Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


27 lipca 2017 15:01:08

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations - strzał w dziesiątkę!

Opakowania przybierają przeróżne kształty, emitują zapachy, pełnią funkcje ochronne. Sok z mango, opakowany w papierowy karton w kształcie tego owocu? Flakon perfum, zmieniający kolor pod wpływem natężenia światła? Dla producentów opakowań i etykiet nie ma dziś żadnych technologicznych ograniczeń. Branża rozwija się niezwykle dynamicznie, a bez wątpienia swój ważny udział mają w tym Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations w Warszawie. W ciągu dekady odwiedziło je 30 tys. specjalistów z 27 krajów, którzy byli świadkami 500 branżowych innowacji. Nic dziwnego, że stały się najważniejszym spotkaniem producentów opakowań i etykiet w Europie Środkowej i Wschodniej. 10-ta, jubileuszowa edycja Targów odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2018 r. w EXPO XXI Warszawa.


zobacz więcej
27 lipca 2017 14:58:36

Znamy skład JURY Konkursu POS STARS 2017

Podczas tegorocznych targów FestiwalMarketingu.pl będzie miała miejsce kolejna edycja konkursu na najlepsze display'e reklamowe - POS STARS. Już po raz dziewiąty wybrane zostaną najlepsze realizacje wśród ekspozytorów, standów i wysp handlowych.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych kreacji w branży POS. Zgłoszone produkty oceniać będzie Jury złożone z profesjonalistów z branży, a realizacje będą eksponowane podczas wrześniowych targów reklamy.

- Zgłoszenia do konkursu zostały już zamknięte. Ta edycja będzie wyjątkowa, bo rekordowa, do konkursu zgłoszono 45 realizacji w 13 kategoriach. Zachęcam wszystkich uczestników targów do odwiedzenia strefy POS STARS, zwiedzający również będą mogli zagłosować na display, który im się najbardziej spodoba, realizacja z największą liczbą głosów otrzyma Nagrodę Publiczności. Decydujące głosy o wygranych w danej kategorii będą mieli jurorzy. Display z największą liczbą głosów otrzyma Grand Prix, które w tym roku premiowane jest dodatkowo PAKIETEM KORZYŚCI - mówi Magdalena Wilczak, PR & Marketing Manager w OOH magazine.


zobacz więcej
26 lipca 2017 10:13:34

REDA a.s. nowym Członkiem PIAP

REDA a.s. to nowy Członek PIAP, który na przełomie czerwca/lipca br. roku przystąpił do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

-REDA zdecydowała się dołączyć do PIAP i wykorzystać nowe możliwości by zaprezentować się wśród innych silnych i pewnych dostawców na polskim rynku-  mówi Dyrektor Handlowy oraz jeden z właścicieli REDY Milan Walter.

REDA a.s. jest ogólnym dostawcą wszystkich kategorii artykułów promocyjnych i podarunkowych. Firma została założona w 1991 roku w Republice Czeskiej i od tego czasu stała się jednym z najbardziej znaczących graczy na rynku artykułów promocyjnych i podarunkowych w Europie.


zobacz więcej
25 lipca 2017 12:04:12

Przerwa urlopowa - Odpoczywamy 27.07.2017-09.08.2017

Szanowni Państwo,

W dniach od 27 lipca do 09 sierpnia 2017 roku Biuro Zarządu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych będzie nieczynne z powodu przerwy urlopowej.

Przapraszamy Państwa za niedogodności i zapraszamy do kontaktu w późniejszym terminie.

W sprawach bardzo pilnych prosimy o kontakt telefoniczny : Katarzyna Wojniak tel.+48 791 354 426.

Życzymy Państwu udanego wypoczynku i mile spędzonego urlopu !!!


zobacz więcej
25 lipca 2017 08:53:56

Katalog European Suppliers Book – ostatnia szansa zgłoszeń

Piąte wydanie katalogu European Suppliers Book coraz bliżej. Katalog poświęcony dostawcom europejskim z branży reklamowej ukaże się już we wrześniu. Koniec lipca to ostatnia szansa na przesłanie reklamy. Kolejna możliwość dopiero za rok. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani bazą 5000 aktywnych firm z branży reklamowej z Europy oraz możliwością promocji poprzez to wydawnictwo, to jest to ostatni moment na skontaktowanie się z wydawcą.

