Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

January February March April May June July August September October November December


Aug. 31, 2012, 12:59 p.m.

2012-08-31 jettStudio powię™ksza grono Wystawców gifts exclusive

Firma Jettstudio działa na rynku od ponad 16 lat. Jest wyłę…cznym importerem i przedstawicielem koncernu PSL Ltd. w Polsce. Zajmuje się™ dystrybucję… produktów należę…cych do wspomnianego koncernu marek takich jak: PSL Design, Philippe Pechard, czy MTP. Wiele popularnych na rynku produktów, m.in. pamię™ci USB PEOPLE czy zegarki SLAP ON WATCH stanowię… ich asortyment. Artykuły elektroniczne znajduję…ce się™ w ofercie Jettstudio bardzo czę™sto posiadaję… patenty wzornicze.
 Jettstudio dostarcza również parasole reklamowe oraz produkty ze stali - m.in. kubki termiczne i termosy. Parasole oraz artykuły stalowe to własny import firmy. 
W koś„cu 2010 roku ich asortyment uzupełniły tekstylia hiszpaś„skiej marki ROLY. Jettstudio stało się™ tym samym wyłę…cznym przedstawicielem wspomnianego brandu w Polsce. Oferuje pełnę… gamę™ odzieży reklamowej oraz wykonuje znakowanie wg wymogów klienta.


see more
Aug. 29, 2012, 11:57 a.m.

2012-08-29 Merx Team Polska z markę… Xantia na gifts exclusive

Merx Team - Polska jest wyłę…cznym przedstawicielem szwedzkiej firmy Merx Team AB, obecnej na mię™dzynarodowym rynku od 25 lat. Merx Team AB specjalizuje się™ w imporcie i hurtowej dystrybucji wysokiej jakoś›ci wyposażenia dla gastronomii oraz artykułów reklamowych. Oprócz Szwecji, firma posiada oddziały także w Norwegii, Polsce i Rosji. 12 i 13 wrześ›nia zaprezentuje swoję… ofertę™ na targach giftsexclusive w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
 
Merx Team - Polska od 11 lat wprowadza na rynek polski znane w Skandynawii gadżety. Proponuje rozwię…zania i realizacje projektów maję…cych na celu wsparcie sprzedaży oraz podniesienie ś›wiadomoś›ci marki. System dystrybucji pozwala na szybkę… realizację™ potrzeb, a działaję…cy w Azji oddział umożliwia produkcję™ każdego rodzaju towaru na zamówienie klienta. Firma posiada w swojej ofercie szeroki wybór ceramiki z matowym szkliwem i w unikalnych kolorach, sprzę™t AGD, artykuły piś›miennicze i biurowe.


see more
Aug. 28, 2012, 4:02 p.m.

2012-08-28 5 nowych katalogów upominków reklamowych od AXPOL Trading

Tej jesieni aż 5 nowych katalogów z bogatę… ofertę… artykułów reklamowych przedstawi swoim klientom AXPOL Trading. Jako bezpoś›redni importer i dystrybutor Axpol kompleksowo obsługuje agencje reklamowe w zakresie reklamy upominkowej. Firma posiada w swojej bieżę…cej ofercie ponad 3000 produktów promocyjnych z dostawę… 24-48 h (katalog VOYAGER). Dodatkowo w tym sezonie firma przygotowała 5 specjalnych katalogów z nowoś›ciami: FOFCIO PromoToys - katalog pluszowych maskotek promocyjnych; VOYAGER WineClub - katalog wyję…tkowych win, zestawów, opakowaś„; MAURO CONTI - katalog ekskluzywnych artykułów reklamowych wykonanych z wysokiej jakoś›ci skóry naturalnej; VOYAGER Special Edition 2012/2013 - specjalna oferta ś›wię…tecznych artykułów reklamowych oraz VOYAGER XD Winter 2012 - ekskluzywne artykuły reklamowe na ś›wię™ta.
Szczegóły już wkrótce na stronie www.axpol.com.pl
Kontakt: voyager@axpol.com.pl

 


see more
Aug. 27, 2012, 1:59 p.m.

