Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


28 kwietnia 2017 11:10:22

8 Edycja RemaDays Kiev - zakończona

W dniach 6-7 kwietnia 2017r. po raz ósmy odbyły się Targi RemaDays Kiev. Swoją ofertę mogło zaprezentować blisko 100 wystawców. Najnowsze osiągnięcia producentów, importerów i dystrybutorów produktów i usług reklamowych mogło podziwiać wielu profesjonalistów z branży reklamy i poligrafii. Nic dziwnego, że dwa kwietniowe dni były w Kijowie prawdziwym świętem reklamy.

Więcej informacji znajdą Państwo na www.remadays.com.ua

 


zobacz więcej
27 kwietnia 2017 10:23:10

Przeżyjmy to jeszcze raz! Video relacja z Jubileuszu 10-lecia PIAP

Miło nam zaprezentować krótką video relację z uroczystości Wieczoru Branżowego PIAP 2017, który odbył się dnia 16.02 br.w Warszawie.
Dokładnie tego samego dnia Izba obchodziła uroczysty Jubileusz 10-lecia istnienia organizacji na rynku.
Przeżyjmy to jeszcze raz i wróćmy na chwilę do tych miłych chwil.
Życzymy wszystkim miłego seansu!

VIDEO-WIECZÓR BRANŻOWY PIAP 2017

Film został zrealizowany przez firmę Członkowską PIAP- Brandfathers Group Sp.z o.o. www.brandfathers.pl


zobacz więcej
25 kwietnia 2017 14:51:46

Kryzysy nam niestraszne

Ponad 300 osób uczestniczyło w Kongresie Profesjonalistów Public Relations, który odbył się w rzeszowskim hotelu Hilton Garden Inn w dniach 20 i 21 kwietnia. Tegoroczne spotkanie branży PR obfitowało nie tylko w interesujące prelekcje – w jego trakcie odbyły się także debata oksfordzka, warsztaty praktyczne oraz sesja naukowa. Organizatorami Kongresu były firmy Newsline oraz Ideo.

Tematem przewodnim tegorocznego Kongresu były sytuacje kryzysowe. Jak ocenia dr hab. Dariusz Tworzydło, prezes zarządu Exacto, konferencja spełniła swoje zadanie. Już od 17 lat w czasie Kongresu naukowcy konfrontują teorię z praktykami. Podstawa, jaką jest wiedza teoretyczna, przeplata się tu z wieloletnim doświadczeniem ekspertów, którzy w inspirujący sposób dzielą się swoimi doświadczeniami ze słuchaczami. Tegoroczną edycję poświęciliśmy kryzysom, ponieważ w dobie mediów społecznościowych coraz łatwiej o sytuację kryzysową i coraz trudniej nad nią zapanować. Pomysł podsunęli nam również sami uczestnicy, którzy wskazują co jest dla nich interesujące – podkreśla dr hab. Dariusz Tworzydło.


zobacz więcej
25 kwietnia 2017 10:34:28

Jaguar ubierze Twoje produkty

Dostrzegając potrzeby rynku w zakresie spersonalizowanych opakowań do gadżetów reklamowych firma Jaguar Tomasz Chwiłowicz uruchomiła ich produkcję.

W ofercie znajduje się szeroka gama pudełek barwionych w masie, drukowanych oraz zrobionych z modnego papieru washpaper. Wykonywane są one w dowolnych kształtach i wymiarach. Każdy wyprodukowany model, w zależności od potrzeb klienta, może być indywidualnie spersonalizowany wybraną metodą: druk full kolor, hot-stamping, nadruk, laser. Firma oferuje również pudełka do zestawów wypełnione kolorową pianką poliuretanową.

www.jaguargift.com/opakowania

 

 


zobacz więcej
24 kwietnia 2017 13:38:21

O praktyce komunikacji kryzysowej podczas pierwszego dnia Kongresu Profesjonalistów PR

Dwanaście wystąpień, ponad trzystu uczestników, dziesiątki ciekawych case’ów. Tak w skrócie podsumować można pierwszy dzień odbywającego się w Rzeszowie Kongresu Profesjonalistów Public Relations – największej konferencji branży PR w Polsce.

Tradycyjnie już Kongres rozpoczął się od wystąpienia Adama Łaszyna, Prezesa Alert Media Communications, który przedstawił „Subiektywny ranking najciekawszych trendów PR minionego roku”. Na podium zestawienia znalazły się: PRowa moc populizmów i „realne flashmoby”, a pierwsze miejsce zajął początek walki z zalewem wiadomości typu fake news. Sebastian Bykowski, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Generalny, PRESS-SERVICE Monitoring Mediów, w trakcie wystąpienia #KryzysyZjadamyNaŚniadanie mówił między innymi o tym, jak zmiany w sposobie konsumpcji mediów wpływają na przebieg kryzysów, na jakie typy można podzielić użytkowników sieci i jak coraz silniej otacza nas tzw. DSDB, czyli darmowy system dystrybucji bzdur.


zobacz więcej
24 kwietnia 2017 08:24:53

PROMO SHOW 2017 – Gdańsk & Katowice

Czołowi dostawcy gadżetów reklamowych ponownie zapraszają agencje i klientów końcowych na największe road show branży reklamowej. We wrześniu w Gdańsku i Katowicach zaprezentują nowości na sezon świąteczny. Te regionalne targi dla branży artykułów promocyjnych są  kontynuacją warszawskiej imprezy - FestiwalMarketingu.pl.

PROMO SHOW z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W gronie nowych wystawców pojawiły się m.in. firmy: ADLER, PRAŻMOWSCY czy DRUKARNIA AGPRESS. Swój udział potwierdzili także dotychczasowi wystawcy - aktualną listę wystawców z Gdańska można zobaczyć TUTAJ, a z Katowic TUTAJ.


zobacz więcej
20 kwietnia 2017 09:05:51

Podsumowanie pierwszej edycji konferencji Label Innovations

Podczas pierwszej edycji konferencji Label Innovations „Co mówi Twoje opakowanie? Nowe wyzwania komunikacyjne i rynkowe stojące przed opakowaniami” poświęconej roli oraz komunikacji opakowania – firma Etykiety.pl Etigraf zadbała o stworzenie niepowtarzalnej atmosfery, sprzyjającej połączeniu świata nauki i biznesu.

Organizatorzy skupili się na najtrudniejszych zagadnieniach, które stanowią wyzwania dla wielu właścicieli marek: począwszy od wizerunku marki i opakowania, a kończąc na sposobach angażowania konsumentów.


zobacz więcej
20 kwietnia 2017 08:44:18

Życzenia dla mistrza Pągowskiego na wielkim formacie - kampania OOH magazine na nośnikach AMS i Ströer

Z okazji jubileuszu pracy artystycznej, OOH magazine przygotował specjalne wydanie swojego kwartalnika. W środku znaleźć można inspirujący wywiad z mistrzem polskiej grafiki - Andrzejem Pągowskim, a zwieńczeniem tej współpracy jest oryginalna okładka, przygotowana przez samego artystę. Wyjątkowe wydanie potrzebuje wyjątkowej promocji, dlatego wraz z partnerami - firmami AMS i Ströer, OOH magazine złożył mistrzowi życzenia na "wielkim formacie".


zobacz więcej
19 kwietnia 2017 15:20:45

Pełen sukces 9. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations

Ponad 200 Wystawców z całego świata, 5200 zwiedzających z Polski i zagranicy, międzynarodowe kontakty biznesowe, solidna dawka fachowej wiedzy przekazana podczas 3 konferencji tematycznych oraz seminariów workShops. W dniach 4-5 kwietnia odbyła się 9. edycja największych w Europie Środkowo-Wschodniej targów branży opakowań – Packaging Innovations.  

 


zobacz więcej
19 kwietnia 2017 14:09:34

Kongres PR w Rzeszowie już w tym tygodniu

Jakie działania podejmować, by nasza firma uniknęła kryzysu w mediach? Co robić, gdy dziennikarze zasypują nas trudnymi pytaniami? Kiedy zaczyna i kończy się sytuacja kryzysowa? Odpowiedzi na te pytania będzie można poznać podczas tegorocznej edycji Kongresu Profesjonalistów Public Relations. Swoimi doświadczeniami w unikaniu oraz łagodzeniu sytuacji kryzysowych podzielą się m.in. Magdalena Szulc – Rzecznik Prasowy i Kierownik Komunikacji w firmie UBER, Robert Korzeniowski – czterokrotny mistrz olimpijki i organizator wydarzeń sportowych czy Adam Burak – z Agencji BLUE Warszawa, były Marketingu i Komunikacji LOTOS SA.

20 i 21 kwietnia 2017 roku pracownicy branży public relations, rzecznicy prasowi z sektora prywatnego i publicznego oraz przedstawiciele firm i samorządów z całej Polski będą mieli wyjątkową okazję do zapoznania się z tajnikami kryzysu wizerunkowego. W Rzeszowie podczas prelekcji praktycy PR podzielą się swoją wiedzą, spostrzeżeniami oraz przykładami rozwiązań, z których korzystali w trackie sytuacji kryzysowych.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »