Log in English Polski

News

Filtruj:


2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


June 29, 2018, 12:02 p.m.

Podsumowanie Packaging Innovations 2018

Targi Packaging Innovations 2018 już za nami. Prezentujemy raport z minionej edycji,
w którym m.in.:

  • podsumowanie dziesięciu edycji targów opakowań
  • Packaging Innovations 2018 w liczbach, czyli statystyki dotyczące wystawców, powierzchni wystawienniczej i zwiedzających
  • zakres branżowy firm prezentujących swoją ofertę
  • oraz lista największych marek, które w tym roku były gośćmi najważniejszych targów opakowań w Europie Środkowo-Wschodniej

see more
June 28, 2018, 11:27 a.m.

Poznaj najbardziej aktywne firmy w branży reklamowej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w gronie reklamodawców tegorocznej edycji katalogu ESB znajduje się już 80 firm a 50% to firmy z zagranicy.

European Suppliers Book to katalog, zawierający prezentacje reklamowe aktywnych na rynku europejskim, topowych dostawców z branży reklamowej. Katalog przygotowany jest w takiej formie, aby stanowił wygodne narzędzie oraz podręczną bazę danych dla dystrybutorów i agencji reklamowych w Europie.

Katalog dotrze drogą pocztową do 5000 firm w 24 europejskich krajach, w tym do osób, które odwiedziły tegoroczną edycję targów RemaDays Warsaw. Warto przy tym zwrócić uwagę, że wśród gości z zagranicy, którzy pojawili się na targach RemaDays Warsaw, 65% stanowili zupełnie nowi klienci.


see more
June 26, 2018, 11:33 a.m.

Tekstylia z pomysłem od IdeaShirt.pl po raz pierwszy na targach reklamy

Firma specjalizująca się w kompleksowym zdobieniu tekstyliów oraz gadżetów będzie miała okazję przedstawić na wrześniowych targach reklamy najważniejsze produkty ze swojego asortymentu.

IdeaShirt.pl jest polską drukarnia tekstylną i gadżetową oraz hafciarnią z siedzibą we Wrocławiu, działającą na rynku od 2013 roku. Oferuje znakowania szerokiego zakresu tekstyliów oraz gadżetów technikami sitodruku, druku cyfrowego DTG, sublimacji, druku UV, graweru laserowego. Specjalizuje się głównie w druku cyfrowym na odzieży, który jest wykonywany na maszynach przemysłowych od jednej sztuki bez ograniczenia liczby kolorów.


see more
June 26, 2018, 9:24 a.m.

Kolejne nowe kategorie w konkursie POS STARS

Konkurs POS STARS na najlepsze display'e w wybranych kategoriach już po raz dziesiąty.

Jego celem jest wyłonienie najlepszych realizacji na rynku. Głosowanie odbywa się podczas targów FestiwalMarketingu.pl w warszawskim EXPO XXI z udziałem profesjonalnego JURY, które wybiera najlepsze POS-y w swoich kategoriach - w poprzedniej edycji było ich 13: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja. Niedawno pojawiła się nowa - POS EVENT, a teraz kolejne KIDS i ROZRYWKA.


see more
June 20, 2018, 8:09 a.m.

PlaySMS został partnerem targów FestiwalMarketingu.pl

Platforma PlaySMS.pl objęła patronatem FestiwalMarketingu.pl, który odbędzie się 12-13 września w Warszawie. Największe targi reklamy i poligrafii to nie tylko stoiska, ale liczne konferencje, konkursy, spotkania czy prelekcje z dziedziny marketingu i event marketingu.

Platforma playsms.pl powstała z myślą o małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach, w których komunikacja z klientem jest jednym z nieodłącznych elementów prowadzenia biznesu. Platforma umożliwia automatyzację powiadomień za pomocą SMS, poprzez proste API lub bezpośrednio z panelu klienta. Najważniejszą zaletą powiadomień SMS jest łatwość dotarcia do każdego, nawet gdy nie ma dostępu do Internetu.


see more
June 19, 2018, 8:12 a.m.

Power Pad – idealny gadżet biurowy od jettStudio

POWER PAD - ładowarka bezprzewodowa i podkładka pod mysz w jednym, idealny gadżet biurowy. POWER PAD wyposażony jest w sekcję ładowania bezprzewodowego opartą na bezprzewodowym standardzie ładowania Qi. Każde urządzenie wyposażone w układ Qi można ładować bez żadnych kabli. Moc 5W, wejście DC5V, wyjście 5V-1A. Ten stylowy i praktyczny gadżet dostępny jest w ilości już od 50szt. Możliwość znakowania produktu.

 


see more
June 18, 2018, 11:06 a.m.

Deli Catering partnerem strategicznym FestiwalMarketingu.pl i imprez towarzyszących

Firma świadcząca profesjonalne usługi cateringowe po raz pierwszy została oficjalnym partnerem targów reklamy, odbywających się w dniach 13-14 września w EXPO XXI Warszawa.

W trakcie 10., jubileuszowej edycji imprezy zaprezentuje się ponad 260 wystawców z branży reklamy i poligrafii reklamowej, nie zabraknie także Strefy EVENT MIX, z pełnym przekrojem oferty - od cateringu, atrakcji eventowych, po wyposażenie eventów, technikę sceniczną czy obiekty eventowe.

Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń specjalnych jak: konkursy branżowe, warsztaty, szkolenia i konferencje. W tym roku na konferencji dla agencji reklamowych MARKETING MIX, gościem specjalnym będzie Jacek Santorski, którego wystąpienie sponsoruje firma TEXET Poland. Podczas konferencji dla sektora event - EVENT MIX na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych oraz takie gwiazdy jak: Krzysztof Ibisz czy Emilian Kamiński.


see more
June 14, 2018, 8:42 a.m.

Ostatnie wolne miejsca w najnowszym wrześniowym numerze Gazety PIAP !

Miło nam poinformować Państwa,iż trwają prace nad przygotowaniem kolejnego wydania Gazety PIAP.
Informujemy, iż istnieje jeszcze możliwość wykupienia reklamy płatnej (insert lub reklama graficzna) w najnowszej publikacji PIAP.
Szczegóły oferty m.in:  wielkość i specyfikacja modułów reklamowych oraz cen za powierzchnię reklamową znajdą Państwo: MODUŁY REKLAMOWE GAZETA PIAP.

Deadline na przesłanie materiałów graficznych upływa dnia 14.08.2018 roku.

Nakład Gazety: 2500 egzemplarzy (2000- wysyłka pocztowa, 500-sztuk dystrybucja podczas targów branżowych)
Wydanie: wrzesień/grudzień 2018
Grupa docelowa: właściciele i kadra zarządzająca firm z branży artykułów promocyjnych (głównie agencje reklamowe)


see more
June 13, 2018, 9:19 a.m.

Pierwsze ogólnoeuropejskie analizy strukturalne branży artykułów promocyjnych

Organizator targów PSI przeprowadza pierwsze ogólnoeuropejskie analizy strukturalne branży artykułów promocyjnych.
Prosimy o wsparcie tej ważnej ankiety dla całej branży i prosimy o poświęcenie 10 minut na wypełnienie kwestionariusza.
- Wsparcie polskiego rynku artykułów promocyjnych jest bardzo ważne i będzie wielką korzyścią dla wszystkich członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych i firm z branży artykułów promocyjnych. Dzięki tym wynikom będziemy mogli przedstawić bardziej kompleksowy obraz rynku produktów promocyjnych, niż było to dotychczas możliwe.

Udział w ankiecie możliwy maksymalnie jest do 2 lipca br.

Kliknij tutaj, aby wypełnić kwestionariusz: KWESTIONARIUSZ ANKIETA

 


see more
June 12, 2018, 8:36 a.m.

Słodycze reklamowe idealne na letnie eventy!

Piękna pogoda sprawia, że wszyscy już marzymy o wakacjach i słodkim lenistwie. A jeżeli chodzi o słodkości, które umilą nam  letnie eventy to mamy na prawde duże pole do popisu. Firma Słodkie Upominki, ze swoją szeroką ofertą słodyczy reklamowych proponuje: cukierki, lizaki i cała gamę snacków – nasiona, orzeszki czy precle. Szeroka gama opakowań począwszy od małych foliowych torebek, aż do szklanych opakowań typu butelki pozwoli dopasować produkt do kampanii!

Wszystkie opakowania mogą Państwo dowolnie personalizować, umieszczając elementy znakowania Państwa firmy.

Firma Słodkie Upominki zaprasza do zapoznania się z nowa ofertą letnią poprzez formularz https://www.slodkieupominki.pl/kontakt/ lub e-mail info@slodkieupominki.pl

 

 


see more

1 2 3 4 5 6 next »