Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


Sept. 29, 2020, 2:42 p.m.

Targi Packaging Innovations w dobrej formie!

Targi Opakowań Packaging Innovations organizowane przez Targi w Krakowie, które w dniach 24-25 września odbyły się w EXPO XXI Warszawa są dowodem na to, że przy zachowaniu restrykcyjnych obostrzeń sanitarnych możliwe jest przygotowanie targów na najwyższym poziomie. Można pokusić się o stwierdzenie, że branża nie powraca do gry, branża już powróciła do gry!

Miniona edycja była mniejsza, ale równie korzystna dla uczestników, jak dotychczasowe spotkania. Wystawcy nie kryli zaskoczenia frekwencją. Podkreślali, że ich stoiska odwiedzili klienci, którzy mieli konkretne pytania i byli zainteresowani oferowanymi produktami i usługami. Na uwagę zasługuje atmosfera towarzysząca targom. Powitania były inne niż zawsze, mniej wylewne w gestach, ale szczere i prawdziwe. Dało się odczuć, że każdy jest bardzo spragniony spotkań i czerpie przyjemność z każdej rozmowy.


see more
Sept. 28, 2020, 8:34 a.m.

Golden Marketing Conference już po raz trzeci w Katowicach

Czy wiedzieliście o tym, że województwo śląskie to trzecie w kolejności, zaraz po mazowieckim i wielkopolskim, o największej liczbie przedsiębiorstw? Śląsk to zagłębie prężnie rozwijających się korporacji, agencji oraz start-upów.

Nie można nie wykorzystać takiego potencjału, dlatego Golden Marketing Conference już po raz trzeci zawita do Katowic na dwudniowe święto marketingu. Konferencja obędzie się 24 i 25 listopada 2020 roku w Vienna House Easy Katowice. To będą dwa dni przepełnione inspirującymi prelekcjami i ciekawymi rozmowami, pełne merytoryki i nieszablonowych rozwiązań.


see more
Sept. 25, 2020, 1:31 p.m.

Golden Marketing Conference w Poznaniu już za nami!

Realizacja wydarzenia w czasach światowej pandemii i znacznego reżimu sanitarnego jest niezwykle trudnym wyzwaniem, dla niektórych wręcz niemożliwym. Dlatego niezmiernie jest nam miło, że w tych szczególnych czasach wspólnie stanęliśmy ramię w ramię by stworzyć wspaniałe spotkanie branży marketingowej. W Poznaniu przez dwa dni wysłuchaliśmy aż 25 ekspertów, którzy wygłosili prelekcje m.in. z zakresu komunikacji, digitalu, brandingu, inkluzywności czy social sellingu i aspektów prawnych naszej branży.

Mamy nadzieję, że dla osób, które 14 i 15 września zebrały się w Sali Ziemi by wysłuchać przygotowanych wystąpień były to dni przepełnione inspirującą i bardzo wartościową wiedzą. Były też momenty bardzo zabawne i takie, gdzie do oczu napływały łzy wzruszenia.


see more
Sept. 25, 2020, 10:21 a.m.

SPRZEDAWANIE TO POMAGANIE

W dwóch miastach ( Gdańsk i Warszawa) firma PAR BAKUŁA zakończyła akcję dla agencji reklamowych w myśl hasła, że „SPRZEDAWANIE TO POMAGANIE”.

Video – referencje dostępne są pod linkami:

https://www.par.com.pl/articles/video_referencje.html#warszawa

https://www.par.com.pl/articles/video_referencje.html#gdansk


see more
Sept. 25, 2020, 8:45 a.m.

Rozpoczynamy drugi dzień Targów Opakowań Packaging Innovations

Drugi dzień targów to kolejna dawka wiedzy, kontaktów i nowych pomysłów na rozwinięcie firmy.

Przed nami:

- spotkania na stoiskach Wystawców;

- prezentacje specjalistów z branży w strefie workShops;

- sesja specjalna: Zrównoważone zarządzanie opakowaniami – producent, konsument, edukacja, ekoprojektowanie z udziałem ekspertów reprezentujących wiodących producentów, organizacje pozarządowe oraz przedstawiciele nauki;


see more
Sept. 24, 2020, 3:58 p.m.

O przyszłości branży poligraficznej w dobie transformacji

30 września w Restauracji Oregano & Wine odbędzie się wyjątkowe ART OF COLOR Spotkanie liderów, nieodzowne w świetle wyzwań przed, którymi stanęła branża drukarska.

”Branża poligraficzna jest bardzo ważnym partnerem Grupy MTP, dlatego istotne jest dla nas
by uczestniczyć w rozmowach o jej przyszłości. Wierzymy w potęgę spotkań, a organizacja Art of Color jest jednym z kluczowych punktów kalendarza naszych wydarzeń w drugiej połowie 2020 roku
. – zaznacza Filip Bittner, Wiceprezes Zarządu Grupy MTP.  Zależy nam by rezultatem spotkania liderów branży było zdefiniowanie priorytetów, które powinny stać się celami środowiska poligraficznego w czasach dynamicznych zmian, wymagających niełatwej adaptacji” –  dodaje.

 

 


see more
Sept. 24, 2020, 10:51 a.m.

NAGRODA PUBLICZNOŚCI konkursu Super Gift 2020

Zwiedzający targi FestiwalMarketingu.pl mogli głosować w konkursie Super Gift na nagrodę publiczności dla najlepszego gadżetu reklamowego. W tym roku wyjątkowo była to pierwsza odsłona targów, druga - głosowanie internetowe trwa do 30 września.

Do konkursu zgłoszono 70 gadżetów reklamowych, jego ideą jest wyróżnienie artykułów promocyjnych prezentowanych podczas targów, odznaczających się funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją.

Najwięcej głosów publiczności zdobył Elegancki zestaw upominkowy Rozgrywki z Jack'iem (Fabryka Prezentów), drugie miejsce przypadło The One Group i ich bluzie z kapturem, a zestaw do przygotowywania tradycyjnej japońskiej herbaty Matcha (Moya Europe) zajął trzecie miejsce. Ze względu na zbliżoną liczbę głosów, zdecydowano również o przyznaniu trzech wyróżnień: dla firm Axpol Trading, SDX Group oraz Promonotes.


see more
Sept. 24, 2020, 7:56 a.m.

GIFT STAR przeciwko COVID-19

Firma GIFT STAR dostarcza na rynek polski i europejski 3 ważne produkty do ochrony naszego zdrowia przed wirusem COVID-19. Uruchomione od początku pandemii 3 linie produkcyjne wytwarzają obecnie takie produkty jak: MASKI OCHRONNE (8 modeli) , przyłbice z nadrukiem oraz kominy z nadrukiem full-color.

Wierzymy, że nasze produkty wspomagają ochronę ludzi podczas codziennego życia, w pracy, event’ów, imprez kulturalno-społecznych i sportowych.

 


see more
Sept. 23, 2020, 3:48 p.m.

TEXET POLAND rozszerza ofertę o nową markę certyfikowanej odzieży ekologicznej Cottover.

Cottover to szeroki zakres podstawowych ubrań najwyższej jakości. Odzież jest ekologiczna, wygodna, kolorowa i nowoczesna. Marka Cottover posiada liczne, prestiżowe certyfikaty (GOTS, Fairtrade, Nordic Swan Label, ACCORD i więcej), dzięki którym konsumenci na całym świecie widząc oznaczenia ekologicznych organizacji wiedzą, że wybierając te produkty, ich negatywny wpływ na środowisko będzie minimalny.

Marka zgodnie ze swoim motto: People & Planet, bardzo mocno pilnuje na każdym etapie produkcji, aby produkty Cottover powstawały przy minimalnym szkodliwym wpływie na środowisko oraz z dbałością o warunki pracy i wynagrodzenie pracowników.
 


see more
Sept. 23, 2020, 12:30 p.m.

PIAP apeluje do Ministra Finansów w sprawie planowanych zmian dotyczących podwójnego opodatkowania spółek komandytowych!

Polska Izba Artykułów Promocyjnych, organizacja branżowa zrzeszająca przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych i szeroko pojętej reklamy zwróciła się do Ministra Finansów Tadeusza Kościńskiego z pismem, w którym postuluje o odrzucenia pomysłu wprowadzenia podwójnego opodatkowania spółek komandytowych.
W ocenie organizacji planowane zmiany przepisów uderzą bardzo mocno w sektor małych i średnich przedsiębiorstw i mogą mieć negatywny wpływ na sytuację wielu przedsiębiorców.

Izba skierowała również swój apel do Rzecznika MSP Adama Abramowicza.

Więcej informacji: PISMO PIAP DO MINISTRA FINANSÓW 23.09.2020


see more

1 2 3 4 5 6 next »