich jak Out&InDoor, Technology, Agencja Reklamowa, Producent Upominków Reklamowych oraz Importer Upominków Reklamowych.


 


see more
Dec. 16, 2013, 2:50 p.m.

Udanych świątecznych zdjęć życzy Fotolia!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, jednak w tym intensywnym czasie warto znaleźć chwilę na kontemplację otaczającego nas świata, pięknie ozdobionych ulic miast, zaśnieżonych plenerów, a nawet czterech kątów własnego mieszkania. W obiektywie aparatu możemy uchwycić prawdziwie wyjątkowe momenty tej świątecznej scenerii.
Śnieg, magiczne, kolorowe światła i wszechobecne świąteczne dekoracje zachęcają aby ten wyjątkowy czas, jakim są Święta Bożego Narodzenia, zamknąć w kadrze fotografii. Na zdjęciach warto również uwiecznić momenty wspólnej biesiady, rozpakowywania prezentów czy celebracji Świąt. Aby zdjęcia były naprawdę udane, zarówno kreatywne, ciekawe, jak i poprawne techniczne, warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, które nam to ułatwią. W ten sposób będziemy mieć nie tylko niezapomnianą pamiątkę, ale również będziemy mogli na nich zarobić za pośrednictwem banku zdjęć Fotolia.
 


see more
Dec. 6, 2013, 9:12 a.m.

"Unfinished Sympathy" – oda do życia

Düne and Sosoa to para francuskich artystów, którzy stworzyli dodatkowy i wyjątkowy projekt na zakończenie drugiego sezonu Ten by Fotolia. Ich praca „Unfinished Sympathy” będzie dostępna za darmo w formacie pliku .PSD 10 grudnia na www.tenbyfotolia.com
Drugi sezon TEN by Fotolia, który rozpoczął się w styczniu i zanotował rekordowe ilości pobrań (ponad 282 000 pobranych plików TEN), zbliża się ku końcowi. Po wirtualnej wycieczce dookoła świata finalnym przystankiem tegorocznej edycji projektu będzie Francja. Jako ostatnich, Fotolia prezentuje wyjątkową artystyczną parę: Yoann Madec i Sol?ne Renaudin, lepiej znanych pod swoimi pseudonimami, Düne i Sosoa.Dla TEN Düne i Sosoa stworzyli osobistą odę do życia


see more
Dec. 5, 2013, 8:41 a.m.

Nawigator Branżowy- daj się poznać niemieckiej branży reklamy i poligrafii na targach Expo 4.0

Dotrzyj do 10 000 potencjalnych klientów. Reklamuj się w Przewodniku Branżowym i bądź obecny na targach Expo 4.0.

Zastanawiasz się jak zdobyć nowych klientów w najbardziej opłacalny sposób? Poszukujesz narzędzia, które pozwoli Ci dotrzeć do szerokiego grona odbiorców? Skorzystaj z reklamy w Przewodniku Branżowym targów Expo 4.0 w Stuttgarcie.

Dzięki niemu w wygodny sposób poprowadzisz kampanię promocyjną swojej firmy. Wszystko to bez dodatkowych przygotowań i kosztów a także bez konieczności odbywania dalekich podróży służbowych. Unikasz zarówno żmudnej pracy koncepcyjnej jak i przygotowania nowej bazy kontaktów.

 


see more
Dec. 3, 2013, 1:56 p.m.

Nie strać szansy na zdobycie nowych klientów. Wykorzystaj potencjał niemieckich targów Expo 4.0

Spraw by twoja reklama zarabiała na Ciebie.Dotrzyj do10 000 potencjalnych klientów. Reklamuj się w Przewodniku Branżowym i bądź obecny na targach Expo 4.0.
Zastanawiasz się jak zdobyć nowych klientów w najbardziej opłacalny sposób? Poszukujesz narzędzia, które pozwoli Ci dotrzeć do szerokiego grona odbiorców? Skorzystaj z reklamy w Przewodniku Branżowym targów Expo 4.0 w Stuttgarcie.Dzięki niemu w wygodny sposób poprowadzisz kampanię promocyjną swojej firmy. Wszystko to bez dodatkowych przygotowań i kosztów a także bez konieczności odbywania dalekich podróży służbowych. Unikasz zarówno żmudnej pracy koncepcyjnej jak i przygotowania nowej bazy kontaktów.
Skorzystaj z doświadczenia wydawcy i organizatora targów, który przygotował dla Ciebie profesjonalne branżowe narzędzie reklamy.


see more
Dec. 3, 2013, 1:54 p.m.

Eksport na wschód? Tylko z targami RemaDays Kiev

Zdobądź doświadczonego partnera biznesowego, który wprowadzi Cię na ukraiński rynek reklamy.

Jeden z najbardziej rokujących rynków w Europie czeka na nowe, niedostępne lokalnie produkty. Wewnętrzny popyt Ukrainy jest cora bardziej nastawiony na wysokiej jakości towary z Europy Zachodniej. Jeszcze nigdy wejście na nowy rynek nie było tak proste.Wystawiając się na targach RemaDays Kiev masz pewność, że dotrzesz ze swoją ofertą do całego ukraińskiego rynku reklamy.Na targach prezentują się firmy z aż czterech sektorów reklamy. Ukraina to jeden z popularniejszych ostatnio kierunków eksportu w Europie. Charakteryzuje się niezwykłą otwartością rynku. Jest też bardzo podatna na wzorce promowane na zachodzie Europy. Pobudzenie gospodarcze jakie można zaobserwować na wschodzie jest wynikiem zmieniającej się mentalności ukraińskiego biznesu. To kraj, w przypadku którego warto wyzbyć się wszelkich uprzedzeń i spróbować nawiązać współpracę z lokalnymi dystrybutorami.


see more
Dec. 3, 2013, 1:14 p.m.

Nowy POWER BANK w Easy Gifts!

Easy Gifts - bezpośredni importer i dystrybutor artykułów reklamowych, posiadający w ofercie Power Banki (przenośne akumulatorki) wprowadza właśnie do swojej oferty nowy model urządzenia.

Power bank służy do ładowania telefonów komórkowych, tabletów, smartfonów, MP3/4, dzięki niemu można naładować sprzęt w dowolnych warunkach, w czasie podróży samolotem czy autem. Ponadto to idealny nośnik reklamy, w związku z czym cieszy się wielkim powodzeniem wśród klientów.

Power Bank to alternatywa dla pamięci przenośnych usb, które swego czasu podbiły rynek reklamowy w kategorii IT.


see more

1 2 3 4 5 6 next »