Katalog ESB wspiera działalność eksportową oraz ułatwia dotarcie do dystrybutorów i agencji reklamowych z 24 krajów w Europie. Ostateczny termin przyjmowania reklam mija 28 lipca!

https://youtu.be/sRlrQIaou_k


zobacz więcej
25 lipca 2017 08:47:12

Katalog targowy FestiwalMarketingu.pl niebawem na rynku

6 tysięcy egzemplarzy – ponownie w zwiększonym nakładzie ukaże się kolejne wydanie OOH magazine, którego nieodłącznym elementem jest katalog targowy FestiwalMarketingu.pl - absolutne „must have” każdego marketera i baza najlepszych dostawców na rynku reklamy. Z ich ofertą będzie można zapoznać się na żywo podczas samego wydarzenia, 13-14 września w Warszawie.

 Tematem numeru jest marketing dla branży budowlanej. O promocji i działaniach w tej branży opowiadają przedstawiciele takich marek jak Polskie Składy Budowlane, Blachotrapez, Agata oraz Dekoral. W wydaniu swoim doświadczeniem dzielą się także przedstawiciele: multimarketu Jula, Żywiec-Zdrój, Mazda, PEPSICO czy Sodexo. Ważnym tematem numeru jest także celebrity endorsement czyli wykorzystanie wizerunku znanych osób w działaniach promocyjnych.


zobacz więcej
24 lipca 2017 10:28:42

Ostatni tydzień głosowania o Super Gift - najlepsze gadżety reklamowe

Tylko do piątku można głosować na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywających się we wrześniu w Warszawie targów reklamy. Głosowanie odbywa się poprzez formularz internetowy dostępny TUTAJ.

Konkurs wyróżni artykuły promocyjne prezentowane podczas targów,  które będą odznaczały się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można w 6 kategoriach, pięć z nich to przedziały cenowe dostępne na wyszukiwarce giftsonline.pl, ostatnia kategoria to Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera.


zobacz więcej
20 lipca 2017 13:22:42

Jeszcze nie spakowani?

W L-Shop-Team znajdziesz  walizki, torby, plecaki, torebki na każdą podróż oraz do każdej aktywność. Ponad  600 produktów! W ofercie także marki na wyłączość  np. nowa marka BAGS2GO, która atrakcyjnymi modelami i melanżowymi materiałami zyskała  spore grono wielbicieli. Zobacz na  www.l-shop-team.pl  największą ofertę w Polsce tekstyliów i akcesoriów promocyjnych (5.000 produktów od 100 marek).

 

 


zobacz więcej
19 lipca 2017 11:22:10

PIAP zaprasza do Gdyni i Katowic

Wraz z początkiem września br. w Katowicach i Gdyni odbędą się kolejne już Spotkania Regionalne Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Ich uczestnicy będą mogli się poznać, wymienić doświadczeniami, a także wziąć udział w atrakcyjnym szkoleniu.

- Na najbliższych spotkaniach uczestnicy będą mogli zasięgnąć profesjonalnej opinii ekspertów. Na każdym z nich będziemy gościć Mateusza Mrozowskiego i Macieja Czerniawskiego z Fundacji Nowoczesny Przedsiębiorca — zapowiada Katarzyna Wojniak Dyrektor Biura Zarządu PIAP.


zobacz więcej
19 lipca 2017 09:57:45

Ostatnie dwa dni na zgłoszenia do konkursu POS STARS

Do 21 lipca przyjmowane są zgłoszenia do konkursu POS STARS na najlepsze display'e reklamowe. 

Konkurs organizowany jest już dziewiąty rok z rzędu - tegoroczna edycja odbędzie się 13-14 września podczas targów FestiwalMarketingu.pl. Cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem, że organizatorzy specjalnie na potrzeby zgłoszeń dodali nową kategorię - FARMACJA.

Display'e będą oceniane przez profesjonalne JURY kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol&Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Finanse, Motoryzacja, Przemysł, Design Roku, Digital POS, Display'e naladowe, Display'e kartonowe oraz Farmacja.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »