Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


28 września 2017 08:37:37

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB po raz 9. organizuje Forum Marketingu Zintegrowanego-Członkowie PIAP otrzymają zniżki na udział w wydarzeniu!

Tegoroczna edycja FMZ odbędzie się w dniach 17-18 października w kinie Cinema City – Galeria Mokotów, pod hasłem „Marketerze, czy nadążasz?”.

Forum Marketingu Zintegrowanego to dwudniowa konferencja dedykowana dla osób związanych z marketingiem i światem reklamy. Pierwszy dzień to prezentacja najlepszych case studies marketingu 360, realizowanych w ostatnich miesiącach. To 12 wyjątkowych kampanii B2C i B2B, które zdobywały nagrody w branżowych konkursach, wykorzystywały innowacyjne rozwiązania i skutecznie działały. Uczestnicy tegorocznej edycji Forum będą mieli okazję poznać tajemnice sukcesu kampanii takich marek jak: IKEA, ING Bank Śląski, Mazda, Hochland, ROCKWOOL, Mastercard, Asus, NIVEA, nc + i wielu innych.


zobacz więcej
27 września 2017 08:36:55

UWAGA PRZEDŁUŻAMY PROMOCJĘ

Trwają prace nad przygotowaniem kolejnego wydania Gazety PIAP nr. 9/2018 (STYCZEŃ/KWIECIEŃ 2018).
Informujemy, iż istnieje możliwość wykupienia reklamy płatnej w najnowszej publikacji PIAP, do czego serdecznie Państwa zachęcamy.
Szczegóły oferty m.in.: wielkość i specyfikacja modułów reklamowych oraz cen za powierzchnię reklamową znajdą Państwo: MODUŁY REKLAMOWE GAZETA PIAP.

Deadline na przesłanie materiałów graficznych do najnowszej publikacji upływa dnia 12.12.2017 roku.

UWAGA PRZEDŁUŻAMY PROMOCJĘ- dla firm, które zamówią 3xreklamy graficzne w 3 kolejnych wydaniach Gazety PIAP (ten sam format)= 4 REKLAMA GRATIS! ( *oferta dotyczy tego samego formatu reklamy).


zobacz więcej
27 września 2017 08:30:00

AdBox- poznaj inspirujące strony reklamy

Już w październiku ukaże się pierwsze wydanie nowego katalogu produktowego skierowanego do branży reklamowej - "AdBox - inspiracje reklamowe".

Katolg stwarza możliwość prezentacji oferty firmowej w aż dziesięciu sektorach aktywności: Gifts World, POS&Display, Technology Park, Printing House, Packaging Materials, Photo Creation, Lighting Systems, Event Show, IT & e-Solutions, Outdoor Advertising.

AdBox to dobra okazja do prezentacji produktów oraz źródło inspiracji dla poszukujących najnowszych trendów w branży. Tytuł ukazuje się 3 razy w roku, w sezonie wiosennym, jesiennym i zimowym, zapewniając reklamę przez 12 miesięcy w roku.


zobacz więcej
26 września 2017 12:27:50

Siła marketingowych inspiracji – podsumowujemy FestiwalMarketingu.pl

Za nami wrześniowe targi reklamy i poligrafii reklamowej. Szeroka oferta reklamowa i mocna reprezentacja wydarzeń dodatkowych przyciągnęły liczną grupę zwiedzających. 9. edycja imprezy w liczbach prezentuje się imponująco: 250 wystawców i 6 tysięcy odwiedzających spotkało się 13 i 14 września w EXPO XXI Warszawa.

Liczne rzesze zwiedzających, szeroka oferta reklamowa i niezwykle bogaty program wydarzeń dodatkowych. Tak w jednym zdaniu można podsumować tegoroczną edycję targów. Jednak to co najważniejsze, wyraża się w liczbach. Na targach zaprezentowało się 250 przedstawicieli branży artykułów promocyjnych, drukarni, POS, sektora event oraz dostawcy mediów i maszyn dla reklamy i poligrafii. Sukcesem jest także 20% wzrost liczby zwiedzających, którzy - co istotne - reprezentowali tylko i wyłącznie profesjonalistów z branży.

 


zobacz więcej
26 września 2017 11:26:35

Europejski Kongres MŚP odpowie przedsiębiorcom

Europejski Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw | 7 edycja | informacja prasowa

Jak zwiększyć zyski? Gdzie i kiedy promować swoją działalność? W jaki sposób zabezpieczyć interesy firmy? Jak współpracować z samorządem? Tego wszystkiego dowiedzą się uczestnicy Europejskiego Kongresu MŚP! Zamiast nadęcia i górnolotnych słów czeka na nich rzetelna i praktyczna wiedza, którą będą mogli przekuć w biznesowy sukces!

W październiku (18-20) po raz siódmy odbędzie się Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który pod dachem Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach zgromadzi przedstawicieli nauki, biznesu i samorządu. Współpraca tych trzech środowisk ma „Uwolnić biznes” i – dzięki realizacji ich postulatów – przyczynić się do lepszego rozwoju gospodarki.
 


zobacz więcej
22 września 2017 10:26:21

PIAP jesiennie i targowo

Polska Izba Artykułów Promocyjnych organizacja branżowa zrzeszająca ponad 170 firm z branży artykułów promocyjnych po raz kolejny wzięła udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych drugiej połowy 2017 roku : FestiwalMarketingu.pl  oraz Promo Show, które odbyły się we wrześniu br.

- Ww.Wydarzenia targowe dały nam możliwość spotkań  z Członkami naszej organizacji oraz zaprezentowania oferty PIAP wszystkim potencjalnie zainteresowanym firmom z branży. Za pośrednictwem publikacji Katalogu PIAP 2017 promowane były wszystkie nasze firmy Członkowskie. Wydarzenia branżowe drugiej połowy roku są idealną okazją prezentacji oferty świątecznej przez dostawców artykułów promocyjnych, tym bardziej, że sezon na upominki reklamowe w pełni- mówi Katarzyna Wojniak - Dyrektor Biura Zarządu PIAP.


zobacz więcej
22 września 2017 07:37:13

Najlepsze gadżety reklamowe wybrane przez zwiedzających FestiwalMarketingu.pl

Zwiedzający targi FestiwalMarketingu.pl mogli głosować w konkursie Super Gift na nagrodę publiczności dla najlepszego gadżetu reklamowego. Była to druga odsłona konkursu na najlepszy gadżet Festiwalu - w pierwszej części konkursu najlepsze artykuły promocyjne wybierali internauci.

Pierwsza, przed targami, w której głosować można było poprzez formularz internetowy wyłoniła zwycięzców w 6 kategoriach: przedziałach cenowych dostępnych na wyszukiwarce gifts online oraz w kategorii Super Business Gift (wyniki dostępne są TUTAJ).


zobacz więcej
20 września 2017 19:55:05

Jett Studio w nowej odsłonie

Dystrybutor gadżetów elektronicznych, parasoli i odzieży reklamowej, firma JettStudio zmienia swoją stronę internetową. Zmienia się nie tylko szata graficzna witryny, ale również jej funkcjonalność.

Od teraz każdy zarejestrowany klient ma możliwość weryfikacji dostępności oraz cen produktów bezpośrednio na stronie importera, jak również złożenia zamówienia online. Przygotowanie oferty ułatwić mają filtry wyszukiwania produktów, narzędzia produktowe (specyfikacje i zdjęcia produktów w wysokiej rozdzielczości) a także generator oferty. Na stronie znajdziemy również wszelkie aktualne promocje, nowości produktowe a także informacje o produktach w wyprzedaży.


zobacz więcej
20 września 2017 10:41:45

Lemon Art i GRAFIKS w gronie Członków PIAP

Lemon Art i GRAFIKS to nowi Członkowie PIAP, którzy w ostatnim czasie zdecydowali się dołączyć do grona Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

- Zdecydowaliśmy się przystąpić do PIAP, ponieważ w swojej działalności cenimy rzetelność, profesjonalizm oraz wysoką jakość produktów i usług. Wiemy, że dzięki zaangażowaniu w działalność izby możemy skuteczniej wpływać na kształtowanie branży artykułów reklamowych poprzez dbałość o wysoki standard rozwiązań marketingowych, które oferujemy naszym Klientom”– mówi Jacek Gutowski, właściciel Lemon Art.

- Jesteśmy firmą rodzinną, która stawia na stały rozwój i poszukiwanie nowych perspektyw. Liczymy na to, że dołączenie do PIAP-u da nam taką możliwość i przyczyni się do poszerzenia horyzontów. Cieszymy się na współprace z profesjonalnymi firmami, jak i okazje do zaprezentowania naszych produktów- mówi Aleksandra Kowalczyk, Specjalista ds. marketingu GRAFIKS.


zobacz więcej
20 września 2017 10:35:00

Strefa POS STARS 2017 rekordowa edycja. Znamy wyniki głosowania publiczności

W tym roku zgłoszone do konkursu POS-y można było oglądać w dniach 13-14 września podczas FestiwalMarketingu.pl w Expo XXI Warszawa w Hali nr II w strefie POS STARS.

Konkurs POS STARS organizowany jest przez OOH magazine już po raz dziewiąty. Magdalena Wilczak opiekująca się konkursem odnotowała w tym roku ponad 40 zgłoszeń, POS-y oceniane były przez profesjonalne Jury w pierwszym dniu trwania targów. Realizacje można było zgłaszać w 13 kategoriach.

POS który otrzymał największą liczbę głosów od Jury zdobył nagrodę GRAND PRIX + PAKIET KORZYŚCI - była to Wyspa Winiary na 75 lat - zgłoszona przez firmę TFP Grafika.

 


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »