Aktualności

Filtruj:


2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


27 kwietnia 2018 11:38:42

Relacja z III edycji Label Innovations

III edycja Label Innovations Co mówi Twoje opakowanie? to kolejne wspólne przedsięwzięcie inicjatora, czyli firmy Etykiety.pl Etigraf, która tym razem do współpracy zaprosiła polskiego producenta farb- firmę Splinx oraz dystrybutora folii – PC Print. Motyw przewodni konferencji „Kreowanie unikalnych opakowań i etykiet” uzyskał swoje merytoryczne rozwinięcie we wszystkich prelekcjach i został przeanalizowany w wielu aspektach  przez naszych ekspertów. Konferencja poruszyła wątki związane z ochroną patentową opakowań, dostosowaniem ich wyglądu do konsumentów w różnym wieku, zasadami projektowania obowiązującymi obecnie. Kreatywność została poparta wykładami o nowych możliwościach wydruku z zastosowaniem nietypowych folii i farb specjalnych. Wszystkie prelekcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem prawie setki uczestników.


zobacz więcej
24 kwietnia 2018 11:47:19

Nowa odsłona internetowej strony OOH event!

OOH event! – katalog branży EVENT & MICE, dedykowany pracownikom agencji eventowych, reklamowych, PR i działów marketingu ma nową witrynę internetową.

Platforma internetowa to obecnie wizytówka każdej firmy, a także najbardziej dostępny i niezbędny kanał komunikacji dla użytkowników.

Już dzisiaj można zapoznać się z nową stroną www katalogu OOH event! Witryna oferuje szybkie wyszukiwanie, bezpośredni kontakt z działem redakcyjnym i sprzedażowym, dostęp do kanałów social media OOH event! (FB i Instagram). Strona jest responsywna, czyli dostosowuje się do rozmiaru wyświetlacza na którym jest przeglądana.


zobacz więcej
20 kwietnia 2018 09:47:24

WEDIA-ANN nowym Członkiem PIAP

W kwietniu br. grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o nową firmy z branży. Członkiem stowarzyszenia branżowego PIAP została agencja reklamowa WEDIA-ANN.

- Przystąpienie do PIAP-u potraktowaliśmy jako kolejny etap rozwoju naszej organizacji. Wymiana doświadczeń w gronie ekspertów, zbieżne zasady etyczne, czy też dostęp do rzetelnych badań to tylko niektóre z kwestii, które skłoniły nas do pozostania członkiem Izby. –

WEDIA-ANN to firma rodzinna, która przez ponad 22 lata udowodniła nie raz, że „niemożliwe” to tylko czyjaś opinia. Jej rozwiązania zawsze są odpowiedzią na konkretne potrzeby Klientów, perfekcyjnie dobrane do danego projektu i przewidzianych ram budżetowych.
Czym jeszcze WEDIA-ANN wyróżnia się na rynku reklamowym? To przede wszystkim zespół ekspertów, oraz możliwość realizacji nawet najbardziej interdyscyplinarnych zleceń w jednym miejscu, co wpływa na oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy. Jak zatem można określić WEDIA-ANN w trzech słowach? Twój Promocyjny Concierge.


zobacz więcej
20 kwietnia 2018 09:01:36

Strzał w dziesiątkę! Podsumowanie 10. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations

– Targi oceniam znowu pozytywnie. I to pod kątem kilku aspektów: otoczenia, czyli firm, które są obok nas. Uważam, że są lepiej przygotowane do Targów, dzięki temu też – odnoszę wrażenie – jest więcej Zwiedzających. Większe jest również zainteresowanie programem merytorycznym. Globalny rynek opakowań się rozwija i widać to też na Targach – oceniał wystawę tuż przed jej zakończeniem Marcin Suchocki, Sales Manager firmy PC Print. Trudno o lepsze podsumowanie 10. edycji najciekawszego wydarzenia w Europie Środkowej, dedykowanego branży opakowań. W tym roku Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations odwiedziło ponad 5000 osób!


zobacz więcej
20 kwietnia 2018 09:00:00

Jak przygotować się na kryzys wizerunkowy? Kluczowe wnioski po XVIII Kongresie Profesjonalistów Public Relations

Jak przygotować się do kryzysu? Czy można przekuć go w sukces? Dlaczego strategia komunikacyjna na wypadek trudnych sytuacji powinna być standardem w każdej firmie? Na te i wiele innych pytań udzielili odpowiedzi prelegenci XVIII Kongresu Profesjonalistów Public Relations, który w tym roku zgromadził ponad 250 uczestników. Wydarzenie odbyło się w dniach 19-20 kwietnia w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie.

Kongres tradycyjnie rozpoczął się od prelekcji Adama Łaszyna – prezesa zarządu Alert Media Communications, który w wystąpieniu przedstawił subiektywny ranking trendów mających największy wpływ na kształt branży public relations w ostatnim roku. Wśród najważniejszych zjawisk wymienił m.in. mikroinfluencerów, akcję #metoo, aferę z Cambridge Analytica, rozwój tzw. czarnego PRu czy kryzys wizerunkowy marki Tiger.


zobacz więcej
19 kwietnia 2018 13:32:16

ZoomArt 2018 – Nagrody rozdane!

W piątek 6 kwietnia br. w Katowickim Rondzie Sztuki Firma Minar została nagrodzona podczas Międzynarodowego Festiwalu i Konkursu Kalendarzy Zoom Art aż w czterech kategoriach. Jurorzy wyróżnili agencję ze śląska spośród blisko setki zgłoszeń z całej Polski, przyznając:
🥇I miejsce w kategorii "Kalendarz jednoplanszowy" (Discover Brenntag)
🥈II miejsce w kategorii "Kalendarz książkowy" (Discover Brenntag)
🥈II miejsce w kategorii "Kalendarz czterodzielny" (Discover Brenntag)
⭐oraz Specjalne wyróżnienie w kategorii "Ilustracja" za kalendarz przygotowany w tegorocznej, firmowej kampanii Minar 2018 pt. "Górny Śląsk-Kultura Architektury".


zobacz więcej
17 kwietnia 2018 10:54:30

Zbliża się kolejne Walne Zebranie PIAP

Jak co roku to czas podsumowań . . . ale nie tylko. Znów będzie okazja do wspólnej integracji firm Członkowskich PIAP!

Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Członków PIAP odbędzie się 18 maja br.

Na uczestników czeka sporo atrakcji. W tym roku podobnie jak w poprzednim organizatorzy również postawili na integrację, będzie czas na rozmowy i wymianę doświadczeń. A wszystko to w malowniczym rancho pod Tarczynem. Nie może Was zabraknąć!

Tegoroczne Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie PIAP odbędzie się w miejscowości Przypki (ul.Nadarzyńska 15, Przypki, 05-555 Tarczyn, w sali Wielka Polana na I-piętrze).

 


zobacz więcej
17 kwietnia 2018 09:10:19

Bezpieczeństwo w kryzysie wizerunkowym - Kongres Profesjonalistów PR już w tym tygodniu

2 dni prelekcji, 22 ekspertów, 18 wystąpień, 2 warsztaty praktyczne, debata oraz około 300 uczestników – tak w liczbach prezentuje się nadchodzący Kongres Profesjonalistów Public Relations. Głównym tematem tegorocznego wydarzenia, które odbędzie się w najbliższy czwartek i piątek w Hotelu Hilton Inn w Rzeszowie, będą kryzysy wizerunkowe.

Przed nami XVIII edycja Kongresu Profesjonalistów PR, który co roku gromadzi ekspertów oraz praktyków z całej Polski związanych z branżą public relations. Poruszana tematyka skupia się na zagadnieniach kluczowych w pracy rzeczników prasowych, marketingowców, samorządowców oraz osób odpowiedzialnych za komunikację oraz wizerunek marek.


zobacz więcej
17 kwietnia 2018 08:52:59

Jak skutecznie prowadzić sprzedaż B2B w Internecie?

E-commerce Innovations to coroczna, bezpłatna konferencja dla wszystkich, którzy chcą poznać najnowsze trendy w e-commerce B2B. 8. edycja wydarzenia odbędzie się 17 maja 2018 r. w Business Centre Club w Warszawie.

Z udziału w konferencji najbardziej skorzystają osoby zarządzające firmami, menedżerowie sprzedaży i marketingu, specjaliści ds. e-commerce, praktycznie z każdej branży, która ma ofertę dla klientów biznesowych. Ważną wiedzę zdobędą zarówno ci, którzy już sprzedają w Internecie prywatnym konsumentom i chcą poznać różnice między e-commerce B2C a B2B, jak i firmy realizujące obroty w obszarze business to business, które nie korzystają jeszcze z Internetu jako narzędzia sprzedaży.


zobacz więcej
16 kwietnia 2018 08:13:47

Retail Marketing Forum: jeśli sprzedaż, to wielokanałowa

10 kwietnia w Warszawie odbyła się 11. edycja Retail Marketing Forum. Wydarzenie przyciągnęło ponad 100 uczestników – głównie właścicieli, menedżerów i dyrektorów marketingu sieci handlowych oraz deweloperów.

Na tegorocznej edycji, której tematem przewodnim była sprzedaż wielokanałowa, pojawili się przedstawiciele m.in. takich marek, jak: Reserved, New Balance, 4F, Kazar, Wittchen czy Coccodrillo. Retail Marketing Forum podzielone było na część wystawienniczą i wykładową. Na stoiskach można było zapoznać się z nowymi rozwiązaniami dla retailu.Dużym zainteresowaniem cieszyła się na przykład wirtualna przymierzalnia, którą można było osobiście przetestować.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »