Log in English Polski

News

Filtruj:


2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


March 29, 2019, 12:41 p.m.

Multimedialne narzędzia promocji jako skuteczna forma komunikacji z klientem – konferencja Digital Signage już 18 kwietnia w Warszawie

Bezpłatne spotkanie Digital Signage skierowane jest do pasjonatów nowoczesnych rozwiązań technologicznych, znajdujących zastosowanie w marketingu cyfrowym. Konferencja odbędzie się 18 kwietnia o godz. 9:00 w Hotelu Novotel w Warszawie.

Połączenie IT z narzędziami promocji to coraz częściej stosowane metody kreowania wizerunku. Wiele firm i instytucji zastępuje dotychczas stosowane mechanizmy reklamowania swoich usług i produktów narzędziami digital signage, czyli elektronicznymi totemami, monitorami LCD, multimedialnymi ekranami itp.

 


see more
March 28, 2019, 8:36 a.m.

Jak druk internetowy zmienił biznes

Branża poligraficzna dynamicznie się rozwija, także za sprawą technologii cyfrowych. Te w ostatnich latach zmieniały biznes muzyczny, hotelowy, gastronomiczny i transportowy. Teraz na naszych oczach zmieniają sposób, w jaki przedsiębiorcy drukują swoje wizytówki, ulotki czy katalogi.

Kilka lat temu jeden z przedsiębiorców z branży internetowej próbował przekonać właścicieli restauracji i pizzerii, by rozszerzyli ofertę o zamawianie ich produktów przez internet oraz dowóz do klienta. Zderzył się ze ścianą, bo rozmówcy byli zadowoleni ze sprzedaży w tradycyjnych kanałach, a zamawianie jedzenia online postrzegali jako koszt, nie źródło zysków.


see more
March 27, 2019, 9:23 a.m.

Jubileuszowa edycja RemaDays Kiev 2019 – święto branży reklamowej na Ukrainie

W centrum wystawienniczym IEC-EXPO Kiev swoją ofertę mogło zaprezentować ponad 100 wystawców. Najnowsze osiągnięcia producentów, importerów i dystrybutorów produktów i usług reklamowych mogło podziwiać wielu profesjonalistów z branży reklamy i poligrafii.

Stolica Ukrainy gościła specjalistów branży artykułów reklamowych już po raz dziesiąty. Wystawcy mieli okazję zaprezentować się w sektorach: Gifts&Textile, Sign&Visual, Tech&Print. Jubileuszowa edycja RemaDays Kiev stała się prawdziwym świętem reklamy. Swoje chwile mieli także przedstawiciele firm, których produkty i usługi, dzięki swojej innowacyjności, wzbudziły największe zainteresowanie wśród zwiedzających.


see more
March 25, 2019, 1:31 p.m.

Drukarnia internetowa Chroma inwestuje w nowoczesny model zarządzania przedsiębiorstwem

Chroma zakupiła system MIS austriackiej firmy Rogler. Sprzedawcą i integratorem tego rozwiązania jest firma PM Software z Warszawy. Celem instalacji systemu jest podniesienie efektywności i opłacalności produkcji oraz przejęcie całkowitej kontroli nad każdym etapem produkcji, zarówno w kwestii organizacji, logistyki, jak i analizy biznesowej kosztów.

System ten będzie całkowicie zintegrowany z istniejącym sklepem internetowym i zapewni automatyczne planowanie każdego etapu produkcji. Pozwoli na przewidywanie, jak mają wyglądać jego poszczególne etapy oraz co, jak i w jakim czasie wykonują ludzie lub zespoły. Dzięki systemowi Business Intelligence można będzie optymalnie wykorzystać możliwości maszyn i kadry pracowniczej.


see more
March 22, 2019, 8:04 a.m.

Portfelowe love od Jaguar.Gift. na wiosnę!

Najnowsze propozycje dla zakochanych Pań zaprojektowane przez niepoprawnego romantyka.

Firma Jaguar zaprasza do skorzystania z oferty.  

https://jaguargift.com/pl/oferta/portfele/ 


see more
March 20, 2019, 2:31 p.m.