2012-08-27 TROBER POLSKA zaprasza na targi INTER-TABAC 2012

Trober Polska / HEINZ TRÖBER, jako jeden z najwię™kszych importerów zapalniczek, akcesoriów tytoniowych i materiałów reklamowych w Europie z wielkę… przyjemnoś›cię… zaprasza Paś„stwa do odwiedzin stoiska ( Hala 6, Stanowisko A 38) podczas kolejnej edycji targów Inter-tabac 2012, które odbę™dę… się™ w miejscowoś›ci Dortmund w Niemczech w dniach 14.09.2012 - 16.09.2012 r. Targi te obję™te sę… tematykę… tytoniowę… oraz stanowię… ogólnoś›wiatowę… czołówkę™ na temat wiedzy z dziedziny wszelakich wyrobów tytoniowych. W tym spotkaniu uczestniczyę‡ bę™dzie przeszło 340 wystawców z 42 krajów, którzy oferuję… wyję…tkowy asortyment produktów i usługi z branży tytoniowej. Targi te, jak co roku przycię…gaję… goś›ci z wielu krajów. Goś›cie zagraniczni pochodzę… nie tylko z Europy, ale również z Ameryki Północnej czy Południowej, z Azji i Afryki.
Inter Tabac to doskonała okazja do nawię…zania nowych kontaktów biznesowych, a także możliwoś›ę‡ do uzupełnienia swojej wiedzy na temat branży tytoniowej.Gorę…co zachę™ca się™ do uczestnictwa. Jednocześ›nie informuje się™, że dla zainteresowanych członków PIAP udostę™pnia się™ karty wstę™pu.


see more
Aug. 23, 2012, 12:01 p.m.

2012-08-23 Głosowanie na Diamenty Reklamy rozpoczę™te

12 wrześ›nia, podczas targów giftsexclusive, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, po raz pierwszy zostanę… wrę™czone Diamenty Reklamy. Głosowanie on-line na osobistoś›ę‡ najbardziej zaangażowanę… w problemy małych i ś›rednich firm już się™ rozpocz꙳o!

Diamenty Reklamy honoruję… osobistoś›ci, które najbardziej wspieraję… polskich przedsię™biorców. W tym roku nominacje otrzymali: Elżbieta Bieś„kowska (Minister Rozwoju Regionalnego), Bożena Lubliś„ska-Kasprzak (Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsię™biorczoś›ci), Henryka Bochniarz (Prezydent PKPP Lewiatan), Adam Szejnfeld (Przewodniczę…cy Komisji Przyjazne Paś„stwo) oraz Janusz Palikot (Poseł na Sejm RP).


see more
Aug. 23, 2012, 10:21 a.m.

2012-08-23 Szkolenie Tymochowicza na ekranach LED

Wrześ›niowym targom gifts exclusive bę™dzie towarzyszyę‡ specjalne Presentation Show Piotra Tymochowicza. Charyzmatyczny trener biznesu opowie o budowaniu relacji. Wydarzeniu towarzyszy kampania reklamowa realizowana na ekranach LED w parkach handlowych.

30-dniowa kampania realizowana jest na dwóch ekranach LED - w Parku Handlowym Targówek (o pow. 70m²) i na elewacji CH M1 w Markach (o pow. 70m²), po 15 dni na każdym z ekranów. Ekrany sę… własnoś›cię… firmy TvCity.Osoba Piotra Tymochowicza budzi wiele kontrowersji. Wię™kszoś›ę‡ uważa go za wybitnego eksperta ds. wizerunku i wywierania wpływu. Nie ulega wę…tpliwoś›ci, że jest autorem sukcesu wielu osób z pierwszych stron gazet.


see more
Aug. 20, 2012, 3:05 p.m.

2012-08-20 GO WAKE 2012- sporty wodne od Troiki

IMC Play, sekcja IMC Group odpowiedzialna za realizację™ projektów eventowych, była współorganizatorem wyję…tkowej imprezy GoWake 2012. Odbywała się™ ona w dniach 29 czerwca-1 lipca 2012 w malowniczej miejscowoś›ci Konary nad Zalewem Domaniowskim.

Impreza była okazję… do stworzenia pierwszego, tak dużego, wydarzenia promuję…cego sporty wodne wakeboardingu w Polsce. Swoje miejsce w projekcie znalazła marka TROIKA, która utożsamia się™ z ideę… niekonwencjonalnego i użytkowego stylu, wytyczaję…ca kierunek nowej jakoś›ci w branży. Kreacja tego eventu pozwoliła przybliżyę‡ sylwetki najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców w tej dziedzinie, a także gwiazdę™ ś›wiatowego formatu jakim jest Duncan Zuur. Była to niepowtarzalna okazja, żeby spotkaę‡ w jednym miejscu gigantów wakebordu.

zdjecia: YOUCANWAKE.COMsee more
Aug. 20, 2012, 2:31 p.m.

