Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


May 29, 2020, 1:19 p.m.

Pier Luigi | stonebook OTWIERA SEZON KALENDARZOWY 2021

Marka Pier Luigi jak co roku zaskakuje ofertą, która wzbogaca jak i inspiruje Państwa do kreowania wizerunku Waszych firm. Wśród nowości utrzymanych w dominującym trendzie ekologicznym możemy znaleźć gadżety wykonane z pszenicy, bambusa, papierowe okleiny z certyfikatem FSC, jak i papier stworzony z trawy, który tym samym dołącza do znanego już Państwu ekologicznego papieru z kamienia marki stonebook.

Nowe materiały, kreatywne szycie, efektowne złocenia to tylko namiastka pełnej oferty zaprezentowanej w najnowszym katalogu na rok 2021, który można pobrać na stronie producenta.

www.ksiazkowekalendarze.pl


see more
May 29, 2020, 9:10 a.m.

PAR BAKUŁA ponownie zaskakuje branżę reklamową

To już trzeci miesiąc PAR BAKUŁA wychodzi z ciekawym pomysłem, który ma pomóc agencjom reklamowym w pracy z klientami i zainspirować do działań odbudowujących sprzedaż sprzed pandemii. Cały czerwiec będzie trwała akcja pod hasłem „Branżowe inspiracje”, czyli pomysły na konkretne promocje z gadżetami reklamowymi pod kątem wybranych branż. Każdy tydzień poświęcony jest na inny temat, a akcja przekłada się nie tylko na banery na stronie www, ale także na cotygodniowe mailingi, promocję na Instagramie i LinkedIn. Dodatkowo PAR BAKUŁA kontynuuje cotygodniowe spotkania w postaci webianrów dla wszystkich chętnych agencji reklamowych. Spotkania są darmowe i nie tylko pokazują gadżety, ale dają możliwość agencjom porozmawiania wspólnie w sieci, wymiany komentarzy oraz pomysłów na sprzedaż. Pięć tygodni pięć intrygujących tytułów spotkań:


see more
May 25, 2020, 9:03 a.m.

Ministerstwo Finansów odpowiada PIAP

PIAP wraz Kancelarią TAX-LEX w styczniu tego roku w swoim piśmie zarekomendował Ministerstwu Finansów zmiany, dotyczące między innymi zniesienia obowiązku prowadzenia ewidencji upominków reklamowych. Ministerstwo odniosło się do przedstawionych rozwiązań, niestety negatywnie. Swoją decyzję argumentuje m.in. zbyt dużymi kosztami dla budżetu Państwa, ryzykiem powstania „dziur w prawie” wykorzystywanych przez przedsiębiorców oraz obecną sytuacją związaną z pandemią COVID-19.

Jedną z rekomendowanych przez Izbę zmian w prawie było wprowadzenie limitu 200 zł jako kosztu reprezentacji lub kosztu reklamy, który umożliwi dokonanie odliczenia tego rodzaju wydatków bez konieczności ich kwalifikowania do ww. kosztów, o ile kwota tego wydatku nie przekroczy 200 zł.


see more
May 25, 2020, 9 a.m.

Firma PAR BAKUŁA pomaga reaktywować sprzedaż!

Od połowy marca zatrzymała się sprzedaż gadżetów reklamowych. Wiele firm zdecydowało się przeczekać ten okres, ale znalazły się także takie firmy jak PAR BAKUŁA, które mimo spadku sprzedaży zmobilizowały się i zmotywowały do intensywnych działań na rynku reklamowym. Nie mogąc odwiedzać swoich Klientów, importer stworzył cykl darmowych webinarów, które zostały przygotowane właśnie pod kątem agencji reklamowych. Co wtorek, na żywo, agencje reklamowe spotykają się on-line, żeby nie tylko obejrzeć prezentację, ale także wymienić wnioski i komentarze, porozmawiać o sytuacji na rynku i wspólnie się wspierać. Firma ma już za sobą 10te spotkanie, a nagrania na kanale youtube są udostępniane i stały się narzędziem do aktywowania sprzedaży na rynku. https://www.youtube.com/channel/UCorSbC2ELyZEwiHFkxjYn5Q/videos.


see more
May 22, 2020, 2:39 p.m.

Kuba z Blue Collection (Asgard) postanowił przetestować środki ochrony osobistej w dość nietypowy sposób

Produkty ochrony osobistej można testować na wiele sposobów, a niektóre z nich, jak się okazuje, mogą mieć dość nietypowe zastosowanie i właściwości. Kuba z zespołu Blue Collection marki firmy Asgard nie wahał się przetestować je na sobie i nie cofnął się przy tym przed niczym. Sprawdźcie sami jak wyglądało.  Zapraszamy do obejrzenia jak przebiegały testy.

https://www.youtube.com/watch?v=4SxqinPAZKw


see more
May 22, 2020, 11:37 a.m.

