Aktualności

Filtruj:


2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień


30 listopada 2017 14:02:02

Polscy przedsiębiorcy dbają o jakość biznesu - wielki finał XX edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Zakończyła się XX edycja programu promującego etykę w biznesie „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Laureatów certyfikacji i zdobywców nagród zaprezentowano 24 listopada podczas uroczystej gali w warszawskim EXPO XXI. List gratulacyjny skierowany do Laureatów przekazał prezydent Andrzej Duda.

„Przedsiębiorstwo Fair Play” to certyfikat, który już od 20 lat wzmacnia wizerunek polskich przedsiębiorstw oraz buduje zaufanie do firm, ułatwiając nawiązywanie współpracy z partnerami biznesowymi, organizacjami społeczności lokalnej i regionalnej oraz innymi jednostkami. Współcześni przedsiębiorcy coraz większą wagę przywiązują do terminowości, przejrzystych umów, wysokiej jakości, dobrej atmosfery i bezpiecznych warunków pracy.


zobacz więcej
29 listopada 2017 12:15:29

KAŻDE opakowanie ma znaczenie – Targi Packaging Innovations w zaskakującej technologicznej odsłonie

10. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations 2018 w EXPO XXI Warszawa.
Zbliżająca się 10. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations z pewnością zobowiązuje. Czym organizatorzy zaskoczą swoich gości? Nowoczesne, przykuwające wzrok, designerskie; opakowań nagradzanych w największych i najważniejszych światowych konkursach designu na Targach Packaging Innovations 2018 z pewnością nie zabraknie. Ale opakowania to nie tylko wysublimowany design i niepowtarzalny charakter. Opakowania bowiem pełnią przede wszystkim rolę użytkową i ochronną. W świecie rozwijającego się e-commercu i ogromnego zapotrzebowania na opakowania w branży przemysłowej oraz spożywczej to właśnie opakowania logistyczne i technologiczne stanowią jeden z filarów branży opakowań. Podczas najbliższej edycji Targów strefa Logispack zostanie zatem powiększona. 10. odsłona wystawy - 17-18 kwietnia w EXPO XXI Warszawa - odbędzie się pod hasłem Packaging Innovations & Technology.


zobacz więcej
27 listopada 2017 09:12:21

Biuro PIAP oficjalnie otwarte

Dnia 24 listopada br. odbyło się uroczyste otwarcie biura Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w Kętach przy ul.Krakowskiej 72. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm  Członkowskich PIAP. Po oficjalnym spotkaniu przyszedł czas na rozmowy kuluarowe i integrację firm Członkowskich.
- Bardzo miło było nam gościć Członków PIAP w tym uroczystym dla nas dniu, tym bardziej, że osoby które wzięły udział w wydarzeniu przyjechały do nas nawet  z drugiego końca Polski. Otwarcie biura to wielki sukces organizacji branżowej PIAP, z roku na rok rozwijamy się, co osobiście ogromnie mnie cieszy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych działalnością Izby do odwiedzenia nas w naszej nowej lokalizacji- mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

GALERIA-OFICJALNE OTWARCIE BIURA PIAP W KĘTACH


zobacz więcej
27 listopada 2017 09:00:21

Konkurs POS STARS 2018 na najlepsze displa'ye reklamowe - można już zgłaszać realizacje do 10. edycji

Miniona edycja konkursu POS STARS na najlepsze display'e reklamowe odnotowała rekordową liczbę zgłoszeń. W strefie konkursowej można było podziwiać ponad 40 POS-ów. 

Konkurs POS STARS jest organizowany przez OOH magazine od 2009 roku. Jego celem jest wyłonienie najlepszych display'ów. Głosowanie odbywa się z udziałem profesjonalnego JURY, które wybiera najlepsze POS-y aż w 13 kategoriach: Napoje, Żywność, Alkohol & Tytoń, Kosmetyka, Elektronika, Display’e kartonowe, Display’e naladowe, Finanse, Motoryzacja, Digital POS, Design Roku, Przemysł, Farmacja. Najwyżej oceniona praca przez JURORÓW otrzymuje dodatkowo nagrodę GRAND PRIX. Osoby odwiedzające targi mogą także głosować na POS, który wg nich jest najlepszy. Głosować można tylko raz, do karty konkursowej przypięta jest wizytówka w celu wyeliminowania kilkukrotnego oddania głosu. POS, który zbierze najwięcej punktów – wygrywa NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI.


zobacz więcej
27 listopada 2017 09:00:00

Mid Ocean Brands na PSP 2018

Promo Show Professional to nowa propozycja wśród wydarzeń branżowych pierwszego kwartału 2018 roku, która powstała z inicjatywy czołowych dostawców upominków reklamowych w Polsce. Wydarzenie skupia przedstawicieli branży gadżetowej – wśród nich znalazł się członek PIAP - Mid Ocean Brands, firma z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku artykułów promocyjnych.

Mid Ocean Brands to międzynarodowy koncern z siedzibą w Holandii. Europa Wschodnia i Centralna obsługiwana jest z biura w Budapeszcie, a główne centrum logistyczne i nadrukowe znajduje się w Polsce, w Rudzie Śląskiej. Polski magazyn posiada 25000 m2 powierzchni, z towarami dostępnymi w ciągu 24 godzin, a profesjonalna drukarnia o powierzchni 9000 m2, wyposażona jest w maszyny i urządzenia do nadruku wszystkimi dostępnymi technikami.
 


zobacz więcej
23 listopada 2017 13:09:44

Studium „Menedżer Contact Center” na Uniwersytecie Warszawskim

To unikalne i pierwsze w Polsce studium dyplomowe o randze uniwersyteckiej powstałe dzięki współpracy biznesu i nauki skoncentrowane na przygotowaniu menedżerów dla tej bardzo specyficznej branży – mówi doc. dr Robert Pietrusiński Prezes Zarządu Fundacji na rzecz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Głównym celem Studium jest przekazanie wiedzy i umiejętności korzystania z praktycznych narzędzi potrzebnych do profesjonalnego organizowania i zarządzania pracą jednostek CC. Ukończenie Studium zapewnia kompleksowe przygotowanie do pracy w charakterze menedżera zespołów CC - Marcin Drzewiecki Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenie Marketingu SMB


zobacz więcej
22 listopada 2017 12:12:00

Zarejestruj się na RemaDays Warsaw 2018

14. edycja jednych z największych targów reklamowych na świecie RemaDays Warsaw już za nieco ponad 2 miesiące. Targi, podobnie jak w tym roku, odbędą się w halach PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Rozpoczęła się rejestracja dla zwiedzających oraz dystrybucja zaproszeń mailowych. Uruchomiony został live czat, który ułatwi Państwu komunikację. Aby dojechać na targi, organizator zachęca do skorzystania z autobusów RemaDays.

Trwa rejestracja online na targi RemaDays Warsaw 2018. Chcesz uniknąć kolejek podczas targów? Zarejestruj się już dziś, a zaoszczędzisz swój czas. Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zaproszenia skontaktuj się z Działem Obsługi Zwiedzających:
visitors@remadays.com

Zobacz film
 


zobacz więcej
21 listopada 2017 09:50:34

100 tysięcy kalendarzy na beta.chroma.pl

Szybszy czas realizacji zamówień, nowe rodzaje uszlachetnień oraz automatyczną kalkulacje dowolnego nakładu kalendarzy 2018 oferuje w tym sezonie drukarnia internetowa Chroma.pl. Dodatkowe atuty to wysoka jakość i terminowość wykonania. Zamawiając druk kalendarzy w nowym serwisie beta.chroma.pl można wybierać spośród 100 tys. konfiguracji.

„Oferujemy najkrótsze terminy produkcji kalendarzy na rynku. Do oferty wprowadziliśmy wyjątkowe rodzaje uszlachetnień lakierem High Gloss i Drip Off, które dostępne są tylko w naszej drukarni internetowej. U nas zamawianie kalendarzy jest bardzo proste. Zlecenie składa się online. Konfiguracje wybiera się w serwisie internetowym. Dowolny nakład ustala się od razu przy zamówieniu. Cena pokazuje się automatycznie. Do dyspozycji są gotowe makiety kalendarzy do personalizacji. Projektując grafikę można korzystać ze zdjęć z stock.chroma.pl. Zamawianie ułatwia aplikacja 3D Upload, która pozawala zdalnie wgrywać pliki i sprawdzać ich poprawność” – podkreśla Monika Raczkowska, dyrektor Chroma.pl.


zobacz więcej
20 listopada 2017 11:26:15

Branding Profs 2017 - Budowanie transmedialnych marek w kanałach online i offline

5 grudnia 2017 roku, Warsaw Trade Tower. Konferencja Branding Profs 2017 to odpowiedź na pytanie jak skutecznie dotrzeć do świata Klienta i zbudować silną markę na konkurencyjnym rynku?

Spotkaj się z najlepszymi ekspertami i zdobądź narzędzia budowania silnych transmedialnych marek. Dowiedz się w jaki sposób dotrzeć z przekazem do świata w którym żyje Twój Klient i skutecznie przekonać go, by z Tobą został. Poznaj doświadczenia z których będziesz mógł skorzystać od razu, aby budować przewagę nad konkurencją lub wprowadzić produkt na wymagający rynek.


zobacz więcej
20 listopada 2017 08:01:36

BrandCharger - nowa marka gadżetów w ofercie jettStudio

BrandCharger to wiodący graczy w branży upominków korporacyjnych, wielokrotnie nagradzany pionier w dziedzinie elektroniki / gadżetów.Od listopada w ofercie firmy jettStudio.Wśród wprowadzonych do oferty produktów dostępne będą: nowe unikalne modele powerbanków, ładowarek samochodowych, adapterów podróżnych marki SKROSS, głośniki Bluetooth, czy też funkcjonalne i oryginalne akcesoria do smartfonów. Już w grudniu w magazynach jettStudio znajdziemy takie modele, jak:


zobacz więcej

1 2 3 4 5 6 następna »