Log in English Polski

News

Filtruj:


2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


April 18, 2019, 1:23 p.m.

Wesołych Świąt!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia

Katarzyna Wojniak Dyrektor Biura Zarządu
oraz
Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych


see more
April 18, 2019, 1:21 p.m.

Przewaga drukarni wielkoformatowych - wydruki reklamowe najwyższej jakości

Wydruki wielkoformatowe nie są już żadną nowością - druk wielkoformatowy towarzyszy nam bowiem każdego dnia. W drodze do szkoły, pracy, załatwiając codzienne sprawy spotykamy się z dziesiątkami, a niekiedy nawet setkami rozmaitych form reklamy z zastosowaniem właśnie druku wielkoformatowego. Powód jest posty - taka reklama zwraca uwagę, przyciąga wzrok, a więc daje większe szanse na to, że znajdzie się potencjalnego klienta, który zainteresuje się produktem bądź usługami. Czym dokładnie jest druk wielkoformatowy i jak wybrać drukarnię do przygotowania skutecznej reklamy?

 


see more
April 18, 2019, 11:49 a.m.

Śniadanie z laureatami konkursów RemaDays Warsaw 2019

Tradycyjnie o 12:00, trzeciego dnia targów reklamy i druku RemaDays Warsaw odbyło się spotkanie podczas którego spotkali się partnerzy programu Solidni w Biznesie, ale nie tylko. Od kilku już lat podczas tego wydarzenia ogłaszane są wyniki trzech prestiżowych konkursów targowych – Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year.

Prezentacja laureatów w towarzystwie Solidnych ma swój wyjątkowy wymiar. To dowód uznania dla firm, które w swojej pracy kierują się uczciwością i zaufaniem. Właśnie partnerzy programu jako pierwsi mogli poznać zwycięzców w głosowaniu zwiedzających na najlepszy gadżet, katalog i ekspozytor roku, a tym samym skorzystać z wyjątkowej okazji do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych.
 


see more
April 16, 2019, 12:44 p.m.

Przed nami Sprawozdawcze Walne Zebranie PIAP

Polska Izba Artykułów Promocyjnych po raz kolejny spotyka się, żeby złożyć sprawozdanie z działań w ubiegłym i bieżącym roku oraz wytyczyć nowe cele. Coroczne spotkania wyznaczają kierunki działań PIAP i podsumowują osiągnięcia.

Kolejne Sprawozdawcze Walne Zebranie PIAP odbędzie się 17 maja br. w Ranczo pod Bocianem w Tarczynie. Oprócz części oficjalnej, podsumowującej działania Izby, w planach jest także atrakcyjna część integracyjna w postaci parku linowego, ogniska oraz kolacji grillowej dla uczestników spotkania.

- Nasza praca i wszystkie podejmowanie działania oraz wydatki są transparentne dla członków, Walne Zebrania PIAP służą rozliczeniu naszych aktywności, ale nie tylko. To także kolejna atrakcyjna okazja do integracji i wymiany cennych opinii, to burza kreatywnych, reklamowych mózgów, z której zawsze wyłaniają się nowe idee mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.


see more
April 16, 2019, 12:17 p.m.

PIAP ma nowych Członków

Antigro, Mister Lanyard oraz Agencja Reklamowa SIDE to nowi Członkowie, którzy przystąpili do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w pierwszym kwartale 2019 roku.

Antigro – oprogramowanie dla poligrafii

Firma Antigro buduje własne produkty oraz dostarcza oprogramowanie szyte na miarę dla organizacji z szeroko pojętej branży poligraficznej na całym świecie. Skupienie się na jednej specjalizacji pozwoliło firmie zbudować wysokiej klasy kompetencje dzięki czemu Antigro może pomóc  swoim klientom przenieść ich biznes na wyższy poziom.  Misją Antigro jest wspieranie firm poligraficznych w transformacji cyfrowej, która obecnie odbywa się w niemal wszystkich obszarach biznesu.


see more
April 16, 2019, 8:46 a.m.

Maxim Ceramics prezentuje nowości na 2019 rok

Klasyczne wzornictwo urozmaicone dodatkami, wpisującymi się w panujące trendy. Taka dewiza towarzyszyła firmie Maxim Ceramics w projektowaniu nowości na 2019 rok. Projektanci dołożyli wszelkich starań, by kubki premierowo prezentowane na najważniejszych targach reklamowych tego roku, zachwyciły odbiorców funkcjonalnością i designem.

Porcelanowe modele Diamond i Freedom Excellence to nowoczesne formy kubków, wykończone ozdobnymi geometrycznymi wypustkami umieszczonymi w ich dolnej części. Wersja Freedom Excellence Lock wyposażona jest w praktyczną zatyczkę przytwierdzoną do przykrywki, zapewniającą jeszcze lepszą izolację ciepła i bezpieczeństwo użytkowania.


see more
April 15, 2019, 11:15 a.m.

POWER SLEEVE - powerbank i bezprzewodowa ładowarka Qi w jednym

JettStudio prezentuje POWER SLEEVE - połączenie powerbanka z bezprzewodowym ładowaniem w jednym.

Produkt posiadający polimerową baterię litowo-jonową o mocy 5000 mAh ze standardem ładowania  bezprzewodowego Qi. POWER SLEEVE naładuje urządzenie mobilne także w drodze po umieszczeniu w skórzanym, stylowym etui. Napięcie ładowania 5V/2A. Gniazda wyjściowe zawierają: Micro USB oraz 2 gniazda konwersyjne Lightning i USB typu C. Kabel do ładowania w zestawie. Materiał: skóra. Wymiary produktu: 17,7 x 9,4 x 1,6 cm. Technika znakowania: tłoczenie, nadruk.

Strona produktu: https://www.jettstudio.pl/produkt/12375/power-sleeve-powerbank-i-bezprzewodowa-ladowarka-qi

 


see more
April 15, 2019, 9:52 a.m.

Zapraszamy na 2. konferencję z cyklu „Jak wzmocnić brandy? Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania”

Zapraszamy na 2. konferencję z cyklu „Jak wzmocnić brandy? Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania”

O konieczności dokonania wyboru między podążaniem marki za średnią w danej kategorii a budowaniem własnej tożsamość i historii ze świadomością ryzyka porażki opowie Dorota Kałowska. Prelegentka podpowie także, co zrobić, aby dobrze przygotować strategię opakowaniową, by tej porażki uniknąć. Robert Lis i Maciej Sawina opiszą wyzwania, jakie stoją przed branżą FMCG w obliczu rozwoju handlu internetowego oraz wspólnie ze słuchaczami zastanowią się, jak w nowej sytuacji projektować opakowania, jaką strategię postępowania przyjąć. A może trzeba zmienić myślenie o samym produkcie?

Temat digitalizacji w handlu podejmie także Joanna Kwiczor, która w swoim wystąpieniu odpowie m.in. na pytania: co oznacza digitalizacja dla designu opakowań, jak przejąć kontrolę nad wizerunkiem produktów w internecie, jak poprawić konwersję i sprzedaż produktów w e-commerce i jak się przygotować na dyktat nowych technologii.


see more
April 15, 2019, 9:31 a.m.

NOWOŚĆ! Otwarta formuła konferencji MARKETING MIX

To już V edycja. Tradycyjnie, drugiego dnia targów FestiwalMarketingu.pl - czyli 19 września odbędzie się konferencja MARKETING MIX. W tym roku wystartuje w nowej odsłonie.

Organizator kładzie duży nacisk na integrowanie uczestników, dlatego w tegorocznej odsłonie przedstawiciele branży reklamowej będą mogli uczestniczyć w otwartej formule konferencji. Każdy chętny, otrzyma zestaw słuchawkowy, który pozowoli mu na komfortowe uczestniczenie i spokojne wysłuchanie prelekcji. 

Aktualnie trwają szczegółowe ustalenia z prelegentami dotyczące tematyki wystąpień. W drugiej połowie maja organizatorzy przedstawią agendę.

W dotychczasowych edycjach swoją wiedzą dzielili się między innymi: Paweł Tkaczyk, Dorota Wellman, Natalia Hatalska, Jacek Santorski, Karol Froń, Alicja Cybulska itd.

 


see more
April 11, 2019, 10:04 a.m.

Podsumowanie 5 edycji konferencji opakowaniowej Label Innovations

5. edycja konferencji Label Innovations odbyła się w duchu ekologicznych innowacji oraz kreatywnych inspiracji, której uczestnicy dali upust podczas warsztatów kreatywnych.

Miniona edycja Label Innovations koncentrowała się wokół tematu „Eko, które kupi konsument, czyli o ekoinnowacjach w opakowaniach i etykietach”. Wydarzenie przeciągnęło wielu przedstawicieli przedsiębiorstw produkcyjnych szukających wiedzy w zakresie technologii opakowań. Obecnie wielu producentów boryka się z problemem wzmożonej konkurencji oraz musi podążać za zmieniającymi się trendami np. takim jak „Eko”.


see more

1 2 3 4 5 6 next »