Aktualności

Filtruj:


2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


19 lutego 2019 09:18:53

Nowe wyzwania w procesie komunikowania

„Social media, influencerzy i zabezpieczenie kryzysowe” to kluczowe tematy XIX Kongresu Public Relations.
Media relations, e-PR oraz zarządzanie kryzysowe to najbardziej angażujące obszary działań, z jakimi na co dzień spotykają się pracownicy sektora PR w Polsce. Eksperci z tej branży będą mieli okazję do wymiany doświadczeń w tym zakresie podczas XIX Kongresu Profesjonalistów Public Relations, który odbędzie się w dn. 25-26 kwietnia w Rzeszowie. Znamy już prelegentów oraz program wydarzenia.


zobacz więcej
18 lutego 2019 09:32:06

Ostatni dzień targów RemaDays Warsaw 2019

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw 2019 dobiegły końca. Jest to jednak nie tylko czas pożegnań, ale i początek bardzo owocnej współpracy oraz nowych kontaktów biznesowych, które udało się nawiązać podczas obfitujących w wydarzenia 3 targowych dni. 15. edycja RemaDays Warsaw okazała się wyjątkowa, co potwierdziła nie tylko znakomita prelekcja gościa specjalnego RemaCongress, ale także rozstrzygnięcia prestiżowych konkursów targowych i pozostałe atrakcje. 

15 lutego 2019 roku zakończyła się jedna z największych imprez wystawienniczych branży reklamowej, dając jednocześnie początek wielu cennym znajomościom i perspektywom prężnego rozwoju na rynku. W ostatnim dniu targów można było wziąć udział w bardzo ciekawej prelekcji prowadzonej przez gościa specjalnego RemaCongress, Szymona Hołownię. Tematem wystąpienia było: „Czy ludzi można ratować nie wychodząc z pracy? Globalne oblicze społecznej odpowiedzialności biznesu”. Spore zainteresowanie, jaki wzbudził ostatni wykład RemaCongress 2019, ukazało, jak duże znaczenie ma poruszona problematyka dla współczesnych przedsiębiorców.


zobacz więcej
18 lutego 2019 09:28:47

Wrażenia na półmetku – targi RemaDays Warsaw 2019

Za nami połowa jednej z największych imprez wystawienniczych z branży reklamowej, która obfitowała w cenne spotkania, wykłady przeprowadzane w ramach RemaCongress oraz konkursowe atrakcje. Drugiego dnia targów zakończyło się głosowanie na najlepsze gadżety, katalog oraz materiały POS roku, poznaliśmy ponadto kolejnego zwycięzcę Loterii dla zwiedzających.

Wczorajszego Wieczoru poznaliśmy laureatów konkursu Korony Reklamy 2019. Prezentujemy Listę zwycięzców:
 


zobacz więcej
14 lutego 2019 08:13:50

Wciągnij się w EKO na Targach Packaging Innovations

Plastikowa słomka, choć jest z pozoru niegroźnym i jakże popularnym przedmiotem, stwarza ogromne zagrożenie dla wód, zwierząt i ludzi. To jeden z przedmiotów najczęściej wyławianych z oceanów. Nie inaczej jest w przypadku wielu plastikowych opakowań. Głośna akcja „tu pijesz bez słomki” oraz nowe normy UE dotyczące produkcji plastiku wywołały burzliwą debatę zarówno w branży opakowaniowej, spożywczej, jak i wśród konsumentów. Czy można zrezygnować z plastiku, a może warto zastąpić go ekologicznymi zamiennikami? Gdzie znaleźć alternatywę dla popularnych nieekologicznych towarów? Najlepsza okazja do poznania odpowiedzi na te pytania pojawi się podczas 11. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations już 2-3 kwietnia w EXPO XXI Warszawa. W ramach strefy EKOPACK, zaprezentowane zostaną ekologiczne rozwiązania opakowaniowe oraz szereg wykładów dotyczących nowych regulacji i alternatywnych rozwiązań.


zobacz więcej
14 lutego 2019 08:12:33

Jubileuszowe targi RemaDays Warsaw 2019 właśnie wystartowały!

13 lutego rozpoczęła się jubileuszowa, 15. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw. Przez kolejne 3 dni warszawskie centrum wystawiennicze staje się miejscem licznych spotkań przedstawicieli z branży reklamowej, areną wymiany cennych doświadczeń i prezentacji najnowszych osiągnięć, produktów oraz technologii z aż 11 sektorów targowych. Już pierwszego dnia widać, jak dużym zainteresowaniem cieszy się jedna z największych imprez wystawienniczych z branży reklamy i druku.

Co roku organizator targów RemaDays Warsaw odnotowuje dużą liczbę zwiedzających, zarówno z Polski, jak i zza granicy. Również tegoroczna edycja skupiła blisko 800 przedstawicieli rynku reklamowego różnych specjalności. Tendencja wzrostowa i prężny rozwój całej branży sprawiły, że program imprezy wystawienniczej wzbogacił w tym roku kolejny, jedenasty sektor – TextileZone.

 


zobacz więcej
11 lutego 2019 18:28:15

PIAP zaprasza na RemaDays 2019

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia  stoiska Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych -Hala E stoisko A19 podczas 15-tej już edycji targów RemaDays 2019.

Na stoisku PIAP będzie można otrzymać informacje na temat działalności Izby, jak również zaprezentujemy Państwu najnowszy katalog PIAP 2019, w którym znajdą Państwo, ponad 170 sprawdzonych, rzetelnych firm z branży artykułów promocyjnych - Członków PIAP.

Izba zabierze głos również podczas RemaCongress, gdzie V-ce Prezes PIAP, Anna Roszczak, wygłosi wykład na temat skuteczności upominków reklamowych.

Anna Roszczak, przygotowała wystąpienie pod tytułem „Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Czy aby na pewno? 7 sprawdzonych sposobów na upominki reklamowe na podstawie badania PIAP”.


zobacz więcej
11 lutego 2019 18:24:52

Michael E. Porter – twórca koncepcji 5 sił Portera – gościem Golden Marketing Conference

Światowej sławy autorytet w dziedzinie strategii organizacji i konkurencji, najczęściej cytowany obecnie naukowiec ekonomii i biznesu Michael E. Porter przyjedzie do Polski na zaproszenie Grupy MTP, organizatora Golden Marketing Conference.

Gwiazda ekonomii, twórca koncepcji Łańcucha wartości, 5 sił Portera i Diamentu Portera odwiedzi po raz pierwszy Europę Środkowo-Wschodnią, aby wziąć udział w dwudniowej konferencji organizowanej przez Grupę MTP.


zobacz więcej
11 lutego 2019 18:21:40

7 nowych marek tekstylnych w L-Shop-Team, największego dystrybutora tekstyliów promocyjnych w Polsce

  •          Pochodząca z USA marka koszulek Next Level Apparel zachwyca innowacyjnymi mieszankami materiałów, wspaniałą różnorodnością kolorów oraz różnorodnością stylów. 
  •          Miners mate to nowa marka z Zagłębia Ruhry. Jej pierwsza kolekcja „my mate“ została stworzona dla wszystkich tych, którzy cenia modę i styl.
  •          HRM przykłada szczególnie dużą wagę do jakości materiałów i przekonuje ponadczasowym wzornictwem oraz filozofią zrównoważonego rozwoju.

zobacz więcej
11 lutego 2019 12:57:14

Marka James Harvest Sportswear nawiązała współpracę partnerską z zespołem Formuły 1 - Williams Racing

Marka James Harvest Sportswear nawiązała współpracę partnerską z zespołem Formuły 1 - Williams Racing

James Harvest Sportswear połączył siły z Williams Racing, aby wspólnie wnieść modny styl odzieży rekreacyjnej do Formuły 1 w obecnym sezonie 2019. James Harvest Sportswear jest teraz oficjalnym dostawcą Williams Racing.

Prezes firmy Texet Benelux, Tom Van Heffen odniósł się do tego wydarzenia w następujący sposób:

„Sporty samochodowe od wielu lat były częścią DNA marki James Harvest Sportswear, dlatego szansa współpracy z jednym z największych zespołów Formuły 1 to spełnienie marzeń przez które przechodzą mi ciarki po plecach.”


zobacz więcej
11 lutego 2019 08:44:57

FABRIZIO - bezprzewodowa ładowarka od jettStudio

JettStudio prezentuje bezprzewodową ładowarkę QI – idealny gadżet biurowy.

Ładowarka oparta na bezprzewodowym standardzie Qi. Przeznaczona do każdego telefonu lub tabletu, który zaopatrzony jest w standard ładowania QI. Wystarczy położyć urządzenie bezpośrednio na ładowarce, aby uruchomić natychmiastowe ładowanie. Wejście AC-DC 5V/2A. Wyjście 5V/1A. Moc 10W max w odległości 4-8 mm, Efektywność ładowania > 70%. W zestawie kabel do ładowania. Technika znakowania produktu: sitodruk.

Model FABRIZIO zaprezentowany zostanie przez jettStudio na stoisku w trakcie tegorocznych Międzynarodowych Targów  PROMO SHOW PROFESSIONAL oraz  RemaDays. 

Więcej informacji: https://www.jettstudio.pl


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »