Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

January February March April May June July August September October November December


Aug. 31, 2010, 3:46 p.m.

2010-08-31 Seminarium '€žHongkong, zbuduj swój biznes w Chinach

Seminarium biznesowe organizowane po raz drugi w województwie ś›lę…skim ma na celu przedstawienie szczegółowych informacji dotyczę…cych możliwoś›ci współpracy gospodarczej z Hongkongiem. W spotkaniu udział wezmę… przedstawiciele Polskiej Rady Rozwoju Handlu w Hongkongu oraz Dyrektor Biura Ekonomiczno-Handlowego Hongkongu w Berlinie Pan Stephen Ky Wong. Seminarium adresowane jest do hurtowników, importerów, dystrybutorów, producentów zainteresowanych rozpoczę™ciem współpracy z firmami chiś„skimi, reprezentuję…cych m.in. takie branże jak: odzież, tekstylia, elektronika, AGD, zabawki, upominki, art. papiernicze, zegarki, meble, oś›wietlenie, optyka oraz przemysł ciꙿki.

 

 


see more
Aug. 31, 2010, 1:46 p.m.

2010-08-31 gifts exclusive już za dwa tygodnie!

Ekskluzywne - nie tylko z nazwy - targi gadżetów reklamowych odbę™dę… się™ już 14 i 15 wrześ›nia w Warszawie. Znamy już kompletnę… listę™ wystawców, którzy dołę…czyli do elitarnego grona liderów rynku artykułów promocyjnych. śę…cznie, podczas gifts exclusive, które odwiedzę… przedstawiciele kilku tysię™cy agencji reklamowych z całej Polski, wystawi się™ ich ponad 30 firm.


see more
Aug. 27, 2010, 9:59 a.m.

2010-08-27 Mię™dzynarodowe Targi Poznaś„skie zapraszaję… na Konferencję™ Gift Expo Sport

Mię™dzynarodowe Targi Poznaś„skie zapraszaję… na Konferencję™ Gift Expo Sport,która obę™dzie się™ podczas Targów Upominków Reklamowych Gift Expo w dniu 8 wrześ›nia 2010r. w Warszawie
w Centrum Targowo Kongresowym przy ul. Marsa 56c.

Prelegentami bę™dę… m.in.:
Marcin Rembacz, Sport Media Group
Tomasz Pawluk-Jaszczuk, Agencja Interaktywna TION
Bartosz Górski , V-ce Prezes Klubu ASSECO RESOVIA RZESZÓW
Magdalena Maę‡kowiak, Sport Klub
Jerzy Staruchowicz, Niezależny doradca marketingu sportowego
śukasz śazarewicz, Widzew śódź

 


see more
Aug. 24, 2010, 5:59 p.m.

2010-08-24 Potꙿna dawka wiedzy na Targach Event 2010

Zbliżaję…ce się™ Targi Event 2010, które zostały zaplanowane w dniach 7 i 8 października w Warszawie zapowiadaję… się™ wyję…tkowo interesuję…co pod wzglę™dem programu. Można w nim bowiem znaleźę‡ wiele ciekawych i intryguję…cych punktów. Ważne, że wstę™p na wszystkie konferencje jest bezpłatny. Należy jedynie dokonaę‡ rejestracji on-line na www.targievent.pl/rejestracja
W programie targów znajdę… się™ dyskusje z udziałem zaproszonych goś›ci, praktyczne poradniki oraz wypowiedzi ekspertów z zakresu: bezpiecześ„stwa eventu i jego promocji, techniki eventowej, ochrony pomysłu i scenariusza eventu, wykorzystania eventu w marketingu i sprzedaży.


see more
Aug. 24, 2010, 1:47 p.m.

2010-08-24 Kuszę…cy gadżet. Fortress Gifts dla kobiet

Kosmetyczkę™ znajdziemy w torebce każdej kobiety. Jest czymś› wię™cej niż tylko jednym z akcesoriów - oddaje charakter, styl oraz gust właś›cicielki. Fortress, producent artykułów promocyjnych (Fortress Gifts), proponuje serie modnych i prawdziwie kobiecych kosmetyczek. Wzory wzbudzaję… zachwyt płci pię™knej. Kosmetyczka bardzo dobrze spełnia rolę™ gadżetu reklamowego, można na niej umieś›cię‡ logo firmy. Dodana do produktu głównego ramach wielkowolumenowych promocji gadżetowych firm, przycię…gnie najbardziej wymagaję…cego Klienta.


see more
Aug. 20, 2010, 5:51 p.m.

2010-08-20 SENATOR Polska i BTL Forms oficjalnymi sponsorami Festiwalu Polskiego Wideoklipu

Senator Polska od wielu lat wspiera różnego rodzaju wydarzenia sportowe i kulturalne. W porozumieniu z Agencję… BTL Forms, SENATOR został współpartnerem tegorocznej, 19. edycji Festiwalu Yach Film.
Yach Film jest jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem artystycznym w Polsce.
Ideę… Festiwalu jest z jednej strony przeglę…d powstałych przez ostatni rok polskich teledysków, z drugiej wywołanie i uhonorowanie najwybitniejszych objawieś„ artystycznych w tej dziedzinie, oraz promowanie młodych talentów.
www.senatorpolska.pl www.btlforms.pl www.yachfilm.pl

see more
Aug. 20, 2010, 4:41 p.m.

2010-08-20 Konkurs na logo ASP

Konkurs na projekt znaku graficznego dla Akademii Sztuk Pię™knych im. Jana Matejki w Krakowie.Tematem konkursu jest projekt znaku graficznego dla Akademii Sztuk Pię™knych im. Jana Matejki
w Krakowie wraz z systemem znaków dla poszczególnych Wydziałów Akademii.
Cele konkursu jest uzyskanie projektu, który stanie się™ znakiem identyfikuję…cym Akademię™ Sztuk Pię™knych im. Jana Matejki w Krakowie w kraju i za granicę… oraz znaków identyfikuję…cych poszczególne Wydziały Akademii.Znak Akademii i znaki Wydziałów powinny stanowię‡ system.W konkursie mogę… wzię…ę‡ udział studenci, słuchacze studiów doktoranckich, absolwenci
oraz pedagodzy - także emerytowani - Akademii Sztuk Pię™knych im. Jana Matejki w Krakowie.Pula nagród w konkursie wynosi 8000 zł.

see more
Aug. 20, 2010, 12:52 p.m.

2010-08-20 Nowa odsłona strony www.macma.pl

Dnia 11 sierpnia b.r. strona internetowa dystrybutora artykułów promocyjnych, firmy Macma Polska - www.macma.pl pojawiła się™ w zupełnie nowej odsłonie. Serwis został zmieniony zarówno pod wzglę™dem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Zastosowano wiele nowoczesnych mechanizmów i rozwię…zaś„. Strona jest obecnie podzielona na czꙶ›ę‡ ogólnie dostę™pnę…, w której znajduję… się™ podstawowe informacje o firmie i jej produktach, a także na czꙶ›ę‡ zakodowanę…, specjalnie stworzonę… dla agencji reklamowych.


see more
Aug. 17, 2010, 4:58 p.m.

2010-08-17 Fortress Gifts dla promocji sprzedaży Lubella ActiVita

W ramach kampanii towarzyszę…cej promocji nowego produktu płatków z pełnego ziarna z owocami, marki Lubella ActiVita, producent Grupa Maspex Wadowice przygotowała akcję™ promocyjnę… dla Klientów. Gadżet zrealizował Fortress, specjalizuję…cy się™ w promocjach gadżetowych dla firm (Fortress Gifts). Działaniami promocyjnymi obję™to punkty sprzedaży na ternie całego kraju. Akcja potrwa do koś„ca sierpnia.


see more
Aug. 17, 2010, 11:47 a.m.

2010-08-17 Fortress dla mieszkaś„ców Bogatyni

Fortress Sp. z o.o. w odpowiedzi na apel o pomoc poszkodowanym w kolejnej fali powodzi, włę…czyła się™ do akcji. Pracownicy firmy zorganizowali zbiórkę™ darów. Zebrane rzeczy, głównie artykuły chemiczne, przekazano mieszkaś„com miasta Bogatynia. Dodatkowo, firma dołę…czyła odzież dla najbardziej potrzebuję…cych.
Pracownicy firmy Fortress Sp. z o.o. (wielkowolumenowe promocje gadżetowe dla firm - Fortress Gifts) zorganizowali zbiórkę™ rzeczy na rzecz mieszkaś„ców Bogatyni, poszkodowanych w ostatniej fali powodzi. Z informacji napływaję…cych z Caritas Polska, najbardziej potrzebne okazały się™ artykuły chemiczne, niezbę™dne przy pierwszych pracach porzę…dkowych.


see more

1 2 next »