Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


28 lutego 2017 12:47:30

Zapakuj się na największe targi opakowań

Czym byłby produkt bez odpowiedniego opakowania? Marketingowcy nie pozostawiają wątpliwości – prezentacja artykułu zwiększa jego sprzedaż. To właśnie opakowanie skłania bądź zniechęca odbiorcę do zakupu produktu i często ma większe znaczenie, niż sama jego zawartość. Co więc zrobić, żeby zachęcić kupującego? Na pewno należy zapoznać się z rynkiem nowoczesnych opakowań na 9. Międzynarodowych Targach Packaging Innovations – największym tego typu wydarzeniu w Europie Środkowej – w dniach 4-5 kwietnia 2017 r., w EXPO XXI Warszawa. Organizatorzy zapowiadają, że odwiedzi je 5000 profesjonalistów, a swoją ofertę przedstawi ponad 200 firm z Europy.


zobacz więcej
27 lutego 2017 09:37:15

Jubileusz Texet Poland w OOH magazine

Firma Texet Poland obchodzi w tym roku 10-lecie działalności na polskim rynku, choć jej obecność można liczyć już w perspektywie ćwierćwieku, bo 23 lata temu powstała firma Seika. Z okazji tego jubileuszu, OOH magazine wydał 600 dodatkowych egzemplarzy kwartalnika, ze specjalną dedykowaną okładką z Texet Poland.

Personalizowana okładka z zespołem Texet Poland trafiła do TOP agencji reklamowych podczas jubileuszowej konferencji Texet Poland. Gościem specjalnym tego wydarzenia był profesor Leszek Balcerowicz. Wyjątkowe egzemplarze otrzymali również inni klienci firmy odwiedzający stoisko firmy.


zobacz więcej
24 lutego 2017 10:42:31

10-lecie PIAP podczas XIII-tej edycji RemaDays

XIII-sta edycji targów RemaDays 2017 była szczególnym wydarzeniem dla Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych organizacji branżowej, zrzeszającej ponad 170 przedsiębiorców z branży upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy. Dokładnie podczas drugiego dnia święta całej branży przypadł Jubileusz 10-lecia Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. 10 lat wspólnych starań na rzecz całej branży reklamowej. 10 lat spotkań, rozmów, 10 lat kampanii na rzecz wypromowania upominków jako skutecznych narzędzi marketingu. A ile wieczorów integracyjnych i ile wspomnień. 16 lutego br. na stoisku PIAP  Członkowie Izby licznie zebrali się aby uczcić Jubileusz 10-lecia istnienia organizacji.

- Bardzo miło było nam gościć wszystkich Członków PIAP i naszych partnerów, którzy licznie odwiedzili stoisko PIAP tego szczególnego dnia. Bardzo dziękujemy za pamięć, wszelkie gratulacje i statuetki otrzymane z okazji Jubileuszu 10-lecia Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych. Zapewniamy, że będziemy kontynuować działania PIAP, tak aby podmioty zrzeszone w naszej organizacji mogły sprawnie funkcjonować na rynku reklamy w Polsce. Dziękujemy przede wszystkim naszym firmom Członkowskim za zaufanie i za to, że są z nami i wspólnie tworzą ten rynek! - mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Generalny Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych


zobacz więcej
24 lutego 2017 10:05:00

PIAP zaprasza na pierwszą edycję konferencji Label Innovations

Co mówi Twoje opakowanie? Nowe wyzwania komunikacyjne i rynkowe stojące przed opakowaniami”. Konferencja ma charakter szkoleniowy, rozwijający wiedzę oraz umiejętności w zakresie budowania strategii marek poprzez wizerunek i opakowanie. Poprzez udział w konferencji, uczestnicy podniosą swoje kompetencje w zakresie:
- analizy i oceny potrzeb konsumenckich,
- analizy i oceny trendów rynkowych,
- budowania silnych marek,
- budowania właściwej ścieżki komunikacji z konsumentem,
- konstrukcji wyróżników marki z wykorzystaniem grywalizacji i storytellingu.
Kup bilet oraz sprawdź harmonogram konferencji na www.labelinnovations.pl  lub na www.bilety24.pl

 

Specjalnie dla członków PIAP - 10% rabatu na zakup biletu - KOD KUPONU: PIAP10


zobacz więcej
24 lutego 2017 10:00:00

PAR BAKUŁA uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu

Firma PAR BAKUŁA, która kontynuuje działalność Pomorskiej Agencji Reklamowej, polskiej firmy rodzinnej o 25-letniej tradycji w branży artykułów reklamowych i promocyjnych, została uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu 2016.