2012-08-20 Radio PiN patronem medialnym Diamentów Reklamy

Radio PiN, pierwsze w Polsce radio ekonomiczne, zostało patronem medialnym Diamentów Reklamy. Diamenty Reklamy honoruję… osobistoś›ci, które najbardziej wspieraję… polskich przedsię™biorców. Statuetki zostanę… wrę™czone 12 wrześ›nia 2012 podczas targów gifts exclusive w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W tym roku nominacje otrzymali: Elżbieta Bieś„skowska (Minister Rozwoju Regionalnego), Bożena Lubliś„ska-Kasprzak (Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsię™biorczoś›ci), Henryka Bochniarz (Prezydent PKPP), Adam Szejnfeld (Przewodniczę…cy Komisji Przyjazne Paś„stwo), Janusz Palikot (Poseł na Sejm RP).


see more
Aug. 17, 2012, 1:30 p.m.

2012-08-17 ART FAKTORIA w PIAP

Agencja reklamowa ART FAKTORIA w lipcu br. zdecydowała się™ na członkostwo w Polskiej Izbie Artykułów Promocyjnych.
Zdecydowaliś›my się™ przyłę…czyę‡ do PIAP ponieważ chcemy należeę‡ do grona firm, które maję… wpływ na kształtowanie i rozwój rynku produktów reklamowych.
Członkostwo PIAP daje nam możliwoś›ę‡ poszerzania kontaktów handlowych, zaprezentowania się™ szerszemu gronu odbiorców i przyspieszenia dalszego rozwoju naszego przedsię™biorstwa
- mówi Magdalena Chobot właś›ciciel firmy ART FAKTORIA.
Firma ART FAKTORIA zajmuje się™ sprzedażę… i produkcję… smyczy reklamowych oraz odzieży roboczej, ochronnej, reklamowej, gastronomicznej , medycznej i obuwia ochronnego dla odbiorców hurtowych i detalicznych.
Jest dystrybutorem wielu znanych i uznanych na ś›wiecie firm odzieżowych takich jak PANOPLY, CANIS, HARVEST, CLIQUE, STORMTECH, UVEX oraz angielskiego PORTWEST i wielu innych.
Powyższe marki prezentuję… kolekcje ubraś„ najlepszej jakoś›ci w swojej klasie. W wyroby te ART FAKTORIA zaopatruje oprócz małych i ś›rednich firm, najwię™ksze koncerny przemysłowe oraz hotele, kliniki i restauracje. Profesjonalne ubrania robocze wykonane sę… z najlepszych tkanin i przy zastosowaniu najnowocześ›niejszych technologii szycia. Na życzenie klienta wykonuję… też znakowanie wszystkich produktów - haft, nadruk, grawer.


see more
Aug. 16, 2012, 2:49 p.m.

2012-08-16 4.edycja targów już we wrześ›niu

gifts exclusive już za niecały miesię…c. Ekskluzywne - nie tylko z nazwy - targi gadżetów reklamowych i poligrafii odbę™dę… się™ 12-13 wrześ›nia w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Swoję… obecnoś›ę‡ potwierdziło już ponad 40 firm z całej Polski. Stale rosnę…ce zainteresowanie tym eventem ś›wiadczy o tym że wpisał się™ on już na stałe w kalendarium imprez targowych w Polsce.

MIEJSCE
Rosnę…ce zainteresowanie targami sprawiło, że klubowe wnę™trza okazały się™ zbyt małe przy tak dużym zainteresowaniu klientów. Po hotelowej i dwóch, klubowych edycjach tegoroczna edycja targów odbę™dzie się™ w Sali Marmurowej Pałacu Kultury i Nauki.
Doskonała lokalizacja oraz bliskie sę…siedztwo Dworca Centralnego maję… ułatwię‡ dojazd Zwiedzaję…cym.

WYSTAWCY/PARTNERZY
Podczas targów gifts exclusive swoję… ofertę™ zaprezentuję… najwię™ksi gracze rynku artykułów promocyjnych. Swój udział w targach potwierdzili : Allbag, Aster Li, AWIH, Axpol Trading, Barlid, Bottle Promotions, Capira , CiTRON, Deonet, Drukarnia Cathrin, Easy Gifts, Ecoti, Euro-Partner, Expen, Firmówki.pl, FOPS, FreshDrink, Gift Star, Gravotech, Inspirion Polska, Jett Studio, Lecce Pen Poland, Lema 3D, Macma, Media, MerxTeam, MM Brown Polska, Office Collection, Oficyna Drukarska - Jacek Chmielewski, OKI Systems, Polska Izba Artykułów Promocyjnych, Pack Art Bags, Paso, Produkowalnia, Promoball, Reda Polska, Reiter Group, Reprograf, Rosnowski Gifts, Rosz, Sempertus, Senator Polska, Słodycze Reklamowe, Topico Polska, Trodat Polska, Wydawnictwo Telegraph, Zakład Galanterii Skórzanej Stefania, Zakład Poligraficzny S-Print.


see more

1 2 next »