L-Shop-Team wprowadził comiesięczne TexStyle-boxy, aby ułatwić swoim klientom poznanie i testowanie produktów

Warto mieć wiedzę o produktach, dotknąć je, przetestować zanim zaprezentuje się je klientowi. W L-Shop-Team. co miesiąc przygotowywane są zestawy produktów, które dobierane są  tematycznie lub dedykowane konkretnej marce wybranej spośród  120 oferowanych przez dystrybutora.
W boxach znaleźć można zazwyczaj.4-8 produktów, które połączone są jakąś wspólna cechą -  podobny materiał, krój, przeznaczenie, właściwości. Są  więc boxy np organic, do gastronomii, odblaskowe, sublimacyjne, styl marynarski, odzież bezmetkowa, dla niemowląt  i  wiele innych. W ostatnich miesiącach prezentowana była np. nowa marka EXCD by Promodoro, nowa kolekcja toreb od marki bags2go oraz produkty różnych marek w stylu baseballowym.


see more
May 21, 2020, 1:42 p.m.

Maseczki z miękkiej dzianiny w ofercie Falk&Ross

W miarę jak powoli wracamy do coraz częstszych kontaktów z ludźmi, pojawia się wśród nas nowa normalność. Firma Falk&Ross wyszła na przeciw potrzebom rynku i wymagań nowej codzienności i rozszerzyła swoją ofertę o maseczki z lekkiej dzianiny popularnej marki Bella + Canvas.

Maseczki są wykonane z ultra miękkiej i lekkiej tkaniny (bawełna 52%, poliester 48%) co sprawia, że ta jednoczęściowa osłona twarzy jest wygodna i oddychająca, idealna do noszenia w ciągu dnia. Uniwersalną konstrukcja maski o wyprofilowanym kształcie z surowymi krawędziami i dwoma otworami na uszy czyni ją odpowiednią dla wielu różnych rozmiarów i kształtów twarzy. Maseczki marki Bella + Canvas zostały zaprojektowane by w codziennych sytuacjach dawać przede wszystkim poczucie komfortu, a nie strachu czy niepokoju.

 


see more
May 21, 2020, 9:02 a.m.

Zapraszamy na IX konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika branżowego „Świat DRUKU”, wraz ze współorganizatorami i partnerami, zaprasza na IX konferencję „Tektura falista – najnowsze technologie”, która odbędzie się w dniach 24–25 września 2020 r. w „Ranchu Pod Bocianem” w Przypkach k. Nadarzyna.

Podczas dorocznego spotkania ekspertów z branży tektury falistej do Państwa dyspozycji będą liczni eksperci związani z branżą tekturniczą i poligraficzną. Porozmawiamy o rynku tektury falistej w Polsce i na świecie. Dowiemy się o nowościach, które pozwolą zautomatyzować produkcję opakowań z tektury falistej i zwiększyć jej wydajność. Gwarantujemy wymianę doświadczeń i odpowiedzi na trudne pytania, integrację w otoczeniu natury, dla chętnych konkurs gry w minigolfa lub piłkę siatkową i przede wszystkim bogaty program merytoryczny.


see more
May 20, 2020, 9:58 a.m.

Wrzesień – nowy termin Targów Packaging Innovations

Nadchodząca 12. edycja Targów Opakowań Packaging Innovations planowana była na czerwiec, jednak ze względu na obowiązujący na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii i wprowadzenie przez Rząd licznych restrykcyjnych obostrzeń, organizatorzy podjęli decyzję o przełożeniu targów na wrzesień.

- Długo wierzyliśmy, że sytuacja się uspokoi i targi będą mogły odbyć się planowanym terminie. Niestety, aktualnie jest to niemożliwe. Dbając o zdrowie Państwa, Państwa pracowników i uczestników targów, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu Targów Packaging Innovations na drugą połowę września 2020 roku. Dokładną datę podamy najpóźniej do końca maja 2020. Branża targowa przeniosła większość swoich imprez na jesień, dlatego operatorzy obiektów muszą na nowo dostosować swoje kalendarze do aktualnych potrzeb. Jest to bardzo złożony proces – informują organizatorzy.


see more
May 20, 2020, 7:59 a.m.

Osłona sanitarna – stand reklamowy

Nowy produktem firmy Be Joy – pakPOS to osłona sanitarna – stand reklamowy, który może służyć jako dystans pomiędzy pracownikami czy uczestnikami spotkań, konferencji itp.

Wielkość: 180x60x10 cm

Zbudowany jest z tektury falistej, formowanej w samodzielnie stojącą bryłę przestrzenną.

Na zdjęciu prezentowane są dwie niezależne sztuki.


see more

1 2 3 4 5 6 next »