- Uhonorowanie tytułem Gazeli Biznesu 2016 uważamy za istotne wydarzenie w życiu naszej firmy. Jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju i obiektywnym potwierdzeniem słuszności wyboru właściwego modelu działalności gospodarczej - mówi Hanna Bakuła z firmy PAR BAKUŁA. -To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest przez Puls Biznesu czyli renomowane czasopismo zajmujące się problematyką gospodarczą. Puls Biznesu nadając tytuł Gazele Biznesu corocznie honoruje firmy z różnych branż w oparciu analizę uzyskanych przez nich wyników finansowych z ostatnich 3 lat działalności gospodarczej. Warto wspomnieć, że nasza firma została zarekomendowana do tego wyróżnienia przez wywiadownię gospodarczą Coface - dodaje.


zobacz więcej
23 lutego 2017 08:26:01

Rekordowe wydanie OOH magazine na rynku [POBIERZ]

Najnowsze wydanie OOH magazine, jest już na rynku. Ten wyjątkowy numer ukazał się w rekordowym nakładzie. Poza standardowym nakładem w wysokości 6 tys. sztuk, wydrukowane zostało także kolejne 2 tys. sztuk na specjalne zamówienie. 

Robert Lauterborn, twórca formuły Marketing MIX, powiedział kiedyś na łamach OOH magazine, że to sprzedaż stanowi wsparcie dla marketingu, a nie odwrotnie. Wedle jego słów, zadaniem marketingu jest połączenie tego co oferuje firma, z tym czego potrzebuje klient. Sprzedaż wprowadza zatem w życie strategie marketingowe na zasadzie „jeden do jeden”, podczas pracy i kontaktu z klientami.


zobacz więcej
22 lutego 2017 08:28:29

Strefa Be Creative! Na FestiwalMarketingu.pl w nowej odsłonie

Zeszłoroczna strefa Be Creative! okazała się targowym „strzałem w dziesiątkę”. Podczas wrześniowego FestiwalDruku.pl w hali wejściowej zaprezentowano wystawę kreatywnych realizacji drukarskim. W tym roku organizator zaprosił uczestników do konkursu „Kreatywni w druku!”, z którego zwycięskie realizacje uzupełnią przestrzeń Be Creative!

Personalizacja druku pozwala tworzyć indywidualne realizacje pod kątem konkretnego odbiorcy. Daje to ogromne możliwości nie tylko branży reklamowej, ale także w aranżacji wnętrz, architekturze czy branży retail.


zobacz więcej
10 lutego 2017 12:22:09

Ruszyła promocyjna sprzedaż prenumeraty w pakiecie

Do końca lutego można zamówić prenumeratę OOH magazine + OOH event! w atrakcyjnej cenie.

OOH magazine to kwartalnik, poświęcony jest szeroko pojętej reklamie. Skierowany do kadry zarządzającej i menedżerskiej odpowiedzialnej za budżety reklamowe dużych korporacji, domów mediowych, agencji reklamowych oraz przedstawicieli branży reklamowej. Ukazuje się w nakładzie 6000 sztuk.

OOH event! katalog branży event & MICE dedykowany jest dyrektorom marketingu, event managerom i pracownikom działów marketingu oraz agencji event, ukazuje się dwa razy w roku w nakładzie 5000 sztuk.

 


zobacz więcej
8 lutego 2017 15:29:40

Friends4Friends oraz OOH magazine ogłaszają konkurs, w którym do wygrania są wyjątkowe i niebanalne gadżety

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wystarczy polubić stronę Friends4Friends oraz OOH magazine na Facebooku oraz zdjęcie gadżetu, który najbardziej nam się podoba w albumie. Pod zdjęciem wybranego gadżetu w komentarzu należy napisać - komu z przyjaciół chcemy go podarować i dlaczego.

Autorzy pięciu najciekawszych komentarzy wraz z piątką wybranych przez nich znajomych zostaną nagrodzeni figurkami Xoopar Boy o wartości 120 zł/sztuka!


zobacz więcej
8 lutego 2017 13:58:46

Monitoring kryzysowy

20 i 21 kwietnia w Rzeszowie odbędzie się Kongres Profesjonalistów Public Relations

Sytuacje kryzysowe wymagają dużych umiejętności, które pozwalają sprawnie zapobiegać wydarzeniom mogącym zaszkodzić osobie, firmie lub instytucji. Szczególnie pomocny okazuje się tu monitoring mediów, wskazujący publikacje, wypowiedzi czy nawiązania do podmiotu, za którego wizerunek odpowiadamy. To źródło wiedzy o problemie, a także bezpośredni wgląd do obszarów, w których konieczne jest podjęcie działań.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »