Log in English Polski

News

Filtruj:


2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


Sept. 27, 2018, 8:55 a.m.

Święto branży reklamowej za nami!

Ponad 260 wystawców i prawie 5 tysięcy odwiedzających. 12 i 13 września w warszawskim EXPO XXI dostawcy artykułów promocyjnych, drukarnie, agencje reklamowe i firmy z branży VR, zaprezentowały nowe upominki reklamowe na sezon jesienno-zimowy oraz targowe premiery czy nowości. Już po raz czwarty swoje miejsce na hali miała także Strefa EVENT MIX, gdzie można było spotkać dostawców branży eventowej.

10. edycja targów reklamy i poligrafii reklamowej ponownie była podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawców mediów i maszyn. Jak podkreśla organizator, ta segmentacja sprawdza się doskonale.


see more
Sept. 25, 2018, 1:53 p.m.

Hot stamping - nowa oferta znakowania od firmy OpenPrint.pl

Popularna i najszybciej rozwijająca się technika uszlachetniania druku już dostępna w ofercie drukarni OpenPrint.pl. Hot-stamping to oferta skierowana dla klientów indywidualnych oraz agencji reklamowych i firm działających w branży reklamowej, które oczekują wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

Hot-stamping pozwala zaoferować klientom zabezpieczony druk o zwiększonej atrakcyjności. Złocenie lub srebrzenie wykonuje się przez specjalistyczne maszyny, pozwalające na naniesienie eleganckiego druku na ulotkach i wizytówkach. Ta estetyczna reklama w prostej formie stanowi najlepszy sposób wymiany informacji.


see more
Sept. 21, 2018, 12:36 p.m.

Już jest ! NOWA MARKA na wyłączność w L-Shop-Team

Miners mate  to niemiecka marka z Zagłębia Ruhry czerpiąca w swojej idei z takich wartości jak trwałość i niezawodność, sprzedawana wyłącznie w L-Shop-Team – u największego dostawcy tekstyliów promocyjnych w Polsce.  

Pierwsza kolekcja, która właśnie wystartowała,  urzeka 16 artykułami, w tym 8 produktami męskimi, 7 damskimi i 1 unisex w modnej, stonowanej kolorystyce – od czerni i bieli przez szarości do oliwkowego, granatu i burgundu. Wiele artykułów wystepuje również w modnym 2-tone-look. Niezobowiązujacego wyglądu nadaje bez wątpienia melanżowa wersja kolorystyczna heather, którą odnaleźć można wsród bluz rozpinanych, bluz z okrągłym dekoltem, koszulek polo, t-shirtów i koszulek bez rękawów.

Miners mate to naprawdę dobra  jakość i modny styl.
https://www.miners-mate.eu/


see more
Sept. 21, 2018, 12:28 p.m.

PIAP na FestiwaluMarketingu.pl i Promo Show 2018

Polska Izba Artykułów Promocyjnych organizacja branżowa zrzeszająca ponad180 firm z branży artykułów promocyjnych we wrześniu br. wzięła udział w jubileuszowej 10-tej edycji targów FestiwalMarketingu.pl  2018 oraz Promo Show 2018.
Oba wydarzenia organizowane były przez Członka PIAP - firmę OOH Magazine Sp.z o.o..

- Targi były świetną okazją do spotkania zarówno z Członkami Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych oraz z wszystkimi potencjalnie zainteresowanymi firmami z branży.
Podczas wydarzenia aktywnie promowaliśmy Członków Izby za pośrednictwem m.in. Katalogu PIAP 2018.Wydarzenia branżowe drugiej połowy roku są idealną okazją prezentacji oferty świątecznej przez dostawców artykułów promocyjnych -
mówi Katarzyna Wojniak - Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

FESTIWALMARKETINGU.PL 2018

PROMO SHOW KATOWICE 2018


see more
Sept. 21, 2018, 12:27 p.m.

„Świat DRUKU” zaprasza do Mrągowa na XIII konferencję „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, zaprasza na XIII konferencję z cyklu „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, która odbędzie się w dniach 18–19 października 2018 r. w Hotelu Mercure Mrągowo Resort & SPA (ul. Giżycka 6, 11-700 Mrągowo). Współorganizatorami wydarzenia są: API Folie Polska, Avery Dennison Polska, Digiprint, Enprom Packaging, Esko, Eurostick, EyeC Polska, FLEXcon Europe, Fujifilm, GRAW, Heidelberg Polska, KBA CEE, Kodak Polska, Konica Minolta, Lombardi, Mark Andy Poland, Reprograf, SCORPIO, Wink Stanzwerkzeuge, Wolff Trading. Partnerami konferencji są firmy: DLM, Jurmet i Print Systems, a patronem branżowym jest Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych.


see more
Sept. 21, 2018, 8:29 a.m.

12 i 13 września podczas targów FestiwalMarketingu.pl można było podziwiać zgłoszone prace do konkursu na najlepsze materiały wspierające sprzedaż

Swoje realizacje zgłosiło 17 firm z branży. Wszystkich prac było 38. Ośmiu jurorów pierwszego dnia targów oddało swoje głosy na poszczególne posy w kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja, POS EVENT, Kids i Rozrywka. 

Przyznana została także nagroda GRAND PRIX i NAGRODA PUBLICZNOŚCI.

Organizatorem konkursu POS STARS jest OOH magazine.

Link do wszystkich zgłoszeń: https://pub.oohmagazine.pl/pos/POS_2018.pdf

 


see more
Sept. 19, 2018, 10:44 a.m.

Nowy Katalog Jesienny 2018 MAXIM

Wszystko co do dobre szybko się kończy, za nami słoneczny czas beztroskich wakacji, dzieci zdążyły już zainaugurować rok szkolny. Przed nami chłodniejszy okres i miejmy nadzieję piękna złota polska jesień.

Dlatego zespół MAXIM Ceramics świadomy nieustannego biegu czasu z przyjemnością prezentuje nasz Katalog Jesienny 2018.

Znajdziecie w nim między innymi: opis naszego nowego Pakietu Technologicznego, nowe oferty opakowań naszej marki BOXARTO by MAXIM, najchętniej wybierane produkty wraz z insertem cenowym, najpopularniejsze technologie zdobień, oraz naszą OFERTĘ ŚWIĄTECZNĄ.

Katalog do pobrania tutaj.

 


see more
Sept. 18, 2018, 10:31 a.m.

PROMO SHOW już dziś w Gdańsku i w czwartek Katowicach

Kolejna edycja PROMO SHOW – road show dla firm z branży reklamowej.

PROMO SHOW to cykl eventów, który został przygotowany specjalnie dla firm z rynku reklamy. To nie tylko doskonała okazja, by zapoznać się z aktualną ofertą producentów i dystrybutorów artykułów promocyjnych, ale także doskonała możliwość uczestnictwa w prestiżowych szkoleniach sprzedażowych.

– Bezpośrednie spotkania z pracownikami agencji reklamowych są najlepszą okazją do podtrzymania kontaktów, budowania relacji, ale i pozyskanie nowych klientów. Kameralna atmosfera i możliwość spotkań w poszczególnych miastach jest doceniana przez przedstawicieli agencji. To także doskonała okazja do zapoznania się na żywo z najnowszą ofertą dostawców. Podczas tegorocznej edycji dostawcy zaprosili swoich klientów nad morze i na Śląsk – mówi Monika Opałka, dyrektor sprzedaży OOH magazine.


see more
Sept. 17, 2018, 1:23 p.m.

Reklamożercy w gronie Członków PIAP

Grono Członków PIAP powiększyło się o nową firmę z branży artykułów promocyjnych.

Nowym Członkiem Izby została firma: Reklamożercy, zajmująca się na codzień kompleksową obsługą poligraficzno-reklamową.

- Do PIAP-u przystępujemy, mając na uwadze dalszy rozwój naszej firmy. Pragniemy aby nasza firma kojarzona była z profesjonalnymi firmami, realizującymi usługi na najwyższym poziomie i w jak najlepszej jakości. Naszą myślą przewodnią jest „najlepsza usługa wykonana profesjonalnie i rzetelnie po konkurencyjnych cenach- mówi Iwona Sikora, Właściciel firmy Reklamożercy.

 


see more
Sept. 17, 2018, 1:15 p.m.

Podsumowanie IV edycji Label Innovations „Kreacja unikalnych opakowań, czyli o trudnej przyjaźni drukarza z agencją reklamową”, 13.09.2018, EXPO XXI Warszawa

Zakończyła się już  IV edycja Label Innovations – cyklu konferencji i warsztatów o tematyce skoncentrowanej wokół opakowań i etykiet  pod patronatem merytorycznym  Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu. Bieżąca edycja poświęcona była kwestiom związanym ze współpracą drukarni i agencji reklamowej. Opowiedzieliśmy o case study firmy Medisept, gdzie współpraca przebiegła wręcz modelowo, a sam proces powstawania nowego produktu wraz z wypracowaniem nowych kanałów dystrybucyjnych trwał niespełna rok.

IV edycja miała charakter warsztatowy, której celem było zaangażowanie uczestników w zadania zawiązane z kreacją nowej marki oraz poszukiwaniem podłoży opakowaniowych, które najlepiej będą oddawać założenia projektu graficznego.


see more

1 2 3 4 5 6 next »