Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


15 lipca 2018 20:57:32

Ruszyło głosowanie w konkursie Super Gift 2018

Rozpoczęło się głosowanie na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywającego się we wrześniu w Warszawie FestiwalMarketingu.pl. Głosowanie odbywa się poprzez formularz internetowy dostępny: TUTAJ.

Konkurs wyróżni artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, które będą odznaczały się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją.

Głosować można w 6 kategoriach/ przedziałach cenowych, ostatnia kategoria to Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera.
 


zobacz więcej
4 lipca 2018 12:19:04

POS&Display - sektor targowy RemaDays Warsaw

Targi RemaDays Warsaw są doskonałą okazją do zapoznania się z szeroko pojętą reklamą oraz drukiem. Nieustanny rozwój imprezy spowodował także rozwój poszczególnych sektorów prezentowanych podczas nich. Jednym z takich sektorów jest POS&Display. Liczba 116 wystawców, dedykowany konkurs POS of the Year oraz duże zainteresowanie podczas poprzedniej edycji świadczą o ogromnym znaczeniu tego segmentu na targach RemaDays Warsaw.

Sektor POS & Display to idealne miejsce dla firm specjalizujących się w reklamie wewnętrznej i zewnętrznej do zaprezentowania swojej oferty. W tym sektorze dostępna jest bogata oferta materiałów POS, standów, systemów wystawienniczych, ekspozytur, stojaków i shelfinerów. Reasumując, wszystkie elementy, dzięki którym firma wyróżni się spośród innych, zaintryguje i zwróci uwagę potencjalnych klientów obecne są właśnie tutaj.


zobacz więcej
3 lipca 2018 09:09:18

RemaTV Flesz – lipiec 2018 - najnowsze informacje z branży

W RemaTV Flesz są prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu?

Rozpoczęły się zapisy do trzeciej edycji spotkań pod szyldem Quality Tour w Poznaniu. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 25 do 27 września. QUALITY TOUR posiada wyjątkową formułę: podczas części merytorycznej prelegenci praktycy dokładnie omówią rozwiązania jakościowe wdrożone w swoich zakładach, w części praktycznej zaprezentują je na żywo podczas zwiedzania. W tym roku do współpracy zaproszono trzy nowoczesne obiekty znane z doskonałej jakości zarządzania: GSK Pharmaceuticals S.A, Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. , Bridgestone Poznań Sp. z o.o. Tematem przewodnim spotkania będzie nowoczesne i efektywne zarządzanie jakością w praktyce. Więcej informacji znajdą Państwo na portalu movida.com.pl


zobacz więcej
27 lipca 2017 15:01:08

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations - strzał w dziesiątkę!

Opakowania przybierają przeróżne kształty, emitują zapachy, pełnią funkcje ochronne. Sok z mango, opakowany w papierowy karton w kształcie tego owocu? Flakon perfum, zmieniający kolor pod wpływem natężenia światła? Dla producentów opakowań i etykiet nie ma dziś żadnych technologicznych ograniczeń. Branża rozwija się niezwykle dynamicznie, a bez wątpienia swój ważny udział mają w tym Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations w Warszawie. W ciągu dekady odwiedziło je 30 tys. specjalistów z 27 krajów, którzy byli świadkami 500 branżowych innowacji. Nic dziwnego, że stały się najważniejszym spotkaniem producentów opakowań i etykiet w Europie Środkowej i Wschodniej. 10-ta, jubileuszowa edycja Targów odbędzie się w dniach 17-18 kwietnia 2018 r. w EXPO XXI Warszawa.


zobacz więcej
27 lipca 2017 14:58:36

Znamy skład JURY Konkursu POS STARS 2017

Podczas tegorocznych targów FestiwalMarketingu.pl będzie miała miejsce kolejna edycja konkursu na najlepsze display'e reklamowe - POS STARS. Już po raz dziewiąty wybrane zostaną najlepsze realizacje wśród ekspozytorów, standów i wysp handlowych.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych kreacji w branży POS. Zgłoszone produkty oceniać będzie Jury złożone z profesjonalistów z branży, a realizacje będą eksponowane podczas wrześniowych targów reklamy.

- Zgłoszenia do konkursu zostały już zamknięte. Ta edycja będzie wyjątkowa, bo rekordowa, do konkursu zgłoszono 45 realizacji w 13 kategoriach. Zachęcam wszystkich uczestników targów do odwiedzenia strefy POS STARS, zwiedzający również będą mogli zagłosować na display, który im się najbardziej spodoba, realizacja z największą liczbą głosów otrzyma Nagrodę Publiczności. Decydujące głosy o wygranych w danej kategorii będą mieli jurorzy. Display z największą liczbą głosów otrzyma Grand Prix, które w tym roku premiowane jest dodatkowo PAKIETEM KORZYŚCI - mówi Magdalena Wilczak, PR & Marketing Manager w OOH magazine.


zobacz więcej
26 lipca 2017 10:13:34

REDA a.s. nowym Członkiem PIAP

REDA a.s. to nowy Członek PIAP, który na przełomie czerwca/lipca br. roku przystąpił do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

-REDA zdecydowała się dołączyć do PIAP i wykorzystać nowe możliwości by zaprezentować się wśród innych silnych i pewnych dostawców na polskim rynku-  mówi Dyrektor Handlowy oraz jeden z właścicieli REDY Milan Walter.

REDA a.s. jest ogólnym dostawcą wszystkich kategorii artykułów promocyjnych i podarunkowych. Firma została założona w 1991 roku w Republice Czeskiej i od tego czasu stała się jednym z najbardziej znaczących graczy na rynku artykułów promocyjnych i podarunkowych w Europie.


zobacz więcej
25 lipca 2017 12:04:12

Przerwa urlopowa - Odpoczywamy 27.07.2017-09.08.2017

Szanowni Państwo,

W dniach od 27 lipca do 09 sierpnia 2017 roku Biuro Zarządu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych będzie nieczynne z powodu przerwy urlopowej.

Przapraszamy Państwa za niedogodności i zapraszamy do kontaktu w późniejszym terminie.

W sprawach bardzo pilnych prosimy o kontakt telefoniczny : Katarzyna Wojniak tel.+48 791 354 426.

Życzymy Państwu udanego wypoczynku i mile spędzonego urlopu !!!


zobacz więcej
25 lipca 2017 08:53:56

Katalog European Suppliers Book – ostatnia szansa zgłoszeń

Piąte wydanie katalogu European Suppliers Book coraz bliżej. Katalog poświęcony dostawcom europejskim z branży reklamowej ukaże się już we wrześniu. Koniec lipca to ostatnia szansa na przesłanie reklamy. Kolejna możliwość dopiero za rok. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani bazą 5000 aktywnych firm z branży reklamowej z Europy oraz możliwością promocji poprzez to wydawnictwo, to jest to ostatni moment na skontaktowanie się z wydawcą.

Katalog ESB wspiera działalność eksportową oraz ułatwia dotarcie do dystrybutorów i agencji reklamowych z 24 krajów w Europie. Ostateczny termin przyjmowania reklam mija 28 lipca!

https://youtu.be/sRlrQIaou_k


zobacz więcej
25 lipca 2017 08:47:12

Katalog targowy FestiwalMarketingu.pl niebawem na rynku

6 tysięcy egzemplarzy – ponownie w zwiększonym nakładzie ukaże się kolejne wydanie OOH magazine, którego nieodłącznym elementem jest katalog targowy FestiwalMarketingu.pl - absolutne „must have” każdego marketera i baza najlepszych dostawców na rynku reklamy. Z ich ofertą będzie można zapoznać się na żywo podczas samego wydarzenia, 13-14 września w Warszawie.

 Tematem numeru jest marketing dla branży budowlanej. O promocji i działaniach w tej branży opowiadają przedstawiciele takich marek jak Polskie Składy Budowlane, Blachotrapez, Agata oraz Dekoral. W wydaniu swoim doświadczeniem dzielą się także przedstawiciele: multimarketu Jula, Żywiec-Zdrój, Mazda, PEPSICO czy Sodexo. Ważnym tematem numeru jest także celebrity endorsement czyli wykorzystanie wizerunku znanych osób w działaniach promocyjnych.


zobacz więcej
24 lipca 2017 10:28:42

Ostatni tydzień głosowania o Super Gift - najlepsze gadżety reklamowe

Tylko do piątku można głosować na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywających się we wrześniu w Warszawie targów reklamy. Głosowanie odbywa się poprzez formularz internetowy dostępny TUTAJ.

Konkurs wyróżni artykuły promocyjne prezentowane podczas targów,  które będą odznaczały się swoją funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można w 6 kategoriach, pięć z nich to przedziały cenowe dostępne na wyszukiwarce giftsonline.pl, ostatnia kategoria to Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »