Log in English Polski

News

Filtruj:


2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


Dec. 20, 2018, 10:14 a.m.

Wesołych Świąt!

Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

życzą

Zarząd i Katarzyna Wojniak Dyrektor Generalny
Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych
 


see more
Dec. 19, 2018, 9:39 a.m.

Jeszcze większa funkcyjność nowego serwisu AdPen

Firma Exito Group – wiodący dystrybutor gadżetów reklamowych w Europie, który w swojej ofercie ma między innymi świetne długopisy marki AdPen, uruchamia nowy serwis, który ułatwi życie wszystkim klientom. Kupowanie i koordynacja zamówień nie były jeszcze takie proste.

Wybierz długopisy AdPen

AdPen to znana marka długopisów reklamowych, które pomogą w rozwoju biznesu. To produkty doskonałej jakości, które na trwałe wpiszą się w pamięć obdarowanego klienta. Wszystkie długopisy są produkowane z wysokiej klasy materiałów, a druk jest wykonywany różnymi technikami, takimi jak grawer laserowy, tampodruk i sitodruk. To również profesjonalna obsługa i doradcy, którzy zawsze są chętni do pomocy.


see more
Dec. 12, 2018, 1:57 p.m.

PIAP znowu walczy o zmiany w podatkach

Temat podniesienia limitów kwotowych na nieodpłatne przekazanie prezentów osobom trzecim od lat jest jednym z najważniejszych postulatów branży reklamowej. Pojawiła się realna szansa na zwrot w sprawie, ponieważ Ministerstwo Finansów prowadzi konsultacje podatkowe w kwestii wprowadzenia zmian legislacyjnych w zakresie rozliczania podatku od towarów i usług. Jak czytamy w zawiadomieniu Podsekretarza Stanu Pawła Gruza - Zmiany ułatwiłyby prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce, w szczególności w sektorze MŚP lub wsparłyby rozwój polskiej gospodarki. Brzmi optymistycznie.

PIAP od lat podejmuje działania na rzecz zniesienia uciążliwych limitów, apelując do Ministerstwa i lobbując wśród pokrewnych stowarzyszeń biznesowych. Przypomnijmy, że w Polsce większość upominków jest obciążona 23 proc. podatkiem VAT, co zwiększa koszty firm, jedynie nieopodatkowanymi prezentami są te o małej wartości – do 100 zł, jeśli prowadzona jest ewidencja obdarowanych, oraz do 10 zł, jeśli ewidencji nie ma. Są to jedne z najbardziej restrykcyjnych regulacji w Europie. Teraz jest szansa na zmiany, co mocno zmotywowało Izbę do ponownej walki. PIAP wystosował pismo do Podsekretarza Stanu, Pawła Gruza, z prośbą o uwzględnienie głosu Izby w konsultacjach podatkowych.


see more
Dec. 10, 2018, 8:48 a.m.

Coraz więcej nowych firm w gronie Członków PIAP

W ostatnim kwartale grono Członków PIAP powiększyło się o nowe firmy z branży. Członkami PIAP zostały firmy: „Alexander Creator”, Fresh iD Products, Kopertomat.pl, Ptak Warsaw Expo, oraz tampogadzet.pl .

- Przystępujemy do PIAP w celu poszerzenia spektrum naszego działania na rynku.
Jesteśmy przekonani, że nasze logo, reprezentujące pół wieku tradycji i doświadczenia w produkcji gier i zabawek, wzbogaci dotychczasową listę znamienitych firm w bazie PIAP. Pragniemy dotrzeć do Klientów poszukujących kreatywnych rozwiązań i zaufanego partnera w biznesie. Zagraj z nami!
- Marta Korytowska Kierownik ds. Obsługi Biznesu firmy Alexander.


see more
Dec. 10, 2018, 8:04 a.m.

Nowa sportowa koszulka budżetowa w ofercie jettStudio

Jett Studio wprowadza do oferty nową oddychającą koszulkę sportową. Koszulka CA0407 BAHRAIN marki Roly stanowić ma uzupełnienie asortymentu sportowych koszulek budżetowych takich, jak CA0425 MONTECARLO, czy CA0450 CAMIMERA.

Koszulka wykonana jest z 100% poliestru o strukturze waffle interlock, gramatura 135g/m². Model posiada krótkie raglanowe rękawki oraz okrągły dekolt wykończony krytymi szwami w tym samym odcieniu. Zastosowana w koszulce tkanina zapewnia odprowadzanie wilgoci podczas każdej aktywności fizycznej, jest jednocześnie szybkoschnąca. Materiał modelu BAHRAIN zapewnia również ochronę solarną - tkanina chroni przed promieniowaniem ultrafioletowym.


see more
Dec. 4, 2018, 12:22 p.m.

Premiery 2019 na targach RemaDays Warsaw!

Targi RemaDays Warsaw 2019, które odbędą się w dniach od 13 do 15 lutego w Nadarzynie, to doskonała okazja do zaprezentowania przez wystawców absolutnych nowości na polskim rynku. Wielu z nich specjalnie na to wydarzenie zaplanowało premierowe produkty, które pokażą po raz pierwszy wlaśnie na RemaDays Warsaw.
Podczas 15 edycji będzie można zobaczyć premierowe produkty, urządzenia, usługi z 11 sektorów targowych. W poprzedniej edycji wystawcy zaprezentowali blisko 80 całkowitych nowości dostępnych po raz pierwszy w Polsce. Jak będzie tym razem?

Zapraszamy do Nadarzyna na RemaDays Warsaw 2019 by osobiście się o tym przekonać. Premiery 2019 czekają na wszystkich zwiedzających. 


see more
Dec. 3, 2018, 4:19 p.m.

Ivory Ceramics kolejny rok zagra razem z WOŚP

Kolejny już raz producent markowej ceramiki reklamowej zachęca do udziały w licytacji - gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy na rzecz dzieci i zakup specjalistycznego sprzętu.

Przedmiotem licytacji jest Voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania na zakup ceramiki i szkła z nadrukiem w Ivory Ceramics.

Więcej na stronie  www.ivory.com.pl


see more
Dec. 3, 2018, 8:30 a.m.

e-gazela 2018 dla GiftyOnline.pl

Gala e-gazele Biznesu odbyła się w tym roku już po raz piąty. Podczas jej trwania nagradzane są firmy, które wyróżniają się na tle konkurencji swoimi działaniami i sprzedażą w internecie. W tym roku, trzeci raz z rzędu, e-Gazelę otrzymała agencja reklamowa B&D CONSULTING, prowadząca swą działalność pod marką GiftyOnline.pl

Od samego początku swej działalności GiftyOnline.pl proponują swoim klientom wysokiej jakości gadżety reklamowe dla firm i równie wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku importerami i kontroli jakości na każdym etapie zamówienia,  GiftyOnline.pl zyskały zaufanie wielu rozpoznawanych na świecie marek.


see more
Dec. 27, 2017, 8:22 a.m.

GRUPA MARIS - MARIS MAREK ŚWIĘS nowym Członkiem PIAP

GRUPA MARIS - MARIS MAREK ŚWIĘS to nowa firma, która zdecydowała się przystąpić do organizacji branżowej Polska Izba Artykułów Promocyjnych w ostatnim kwartale 2017 roku.

- Bardzo cieszymy się, że grono Członków PIAP nieustannie się powiększa o kolejnych mocnych graczy tego rynku. Dzięki firmom Członkowskim, PIAP jest dziś prężną i liczącą się organizacją- mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

GRUPA MARIS – MARIS MAREK ŚWIĘS -  Świadczy usługi reklamowe od projektu przez druk po wykończenia introligatorskie. Zapewnia kompleksową obsługę wizerunkową jako niezależna firma. Największym atutem jest ich szybkość działania i błyskawiczna odpowiedź na potrzeby klienta. Podstawą działalności jest studio graficzne – projektowanie,  druk cyfrowy, zaplecze introligatorskie, produkcja gadżetów, reklama zewnętrzna, strony www.  Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu świadczy usługi na najwyższym poziomie i dopasowuje się do  indywidualnych potrzeb każdego klienta.


see more
Dec. 27, 2017, 8 a.m.

Dragonfly – podsumowanie roku 2017

Rok 2017 był szczególnie ważny dla stoczni Quorning Boats oraz marki Dragonfly, ze względu na
50-lecie ich działalności, za co należą się szczere gratulacje. Na uroczyste świętowanie zaproszeni zostali wszyscy posiadacze jachtów stworzonych przez tę stocznię. Ostatecznie, pod koniec sierpnia do Skærbæk zjechało 120 osób z 12 krajów. Quorning Boats buduje swoje jachty wyłącznie na zamówienie, w związku z czym firma miała w tym roku naprawdę dużo pracy. Zbudowano 17 jachtów Dragonfly 25, 14 jednostek Dragonfly 28, siedem Dragonfly 32 oraz dwa Dragonfly 35. Ponad połowa zamówień pochodziła od europejskich miłośników żeglarstwa, ale nie brakowało klientów z innych rejonów świata, przykładowo z Chin, Japonii i Stanów Zjednoczonych.


see more

1 2 3 4 5 6 next »