Log in English Polski

News

Filtruj:


2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


March 5, 2021, 11:47 a.m.

Nowy podatek od reklam w 2021 roku? - Gifts Journal Flesz - marzec 2021

W najnowszym Fleszu prezentowana jest comiesięczna dawka newsów. Co można znaleźć w marcowym wydaniu Flesza:

  • Nowy podatek reklamowy dla outdooru
  • Kampania Super Rzecz
  • Kierunki rozwoju branży poligraficznej
  • 30 lat firmy Axpol Trading

ZOBACZ MARCOWE WYDANIE FLESZA


see more
March 4, 2021, 1:38 p.m.

Wielkanoc - sezonowa kategoria na ESB

Darmowa platforma European Buyers&Sellers codziennie inspiruje nowymi produktami. Umożliwia wysyłanie szybkich zapytań do kilkudziesięciu dostawców jednocześnie z całej Europy.

Powoli zbliżają się Święta Wielkanocne. Na tą okazję platforma EB przedstawia ofertę dostawców, którzy posiadają produkty z tej kategorii. Wśród nich znajdują się opakowania, nasiona, świece, czekoladki, ciasteczka, cukierki i wiele, wiele innych, które stanowią świetną inspirację. Jeżeli działacie na rynku reklamowym - nie czekajcie! Wyślijcie stąd zapytania do dostawców z kategorii Wielkanoc.


see more
March 4, 2021, 12:05 p.m.

Idealny prezent z okazji Dnia Kobiet od SDX Group

Apaszki MIST są lubianym przez kobiety dodatkiem do garderoby. To drobiazg, który potrafi dyskretnie odmienić stonowaną, formalną stylizację zmieniając ją z nudnej w niepowtarzalną. We współpracy z  SDX zaprojektujecie swój własny, unikalny wzór. Dostępne rozmiary: 70x70 cm oraz 50x150 cm, materiał: tkanina apaszkowa, 60 g/m2.


see more
March 2, 2021, 9:34 a.m.

Apel organizacji branżowych w sprawie PKE

Zaproponowane zmiany w ustawie dotyczącej prawa komunikacji elektronicznej wywołały falę niezadowolenia przedsiębiorców. W świetle nowych przepisów firmy musiałyby w ciągu zaledwie 6 miesięcy uzyskać zupełnie nowe zgody na kontakty marketingowe we wszystkich kanałach komunikacji. Stowarzyszenia branżowe związane z marketingiem oraz biznesem postanowiły jednogłośnie sprzeciwić się tym kuriozalnym i uciążliwym dla wszystkich uczestników rynku zmianom.

Wspólne pismo do Prezesa Rady Ministrów, Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców oraz Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii wystosowały organizacje: Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB, Polska Izba Artykułów Promocyjnych, Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej, Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Business Centre Club. Podmioty branżowe podkreślają, że uzasadnienie dla nowego prawa może wprowadzić wysoki poziom niepewności odnośnie właściwego jego stosowania.


see more
March 2, 2021, 7:53 a.m.

Lutowy numer „Świata DRUKU” u Państwa

Na stronie internetowej www.swiatdruku.eu jest dostępne lutowe wydanie miesięcznika branży poligraficznej „Świat DRUKU”, które w wersji drukowanej już trafiło do rąk prenumeratorów lub jeszcze jest w drodze do Państwa. Warto dołączyć do tego grona, bowiem oprócz atrakcyjnej ceny i wygodnej formy otrzymywania pisma, stali Czytelnicy zyskują przedpremierowy, otwarty dostęp do e-wydania.
W najnowszym numerze miesięcznika znajdą Państwo m.in. wywiady i artykuły dotyczące prognoz dla rynku opakowań, tektury falistej i druku fleksograficznego, sposobów finansowania branży poligraficznej, a także artykuły przybliżające tematy z obszaru prepressu i Web-to-Print.

 


see more
March 1, 2021, 9:05 a.m.

Firma Headwear Professionals przedstawia najnowszy katalog produktowy

Ponad 150 fasonów czapek reklamowych dostępnych od ręki – czapki z daszkiem, czapki zimowe, kapelusze i daszki – to wszystko można znaleźć w najnowszym katalogu Headwear Professionals – europejskiego lidera w produkcji czapek reklamowych. Ponadto w katalogu zostały zaprezentowane topowe modele czapek na nadchodzący sezon. W katalogu można znaleźć także opis wszystkich możliwości znakowania i personalizacji czapek reklamowych.

Z katalogiem można zapoznać się TUTAJ. Został także przygotowany katalog „no name” w formacie PDF – do pobrania TUTAJ


see more
March 30, 2020, 1:21 p.m.

#RatujBiznes na rzecz wsparcia przedsiębiorców w czasach epidemii

Dziś ruszamy z akcją Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców #RatujBiznes na rzecz wsparcia przedsiębiorców w czasach epidemii.
#RatujBiznes to akcja informacyjna, której swoistym hubem jest strona internetowa ➡️ www.rzecznikmsp.gov.pl/ratujbiznes. Są na niej zamieszczone krótkie i jasne informacje w zakresie możliwości jakie daje przedsiębiorcom obecny (oraz przyszły, w zakresie proponowanych rozwiązań procedowanej obecnie tarczy antykryzysowej) stan prawny.

Na stronie akcji będzie można także znaleźć listę kancelarii, które nieodpłatnie (pro publico bono) pomogą przedsiębiorcom sektora MŚP przy wypełnianiu i składaniu przedmiotowych wniosków o ulgi czy wsparcie.
 

 


see more
March 30, 2020, 12:37 p.m.

Trzeba natychmiast wprowadzić Tarczę i rozpocząć pilne prace nad jej nowelizacją – apel Rady Przedsiębiorczości !

Organizacje zrzeszone w Radzie Przedsiębiorczości zaapelowały do premiera oraz marszałków Sejmu i Senatu o niezwłoczne przyjęcie i wprowadzenie Tarczy Antykryzysowej (w zakresie związanym z ratowaniem firm i miejsc pracy) oraz natychmiastowe rozpoczęcie prac nad jej nowelizacją i stworzeniem Tarczy 2.0.
Pod apelem podpisali się: ABSL, Federacja Przedsiębiorców Polskich, Krajowa Izba Gospodarcza, Lewiatan, Polska Rada Biznesu, Pracodawcy RP, Związek Banków Polskich, Business Center Club, Związek Rzemiosła Polskiego.


see more
March 26, 2020, 2:46 p.m.

Łączymy się i wspólnymi siłami walczymy o lepsze jutro dla wszystkich przedsiębiorców!

PIAP został parterem inicjatywy #TUgether !

Pracujemy nad uwagami do projektu ustawy, ale na tym etapie bardzo chcemy wesprzeć Adama Abramowicza Rzecznika MŚP Biuro Rzecznika MŚP, który wzywa Mateusz Morawiecki i Sejm Rzeczypospolitej Polskiej do sprawiedliwego zwolnienia z ZUS wszystkich przedsiębiorców MŚP - podobnie jak rolnicy zostali zwolnieni z KRUS bez względu na wielkości gospodarstwa i to już w zeszłym tygodniu.

 
Brak dostępnego opisu zdjęcia.

see more
March 24, 2020, 10:42 a.m.

Program Not Recommend odzyskał już ponad 4,5 miliona złotych

Usługa Not Recommend to narzędzie dedykowane branży reklamowej, którego zadaniem jest promowanie firm wiarygodnych finansowo. Dzięki niej udało się już odzyskać ponad 4,5 miliona złotych!

Dzięki usłudze Not Recommend pozwalającej udostępniać partnerom programu dane o firmach nierzetelnych, budowana jet zaufana sieć uczestników rynku reklamowego w Polsce. Program działa no polskim rynku już od ponad 10 lat. Firmy uczestniczące w programie cenią sobie rolę mediatora, pozwalającą skutecznie rozwiązywać spory natury finansowej pomiędzy firmami z branży reklamowej.


see more

1 2 3 4 5 6 next »