Niskie zainteresowanie zamówieniami publicznymi ! Prezes Urzędu Zamówień Publicznych zwraca się do PIAP

Prezes Urzędu Zamówień Publicznych zwrócił się oficjalnym listem do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w celu zbadania przyczyn niskiego zainteresowania przedsiębiorców zamówieniami publicznymi . Urząd Zamówień Publicznych w swoim piśmie informuje, iż od kilku lat konkurencyjność na polskim rynku zamówień publicznych utrzymuje się na niesatysfakcjonującym, niskim poziomie, co negatywnie wpływa na proces udzielania zamówień. Urząd chce zdiagnozować przyczyny tego stanu, aby mu skutecznie przeciwdziałać, w tym celu zwrócił się do PIAP i Członków Izby z prośbą o udział w ankiecie. Odpowiedzi pomogą określić bariery zniechęcające przedsiębiorców do ubiegania się o publiczne kontrakty, jak również poznać oczekiwania odnośnie udziału w rynku zamówień.

Ankieta jest anonimowa i nie zajmie więcej niż 5-10 minut .
Zachęcamy do udziału w badaniu.

http://ankieta.uzp.gov.pl/wykonawcy_konkurencyjnosc/                              

Wyniki ankiety po analizie pozwolą Urzędowi Zamówień Publicznych odpowiednio ukierunkować działania, aby udział krajowych przedsiębiorców w rynku zamówień publicznych był większy.

 

 


see more
March 19, 2019, 8:37 a.m.

Cyfrowe oblicze PR

O nowych technologiach i narzędziach wykorzystywanych w komunikowaniu, a także kryzysach wizerunkowych porozmawiamy podczas Kongresu Public Relations 2019.
Wyniki raportu Global Digital Report 2018 wskazują, że światowy współczynnik użytkowników mediów społecznościowych wyniósł w ubiegłym roku 3,2 miliarda. Co ciekawe, liczba ta rośnie z roku na rok o ok. 13%. Oznacza to, że z dobrodziejstw social mediów zacznie niebawem korzystać dodatkowe 400 mln osób. Czy PR w oderwaniu od internetu jeszcze w ogóle istnieje? Będą się nad tym zastanawiać goście i prelegenci zaproszeni na tegoroczny Kongres Public Relations, który odbędzie się 25 i 26 kwietnia w Rzeszowie.


see more
March 18, 2019, 11:02 a.m.

Wirtualny przewodnik po targach RemaDays Warsaw 2019 – RemaDays Online

Chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów reklamy i druku RemaDays Warsaw została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej. Jak działa to narzędzie?

Po wybraniu RemaDays Online na stronie pojawią się plany hal podzielone na mniejsze sektory. Wybieramy interesujący nas sektor i klikając w poszczególne stoiska otrzymujemy informację o wystawcy, prezentowanej przez niego ofercie wraz z zdjęciami stoiska.


see more
March 18, 2019, 8:51 a.m.

Tu warto być. Targi Packaging Innovations już w kwietniu

Już niebawem, w dniach 2-3 kwietnia w EXPO XXI Warszawa, odbędą się 11. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. To wydarzenie o ugruntowanej pozycji na rynku, które każdego roku odwiedzają tysiące gości z Polski i zagranicy. W ciągu dwóch dni można poznać ofertę ponad 200 wystawców oraz wziąć udział w licznych spotkaniach w strefach workShops. Jak potwierdzają dotychczasowi uczestnicy targów, na tym wydarzeniu trzeba być, ponieważ pokazuje ono trendy na najbliższy rok.

Przygotowania do Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations trwają cały rok. To tysiące wykonanych połączeń oraz niezliczona ilość maili.


see more
March 18, 2019, 8:43 a.m.

Czy wiek firmy firmy idzie w parze z poziomem realizacji zamówień?

Decydując się na usługi konkretnej firmy bądź fachowca, bardzo często bierze się pod uwagę lata działalności. Wydaje się bowiem, że firma która działa na rynku kilkanaście lat musi być lepsza od tej, która funkcjonuje tylko kilka. Czy rzeczywiście tak jest? Czy staż istnienia firmy musi być równoznaczny z jej doświadczeniem i poziomem realizacji powierzanych jej zadań? Czy można mieć pewność, że oddając projekt w ręce firmy oferującej usługi wiele lat, rzeczywiście będzie się miało do czynienia z profesjonalistami?


see more

1 2 3 4 5 6 next »