Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


28 czerwca 2017 08:35:52

WAKACYJNA PROMOCJA BTL LOGISTIK NA WYSYŁKĘ PACZEK DLA CZŁONKÓW PIAP

BTL Logistik – członek PIAP organizuje dla Wszystkich Członków PIAP, którzy jeszcze nie współpracują z BTL Logistik - promocję wakacyjną na wysyłkę kopert/paczek i palet – zapraszamy do zapoznania się z ofertą umawiając się na spotkanie.  

Firma BTL Logistik specjalizuje się w transporcie wszystkich materiałów reklamowych/gadżetów jakimi dysponuje cały rynek BTL. Wyspecjalizowana kadra pracownicza w BTL Logistik zdejmie cały ciężar z każdej Firmy, która ma wysyłki kopertowo/paczkowo / paletowe.


zobacz więcej
27 czerwca 2017 10:39:52

Do 30 czerwca promocyjne ceny biletów na konferencje EVENT MIX i MARKETING MIX + specjalne zniżki dla Członków PIAP

Podczas wrześniowych targów FestiwalMarketingu.pl w EXPO XXI Warszawa odbędą się dwie branżowe konferencje EVENT MIX i MARKETING MIX. Jeszcze tylko przez cztery dni można dokonać rejestracji na wydarzenia i kupić bilety w atrakcyjnych cenach.

EVENT MIX to wyjątkowe spotkanie praktyków i autorytetów w branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz najnowszych trendów i rozwiązań na rynku eventowym. Na scenie ze swoimi prelekcjami wystąpia: Jurek Owsiak, Krzysztof Materna, Krzysztof Celuch, Adriana Piekarska, Marcin Gieracz, Paweł Grabowski i Artur Półgrabia oraz Łukasz Kubiak.

Wydarzenie skierowane jest do: dyrektorów działów marketingu, PR & HR, event managerów, managerów działów zakupów, agencji eventowych oraz przedstawicieli domów mediowych.

Rejestracja na konferencję TUTAJ


zobacz więcej
27 czerwca 2017 10:25:51

Tylko dla członków PIAP dodatkowe 5% rabatu!

Składając zamówienie w sklepie internetowym eko-ue.pl lub mailowo (biuro@allbag.pl)

zyskaj więcej przesyłając link do strony PIAP potwierdzający Twoje członkostwo.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem 537 121 121 lub (33) 873 05 30.

Zapraszamy do współpracy
Zespół Allbag-Allprints


zobacz więcej
26 czerwca 2017 11:19:03

Zareklamuj się w branży reklamowej!

Polska Izba Artykułów Promocyjnych, organizacja branżowa udostępniła możliwość publikacji powierzchni reklamowej w Gazecie PIAP dla firm spoza PIAP i spoza branży reklamowej.

Już od dziś będzie można zamówić powierzchnię reklamową w Gazecie PIAP w postaci reklamy graficznej, artykułu sponsorowanego czy insertu.
Gazeta PIAP jest dystrybuowana do właścicieli firm - agencji reklamowych w nakładzie 2000 egzemplarzy. GAZETA PIAP 7/2017

Trwają prace nad przygotowaniem kolejnego, ósmego już wydania Gazety PIAP nr. 8/2017 (WRZESIEŃ/GRUDZIEŃ 2017).

Szczegóły oferty m.in.:  wielkość i specyfikacja modułów reklamowych oraz cen za powierzchnię reklamową znajdą Państwo:
MODUŁY REKLAMOWE GAZETA PIAP - cennik dla firm spoza branży i spoza PIAP .
 


zobacz więcej
26 czerwca 2017 10:51:54

Monitorowanie aktywności z opaską GO!

Dystrybutor gadżetów elektronicznych firma jettStudio wprowadza do swojej oferty nowy produkt w kategorii akcesoria technologiczne. Model GO! to niedroga opaska na rękę, za pomocą której możemy monitorować swoją kondycję fizyczną, zmierzyć ilość kroków, przebytą odległość, czy też liczbę spalonych kalorii. Wygodna silikonowa opaska zapewnia komfort podczas wysiłku fizycznego. Model posiada wbudowany zegarek.

Opaska dostępna jest w siedmiu podstawowych kolorach: biały, czarny, czerwony, żółty, pomarańczowy, zielony, niebieski. Produkcja modelu w indywidualnym kolorze dla nakładu minimalnego 5000szt. Opcjonalne znakowanie produktu.

Pełna oferta dostępna na stronach dystrybutora: www.jettstudio.pl i www.pslworld.com.

 


zobacz więcej
26 czerwca 2017 09:00:39

Kolekcja SUBLIMA w ofercie jettStudio

Importer artykułów reklamowych firma jettStudio prezentuje kolekcję odzieży SUBLIMA hiszpańskiego producenta ROLY. W kolekcji znajdziemy zarówno koszulki męskie, damskie i dziecięce, jak również bluzy, czy wielofunkcyjne buffy. Wszystkie modele wykonane są z poliestru przypominającego w dotyku bawełnę (cotton touch) i przeznaczone są do znakowania metodą sublimacji.

Kolekcja dostępna jest w stałej ofercie dystrybutora. Do końca sierpnia obowiązują  specjalne ceny na wybrane produkty.

Pełna oferta dostępna na stronie dystrybutora: www.jettstudio.pl

 


zobacz więcej
22 czerwca 2017 10:16:17

Wykaz Not Recommend – bezpieczeństwo i zaufanie

Niezwykle ważnym elementem  w kontaktach handlowych jest poczucie bezpieczeństwa. Narzędziem, które je buduje i powoduje wzrost zaufania do partnerów biznesowych jest program Industry Does Not Recommend. Co to za program i jak on działa?

Wykaz NOT RECOMMEND powstał w celu zwiększenia poczucia bezpieczeństwa w obrocie handlowym pomiędzy firmami w szeroko definiowanej branży produktów promocyjnych.

Przede wszystkim Not Recommend przekazuje informacje o niepolecanych firmach przez branżę artykułów promocyjnych. Możliwość dokonania wpisu firmy do Wykazu NOT RECOMMEND oraz sprawdzenia, czy potencjalny kontrahent, nie został negatywnie oceniony przez inną firmę z branży, pozwala Państwu pewniej ocenić ryzyko nawiązania z nim współpracy.


zobacz więcej
22 czerwca 2017 08:40:14

Leżak roku 2017 towarzyszy stacji TVN podczas wakacyjnych wydań Dzień Dobry TVN

Stacja TVN postanowiła wykorzystać długo wyczekiwaną, letnią aurę do nagrania specjalnego, wyjazdowego wydania Dzień Dobry TVN. Studio nagraniowe zostało zbudowane na sopockiej plaży, przyciągając jednocześnie uwagę spacerowiczów. Przy tworzeniu plażowej scenografii porannego programu, wykorzystano gigantyczne leżaki marki LeżaKing. W najbliższy weekend 24-25 czerwca studio Dzień Dobry TVN przeniesie się do Kołobrzegu, skąd zostanie nadane pierwsze letnie wydanie porannego programu TVN. LeżaKing zadba o odpowiednią scenografię letnich wydań Dzień Dobry TVN.


zobacz więcej
21 czerwca 2017 11:05:00

PAKIET KORZYŚCI dla laureata Konkursu POS STARS 2017

Wszystkie firmy, które w tym roku zgłoszą swoje projekty do Konkursu POS STARS - na najlepsze display'e reklamowe będą walczyć o nagrodę główną, jaką jest "PAKIET KORZYŚCI".

Laureat nagrody Grand Prix otrzyma:

  • STOISKO 12 m² na FestiwalMarketingu.pl 2018
  • moduł reklamowy 1 strona na łamach OOH magazine (październik 2017)
  • wizytówka firmy w Raporcie POS (kwiecień 2018)
  • mailing do wyselekcjonowanej bazy odbiorców (2000 rekordów)
  • szerokie działania PR w mediach branżowych

zobacz więcej
20 czerwca 2017 10:44:00

Bezpłatne wejściówki na Targi VISCOM 2017, 18-20 października 2017

Polskie biuro Międzynarodowych Targów Reklamy i Komunikacji Wizualnej VISCOM, których najbliższa edycja odbędzie się w dniach 18 do 20 października 2017 w halach Centrum Wystawienniczego w Dusseldorfie serdecznie zaprosza do odwiedzenia Targów. Poniżej udostępniamy kod promocyjny, który uprawnia do otrzymania darmowej wejściówki na Targi VISCOM.
Jest to kod wielokrotnego użytku.

 

Kod uprawniający do otrzymania bezpłatnej wejściówki na Targi VISCOM 2017:

exmc-8kq6-55vb-rr9h


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »