Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


26 lutego 2018 16:46:08

Inspirion Polska po raz czwarty w rankingu „Gazele Biznesu 2017”

Inspirion Polska ponownie został doceniony przez ekspertów z firmy Coface, która jak co roku
na zlecenie redakcji Pulsu Biznesu przygotowała ranking najdynamiczniej rozwijających się małych
i średnich firm w Polsce.

– Jesteśmy szczególnie dumni z członkostwa w elitarnym klubie Gazel Biznesu. Dzięki ciężkiej pracy całego zespołu Inspirion Polska oraz przemyślanej strategii możemy cieszyć się z tego wyróżnienia już czwarty rok z rzędu. Naszym celem jest stały rozwój i  umacnianie pozycji lidera na rynku gadżetów reklamowych
w Polsce i poza jej granicami  – mówi Wojciech Morawski, Marketing Manager Inspirion Polska.

 


zobacz więcej
26 lutego 2018 09:11:58

OpenPrint.pl i Dreamroots nowymi Członkami PIAP

W lutym br.grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały firmy:
OpenPrint.pl oraz Dreamroots.

- Przystępujemy do PIAP-u w trosce o stabilny rozwój naszej firmy. Chcemy stale podwyższać naszą jakość i wzmacniać branding naszej firmy. Członkostwo PIAP jest doskonałym potwierdzeniem naszych ambicji- mówi Wiktor Bogdanowicz  Digital Marketing Manager OpenPrint.pl.

- Doceniając potencjał rosnącego rynku usług w zakresie promocji oferującego wciąż nowe możliwości, z ogromną satysfakcją dołączamy do grona Przedsiębiorstw zrzeszonych wokół PIAP. Postrzegając Izbę jako innowacyjne środowisko rozwoju mamy nadzieję na owocną współpracę - mówi Wiktor Dębski CEO Dreamroots.


zobacz więcej
23 lutego 2018 14:28:59

TUBUS na targach Techniki pakowania i opakowań WARSAW PACK 2018

W dniach 27 lutego – 1 marca 2018r w Nadarzynie  odbędzie się III Edycja Międzynarodowych TARGÓW TECHNIKI PAKOWANIA I OPAKOWAŃ WARSAW PACK 2018.

Po raz kolejny wielu przedsiębiorców zaprezentuje swoje innowacyjne  rozwiązania w zakresie opakowań  oraz  możliwości pakowania

Tegoroczna edycja WARSAW PACK ukierunkowana jest na prezentację i promocję firm dostarczających rozwiązania technologiczne oraz nowości w opakowaniach oraz etykietowaniu.

Debiutują tu nowe technologie i produkty, które przynoszą firmom szereg  udogodnień w zakresie pakowania.  Impreza stwarza dogodne warunki do wymiany  informacji  w zakresie maszyn, urządzeń, systemów pakowania i dostępnych na rynku opakowań.  Jak zawsze organizowane są  specjalistyczne konferencje i seminaria tematyczne.


zobacz więcej
21 lutego 2018 14:37:41

Ósma edycja Wieczoru Branżowego PIAP za nami!

Ósma edycja Wieczoru Branżowego Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych po raz kolejny udowodniła jak istotna jest integracja firm z branży. Jeszcze większa frekwencja uczestników, miła atmosfera, rozmowy prywatne i biznesowe pozwalają lepiej poznać się firmom zrzeszonym w PIAP. Po raz kolejny formuła wydarzenia sprawdziła się w 100%.

- Wieczór Branżowy PIAP to doskonała okazją do spotkań i rozmów przy lampce dobrego wina i nastrojowej muzyce w tle. Od samego początku, już na etapie koncepcji Wieczoru Branżowego PIAP, zależało nam na stworzeniu nie imprezy, nie przyjęcia ale miejsca spotkań, w którym każdy z właścicieli, prezesów firm zrzeszonych w naszej Izbie będzie miał okazję do rozmów, wymiany doświadczeń, spostrzeżeń dotyczących branży, czy spędzenia miło czasu w towarzystwie branżowych przyjaciół. Cieszy mnie fakt, że Wieczór Branżowy PIAP na stałe wpisał się w kalendarz wielu z nas. Miło będzie nam gościć Państwa również za rok - mówi Magda Owczarska Wiceprezes PIAP.

Wieczór Branżowy PIAP odbył się 08.02.2018 roku w Restauracji STIXX Bar&Grill w Warszawie.

Gospodarzami wydarzenia były firmy: Polska Izba Artykułów Promocyjnych, 12M Alicja Wąsowska, ASGARD Sp. z o.o., Brandfathers Group Sp. z o.o.,Guapa Produkcja Sp. z o.o.,Inspirion Polska Sp.z o.o., RITF advnet Polska Sp.z o.o., Macma Polska Sp. z o.o., Mart Spółka z o.o. sp.k., Maxim Ceramics Sp. z o.o. Sp.k., Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o., Modern Forms Marcin Bosek, SDX Group Sp. z o.o., Texet Poland Sp. z o.o.


zobacz więcej
21 lutego 2018 14:24:51

Kampania Promo Show Professional na nośnikach outdoorowych

Pierwsza edycja Promo Show Professional – nowych targów na rynku gadżetów reklamowych, która powstała z inicjatywy czołowych dostawców upominków reklamowych w Polsce, promowana była na kilkunastu nośnikach reklamowych w centrum Warszawy.

Gości przyjeżdżających pociągiem na lutowe wydarzenie witały na dworcu PKP Warszawa Centralna citylighty OOH magazine z okładką PSP: NOWA JAKOŚĆ (numer do pobrania bezpłatnie TUTAJ). W kampanii reklamowej wykorzystano 10 nośników typu citylight i jedną wiatę przystankową.


zobacz więcej
21 lutego 2018 14:22:03

AXPOL Trading nagrodzony!

Podczas XIV edycji targów RemaDays Warsaw wręczono nagrody laureatom konkursów branżowych organizowanych podczas targów. Firma AXPOL Trading została uhonorowana Koroną Reklamy 2018 w kategorii Importer Upominków Reklamowych. Swój wielki dzień miał także tegoroczny katalog VOYAGER 2018, zawierający ponad 6000 produktów promocyjnych, który zdobył srebrny medal w plebiscycie CATALOGUE OF THE YEAR 2018.

Pierwsze miejsce w konkursie GIFTS OF THE YEAR 2018 w kategorii „Produkty Premium – do kwoty 150 zł” zajęła bezprzewodowa ładowarka samochodowa 5W (P302.511) z oferty VOYAGER XD 2018, wyposażona w uchwyty umożliwiające przymocowanie telefonu zarówno do wentylacji, jak i na desce rozdzielczej.


zobacz więcej
21 lutego 2018 13:08:24

ZAREKLAMUJ SIĘ W NAJNOWSZYM WIOSENNYM WYDANIU GAZETY PIAP 10/2018

Miło nam poinformować Państwa, iż trwają prace nad przygotowaniem kolejnego wydania Gazety PIAP nr. 10/2018 (MAJ/SIERPIEŃ 2018).
Informujemy, iż istnieje możliwość wykupienia reklamy płatnej w najnowszej publikacji PIAP.
Szczegóły oferty m.in:  wielkość i specyfikacja modułów reklamowych oraz cen za powierzchnię reklamową znajdą Państwo: MODUŁY REKLAMOWE GAZETA PIAP.
Deadline na przesłanie materiałów graficznych upływa dnia 19.04.2018 roku.
UWAGA SPECJALNA PROMOCJA DLA CZŁONKÓW PIAP- dla firm, które zamówią 3xreklamy graficzne w 3 kolejnych wydaniach Gazety PIAP (ten sam format)= 4 REKLAMA GRATIS! ( *oferta dotyczy tego samego formatu reklamy).


zobacz więcej
20 lutego 2018 09:50:41

Zapowiedź Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zebrania Członków PIAP -18 MAJA 2018

Wielkimi krokami zbliża się termin Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zebrania Członków PIAP 2018.
W tym roku Zarząd PIAP, po raz kolejny postanowił zorganizować Spotkanie w formie wyjazdowej z elementami integracji firm Członkowskich.

Informujemy, iż Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie PIAP 2018 odbędzie się dnia 18 maja 2018 roku (piątek) w Rancho pod Bocianem
(ul.Nadarzyńska 15, Przypki, 05-555 Tarczyn).

Więcej informacji na temat Spotkania Członkowie PIAP uzyskają w kwietniu br. (Zawiadomienie o WZC , Formularz Pełnomocnictwa, Porządek Obrad).
Liczymy na aktywny udział Członków PIAP w wydarzeniu!

 


zobacz więcej
19 lutego 2018 14:59:51

Kuszące i różnorodne Największy wybór opakowań na 10. Międzynarodowych Targach Packaging Innovations w Warszawie

Atrakcyjne, naturalne i inteligentne  – połączenie wydaje się być idealne? Na 10. Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations te elementy splotą się w całość, a wszystko za sprawą interesujących wykładów, konferencji i prezentacji trendów w branży opakowań. Program towarzyszący jubileuszowej edycji targów zapowiada się bardzo ciekawie – eksperci zaprezentują liczne case studies. Nie zabraknie także nowości produktowych, które zaprezentuje ponad 200 Wystawców z kraju
i z zagranicy m.in. RPC Bramlage Division, Jokey Plastik czy Metsa Bord. Targi Packaging Innovations odbędą się w dniach 17-18 kwietnia 2018 roku w EXPO XXI Warszawa.


zobacz więcej
19 lutego 2018 12:29:16

OOH magazine z powiększonym działem EVENT

Dział EVENT w OOH magazine rośnie w siłę. Pojedyncze artykuły na temat rynku eventowego pojawiały się w kwartalniku już w 2016 roku. Liczba stron zwiększała się systematycznie z numeru na numer.

W ostatnim czasie redakcja otrzymała liczne zapytania na temat działu EVENT. W związku z dużym zainteresowaniem, zespół postanowił powiększyć dział o kilkanaście dodatkowych stron.

Wiodącym tematem kwietniowego numeru jest marketing w branży sportowej i fitness. Będzie można przeczytać między innymi o kampaniach prozdrowotnych, znajdzie się także sporo ciekawych wywiadów, między innymi ze współzałożycielem marki Foods by Ann - Pawełem Ciuraj, z marketingiem marki adidas, PKO, Runmageddon, Kinga Pienińska. Kwietniowy numer to równiez obszerny dział POS, który skupi najlepsze firmy z branży. W dziale event natomiast będzie można przeczytać między innymi o eventach na obiektach sportowych i zasadach ich organizacji, a także o fitness cateringu.


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »