Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


31 maja 2017 11:59:35

European Suppliers Book - 5 wydanie już wkrótce

Już we wrześniu do pięciu tysięcy agencji reklamowych z 24. krajów całej Europy trafi piąte wydanie katalogu - European Suppliers Book. Jego zasięg zwiększy się po wysyłce do odbiorców drogą elektroniczną. Z tej jedynej na rynku publikacji w wersji online skorzysta 25 tysięcy firm z 33 krajów Starego Kontynentu. Jakie zalety daje obecność w tym katalogu oraz jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie tej publikacji? Główną zaletą katalogu jest wsparcie działalności eksportowej oraz dotarcie do dystrybutorów i agencji reklamowych w Europie. Korzyści czerpią zarówno reklamodawcy jak i użytkownicy tego wydawnictwa.

 


zobacz więcej
30 maja 2017 11:56:30

Zachęcamy do udziału w badaniu PSI

Już po raz piąty PSI przeprowadza badanie rynku branży produktów reklamowych. Liczba międzynarodowych firm biorących udział w PSI Industry Barometr wzrasta z roku na rok.
Aby podejmować odpowiedzialne decyzje, przedsiębiorcy muszą być świadomi tego, co dzieje się na rynku.Industry Barometr PSI- badanie przeprowadzone przez PSI Network daje możliwość uzyskania najświeższych informacji o stanie gospodarki. Czy wiesz, że ponad 27% dostawców artykułów promocyjnych, a 32% dystrybutorów artykułów promocyjnych oczekuje, że sprzedaż wzrośnie o 20% w ciągu najbliższych 5 lat? PSI Industry Barometer daje możliwość coraz dokładniejszego odzwierciedlenia struktury ekonomicznej rynku jak również pokazania jego trendów. Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji PSI Industry Barometr.

To tylko 5 minut, dzięki którym przyczynicie się Państwo do poszerzenia wiedzy na temat naszego wspólnego rynku.
 


zobacz więcej
30 maja 2017 09:23:41

Walne Zebrania PIAP w nowej formule zakończone sukcesem!

Dnia 19 maja br. w Łącku pod Płockiem Członkowie PIAP tradycyjnie odbyli Sprawozdawcze Walne Zebranie Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Spotkanie miało szczególny charakter,ponieważ po Zebraniu Członkowie PIAP mogli po raz pierwszy uczestniczyć w integracyjnym spotkaniu, ognisku i wspólnej kolacji grillowej dzięki czemu mogli poznać się i wymienić doświadczeniami z innymi uczestnikami rynku. Podczas zebrania przyjęto sprawozdanie finansowe Stowarzyszenia za 2016 rok oraz udzielono absolutorium Zarządowi za rok 2016. Omówiono i zaakceptowano plan działań PIAP na 2017/2018 rok. Dyskutowano m.in. o możliwości publikacji raz w roku Gazety PIAP w języku angielskim oraz o badaniach branży artykułów promocyjnych.


zobacz więcej
30 maja 2017 09:20:00

VIDEO-RELACJE z Jubileuszu 10-lecia PIAP

Zachęcamy do zapoznania się z video-relacjami z obchodów 10-lecia Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, które miały miejsce w lutym br.

WIECZÓR BRANŻOWY PIAP - 10 LECIE IZBY

10 -LECIE PIAP

Filmy zostały zrealizowane przez firmę: Brandfathers Group Sp.z o.o.
Życzymy miłego seansu !


zobacz więcej
29 maja 2017 13:35:39

Już wkrótce ukaże się 60 numer magazynu Gifts Journal

Co będzie można znaleźć w najnowszym wydaniu? Na jakie nowości oraz informacje natraficie Państwo w numerze?

Najnowszy Gifts Journal to przede wszystkim podsumowanie 13. edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Trzynastka okazała się bardzo szczęśliwa i pomyślna dla RemaDays Warsaw – targi odwiedziło prawie 21 tys. gości z 50 krajów.

Poznacie Państwo zwycięzców konkursów targowych:  Korony Reklamy, The Prize for Innovations, Gifts of the Year. Catalogue of the Year. 


zobacz więcej
29 maja 2017 08:35:22

Stroje drużynowe w ofercie jettStudio

Dystrybutor odzieży reklamowej ROLY, firma jettStudio, znana jest z bogatej oferty odzieży oraz akcesoriów sportowych. W kategorii sportowej znajdziemy nie tylko koszulki i spodenki wykonane z lekkiej przewiewnej tkaniny, ale również pełne zestawy stroi piłkarskich. Komplety złożone są ze spodenek oraz koszulek w opcjach: spodenki + koszulka, spodenki + dwie koszulki. Do dyspozycji mamy ok. 30 wersji kolorystycznych dostępnych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Wszystkie stroje posiadają usuwalne metki i przeznaczone są do znakowania metodą sublimacji.


zobacz więcej
24 maja 2017 09:13:30

BTL Logistik oficjalnym partnerem FestiwalMarketingu.pl

Wiodąca firma specjalizująca się w transporcie materiałów BTL zapewni obsługę logistyczną i dostarczenie przesyłek w trakcie trwania targów reklamy i poligrafii reklamowej.

BTL Logistik działa w obszarze kompleksowej obsługi klienta z zakresu logistyki i transportu wraz z konfekcjonowaniem i magazynowaniem towaru.

- Przez nasze magazyny przechodzą miliony ulotek reklamowych, które później trafiają do skrzynek pocztowych klienta indywidualnego. Zajmujemy się całym procesem logistycznym - od druku do dostarczenia wszystkich materiałów klientowi docelowemu. Możemy mówić o sobie, że jesteśmy specjalistami w transporcie wszelkiego typu gadżetów i ulotek reklamowych wraz z plakatami, które są dystrybuowane przez nas dla dużych sieci handlowych, jak i mniejszych podmiotów. O transporcie materiałów reklamowych wiemy wszystko i mamy na to gotowe rozwiązania  - zaznacza Ireneusz Koniecko, prezes BTL Logistik.


zobacz więcej
21 maja 2017 20:25:17

Pobierz „OOH news” dla branży marketingowej i gadżetowej!

To już drugie wydanie OOH news – drukowanego przewodnika po zbliżających się targach reklamy i szerokie spectrum informacji o wydarzeniu. Dostawcy artykułów promocyjnych zaprezentowali na łamach gazety targowe premiery i nowe produkty w portfolio. Targom towarzyszą dwie kluczowe konferencje: MARKETING MIX oraz EVENT MIX.

9. edycja targów reklamy i poligrafii reklamowej ponownie będzie podzielona na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn. Jak podkreśla organizator, ta segmentacja sprawdziła się doskonale podczas ostatnich edycji. W części dedykowanej branży marketingowej oraz eventowej, zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca. Jak zaznacza organizator jest to efekt dynamicznego rozwoju imprezy, którą z roku na rok odwiedza większa ilość zarówno wystawców, jak i zwiedzających.


zobacz więcej
17 maja 2017 12:46:02

Ruszyła rejestracja na konferencję EVENT MIX 2017

EVENT MIX to wyjątkowe spotkanie praktyków i autorytetów w branży służące wymianie doświadczeń i prezentacji najciekawszych case study oraz najnowszych trendów i rozwiązań na rynku eventowym.

Wydarzenie jest unikalnym połączeniem prelekcji oraz strefy wystawienniczej, czyli wszystkiego, co przydatne w rozwoju ludzi związanych z sektorem EVENT & MICE. Konferencja odbędzie się 13 września 2017 r. w EXPO XXI Warszawa podczas FestiwalMarketingu.pl.

Uczestnicy wysłuchają inspirujących wystąpień znanych osobistości. Na scenie pojawią się:


zobacz więcej
17 maja 2017 10:24:05

Pobierz ostatni numer OOH magazine

Ostatnie wydanie kwartalnika OOH magazine można już w całości pobrać ze strony wydawcy. W drugim w tym roku numerze magazynu tematyka skupia się wokół dwóch głównych zagadnień: opakowań oraz marketingu skierowanego dla tzw. silver generation.

Magazyn ukazał się w trzech odsłonach. Na jednej z okładek pojawili się przedstawiciele firmy Reklamowe24, którzy w wywiadzie z OOH magazine opowiadają o biznesowym fair play, niechodzeniu na skróty oraz o tym,  jak wygląda droga do celu w branży reklamowej. Drugą zaprojektował sam Andrzej Pągowski, z okazji 40-lecia pracy twórczej, a w magazynie można przeczytać inspirujący wywiad z mistrzem polskiej grafiki.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »