Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


June 26, 2020, 2:09 p.m.

Kryzys zmusza nas do podejmowania odważnych decyzji | Magdalena Owczarska, CiTRON GROUP

Każdy kryzys zmusza nas do podejmowania bardziej odważnych decyzji, które często przekuwane są w sukces. Mam nadzieję, że CiTRON wyjdzie z tej sytuacji nie tylko "obronną ręką", ale też z nową skuteczną strategią - mówi Magdalena Owczarska, CMO CiTRON GROUP.

Wrześniowe targi FestiwalMarketingu.pl to najważniejsza impreza branżowa w tym roku. Nie tylko ze względu na termin, który stanowi niemal inauguracje sezonu sprzedażowego w naszej branży, ale przede wszystkim na pozytywny impuls jaki powinna ona wywołać zarówno u marketerów, przedstawicieli agencji reklamowych czy dostawców" - dodaje Magdalena Owczarska.


see more
June 24, 2020, 12:25 p.m.

MYDŁA i ŻELE ANTYBAKTERYJNE – NOWA ODSŁONA W BRANŻY REKLAMOWEJ

Nowa marka ADEVA Pharma należąca do grupy ARTYSTIK POLAND GROUP to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku produktów antybakteryjnych.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma zakupiła dodatkowy park maszynowy i opracowała nową formułę w oparciu o badania laboratoryjne.
Stworzone wysokiej jakości mydło i żel antybakteryjny w płynie są w przystępnej cenie, dzięki czemu zostały przyjęte przez klientów z dużym uznaniem. Firma proponuje również opcjonalnie PRIVATE LABEL.

Producent oferuje 3 pojemności produktów: 100ml, 500ml oraz 5 litrów.


see more
June 24, 2020, 11:10 a.m.

Targi są lekarstwem na Covidowe frustracje | Wojciech Pawłowski, Badge4u

O tym, jak poradzili (i nadal radzą) sobie z pandemiczną rzeczywistością, o lojalności i relacjach, oraz o potrzebie spotkań face to face mówi Wojciech Pawłowski, właściciel firmy Badge4u.

Jak wyglądały ostanie miesiące Waszej pracy?

Początek roku nie zwiastował nadchodzących kłopotów. Obroty firmy w styczniu, lutym, a nawet w pierwszych dwóch tygodniach marca, mimo załamania rynku włoskiego, szybowały w górę i napawały dumą. Dobrze zrobiona robota w czasie wszystkich imprez targowych!


see more
June 23, 2020, 10:26 a.m.

Badge4u nowym Członkiem PIAP

W czerwcu br. grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się, nowym Członkiem organizacji branżowej została firma Badge4u.

- Od wielu lat z zainteresowaniem obserwuję  działalność Polskiej Izby Artykułów  Promocyjnych, współpracuję i przyjaźnię się z wieloma kolegami z branży, niejako naturalnym więc stało się, że postanowiłem przystąpić do grona jej członków – mówi Wojciech Pawłowski, właściciel firmy Badge4u.

Firma Badge4u od 1992 r. zajmuje się produkcją różnorodnych gadżetów reklamowych, między innymi znaczków okolicznościowych oraz urządzeń i komponentów do ich wytwarzania, magnesów, produktów zapewniających bezpieczeństwo (carguard, security card, camera cover) akcesoriów do smartfonów (czyściki, kieszonki, mobile ring, flexi holder), mikrofibra (bandany, ściereczki do okularów) i wielu innych. Mając na uwadze ochronę środowiska naturalnego firma poszerzyła swoją ofertę o produkty biodegradowalne i produkty z recyklingu. Badge4u posiada certyfikaty: ISO 9001:2015, ISO 14001:2004, OHSAS 18001 i SEDEX.


see more
June 22, 2020, 9:29 a.m.

Płyn dezynfekujący do rąk - gadżet reklamowy na czasie

Rodan Agencja Reklamowa prezentuje nowy podręczny gadżet - spray dezynfekujący z alkoholem 70% w kieszonkowej formie. Płyn nie pozostawia osadu na skórze i ma przyjemny zapach, a miejsce na jego zgrabne i niewielkie opakowanie znajdzie się w każdej torebce czy plecaku. Mimo niepozornego wyglądu, butelka o pojemności 20 ml wystarczy nawet na ponad 150 psiknięć. Oczywiście możliwe jest wykonanie indywidualnej etykiety na każde opakowanie, co przekształci ten funkcjonalny produkt w modny gadżet reklamowy. Spray dostępny jest w opakowaniu o wymiarach 55x10x85 mm, w kolorach białym lub czarnym, a dostępne pakiety to 20 sztuk w kartoniku lub 20 sztuk w display boxie. Postaw na modny, kieszonkowy i podręczny gadżet reklamowy, który z pewnością każdy będzie chciał mieć zawsze przy sobie.

Zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami: www.expo.rodantv.pl +48 61 893 22 01 rodan@rodantv.pl


see more
June 19, 2020, 1:32 p.m.

GMC Live! vol. 2 już 15 lipca!

Na fali sukcesu i Waszego zainteresowania pierwszą edycją Golden Marketing Conference online - GMC Live!,  Grupa MTP postanowiła pójść za ciosem i już 15 lipca zorganizować GMC Live! vol. 2. Kolejna odsłona również będzie transmitowana bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych na kanałach Facebook oraz YouTube GMC:         

FB -
https://www.facebook.com/GoldenMarketingConference/ 
YT - https://www.youtube.com/channel/UCq5BqQRFge4ya7symJ527qQ


see more
June 17, 2020, 10:42 a.m.

Webinary dla branży opakowaniowej Packaging ON-novations

Czas pandemii, mimo że dla wielu firm jest trudnym okresem, wydaje się najlepszym momentem na rewolucyjne zmiany, podjęcie ryzyka czy radykalną zmianę kursu. Co zrobić, aby czas ten stał się szansą dla biznesu? Przede wszystkim otworzyć się na nowe możliwości i innowacyjne kierunki myślenia. Pomoże w tym dwudniowy cykl webinarów dla branży opakowaniowej Packaging ON-novations (24 i 25 czerwca), przygotowanych przez wystawców, ekspertów i organizatora, przeniesionych na jesień, Targów Packaging Innovations.

„12. edycja Packaging Innovations miała odbyć się wiosną tego roku. Jednak z wiadomych dla wszystkich powodów targi odbędą się we wrześniu. Tymczasem w branży dzieje się dużo, dlatego nie czekamy biernie do jesieni, ale już teraz chcemy stworzyć forum wymiany wiedzy i doświadczeń. Stąd propozycja spotkań online – dokładnie w tym samym terminie, w którym miały się odbyć targi.” – mówi Elżbieta Pach, Project Manager Packaging Innovations.


see more
June 16, 2020, 11:39 a.m.

Branża reklamowa w okresie pandemii - rozmowa z prezesem PIAP Edytą Lisowską

Zapraszamy do rozmowy z Panią Edytą Lisowską, prezesem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP) odnośnie aktualnej sytuacji w branży reklamowej w okresie trwającej pandemii. Jaka jest ocena PIAP na temat kondycji firm z branży upominków? Jakie działania podjęło stowarzyszenie wspierając przedsiębiorstwa w walce ze skutkami koronawirusa? Między innymi odpowiedzi na te pytania w naszej rozmowie.

ZOBACZ WYWIAD Z PREZESEM PIAP


see more
June 15, 2020, 2:02 p.m.

Gifts Journal Flesz– czerwiec 2020

Trudności jakie postawiła przed nami pandemia już prawie za nami. Wiele firm wraca już do normalnego trybu pracy. W najnoszym Fleszu przedstawiamy pozytwyne informacje dla branży. W aktualnym wydaniu:

- organizacja targów po zniesieniu obostrzeń
- Nadzwyczajne Walne Zebranie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych
- konferencja New Reality - bezpieczne targi.

ZOBACZ CZERWCOWE WYDANIE FLESZA
 


see more
June 15, 2020, 8:30 a.m.

Podręczny, przenośny sterylizator UV od jettStudio

Importer gadżetów i tekstyliów reklamowych firma jettStudio prezentuje nowość w ofercie produktów ochronnych - przenośny sterylizator WENDY. Produkt wykorzystuje technologię dezynfekcji ultrafioletem LED, szybką dezynfekcję za pomocą jednego przycisku, bezpieczne bez promieniowania.

Lampa ultrafioletowa może zniszczyć strukturę molekularną DNA lub RNA w bakteriach i wirusach, powodując śmierć komórek wzrostu .

Dezynfekcja artykułów gospodarstwa domowego / artykułów biurowych jest zalecana z bliskiej odległości 3 cm. Przytrzymaj sterylizator i przesuwaj do przodu i do tyłu przez 2 sekundy.

Produkt zasilany przez baterie litową której czas pracy po naładowaniu to 2 godziny.


see more

1 2 3 4 5 6 next »