Aktualności

Filtruj:


2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


29 marca 2018 20:11:48

Wesołych Świąt!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju.
Serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół.
Wesołego Alleluja i mokrego Dyngusa
życzą Katarzyna Wojniak Dyrektor oraz Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych


zobacz więcej
29 marca 2018 15:43:44

Eksperci sprzedaży wielokanałowej na Retail Marketing Forum

Retail Marketing Forum to coroczne, bezpłatne wydarzenie dla handlowców z wszystkich branż, poświęcone marketingowi i sprzedaży w handlu detalicznym. Tegoroczna, 11. edycja odbędzie się 10. kwietnia w Business Centre Club w Warszawie. Głównym tematem spotkania będzie sprzedaż wielokanałowa.

Retail Marketing Forum od lat skupia przedstawicieli sieci i centrów handlowych, sklepów stacjonarnych, tymczasowych oraz internetowych, by w ciągu jednego dnia konferencji zaprosić ich do dyskusji na temat dobrych praktyk w marketingu i sprzedaży. Uczestników przyciągają merytoryczne wykłady, możliwość skorzystania z indywidualnych porad ekspertów, oferty wystawców, a także możliwość nawiązania cennych relacji biznesowych.


zobacz więcej
29 marca 2018 08:13:04

BK PRO o PSP 2018 - doskonała organizacja

Podczas zakończonych w lutym nowych targów na rynku gadżetów reklamowych - Promo Show Professional, czołowi dostawcy upominków reklamowych w Polsce zaprezentowali swoją ofertę na nadchodzące miesiące. Wydarzenie skupiło przedstawicieli branży gadżetowej – wśród nich znalazła się firma BK PRO, członek PIAP.

Jak podkreślają przedstawiciele firmy, udział w PSP z pewnością stanie się jednym ze stałych punktów w ich kalendarzu. - Dzięki doskonałej organizacji mieliśmy możliwość przeprowadzenia wielu merytorycznych rozmów biznesowych. Dzięki weryfikacji klientów zyskaliśmy więcej czasu na konkretne rozmowy. Możliwość integracji z klientami z pewnością dobrze wpłynie na przyszłe wspólne działania - mówi Olga Świdrowska, Account Executive w BK PRO.


zobacz więcej
29 marca 2018 08:11:28

Kryzys w dobie post-prawdy. Jak radzić sobie z fake newsami?

Błędy w relacji z klientem, wadliwy produkt czy niewłaściwie prowadzona komunikacja wewnętrzna – eksperci podkreślają, że kryzysy często rodzą się w samych firmach. Co jednak w przypadku, gdy przedsiębiorstwo nie ma sobie nic do zarzucenia, a w sieci krążą fałszywe, obciążające je informacje? Między innymi na takie tematy debatować będą eksperci i praktycy PR, którzy za niecały miesiąc spotkają się w Rzeszowie podczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations.

XVIII edycja Kongresu Profesjonalistów Public Relations odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie. Podczas dwóch dni wydarzenia, które gromadzi co roku 300 uczestników, wystąpi 20 prelegentów, odbędą się 2 warsztaty praktyczne oraz debata naukowa. Tegoroczny Kongres ponownie podejmuje tematykę kryzysów wizerunkowych. To już ostatnie dni, aby się zarejestrować.

 


zobacz więcej
27 marca 2018 13:46:56

BIC® Graphic o PSP - z pewnością weźmiemy udział w kolejnej edycji

Podczas zakończonych w lutym nowych targów na rynku gadżetów reklamowych - Promo Show Professional, czołowi dostawcy upominków reklamowych w Polsce zaprezentowali swoją ofertę na nadchodzące miesiące. Wydarzenie skupiło przedstawicieli branży gadżetowej – wśród nich znalazła się firma BIC® Graphic, producent długopisów, ołówków i zapalniczek z nadrukiem full kolor, oraz członek PIAP.

PSP 2018 to nowa inicjatywa wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału bieżącego roku, która powstała dzięki współpracy czołowych dostawców upominków reklamowych w Polsce. Event pozytywnie wspominają przedstawiciele BIC® Graphic. - PSP okazało się wydarzeniem wyjątkowo dobrze zorganizowanym. Limitowana grupa wystawców to okazja do tego, aby odwiedzający nie biegali po halach, a skupili się na ważnych tematach w czasie prowadzonych z dostawcami rozmów. Klimat wydarzenia pozwolił na swobodne, acz konkretne rozmowy i poświęcenie każdemu z odwiedzających uwagi - mówi Dariusz Dawidczyk z BIC® Graphic. 


zobacz więcej
23 marca 2018 13:57:16

Przedstawiciele agencji zachwyceni ideą PSP 2018

Promo Show Professional 2018 to nowa inicjatywa wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału bieżącego roku, która powstała dzięki współpracy czołowych dostawców upominków reklamowych w Polsce. Wydarzenie skierowane było tylko i wyłącznie do agencji reklamowych, by w komfortowych warunkach mogli zapoznać się z najnowszą ofertą na nadchodzące miesiące. Jak agencje oceniają to wydarzenie? Zobaczcie poniżej.

Sylwia Opara, właścicielka agencji 14Zero
OOH, jak miło było u Was być! Zrobiliście takie targi, o których chyba wszyscy marzyli..., zarówno wystawcy i zwiedzający. Rozsądnie podpatrywaliście co się nie podobało przez lata i stworzyliście alternatywę do konkurencyjnych imprez. W samym centrum miasta, bez „zbieraczy”, gdzie da się zamienić słowo z dostawcami i obejrzeć nowości, na stoiskach bez zbędnego zadęcia, gdzie najważniejsze są relacje. Wyznaczyliście nowy standard i postawiliście wysoko poprzeczkę. Niech konkurencja ma się na baczności, bo możecie ich zdeklasować. Czego Wam serdecznie życzę!

 


zobacz więcej
23 marca 2018 09:02:20

Kaptur na wszelki wypadek

Marka Beechfield znana z dobrej jakości różnego typu czapek, szalików  wprowadziła  w 2018 roku kolejne nowe, atrakcyjne produkty nadające się  do znakowania. Do tej pory gładkie bandany, od tego roku dostępne we wzory np. geometryczne lub w wersji cieniowanej. Ale nowością, która bez wątpienia zwraca uwagę  i wyróżnia się spośród  wielu innych nakryć głowy to   Morf™ Hoodie czyli połączenie bandany z kapturem, wykonane ze 100% poliestru (bandana) oraz mieszanki 60% bawełny i 40% poliestru (kaptur). Można ubrać do każdego stroju. Ma dwa zastosowania: chroni głowy zmarzlaków przed zimnem lub po prostu służy  jako ozdoba (w stylu streetwear). W L-Shop-Team, u największego dostawcy w Polsce tesktyliów promocyjnych, znaleźć można aż 163 produkty marki Beechfield, wśród nich właśnie te perełki.

www.l-shop-team.pl


zobacz więcej
22 marca 2018 13:33:51

Macma Polska o PSP 2018: ekskluzywne wydarzenie

W lutym odbyła się pierwsza edycja nowych targów na rynku gadżetów reklamowych - Promo Show Professional, czołowi dostawcy upominków reklamowych w Polsce zaprezentowali swoją ofertę na nadchodzące miesiące. Wydarzenie skupiło przedstawicieli branży gadżetowej – wśród nich znalazł się jeden z największych importerów i dostawców gadżetów reklamowych w Europie – firma Macma Polska, będąca członkiem PIAP.

Macma na polskim rynku istnieje od 2003 roku, a jej odbiorcami są agencje reklamowe oraz pośrednicy działający w branży reklamowej. Firma należy do międzynarodowej grupy posiadającej oddziały w wielu krajach europejskich m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Holandii, Szwecji i na Węgrzech.


zobacz więcej
21 marca 2018 14:13:54

SZTUKA SPRZEDAŻY 17.04.2018 WARSZAWA

miejsce: Golden Floor Tower ul. Chłodna. Jak sprzedawać więcej, efektywniej i czerpać z tego satysfakcję? Motywacja to podstawa, dlatego bądź świadomy, że jesteś dobry w tym co robisz!

Poznaj techniki, które sprzedają. Umiejętność sprzedaży to fundament każdego przedsiębiorstwa. Dowiedz się, jak zdobyć zaufanie Klienta, a tym samym pokonaj jego obiekcje oraz poprowadź sprzedaż tak, by zakończyła się sukcesem.

TYLKO DO 23 MARCA CENA 290 ZŁ! PÓŹNIEJ: 390 ZŁ


zobacz więcej
21 marca 2018 10:18:44

Kratownice X-10 CROSSwire ponownie w atrakcyjnej ofercie dla Członków PIAP

Pakiet korzyści dla członków PIAP został wznowiony i rozszerzony o możliwość zakupu kratownic X-10 CROSSwire na preferencyjnych warunkach. W przypadku zakupu zestawu kratownic o łącznej wartości nie mniejszej niż 5000 zł netto wg ceny z rabatem specjalna oferta przewiduje zniżkę 35% od ceny katalogowej. Przy zachowaniu powyższych warunków członkowie PIAP otrzymują bezpłatny projekt konstrukcji konieczny do przygotowania wyceny oraz bezpłatną wysyłkę na terenie Polski. Oferta obowiązywać będzie od 20 marca 2018 do 31 grudnia 2019 roku. Sprzedaż prowadzi firma Base Promotion Services  Sp z o.o.

 


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »